Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hibastatisztikával hogy állunk, mert több fórumon és szervizből is hallottam, hogy érintőpanelhibás a K3 Note-ok egy része.

Egyik kínai telefonos szervizben 15 db van most belőlük... ugyanaz a hiba

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#602) gery2k14 válasza Graphics (#601) üzenetére


gery2k14
tag

Itt ahogy nézed nincsen :D
Chigon biztos valami angyal

(#603) gery2k14 válasza Dominó85 (#600) üzenetére


gery2k14
tag

nexus rom linket tudsz dobni?
Köszi :R

(#604) Dominó85 válasza Graphics (#601) üzenetére


Dominó85
veterán

Szoftveres és hardveres is a hiba. Egyszerüen belaggol néha a telefon, mintha elfogyna a nafta és az android bexarik alatta... Nem vészes hiba, csak nagy dobra verik a nyafi userek. :)

Gery2k4
Keress rà a Googledrive linkemre. Párszor már linkeltem. ;)

Baszki a lényeg kimaradt. :))
Eddig a MIUI rom nagyon bejön. A kamera nagyon szép képeket csinál és a fókuszálás is hihetetlen gyors. 3G hibàglan, hálózatot nem dobálja. WiFi jelerösség kiváló. Egyelöre még nincsen magyar klavim, ezért a sok hiba. A GPS 13-14 láb pontossággal kb 3-5 másodperc alatt fixál. Még nem videóztam vele, de tervben van. A MIUI-t osmerve is elveszek ebben a rengeteg beállítási lehetöségben. A rendszer nem dadog, hasít. Ramból kb 5-600MB szabad, ami jó! Mivel látszik, hogy müködik a multitasking. ClsanMaster egy húzással a múlté. A kínai apkok is uninstallálhatók egy-két kivétellel. A romot csak azoknak ajánlom tesztelésre, akiket NEM zavar az ANGOL nyelv!

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#605) Graphics válasza Dominó85 (#604) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hat ertheto, csak magasnak tunt az arány.

En most bevallaltam egy friss cuccot, de az masik topic.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#606) kovjoe válasza Dominó85 (#604) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Dominó85! Miui és jó;-)? Azért én még várom, hogy kiforrja magát;-).

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#607) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Betégláztam, Csak a Lenovo felirat világít rajta. Tudtok valakit aki visszahozná az életbe?

(#608) Graphics válasza Dzsolo (#607) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

vázold, mit csináltál előtte :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#609) Dzsolo válasza Graphics (#608) üzenetére


Dzsolo
senior tag

A lényeg, hogy fel kell tenni egy TWRP-t. Aztán Wipe cache és Data. Majd Install és ott kiválasztod a Nexus rom zipjét, amit SD kari gyökér könyvtárába tettél. Az aksin legyen 40-45% és ne legyen PC-re dugva.

Ezt, utána telepítettem, majd kiírta, hogy nem jó a ROM (vagy a franc tudja mit, piros X volt a kijelzőn) és mit akarok tenni... nyomtam egy újraindítást majd újraindult és 10 perce képernyő világít rajta a Lenovo felirat alul meg az android.

(#610) Graphics válasza Dzsolo (#609) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aksi kivesz., majd be.

Hangerő fel-le, bekapcs egyszerre, vissza a TWRP-be és próbálod újra.

Ha ez se segít keresel egy TWRP-ből telepíthető romot, és azzal

Tanács, nem indítunk újra valamit, ami nincs kész

Ha ez se, akkor flashtools, és gyári rom.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#611) Dzsolo válasza Graphics (#610) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Király, Most megjelent 9 sor kinai karakter amik között tudok váltani.

Újraindult valahogy a második akku kiszedés után. Kicsit lassú de megy a rendszer legalább :) Köszönöm. :)

(#612) Graphics válasza Dzsolo (#611) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor az nem a Recovery volt, hanem a factory mode.

