Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) djpoti


djpoti
aktív tag

Odáig eljutottam, hogy újraindításkor magyar nyelvű beállítás mellett kikapcsoláskor angolul power off, reboot, reboot recovery fogadott.
Reboot recovery -re rányomtam, újraindult és ez a recovery fogadott, aminek a felső sora az érdekes. Lehetséges, hogy fake G3 jött aliról? D850 alaplappal? D855 helyett?

(#39902) DJ. Ru$y válasza djpoti (#39901) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attól, hogy D850, attól nem fake, maximum másik régióba szánt készülék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39903) djpoti válasza DJ. Ru$y (#39902) üzenetére


djpoti
aktív tag

Ezt Én is így gondoltam, csak ugyebár a D850 nem tud B20 at. És Én D855 -öt rendeltem 3/32. De nem csak ez a probléma, fentebb írtam milyen rom van rajta, a problémám a B20 -on kívül, hogy ota frissítés menüpont teljesen hiányzik, imei alapján nem is ismeri fel, ha gyári romot akarnék leszedni, pc suit azt mondja legfrissebb szoftver van rajta, pedig a legelső 4.4.2 van a telefonon. Se kdz, se tot ne megy fel rá.

[ Szerkesztve ]

(#39904) djpoti válasza DJ. Ru$y (#39902) üzenetére


djpoti
aktív tag

A recovery alapján lehet arra következtetni, hogy D850? Vagy csak szétszedés után a panelen lehetne megbizonyosodni?
Amit nem nagyon tennék, mert dispute ot szeretnék nyitni, ha teljes mértékben bebizonyosodik, hogy d850 lenne a külső alatt.
Esetleg valami lehetőség, hogy kiderüljön bontás nélkül létezik?
Amúgy találtam egy evvel foglalkozó fórumot.
[link]

Válaszokat előre is köszönöm!

(#39905) DJ. Ru$y válasza djpoti (#39904) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem simán lehet a reco alapján is megállapítani, hogy D850. Nyilván azért nem megy fel semmilyen TOT és KDZ, mert D855 ROM-okat akarsz rábudákolni, keress D850-hez valót, az valószínűleg fel fog menni, és akkor már ki is derül, hogy D850. Amúgy egy másik módszer, leveszed a hátlapot és van egy csomó felirat ami jelöli, hogy milyen típus pontosan D855.

Itt láthatod, antennákon, műanyag elemeken, hogy D855, neked lehet, hogy ott is D850 van.

Ez pedig VS985:

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39906) djpoti válasza DJ. Ru$y (#39905) üzenetére


djpoti
aktív tag

Az Én hátuljam így néz ki. Most dolgozom, de este kipróbálom a D850 kdz -vel.

(#39907) DJ. Ru$y válasza djpoti (#39906) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tyűha, elég érdekes darab... Nem tudok mondani rá semmit, ilyet én még nem láttam, meg azok a matricáik is furák rajta. A ház ezek alapján viszont gyárinak tűnik nem fake-nek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39908) djpoti válasza DJ. Ru$y (#39907) üzenetére


djpoti
aktív tag

Este adok még neki egy esélyt, D850 rommal. Ha megy, ha nem, megy a "vita" alin az embernek. Mert ugyebár WCDMA is csak 2100MHz -en megy D850 esetében. És ha már D855 kellett akkor azt is szeretnék kapni.

(#39909) gthomma válasza djpoti (#39906) üzenetére


gthomma
senior tag

Szép replica!

Mennyivel húztak le ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39910) djpoti válasza gthomma (#39909) üzenetére


djpoti
aktív tag

Tegnap idáig jutottam el, D850, már egészen világos, legalábbis a belseje. TWRP is azt mondta, cloudy 2.5 felment, gyári az "imei rakoncátlankodása" miatt gondolom nem akar felugrani rá.

(#39911) SkyLine3000 válasza gthomma (#39909) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az nem replika, hanem HAMISÍTVÁNY! Szép nagybetűkkel. Biztos nem adott rá az Lg engedélyt...
Én is gondolkodtam Alis, vagy ebayes 3/32-esen, de nem merek venni. Inkább itthon, 1 év garival, még ha drágább is.

(#39912) Crabface


Crabface
senior tag

Nah, ilyet sem láttam még. Ezt valahogy összevadászták a kínaiak és összerakták egy telefonnak? Mert ez nem klón az biztos.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39913) gthomma válasza djpoti (#39910) üzenetére


gthomma
senior tag

Ilyen a D850 hátlap nélkül.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39914) gthomma válasza djpoti (#39910) üzenetére


gthomma
senior tag

CPU-Z -vel már nézted hogy milyen proci van benne ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39915) Millerchris


Millerchris
tag

Sziasztok!
Adott egy LG G4 ismerősé. Egyik napról a másikra csak segélyhívás índitható róla. Egy pillanatra beugrik az adott szolgáltató kártyája , de utána ez az üzenet fogadja. Mi lehet a baja? Szerviz szerint alaplapos.

