Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40701) DJ. Ru$y válasza tannenbaum (#40700) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyilvánvalóan. Arra kell figyelni, hogy, lehetőleg D855 legyen, ez a legelterjedtebb típus ugye, ehhez vannak ROM-ok inkább stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40702) SkyLine3000 válasza tannenbaum (#40697) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem stock LP van a telón, Rootolva van és törölve minden nem kívánatos app. Nem kell ahhoz főzött rom, h ne legyenek a telón bloatware-ek.

[ Szerkesztve ]

(#40703) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Most hozzá tudok jutni 17 ért egy jó állapotban lévő G3-hoz. Szerintetek még megéri ilyet venni?

Két kérdésem lenne...
Első hogy 7.1-es Android elméletileg nem megy fel hozzá, gyakorlatilag a youtubeon láttam egy ilyen videót amin a G3-ra tették fel...Ez lehetséges?

A második hogy most 5.1-es Android van fent... Érdemes lecserélni 6 ra vagy a fent említett 7 -re vagy ezzel is frankón teszi a dolgát? [szervizes ismerősöm azt mondta hogy Android 6-al valami hibaüzenetet ír majd ki de müködőképes :(]

Ja nem játszani kell hanem Waze, Viber stb stb
Válaszotok előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#40704) DJ. Ru$y válasza Bali27 (#40703) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont a Waze amire nem vennék G3-at, elegednek/elrepednek a forrasztógolyók a SoC alatt a hőtől (folyamatos mobil net, kijelző használat esetleg még töltés is), és megpurcan a készülék. Sajnos ez mostanában már sűrű probléma.

Ha ki akarsz adni 17 ezer forintot egy 3.5 éves készülékért, amiben benne van a rizikó, hogy pár hónap múlva vehetsz egy másikat, akkor vedd meg.

7-es droid gyári ROM-ban nincs hozzá, ha van custom ROM-ban, akkor biztosan fel lehet varázsolni.

A 6.0 alatti hibaüzenetről van írás az összefoglalóban, az nem minden esetben jelenik meg, csak, ha a régiónak/szolgáltatónak nem megfelelő ROM kerül fel.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40705) Bali27 válasza DJ. Ru$y (#40704) üzenetére


Bali27
addikt

Értem.. Köszönöm a gyors és korrekt választ.
Sajnos el se tudtam képzelni hogy ekkora hőt termelhetnek a telefonok.. Most egy Lumia 735-öm van ami szoftveresen fapados de semmi egyéb gond nincs vele...Atomstabil csak gondoltam kicsit beújítok....

Az eredeti tervben Lg K10 vagy 8, esetleg Huawei P9Lite vagy Honor 5C lett volna... Igaz az zsebbe nyúlósabb. Szerintetek melyik a nyerő egy alaphasználatra? Vagy hasonló árkategóriában valami ötlet? :R

(#40706) SkyLine3000 válasza Bali27 (#40705) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én waze-re az előd Lg F6-ot használom és szinte csak arra. Sajnálom a G3-at ilyenre használni. A Waze+gps+mobilnet+4g kombó elég komolyan melegíti a telót, ami nagyon nem tesz jót neki.
Én stock LP párti vagyok. Próbáltam mindent és az jött be a legjobban, hibátlan vele a teló.

[ Szerkesztve ]

(#40707) KoryHu válasza Bali27 (#40705) üzenetére


KoryHu
aktív tag

K10-et (2017) nemrég próbáltam, unokaöccsnél,a frissebb rendszer előny, egészen gyorsnak is tűnt, de nem érzem hogy jobb lenne bármiben a fentin kívül, kamerában rosszabb. Előnye, hogy új modell, újan vehető. "Alap használatra" a K10 is bőven jó.

A többi készüléket nem ismerem, sima normál P9 van egy barátomnak, az kicsit erősebb csomag azért...Lite - ot nem ismerem és a Honor 5C-t se. (nekem kijelzőben és kamerában is jobban tetszik, és elég gyors a sima P9)

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40708) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok...Párom G3-a olyat csinál kb 2 napja hogy 5 mp után eldobja wifi jelet és átáll adatkapcsolatra....router reset után is ugyanez a hiba....mi lehet ez ?
A környéken lévő 6-8 wifi jelet ugyanugy látja mint eddig....a saját routerunkat is látja és "mentve" a kapcsolat, de eldobja... :((( :((( :(((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#40709) GEIL válasza GEIL (#40708) üzenetére


GEIL
addikt

Közben olvasgattam és nézegettem videókat erről....ez egy vicc.
G3-> elenged az alaplapi forrasztás a wifi / bluetooth chipnél....
G4-> elenged az alaplapi forrasztás az egyik cpu magnál....

