Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) yanpec válasza hbooo (#700) üzenetére


yanpec
aktív tag

Jaja. Nexusnál én is tapasztaltam ezt, hogy nincs hálózati kijelzés csak egy "R,, és kész. Na mind1, ennyi gond legyen csak, hogy engedélyezni kell az adatbarangolást és minden meg van oldva. :))

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#702) Dominó85 válasza yanpec (#701) üzenetére


Dominó85
veterán

No de ti külföldön vagytok? Mert nálam igen sokat fent volt a Nexus és egyszer sem dobta el itthon a hálózatot. :N

* Péter - 06302461862 *

(#703) yanpec válasza Dominó85 (#702) üzenetére


yanpec
aktív tag

Igen. Én speciel Ausztriában. Néha amíg a páromnak volt 3g-e nekem semmi. De ez nem zavaróan gyakran fordult elő, max 1 vagy 2x és egy hálózatleválasztás és újracsatlakozás megoldotta a problémát.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#704) yanpec


yanpec
aktív tag

Tudja valaki, hogy ezt miért írja ki pl egy játék? "This application is not authorized for use on your Android device,,

Valószínű, hogy nem ehhez a témához tartozik de nem találtam rá választ és hátha itt tudja valaki :D :D :D

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#705) Dominó85 válasza yanpec (#704) üzenetére


Dominó85
veterán

Amennyiben a Google Play írja ezt ki, úgy menj a Beállításokba és távolítsd el a Play frissítéseit. Ezután már nem fogja ezt írni. ;) Android bug... :K

* Péter - 06302461862 *

(#706) hbooo válasza Dominó85 (#702) üzenetére


hbooo
csendes tag

en sokat utazok. itthon tapasztalom hogy dobalja a halozatot, kicsit furcsa mert kb mindig egy helyen (ulok a buszon es egy szakaszon szinte sohasincs net, de az ut masik reszen mindig jo. Mintha egy BS -re allergias lenne :)

(#707) yanpec válasza Dominó85 (#705) üzenetére


yanpec
aktív tag

Ok. Köszi. Kipróbálom :C :C

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#708) Dominó85 válasza hbooo (#706) üzenetére


Dominó85
veterán

Akkor szerintem azért tűnik úgy, hogy eldobja a hálózatot, mert ott konkréten lefedetlen terület van. Előfordul, a mai napig tudok olyan helyeket, ahol semmilyen mobilhálózat nincsen és Budapest XVI. kerületének széléről van szó. :))

* Péter - 06302461862 *

(#709) hbooo válasza Dominó85 (#708) üzenetére


hbooo
csendes tag

ezt azert nem hinnem, xv. ker. kozepen, a t-nek van halozata.
sot gsm signal monitor szerint van kapcsolat (a 3G signal vegig mutatva van) am download az nincs.
(csak upload, mert probalkozik)

(#710) Dominó85 válasza hbooo (#709) üzenetére


Dominó85
veterán

Én ilyen trágyán kiépített gsm hálózat mellett már nem lepődök meg semmin. A 4G-s Voda kártyám eddig egyszer sem mutatott LTE feliratot. :C

* Péter - 06302461862 *

(#711) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Csatlakozom én is a társasághoz. GearBesttől jött. Gapps van, meg tettek rá 3 kínai appot meg egy kamu google-search-öt :U . Egy kivételével leszedtem a felesleget, DCShare nevű szarnak nem találom a dolgait a system/app-ban. TWRP, root megvan. Mondjuk én simán ADB / fastboot feltettem neki a recoveryt nem használtam a toolt. Először a CWM superusert ment fel, de az nem oké valamiért, jött a SuperSU. OTA nincs a ROM-ban, vagy csak én nem találom?

A vibeui.com-ról leszedett ROM az SPFlashTools-al feltevős ugyi? Esetleg érdekelne még gyári alapú (vagy AOSP) ROM ami napi használatra alkalmas. A lényeg hogy stabil legyen és minden működjön.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#712) pulutodurumo válasza pulutodurumo (#711) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Na közben TWRP alól feltettem az utolsó stabil VibeUI-t. Igaz hogy csak angol, de eddig tetszik.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#713) Dominó85


Dominó85
veterán

Nem akar valaki kísérleti nyusszancs lenni és feltenni az oroszok új, rootolt, minimal Gapps-os, multilanguages (magyar is van elvileg) MIUI V7 5.9.24-es Beta romját? A noti led ezen se megy, ahogy írják, de azon kívül stabil elvileg. Én már belaktam pár napja az angol Beta4-et és nem szeretném xarrá flashelni a telómat. :R

Innen tölthető le: [link]

* Péter - 06302461862 *

(#714) xoortes1978 válasza Dominó85 (#713) üzenetére


xoortes1978
tag

Delutan vagy holnap delelott meglesem. Nexus dobalja a halozatot ujabban.