Ott ne zongorázz :)

Akkor más a kombó a TWRP-hez.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#613) Dominó85 válasza Graphics (#612) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem más az a kombó. Egyszerre kell a három gombot mindaddig nyomva tartani, míg rezzen egyet a telefon. Bejön a Lenovo felirat, majd a TWRP. Az általam Google drive-ba feltett Nexus rom (ha nem törölte a Google) az Cwm vagy TWRP alól tehetö fel. Míg a K50-T5 RU55 az Flashtoolos! Van egy sejtésem, hogy a flashtoolost próbàlta feltenni TWRP alól. :)

* Péter - 06302461862 *

(#614) Graphics válasza Dominó85 (#613) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja, az lehet.

Kalapálj össze egy leírást :D én teló nélkül nem esek neki, habár szerintem 99% ugyanaz az összes Lenovo.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#615) Dominó85 válasza Graphics (#614) üzenetére


Dominó85
veterán

Témaösszefoglalóra gondolsz? Jó ötlet. Holnap nekilátok alvás után. :)

Mi kellhet bele?
- álltalános technikai adatok
- hasznos linkek, fájlok
- rövid leírás/termékbemutató
- jobb, stabil romok, letöltés
- TWRP, CWM, romcsere, rootolás, flashtool, gapps

* Péter - 06302461862 *

(#616) Graphics válasza Dominó85 (#615) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaja, kb ennyi ami kelleni fog :K

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#617) keyman válasza Dominó85 (#615) üzenetére


keyman
tag

Esetleg egy you tube videó.
Szerintem az sok embernek nagy segítség volna......
Mível ami neked egyértelmű az másnak nem biztos.

A jómodor nem szégyen!

(#618) Dominó85 válasza keyman (#617) üzenetére


Dominó85
veterán

Az lehet, de én egy most belakott rendszert már nem mókolgatnék videón. Most keltem skacok, így holnapra marad az iromány publikálása szerintem.

* Péter - 06302461862 *

(#619) Dominó85


Dominó85
veterán

MIUI7 5.1 rom új észrevételek:

Sajnos a videózás a MIUI kamera alatt nem működik megfelelően. Olyan, mintha ténylegesen felvenné, de a végén nem kapunk mentett videót. LOL

Videólejátszás botrányosan rossz. Valószínűleg kodekes oldalon szúrtak el valamit a romban.

Tesztelt, nem megfelelően működő lejátszók:
VLC Player - a videó első képe beakad, csak hang megy
MI Video - szaggat a kép, hang ok
Archos Player Pro - szaggató, néha kép nélküli videó, hang ok
TCMD videoplayere - kevésbbé szaggat, hang ok

Működő, saját kodekpakkal rendelkező videólejátszók:
MX Player Pro - hibátlan kép és hang
BS Player (fizetős) - hibátlan működés

A Kamera alkalmazás további bugja, hogy HDR esetén az első ellőtt kép után beragad a kamera apk. Nem tudunk új képet csinálni, míg az apkot újra nem indítjuk. Ez a hiba ritkán fordul elő, de eléggé zavaró.

Ugyanakkor a kamerával készített képek minősége messze a legjobb az eddig általam próbált romokéhoz képest (AOSP 5.0 és 5.1, RU55, Lemonchello, Carbon, VibeUI 2.5 és 2.8 variánsok)

Összességében egy használható, de még alap hibáktól nem mentes, gyors működésű rom, angol és kínai nyelvekkel.

* Péter - 06302461862 *

(#620) caprine


caprine
aktív tag

Sziasztok!

A cikkben írták, hogy nagy az alapzaja a készüléknek, ezért kérdezném (akinek van) ez mennyire zavaró/hallható?

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#621) Dominó85 válasza caprine (#620) üzenetére


Dominó85
veterán

Milyen alapzajra gondolsz? :F

* Péter - 06302461862 *

(#622) Dominó85


Dominó85
veterán

Témaösszefoglaló 1.0-ás verzió - [link]

Nyilván lesz még középen kép és egy két dísz elem, de kérdezem, hogy ki mit hiányol belőle. Esetleg a szakmai hozzá nem értésem miatti hibák kijavításának és észrevételeknek is örülnék. :R

Ja és természetesen minden szükséges fájl fent lesz a Google Drive-on, a romok linkelve lesznek és a bugok/észrevételek jelezve lesznek mellettük.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#623) Sanyi6704


Sanyi6704
újonc

Valaki tudna segíteni Lonovo k3 Note telomon nem tudo Galériát ujat késziteni,
másik probléma: Zedge appot letiltja...