Hegesszem meg én ívvel átlóban az egész telefont vagy mi az eget akarnak már ?
komolyan mondom hogy Lg párti vagyok és voltam is, de itt a váltás ideje ugyérzem...sajnos.

[link] <--- Ezt mindenesetre megpróbálom. :o :((( :(( :W

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#40710) DJ. Ru$y válasza GEIL (#40709) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Le van írva az összefoglalóba, hogy ez egy "tákolás", ideiglenes megoldásnak, amíg megjön egy másik telefon addig használnám így, ugyanis ez nagyobb problémát is csinálhat a chipnél, ha feszül.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40711) GEIL válasza DJ. Ru$y (#40710) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD :Y :O :o

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#40712) GEIL válasza DJ. Ru$y (#40710) üzenetére


GEIL
addikt

Öreg hulladéknak már ígyis ugyis mindegy, de legalább addig tudja használni amig lesz valami új készülék. :((( :((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#40713) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy itt, de valahol olvastam, hogy van egy androidos app, ami megmondja, hogy mennyit ment már a teló, hányszor volt ki-bekapcsolva stb. Valaki meg tudná mondani a nevét? Csak mert szervizből kaptam vissza egy elvileg teljesen új telót, és kíváncsi lennék hogy új-e, vagy felújított.

(#40714) DJ. Ru$y válasza dredjudge84 (#40713) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem rémlik, hogy itt ilyenről lett volna szó. Próbáld meg itt esetleg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40715) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Üdv!

Volt már valakinél itt olyan probléma, hogy csak akkor tölt a készülék, ha ki van kapcsolva? Kb. 1 hónapja kezdte ezt néha-néha, de tegnaptól csak úgy hajlandó tölteni, ha ki van kapcsolva. Hiába dugok rá bármit, huawei töltő, lg töltő, gyári kábel, másik kábel, stb. nem tölt ha be van kapcsolva, biztos nem csatlakozó vagy kábel hiba, mert ahogy kikapcsolom, kihúzás nélkül rögtön tölt. Ha kihúzom kikapcsolt állapotban töltés közben, és vissza be akkor is jó.
Ha kihúzom, mondjuk pl. 20%-nál, és bekapcsolom, bebootol, minden ok, 20%-ot is mutat. Rádugom, nem tölt.
Kikapcsolom, rádugom, tölt...

Egy ilyet találtam: [link]

Mi ez az opció a magyarban? Vagy ez is valami ritka akku vagy szoftver gond? A készülék 2 éves.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40716) DJ. Ru$y válasza KoryHu (#40715) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyanítom szoftveres bug lehet. Én egy factory resetet, ne adj Isten újratelepítést megpróbálnék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40717) KoryHu válasza DJ. Ru$y (#40716) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Értem, köszi, most augusztusban csináltam egy factory resetet (amúgy először), előtte 1,5 évig sose kellett, lehet ezt megpróbálom. Gyári ROM, root sincs.

Még előtte lesz lehetőségem valószínű szerdán egy új akkut kipróbálni, hátha azt meg tölti bekapcsolva is, és akkor akku gond? (furcsállom), amúgy a mostani akku már nem 100-as az biztos, hiszen elég sokat használom, most pont novemberben 2 éves. Nem hozza már a gyári adatokat (készenlét, merülés viszonylag gyors, az új korához képest). Átlagosan 1-1,5 naponta töltöm, ez azt jelenti hogy min. 600 töltési ciklus már van benne.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40718) GEIL


GEIL
addikt

üdv. mindenkinek !

Röhej de most ujra megy a G3-ban a wifi......legalábbis azután ment 8 órán keresztül hogy még egy routert kiprobáltam, aztán resetelve visszakötöttem a jelenlegi legjobb routeremet (tp-link 300mbps) és az rendszeralkalmazások között kikerestem a "wifi"-t és töröltem a gyorsítótárat és adatokat is, aztán telefon ujrainditás.....de vicces mert tegnap akkor is jó volt 30-40 percig amikor egy kamu "vendég felhasználó"-ra váltottam 2 percre majd vissza a fullos"tulajdonos" fiókra........szerintetek is érdemes volna egy factory reset-et bepróbálni ? :O ;] :DDD :((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#40719) SkyLine3000 válasza GEIL (#40718) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Hát, amikor néha meghülyül a teló, érdemes fr-t csinálni. Sokszor megoldja a problémákat. Mér? Néha az emberre nem férne rá egy fr? :)