(#715) Dominó85 válasza xoortes1978 (#714) üzenetére


Dominó85
veterán

TWRP alól tehető fel a rom, ez kimaradt. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#716) yanpec


yanpec
aktív tag

Amint hazaèrek már rakom is fel :). Ha leteszteltem mindent jelentkezem :)

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#717) Dzsolo válasza Dominó85 (#713) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Ha sikerül én is felteszem :D

Ez a Nexux ROM nagyon gyors, a telefonkönyvem is jól szinkronizálja a kihangosítóval. Sajnos a bejövőhívásokat csak a csengőhang alapján tudom megkülönböztetni (sim1, sim2) illetve a névjegyzék egy jókora nagy katyvasz.

(#718) yanpec


yanpec
aktív tag

Fel is toltam az orosz miui-7 romot.

Első benyomásra rendben van, de kapásból feltűnt mint ha nem működne az automatikus fényerő szabályozás.

Van rajta alapból:

- SuperSU
- Titánium backup
- Témaközpont
- Mi, Xiaomi fiók
- Vonalkód leolvasó? (De minek) :( :(
- Play áruház
- Időjárás

A beállítások menü nem rossz de a megszokottól eltérő. Próba fényképeket csináltam, első ránézésre szépek de gyanúsan kicsik. (3-4MB- de lehet azért mert már nincs természetes fény) Nem is töltöm fel őket majd holnap nappal csinálok rendes fotókat.

Elöljáróban ennyi.

Folyt.köv.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#719) yanpec válasza yanpec (#718) üzenetére


yanpec
aktív tag

Egyenlőre szerintem felejtős :O :O :O :O :O :O :O

Play áruház csak wifi-n keresztül hajlandó valamit is letölteni, a wifi hotstop meg nem hajlandó elmenteni a beállításokat, magyarul nem működik.

Csengő és értesítési hangok nincsenek, azt a témaközpontból lehet letölteni.

5 perc használat után kb ennyi. Még holnap tesztelgetem egy picit de valószínű megy vissza a szép lollipop rom.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#720) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Van arról valakinek infója, hogy Debrecenben mennyire elérhető a 4G? Valamint, ha használtan vásárolnám kell-e különösen figyelni valamire? Szériahibák vagy bármi más? Köszönöm előre is :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#721) Dominó85 válasza yanpec (#719) üzenetére


Dominó85
veterán

Látszik, hogy nem volt még nagyon dolgod MIUI rendszerrel. A Biztonság központot (külön apk - Security) látogasd meg. Illetve a sima beállításokban is lehet csengőhangot beállítani, csak több lépésből áll. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#722) yanpec válasza Dominó85 (#721) üzenetére


yanpec
aktív tag

Ezt nagyon jól látod. Meg is látogattam a biztonsági apk, engedélyeztem is az adatkapcsolatot. :D

Tesztelgettem egy picit az orosz MIUI-7 romot. Tetszene ha működne! :Y

Nagyon instabil, random leállnak az alkalmazások. (azért random mert van mikor leáll van mikor nem :F )

A kamerán szerintem semmit nem dolgoztak. Az első kép az a lollipop romal készült (ez a szebb) a második meg az orosz rommal. Többet nem csináltam mert ez is állandóan leállt, no meg nincs értelme mert ilyen formában használhatatlan még.

Amint már írtam a wifi hotspot egyáltalán nem működik, ha véletlenül el is menti a beállításokat a laptop nem tud rá csatlakozni.
A beállításokban ha valamit beállítok az szintén vagy működik vagy nem.

Talán ennyi elég is lesz róla.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#723) Dominó85 válasza yanpec (#722) üzenetére


Dominó85
veterán

Most sem értünk egyet. A leállasokba nem kötök bele, mert ha van, akkor van. A képekből az alsó sokkal szebb és kérdezem, hogy a rendszer appoknál beállítottad-e Fine-ra, legjobbra a minőséget? Mert a sima, Standard az alap beállítás. :P

* Péter - 06302461862 *

(#724) yanpec válasza Dominó85 (#723) üzenetére


yanpec
aktív tag

Ha te mondod akkor biztos igazad van, de nekem eredeti méretben a felső élesebbnek és részletgazdagabbnak tűnik, igaz az alsónak meg szebbek a színei. Ízlések és pofonok :DDD :DDD

Rendszerbeállításoknál nem állítottam minőséget, csak a felbontást ellenőriztem :)) :))

De ez egyenlőre lényegtelen szerintem ha az alap dolgok nem mennek, akkor a kamerába sincs értelme nagyon belemenni. :DD :DD