A holnap mèg messze van!

(#39916) DJ. Ru$y válasza Millerchris (#39915) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet érdemesebb lett volna ezt megkérdezni a G4 topic-ban? :))

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39917) gthomma válasza Millerchris (#39915) üzenetére


gthomma
senior tag

"Mi lehet a baja? Szerviz szerint alaplapos."

Leírtad mi a baja :) Alaplapos :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39918) SkyLine3000 válasza Millerchris (#39915) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha megmondta a szervíz, h alaplapos, akkor mi a gond? Beviszed és megcsinálják.

(#39919) djpoti válasza gthomma (#39914) üzenetére


djpoti
aktív tag

Mindegyikben ugyanolyan proci van nem?

(#39920) siskad válasza djpoti (#39919) üzenetére


siskad
őstag

Ha hamisítvány, akkor nem.

Xiaomi 13

(#39921) djpoti válasza siskad (#39920) üzenetére


djpoti
aktív tag

Qualcomm MSM8974PRO-AC

(#39922) amoledus válasza djpoti (#39921) üzenetére


amoledus
aktív tag

Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 Az Lg G3 procija tehát az stimmel :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39923) djpoti


djpoti
aktív tag

Na mindegy, este még egy utolsó kísérletet tettem, mondom kíváncsiságból teszek rá d855 twrp -t. Ki is akadt fastboot módba. D850 TWRP kell neki, tehát az alaplap is az. Kapott egy fulmics romot, ma meg elkezdem visszaigényelni a pénzem. :)

(#39924) amoledus válasza djpoti (#39923) üzenetére


amoledus
aktív tag

Az uj rommal van imei,halozat stb. ?

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39925) ofgm


ofgm
tag

Üdv Mindenkinek,
Tegnap arra a következtetésre jutottam, hogy még mindig jó kis telefon a mi kis G3-as készülékünk. Ugyanis, sikerült egy kicsit jobban megnézegetni egy ismerősöm G6-os készülékét. Tényleg szép kis darab, és ezt komolyan mondom, csinos, kézreálló telefon, de valahogy mégsem éreztem az az átütő vonzalmat, hogy szerelem legyen. Lassan kettő és fél év alatt a G3 használata közben, kijött néhány új LG készülék, de a v10 -es készüléken kívül, nem nagyon dobogtatta egyik készülék sem meg a szívem. Hát, most már csak arra leszek kíváncsi, hogy a v30-as lesz-e itthon majd kapható. Gyakorlatilag a lakásunk része már az LG termékeknek, főleg azóta, hogy volt már néhány bosszús okom a samut kitiltani az ingatlanból. Szóval, hajrá LG, mert már szeretnék egy új telót
:) :) :)

(#39926) djpoti válasza amoledus (#39924) üzenetére


djpoti
aktív tag

Van minden, gyári romot viszont csak LG up al tudtam feltenni tot fájlból. Mondjuk kdz nincs is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#39927) SkyLine3000 válasza ofgm (#39925) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem minden igényemet kielégíti a G3. A G4et nézegettem már régóta, de letettem róla a bootloop miatt. Annyi ilyen hibás teló van, h inkább nem. Gyakorlatilag csak idő kérdése, h bootloopos lesz. Úgyh maradok a G3nál még sokáig. Veszek egy új 3/32est és használom, míg el nem pusztul. Sok olyan dolgot tud, amiket már nagyon megszoktam és így egyben más telókban nincs benne.
Ügyh G3 forever! :)

(#39928) gthomma


gthomma
senior tag

Van a telefonunkra normálisan működő MIUI verzió? Amiket találtam eddig, olvasgatás után nem mertem feltenni :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39929) SkyLine3000 válasza gthomma (#39928) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én alig vártam, h eladjam a Sáomimat, h megszabaduljak a miui-tól. Bár legalább már választható benne az app drawer...