(#40720) GEIL válasza SkyLine3000 (#40719) üzenetére


GEIL
addikt

Na dél körül elkiabáltam hogy "újra megy a wifi"....30 perc után ámen...teljesen megadta magát.....ugyhogy délután elhatároztam hogy szétszedem, hétvégén kiokosodtam a youtube-on....."lement a függöny" és óvatosan szétszedtem a telefont műszerész csavarhúzóval...a wifi chip-re kapott egy plasztikkártya darabkát ( kb akkorát mint egy micro sim )....befaragtam annyira patentre hogy meg se moccan...alaplap vissza...fehér műanyag boritás vissza ( itt többet kellett játszani mert így picit feszül a plasztikkártya miatt, de 4 csavar már jól megfogja, de addig szoritani kell erősen.).....akksi...sim kártya....start...cakk pakk 25 perc volt az egész, de biztosra akartam menni és semmit nem letörni vagy feszegetni.

Jelentem pöpec lett....3-5 mp alatt rááll a wifire és tartja ahogy kell....meglátjuk mennyit bír, de így legalább használható újra. :o :DDD :C :Y :R :W ;] :P

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#40722) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Egy rootolhato 30b- s szoftverre kérhetek egy megbízható kinket? Köszi! :R
Ugyanis amit én találtam, azt hiába raktam föl többször is a kdz falshtool -lal, bootloopba kerül a telefon.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#40723) Tibor7878 válasza anorche1 (#40722) üzenetére


Tibor7878
tag

Szia!

http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G3%2FStock%2FD855%2FAndroid+6.0%2F

[ Szerkesztve ]

(#40724) DJ. Ru$y válasza Tibor7878 (#40723) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Múltkor kerestem, hogy betegyem az összefoglalóba, de nem találtam a linket KDZ menüpontba bekerült a link!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40725) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Sikerült valószínűleg a zsebben frankón összekarcolnom a kamera lencséjét. Gondolom kulccsal. Azóta szép, fátyolos képeket készít. A csere kb 2 perc alatt meglenne. Kérdés. Amiket mondjuk alin lehet kapni lencséket, akár önmagukban, akár hangerőszabályzókkal, milyenek lehetnek? Az eredeti üveg, vagy műanyag? Ha üveg, akkor vajon amiket lehet kapni, azok is, vagy esetleg azok műanyagok?
Voltam át egy telefonosnál. Nézte az eredeti alkatrészeket, és azt mondta (illetve meg is mutatta), h ezt a lencsét, a szabályzókkal, eredetiben csak a felső műanyag burkolattal együtt lehet megvenni, ami 11e ft...
De ma bemegyek egy másik telefonoshoz, aki Lg márkaszerviz. Kíváncsi vagyok, ott mit mondanak. Ha tényleg csak egyben lehet kapni, akkor vennék az aliról pár dollárért csak lencsét, ha érdemes.
Ilyennel volt már valakinek tapasztalata? Ha az eredeti lencse üveg, nem akarnék helyette műanyagot venni.

(#40726) DJ. Ru$y válasza SkyLine3000 (#40725) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Plexi az eredeti is azt hiszem, azért karcolódik annyira könnyen, mert puha, legalábbis régen ez volt a téma sokáig. Szerintem ha Kínából nem karcosat kapsz, akkor nem fog romlani a minősége.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40727) SkyLine3000 válasza DJ. Ru$y (#40726) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Köszi. Ma megkérdem az eredetit, de akkor valszeg alis lesz belőle pár dollárért.
Lehet, egyből 2őt rendelek. :)

[ Szerkesztve ]

(#40728) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Van 3500 pénzért az Lg-s telóboltban. Holnap megyek érte. De fogok rendelni 2őt tartalékba kínából.

[ Szerkesztve ]

(#40729) Tibor7878 válasza SkyLine3000 (#40725) üzenetére


Tibor7878
tag

Nekem kínából van a legolcsobb. Annyi kült. látni, hogy a gyárinak napfényben van egy enyhe kékes szine. Na ennek nincs. Hónapok óta használom eddog semmi karc tokot nem is hasznalok.. Lehetett olyat olvasni, hogy rosszabb vele a képminőség meg ilyenek. Lehet van olyan is.. ezzel semmi gond.

(#40730) FoxiestFox válasza SkyLine3000 (#40728) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A bolt címét írd már meg privátban.

Más:
Keresek a telóhoz olyan USB OTG Y-kábelt, amivel egyszerre lehet tölteni, és használni az USB host funkciót.
Létezik ilyen?
Munka közben szeretnék a telefonon külső hangkártyával zenét hallgatni úgy, hogy ne merüljön közben.