(#624) Dominó85 válasza Sanyi6704 (#623) üzenetére


Dominó85
veterán

QuickPic nevű apkot ajánlom a galéria helyett. A Zedge-t nem ajánlom. Jobban jársz a Lenovo Theme centerrel. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#625) gery2k14


gery2k14
tag

Melyik a legstabilabb, nem melegedő rom?
Néztem a vibeui 2.8at valakinek fentvan?
Már kissé zavar a software s hiba hogy idő után nem érzékel a kijelző lezárom feloldom perfect megint. De rájöttem az android csinálja ezt.

(#626) Graphics válasza gery2k14 (#625) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nexus rom talan

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#627) Dominó85 válasza gery2k14 (#625) üzenetére


Dominó85
veterán

Az 5.1-es android alapú Nexus rom a legstabilabb, de fotózás terén a leggyengébb.

* Péter - 06302461862 *

(#628) run4fun válasza gery2k14 (#625) üzenetére


run4fun
tag

Mégegy szavazat a Nexusra. :K

(#629) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

TWRP alól felrakható Nexus ROMot linkelne valaki? A needrom.com oldaláról leszedett példányom nem akar felmenni.

[ Szerkesztve ]

(#630) Dominó85 válasza Dzsolo (#629) üzenetére


Dominó85
veterán

A Google driveomon fent van a TWRP alól feltehető. Telóról vagyok nem tudom linkelni, de párszor már betettem ide. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#631) Dzsolo válasza Dominó85 (#630) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Ok rendben, ezt leírtad már párszor, de a kereső nem találja azt a hozzászólásod ahol belinkelted :))

Google Drive mappád

[ Szerkesztve ]

(#632) xoortes1978


xoortes1978
tag

Kiprobalgattam ma par romot de nem talaltam a nexusnal nekem megfelelobbet. Igy kb 2 het utan amit talaltam nexusban:

neha eldobja a hivast es a terero jel is nullara leesik. kb 5mp es ujra jo.

bluetooth ha engem hivtak van hogy 5 perc utan lebont. " lehet ez annak is betudhato hogy jelenleg 25 parositott eszkozom van a listaban"

kamera kepe kritikan aluli

nem lehet kulon szabalyozni az sms, hivas, ertesites hangerejet.

(#633) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Aki tudja ossza meg velem melyik rom csinálja a legszebb fènykèpet ès kímèljetek meg a telepítgetèstől :)? Lehetőleg multi legyen. A MIUI 7 szèp kèpet csinál de mèg várok vele ahogy látom sok problèmája van mèg. Habár lehet kipróbálom.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#634) yanpec


yanpec
aktív tag

A needrom-n a Nexus rom-l van egy olyan, hogy viperfx, ez mi a bűbánat? Fel kell ezt is rakni a telóra?

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#635) Dominó85 válasza yanpec (#633) üzenetére


Dominó85
veterán

A MIUI 7-nél szebb képeket ne nagyon várj más romtól. Multi nem várható belőle, mert aki fejleszti ezt kategórikusan kijelentette. Mondván így is rengeteg meló van a rommal.

HDR

Dzsolo
Nexus rom újra a GDrive-on. Szemét Google állandóan törli.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#636) Dzsolo válasza Dominó85 (#635) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm :R
A K50a40_S112_150610_ROW ROM feltehető TWRP alól? mert ezt is ki szeretném próbálni :) OTA frissítés miatt.

(#637) xoortes1978 válasza Dzsolo (#636) üzenetére


xoortes1978
tag

nem, csak flashtool-al lehet felrakni. lassu, es eleg sok szemet van bent ami nem torolheto. + Igo-t nekem nem sikerult alatta eletre keltenem.