(#39930) ofgm válasza SkyLine3000 (#39927) üzenetére


ofgm
tag

Ezzel én is így vagyok, az én igényeimnek is megfelel, főleg - hogy most a G6 nem győzött meg, van néhány olyan funkció ami szinte zavaróan hiányzana nekem, az értesítési LED vagy a Qi töltés fájó pont. Például a G6-on bekapcsolt képernyőn jelenik meg az értesítés, ami számomra nem a legpraktikusabb. A G3 fényképezési lehetőségeivel is elégedett vagyok, hiába jobb a G6 ebben, mert fényképezés ide vagy oda, nem pusztán ezért kell az embernek egy telefon. Nem gondoltam volna magam sem, hogy ennyi idő elteltével, hogy a G3 ilyen jó barátságban marad velem.

[ Szerkesztve ]

(#39931) Tibor7878 válasza SkyLine3000 (#39927) üzenetére


Tibor7878
tag

Hol lehet venni új 3/32 -t? Engem is érdekelne ez az út. G6-ra nem áldoznék, G5 szóba sem jöhet, a G4-től meg félek.. A 3/32 meg hibátlanul teljesít csak nem tudom meddig :)

(#39932) kovagege


kovagege
csendes tag

Hello! G3nak eddig semmi baja nem volt a wifivel, most alig csatlakozik, ha csatlakozik is neha nem tölt be semmit, wifi másik telefonon tökéletes, valami megoldás esetleg?

(#39933) SkyLine3000 válasza Tibor7878 (#39931) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A jófógáson hirdetnek, meg asszem a vaterán is fent vannak. Egy győri, meg egy pesti cég. 1 év forgalmazói garival. 64900 pénz. A győrihez nincs gyári füles, a pestihez van.
A többi G-vel ugyanígy vagyok. Sajnos a G4nél annyi a hibás, h gyakorlatilag idő kérdése, mikor döglik be...

[ Szerkesztve ]

(#39934) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Újabban az a hiba fordul elő hogy Chrome alól indítva a Youtube videók akadoznak.
Youtube alkalmazásból viszont lejátsza őket simán.

Mit lehetne a hiba ellen tenni?

(#39935) Crabface válasza lionshamlet (#39934) üzenetére


Crabface
senior tag

Használd az alkalmazást. Nem véletlenül van... :DDD

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39936) lionshamlet válasza Crabface (#39935) üzenetére


lionshamlet
senior tag

A kérdés nem ez volt.

(#39937) gixxergabi válasza SkyLine3000 (#39933) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én 32-esről mentem G4-re 3 hónapja, a lényeg hogy garis legyen.
Bár te az Lg healt-hez is ragaszkodsz...
4.21.417 verzió van úgy hogy nem frissítettem

(#39938) Crabface válasza lionshamlet (#39936) üzenetére


Crabface
senior tag

Azért akad, mert a mobilos böngésző nem ahhoz van kitalálva, hogy videózz vele. Nem véletlenül van direkt dedikált alkalmazás.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39939) Zolio3 válasza kovagege (#39932) üzenetére


Zolio3
senior tag

Új gyári romot tettél rá? Ilyenkor érdemes kdz ics flash-sel feltolni egy gyári romot. Ha a kapcsolatért felelős image sérült meg, és a Wi-Fi-nek hardveresen nincs baja, akkor a teljes frissítés ki fogja javítani a hibát. Esetleg próbálj meg manuális beállítást használni wi-fi-re. Statikus IP címet használj a beállításoknál DNS címnek a Google ip-jét add, 8.8.8.8-at. Sok rakoncátlankodó, nehezen kapcsolódó androidos készüléken segít.

(#39940) lionshamlet válasza Crabface (#39938) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Jézusisten, te ezeket honnan veszed?
:D

Kepzeld el, mar a 6 evvel ezelotti xperia telefonomon is ment akadas nelkul a beagyazott video, ahogyan a g3-an is.
Tobb g3-an es hasonlo vmint evekkel korabban kiadott telefonokon tovabbra is hibatlanul megy.

De mindenesetre vicces amit irtal, mert kb ha 15 evvel ezelőtti telefonokrol beszélnénk akkor azt mondom hogy helytálló amit írtál, de lasd be te is hogy hülyeséget sikerült leírnod.

(#39941) Crabface válasza lionshamlet (#39940) üzenetére


Crabface
senior tag

Három androidos telefon van a családban, mindegyiken akad a böngészőben nézett videó, youtube alkalmazással a 4K60fps is vajsima.

Igen én írtam a hülyeséget. többet nem szólok hozzá a témához.

[ Szerkesztve ]

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39942) SkyLine3000 válasza gixxergabi (#39937) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én lemondtam végleg a G4-ről. Semmi kedvem állandóan attól parázni, h mikor lesz booloop-os... Pl a jófogás is tele van már alaplapcserén átesett (ex-bootloopos) G4-ekkel. Igaza van az egyik fórumozónak. Kétféle G4-létezik. Amelyik már volt bootloopos és amelyik lesz... Ha nem lenne ez a szériahibája, nem gondolkodnék a vételén.
Nekem a G3 tökéletesen megteszi. Időtállóság miatt cserélem le egy független 3/32-esre, aztán használom az idők végezetéig.