(#40731) DJ. Ru$y válasza FoxiestFox (#40730) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Random kerestem egyet eBay-en, mivel tudja az OTG funkciót így, ha egy ilyen kábel működik, akkor működhet vele, azt nem tudom, hogy ezek a kábelek mennyire megbízhatóak, bár erre nem tudom van-e jobb topic ahol ilyesmivel foglalkoznak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40732) FoxiestFox válasza DJ. Ru$y (#40731) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem van egy régi darabom hasonlóból, azzal sajnos nem tölt, csak a host megy. Valami régi Motoroláé volt.
Nem tudom, miben különböznek, ezt akarom kideríteni, hogy mire figyeljek rendelésnél.
Jó lenne tudni, megoldható-e egyáltalán a dolog.. pl itt ez a dokk.. tökéletes lenne, de ezen is kapcsolható, hogy töltés, vagy host.. így kb csak dísznek lenne jó számomra.

[ Szerkesztve ]

(#40733) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

6.0-30b szoftverről a rootot hogyan tudom torolni?
Van egy app ami rootolt telon nem indul el.

(#40734) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Uj akksit itthonrol lehet kapni vhol 3.000ft környékén, vagy marad az ebay?

(#40735) DJ. Ru$y válasza lionshamlet (#40734) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Központi szervizben 4000-5000 Ft környékén mozog, vagy marad Kína.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40736) feco70


feco70
senior tag

Nincs nagyobb akksi?

[ Szerkesztve ]

(#40737) FoxiestFox válasza feco70 (#40736) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hogyne volna.

(#40738) feco70 válasza FoxiestFox (#40737) üzenetére


feco70
senior tag

Akaszd a hátamra, amugy láttam 7200 akksit, persze utángyártottat.

(#40739) DJ. Ru$y válasza feco70 (#40736) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyári méretben biztosan nincs, hisz a gyártó biztosan nem tesz X méretbe x%-kal kisebb akkumulátort, hogy majd jól után lehessen gyártani ugyanakkora méretben nagyobbat...

Dupla kapacitás dupla méret, és lesz egy ilyen "szép" ormótlan készüléked:

(Szerintem csúnya, nem azért vettem G3-at, hogy így nézzen ki.)

Powerbank, 10k-s PB 2x biztosan feltölti a G3-at.

(A kapacitásokat mindenhol a helyén kell kezelni, főleg az utángyártott aksiknál.)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40740) feco70 válasza DJ. Ru$y (#40739) üzenetére


feco70
senior tag

Tényleg ronda, nagyon tetszik, meg jó is a g3, de az akksi az nagyon merül. Power bank berendelve.

(#40741) Tibor7878 válasza feco70 (#40740) üzenetére


Tibor7878
tag

Több akku kell egy külön akku töltővel és elszáll minden gond :) Soha semmi vezetékdugdosás.. Nagyon jó.

(#40742) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Üdv, nos a fenti hozzászólásom óta az alábbiakat gondoltam megosztom, 2 év után.

December 20-án járna le a 2 év garanciám. Ezért (lásd 40717-es hsz), elküldtem 7-én a szolgáltatón keresztül szervizbe, az alábbi rögzített hibákkal:

- a készülék nem tölt, vagy csak kikapcsolt állapotban tölt (FR után is), mellé még sokkal jobban merül is, nagyon fura hiba, kb. 2-3 hete jött elő.
- rendeltem egy elvileg gyári új akksit a tok-shop.hu oldalról (2017.08.13 gyártási idő van rajta), de azzal se jó, sőt mintha még jobban merülne (de úgy kell elképzelni hogy ilyen 1,5 óra sot).
- a kijelző üvege elvált a kerettől és pár mm-t mozog, és a bal felső sarokban a kép kissé sárgás foltos (fehér vagy világos háttéren)
- néha előfordult (néhány havonta), hogy bekapcsológombra nem reagált, nem villant fel a kijelző és ki kellett venni az akksit.
- emelett 2 szokásos helyen el volt repedve a keret (infra, alsó mikrofon), de ezeket NEM jelentettem be. (szolgáltatónál mindig furán állnak hozzá ehhez "biztos eltörted").

Kész csoda, de 6 nap múlva szóltak, hogy elkészült a készülék, menjek. Nem taglalnám, hogy az ünnepek miatt 1,5 órát(!) vártam a boltban.

Szintén nem taglalnám, hogy egy Lumia 950 cseretelefonom volt, és microSIM-nanoSIM cserélgetés is kellett. (egy hőerőmű az a készülék még a G3-hoz képest is, ráadásul szintén ilyen reggeltől estig telefon, viszont a kamerája, attól tényleg besza behu, főleg beltérben és vakuval).