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#725) yanpec


yanpec
aktív tag

Feltöltöttem 1-2 képet teljes méretben amit a jelenleg is használt lollipop rommal készítettem. A wellnes részlegen készült képek nagyon rossz fénynél készültek, de "szerintem,, elég jók.

http://www.kephost.com/images/2015/09/27/DSC_00531.jpg

http://www.kephost.com/images/2015/09/27/DSC_00102.jpg

http://www.kephost.com/images/2015/09/27/DSC_00461.jpg

http://www.kephost.com/images/2015/09/27/DSC_00301.jpg

http://www.kephost.com/images/2015/09/27/DSC_00231.jpg

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#726) xoortes1978


xoortes1978
tag

Nem volt sok idom szorakozni az orosz rommal mert kozben hoztak nemi szerelnivalot. Ami a tapasztalatom nekem is hogy random leallnak alkalmazasok, Mortal X pl. el sem indul hiaba telepitettem telefonra vagy kartyara nagy fekete kepernyo es semmi. Kamerat nem probaltam, Wifi a lakasban gyengebb mint a Nexus-rommal. Egyenlore felejtos.

(#727) xoortes1978 válasza yanpec (#725) üzenetére


xoortes1978
tag

Azt hittem a wellness reszlegen valami jo csaj lesz rossz fenyviszonyok kozott fenykepezve, erre gyertya :D :(

(#728) yanpec válasza xoortes1978 (#727) üzenetére


yanpec
aktív tag

Azt hitted mi, aztán mègsem 😁😁😁😁
Van az is egy pár de az sajnos nem puikus 😝😝😝😝😝

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#729) Dominó85 válasza yanpec (#728) üzenetére


Dominó85
veterán

Hát tedd őket publikussá. :DDD :DDD :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#730) Turcy086


Turcy086
tag

Üdv
Tudtok olyan hivatalos oldalt, ahol K3 note infók vannak? Arra gondolok, hogy pl. mikor fog Android 6.0 kijönni, amit a nagy gyártók elkezdtek bejelenteni (én egyébként karácsony körülre saccolom...)

(#731) Dominó85 válasza Turcy086 (#730) üzenetére


Dominó85
veterán

Jaaaj legyél mán türelemmel. Az 5.1.1 is tökéletesen megy a telefonon (Nexus 5 - magyar). Sőt nálam az 5.0.2 is faxa (MIUI V7 Beta4 - angol). Először nézzük meg mit hoz az Android 6.0. Főleg ennél a zöld droidos rendszernél nem mindig jó az újabb... Lásd 4.0 ICS jobb aksiidő, mint 4.1.2 vagy akár a 4.4.X. Aztán az 5.0.0 ezerszámú bugjáról ne is beszéljünk, amit a nagy gyártók elvileg az 5.0.2-ben javítottak csak. A legtöbb gyártó pedig ha már 5.0.2-re frissítette a telóját, azon is ragadt és az 5.1.1-et ki se tolta rá. A mi K3 Note-unkra térve pedig van A6600, A7000, A7000 Plus, van a K50-T5 és a K50-a40 (amik ugye a K3 Note-ot fedik)... Szóval ne nagyon várd idén a 6.0-át a telónkra. Jó lesz az jövő nyár végére is. Előbb pedig max portolt romokat kaphatunk, ha megszerzik hozzá a szükséges fájlokat.

* Péter - 06302461862 *

(#732) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Mivel a "boltban" gapps-es, de gyanús adwarekkel felcsicsázott OTA-képtelen ROM-ot tettek a telefonra, jött a stock VibeUI_V2.8_1535_5.128.1_ST_K50-T5
Nyelvek: Kínai és angol, gapps nincs
Fölös appok: egy rahedli ami leszedhető, plusz ami nem: Lenovo gyári zene, Lenovo store, pár ilyesmi, plusz Baidu billentyűzet
Ami hasznos (lehet): SecurityIt, MaxxAudio, témák.
A ROM stabil, minden működik. Még szép, mivel gyári. Menü, beállítások rendben. Viszont egy csomó alkalmazás félig vagy teljesen kínai. Mint a zenelejátszó, ami szép és jó, de tyúklábas. Böngésző szintén elég jó, de pár dolgot elfelejtettek angolra fordítani benne. Egyszóval fain ez a Vibe UI, csak kéne egy frissebb ROW ebből az ST verzióból. (ST a stabil, DEV a "nightly", a ROW pedig a Rest Of World, azaz a nemzetközi verzió).

Röviden: Angol, tiszta, stabil, kínai alkalmazások vannak, de nem kártékonyak.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#733) Dominó85 válasza pulutodurumo (#732) üzenetére


Dominó85
veterán

Mindezek tudatában maradok a stabil és legszebb fotókat készítő, angol MIUI V7 Beta4 5.0.2 romnál.