(#39943) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#39942) üzenetére


Aryon87
félisten

Az meg egy jobbik eset amelyik mar atesett rajta, ugyanis arra el a plusz szavatossag, azaz javitjak azt is. Ha meg garis is a telo, az ujabb bonusz :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#39944) KoryHu válasza djpoti (#39923) üzenetére


KoryHu
aktív tag

A feliratok alapján ez egy amerikai modell LG G3 B2 (US) CDMA hálózatos, itthon nem is hinném, hogy fog menni. Kódneve US990, szerintem nem D850. A 0526 pedig a súlyát jelenti unciában.
[link]

Feliratok alapján mondom, fura hogy D850-el megy.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#39945) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#39943) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Javítják, aztán egy idő után újra az lesz... Semmi garancia nincs rá, h a javítottakkal nem fordulhat ismét elő. Legalább a G3-nál nincs ilyen.

(#39946) gixxergabi válasza SkyLine3000 (#39945) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Volt más... :U Képernyő elválás, képernyő sárgulás, keret repedés, kék képernyő (ami szintén proci leválás eredménye ha jól emlékszem)
Ennek ellenére karcmentesen, hibátlanul adtam el enyémet, és úgy tudom tiéd is az.
Tehát még sincs kőbe vésve, ahogy G4-nél is vannak akik legelső szériát hibátlanul használják.
És azt is tudjuk hogy pár aktív fórumozó embertől eltekintve csak akkor írnak az emberek a fórumba ha baj van. Másik 90% ember meg nem ír, mert minek ha no problem. Így ebből se vonnék le következtetést... Mindenesetre LG szerviz hozzáállása szuper :R

(#39947) SkyLine3000 válasza gixxergabi (#39946) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem eddig azon kívül, h a mikrofonnál megrepedt a keret, semmi. Mivel tokban hordom, az sem érdekel.Ezt leszámítva makulátlan. Még van rá gari, jövő január végéig. Majd kicseréltetem. Vagy eladom. Aztán aki megveszi, majd kicseréli.
Én nem csak a fórumokba irogatok véáleménye alapján vontam le következtetéseket, hanem a hirdetésekben szereplő sok ex-, vagy simán bootloopos G4-ről. Ezek közül sokan azt sem tudják, h van ilyen fórum...

(#39948) gjoco1 válasza SkyLine3000 (#39947) üzenetére


gjoco1
addikt

Bocsi,hogy bele vau-vau.....,DE Én két G3-at nyúzok már több,mint két éve.Az egyik 2/16-os a másik 3/32-es.Semmi gondom velük.Kezdettől fogva tokban tartott-üvegfóliázva........A szokásos szemmel szinte láthatatlan hajszálrepedés a mikrofonnál.Szóval makulátlan és semmi mókolás.A gyári Lolival. :DDD
Egy gondom volt,ami 12 ezerbe fájt,de Én b@sztam el,mert rosszul tettem bele az SD-t és egy Szegedi Barátom cserélte ki a SIM-SD foglalatot,amire a közponi szervíz azt mondta,hogy CSAK alaplap csrével tudják megcsinálni. :DDD Azóta is gyönyörűen ketyegnek.Én is marhára gondolkodom valami újabb LG vásárláson,de nincs se szívem,se pénzem nincs jelenleg egy csúcskategóriásat venni. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#39949) djpoti válasza KoryHu (#39944) üzenetére


djpoti
aktív tag

Hogy ténylegesen meggyőződjek róla, mi "dobog" benne, szét kellene szednem, de amíg a "viták" le nem zárul alin, nem foglalkozom evvel a részbe. De ha visszább megnézed 1x sikerült a "gyári" recoveryébe belemenni, mondjuk nem tudom, hogy csináltam, ott ezt írta, kvt49l.d85010d. Magyar nyelven volt a telefon és kikapcsolása őr angolul jelent meg a power off, reboot, és reboot recovery. Soha többé nem sikerült kicsikarni belőle. :)
A twrp -s kép a d850 el nem fedi a valóságot, mert ott a modellnél azt írja ki, amilyen típusú készülékre szedted le előtte a recovery -t.

(#39950) ballu


ballu
tag

A hátlapon látható számok alapján G3 0602 ez egy G3 D855K ausztrál verzió.
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.