A lényeg, hogy a jegyzőkönyv megállapította, hogy a beküldött tartozékom jó (kábel, töltő), viszont a gyári akksi (2015-ös) "hibás", hogy mi baja nem írták, de annak jótállása már lejárt 1 éves korában, ezért nem cserélik, a többi hibát "alk. cserével" orvosolták. Ennyi, semmi több duma. Ezeket be is becsételték a gar. füzetbe.

Na most úgy veszem észre, kaptam egy lefóliázott készüléket, fóliás gombokkal, gyári fóliás kijelzővel, új kamera védővel, és kicserélték a kijelzőt is, és kicserélték a szürke keretet is. Az IMEI maradt ugyanaz, sőt szerintem az egészet átépítettek egy új házba, kijelzővel, mivel a gyári belső IMEI-es matrica szerintem le lett kaparva és át lett ragasztva, mert látszik rajta, hogy fel lett melegítve róla.

Na, mondanom sem kell végülis örülök, megújult kissé a készülék külleme, a telefon tölt bekapcsolva is, más kérdés, hogy ez a 2 -2,5 óra SOT maradt :), sőt képes egy éjszaka alatt a %-ból 40-et (!) eldobni, de utána meg nem merül, és 3-4%-on fél órát youtube-oztam. (?)
Harmadrészt meg valami nem kerek, mert a képek minősége bláh, hát nem is értem, fakó, kissé életlen, a szélén kissé homályos képek készülnek (igaz, nem igazán van ideiális fényviszony). A lencsevédő karcmentes, új, semmi nincs a lencsén belül, legalábbis nem látom.
Annyit még észrevettem, hogy a visszaküldés előtt nem fókuszálgatott ennyit, most akárhova fordítom, állandóan fókuszálgat, meg homályos-éles váltásokat csinál fotózás előtt. Végülis a képek használhatóak, de egyértelműen rosszabbak. Vélemény? :F
A szerviz a TMX volt, azt mondták, ha valami kérdés van oda forduljak ez után közvetlenül, ne a szolgáltatóhoz, a jegyzőkönyv alapján.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40743) feco70 válasza Tibor7878 (#40741) üzenetére


feco70
senior tag

Igen, ez is egy jó megoldás

(#40744) vinibali válasza gixxergabi (#33459) üzenetére


vinibali
őstag

bocs a follow up-ért. ezek a három betűs vendor kódok valahol fellelhetőek?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#40745) rene85


rene85
aktív tag

Sziasztok,
3 éves a telóm, gari időben lap és kameracserén túlesett és a botrány akkuidőn kívül teljesen elégedett voltam vele. Kb fél éve elkezdett lassulni és havonta csinálok már factory resetet, új telóként állítom be, sd kártyát törlök, de pl a spotify indulásakor perceket homokórázik (nem csak első induláskor, hanem bármikor)... Tegnap gépeltem fb messengerben és hirtelen átváltott a hangoutsra, majd vissza, mindezt 3x egymás után. Ha zenét hallgatok, és váltok pl endomondora, akkor van olyan, hogy a zene teljesen kikapcsol, de az a minimum hogy megszakad, lassú a váltás az alkalmazások között, stb.
Csináltam még régebbi telókon rootot és hasonlókat szóval nem vagyok betojva tőle, de más megoldás tényleg nincs, csak az hogy a stock romot lecserélem pl CM-re? Nincs más extra-extra mindent törlök és 0-ról kezdek megoldás? Asztali számítógépnél már szét is szedtem volna és full reinstall mellett pl mindent újrapasztáztam volna :) de itt picit más a helyzet.
Köszi!!

(#40747) KoryHu válasza rene85 (#40745) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Szia, nekem is fenn a spotify, de nem lassú, nézd meg, a beállításokban a spotifyban, hogy a Cache (tárhely) ne az az Sd kártyán legyen, hanem a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40748) feco70


feco70
senior tag

Eltünt a dupla kopp ébresztés, nem találom a vissza beálítást. Segítenétek?

[ Szerkesztve ]

(#40749) KoryHu válasza feco70 (#40748) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Dupla koppot csak service menüben lehet ki be kapcsolni, normál beállítások között nincs ilyen, állandóan be van kapcsolva. Ha nem jártál service menüben, akkor az fura....nem nedves a kijelző? Akkor nem igazán működik.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40750) feco70 válasza KoryHu (#40749) üzenetére


feco70
senior tag

Egy ki be kapcs eltünt,
Ahol írtad megvan, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.