(#638) yanpec válasza Dominó85 (#635) üzenetére


yanpec
aktív tag

Ezt sajnálattal hallom :( :( :(. De valóban szép képek készültek ezzel a rommal. Azért én még bizakodok, hogy ha elkészül a MIUI7 rom akkor még valaki kezelésbe veszi és dob rá egy multit is :)

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#639) Dominó85 válasza yanpec (#638) üzenetére


Dominó85
veterán

Magyarosítani így is lehet valamennyire. Bár szerintem az android angolja olyannyira alapfok, hogy napi szinten nem kéne zavarónak lennie. Settings - Beállítások, Music, Audio, Contacts, Message - no vajon mik lehetnek? :))

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#640) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Valami nagyon nem úgy van ahogy én gondolom.....
nekem a TWRP ilyen
nekem a TWRP ilyen[/L]
ezután újraindul, és ugyanaz a menü jön be mint mikor a 3 gomb lenyomásával indítom... a ROM nem települ. Találtam egy videót ami alapján tudnám a ROM-okat telepíteni de sajnos nem ismeri fel az általam letöltött zip fileokat, (IMG:/dl/upc/2015-09/20/7922_ltzrjs4uwwtgeyzc_telepiteni.thumb.jpg)ebből a mappából csak a lemezképfileokat látja.] Az összefoglalót olvasva pár link lehet nem ártana a telepítendő programokhoz. Lassan tényleg feladom.

[ Szerkesztve ]

(#641) Graphics válasza Dzsolo (#640) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem TWRP...

Annak a telefon elindulása előtt kellene betölthetőnek lenni

Itt vann leírás
: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#642) yanpec válasza Dominó85 (#639) üzenetére


yanpec
aktív tag

Teljes mértékben igazad van. De hát magyar vagyok szeretem magyarul látni a dolgokat :DD A másik meg, ha az android rendszer angol akkor a billentyűzet is, sőt akkor a magyarul tudó alkalmazások is angolul települnek. Igaz némelyikben ki lehet választani a nyelvet.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#643) Graphics válasza yanpec (#642) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Billentyűzet olyan lesz amilyet beállítasz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#644) Dzsolo válasza Graphics (#641) üzenetére


Dzsolo
senior tag

a leírás ok, de egy link sincs benne :D

Ez lenne?

csak azért mert a linknél pont erre nem lehet rákattintani :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#645) Graphics válasza Dzsolo (#644) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt ami kell megvan :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#646) Dzsolo válasza Graphics (#645) üzenetére


Dzsolo
senior tag

most épp bejött a TWRP véletlenül rányomtam a format data-ra (elsötétült a kijelző mikor hozzáértem már rá is klikkelt) de alul nem húztam el a csúszkát... egy nagy lakat világít innen ki tudok lépni?

[ Szerkesztve ]

(#647) Graphics válasza Dzsolo (#646) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lakatot elhuzod

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#648) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Rendszer nem indul el, állandóan újraindul. Amikor belépem a TWRP-be engem ez a felület fogad 1:29 től [link]

Ezek nincsenek:
10. wipe data/wipe caches(double wipe)
11. Apply Update from External Sd Card - keresd meg és válaszd ki a telepíteni kívánt rom zip-jét
12. Confirm Update / Flash Rom - engedélyt adjunk a flashelésre és várjunk.

Wipe van csak azon belül Advance Wipe vagy Format data
Advance Wipe ben lehet pipálgatni a videón szerepló dolgokat.
Dalvik cache
system
cache
built in card
built in card
External sd card

bakker valami faktory resetet nyomtam de visszaléptem... gondolom már hiába....

(#649) pane válasza Dzsolo (#636) üzenetére


pane
tag

Megerősítem hogy van szemét benne leginkább OTA frissítés után de nekem rendben fut még az IGO is.
Hátránya hogy nincs root és lenovo recovery települ. Magyarul tud rendesen.
Ezt a hozzászólást ajánlom figyelmedbe. Talán én is erre cserélem hamarosan.

(#650) Dominó85 válasza Dzsolo (#648) üzenetére


Dominó85
veterán

Wipeolni kell a Cache-t és a Dalvik-ot új rom előtt! Mást NEM!

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.