* Péter - 06302461862 *

(#734) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Nem tudom tud-e valaki segíteni? Valahogy eltüntettem a teló belső tárolóját :W

Fizikailag meg van, csak gyakorlatilag nincs. Valószínűnek tartom, hogy valami partíciós probléma lesz.

Az sdcard0 lenne a belső tároló de teljesen üres. Ha akarok bele másolni akkor ez az üzenet fogad. (meghajtó újracsatolása) és folytatódik a másolás de a telefon akkor sem látja mint belső memória, ez a programok telepítésénél idegesítő mert nincs elég belső tárhely a telepítéshez hibaüzenettel kilépnek. Ha a beépített fájlkezelőben belemegyek a tárhely részleteibe akkor (belső tárhely:0 B, szabad th.0B) látható.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#735) Dominó85 válasza yanpec (#734) üzenetére


Dominó85
veterán

Flashtool-val tolj fel egy szűz romot, miután mindent kimentettél az SD karidról is (a biztonság kedvéért). Más ötletem nincsen.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#736) yanpec válasza Dominó85 (#735) üzenetére


yanpec
aktív tag

Igen azt csináltam, felraktam a nexust ès az helyrerakta a dolgokat. Vissza is ment a règi rom. Most minden ok, kèrdès meddig? Mert volt már bajom ezzel a rommal a memória elèrèsekkel. De majd kiderül. Köszi a tippet :)

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#737) gulupeti


gulupeti
senior tag

Ilyen "törhetetlen-karcmentes" üveglapot-üvegfóliát valaki használ a telefonon? Ma jött meg nekem, plusz a sima fóliák is és nem tudom, hogy melyiket pattintsam rá a kijelzőre. TCL S720 telefonomon volt ilyen üveglapom, ott azért azt vettem észre, hogy a kijelző bizonyos részein, pont a billentyűzet egy részén, mintha érzéketlenebb lett volna tőle az érintés. Itt is fent áll esetleg ez a jelenség? Vagy tegyem rá nyugodtan az üveget és a sima fóliát rakjam el tarcsiba?

(#738) Dominó85 válasza gulupeti (#737) üzenetére


Dominó85
veterán

2x tettem fel rá eddig tempered glass-t, de sajna az enyém valahogyan mindig ugyanazona szélén feljött, így maradtam a Matt fóliánál. Teljesen jól bírja a strapát és az érintést sem gátolja különösebben.

Más: Ma megérkezett az Mi Fit Band-em (lépés, alvás mérő bigyó). Hű de imádom, a MIUI V7 Beta4 romnál az Mi accounttal is szinkronizálni tudtam gond nélkül. Kíváncsi leszek hogy milyen értékeket mutat az alvásom során majd reggel megnézve.

Szintén más: Megérkezett az iPaky szürke, hővonalas, hangelvezetős szilikon tokom. Imádom, annyira jól néz ki benne a teló. És ami a legfontosabb, nem merev a műanyag, hanem amolyan lágyabb, de mégis kemény. No ezt most jólmegasszondtam. :))

* Péter - 06302461862 *

(#739) yanpec válasza gulupeti (#737) üzenetére


yanpec
aktív tag

Szia

Én az üvegfóliát raktam rá, és sajnos észre lehet venni, hogy érzéketlenebb a kijelző. Már fontolgatom a cserét sima matt fóliára.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#740) run4fun válasza gulupeti (#737) üzenetére


run4fun
tag

Az enyémen is Tempered Glass van és teljesen jó, észre sem lehet venni, mindenhol tökéletesen működik az érintőpanel. Jó, mondjuk nem is a legolcsóbbat vettem, hanem Nillkint eredeti tokjában és hologrammos matricával, de tökéletes. :)

@Dominó85: Dobnál fel róla képet? Nekem úton van egy teljesen ugyanilyen, már megérkezhetne. :D

(#741) xoortes1978 válasza Dominó85 (#738) üzenetére


xoortes1978
tag

Biztos en vagyok a tudatlan de mi az hogy hovonalas es hangelvezetos? Mire Jo azon kivul hogy trendinek hangzik? :)

(#742) gulupeti válasza Dominó85 (#738) üzenetére


gulupeti
senior tag

Tehát akkor a tempered glass-nél te is észlelted, hogy kicsit rosszabbul érzékeli a teló az érintéseket?

Egy ilyen iPaky tokot egyébként pont én is rendeltem (fekete színben, ezüst kerettel), egyszerre a fóliával, meg a glass-sel, de ez még sajnos nem érkezett meg.. Nekem is elég minőségi darabnak tűnt a képek alapján. Nem lett tőle bumszli a telefon? Ettől kicsit tartottam megrendeléskor.
Azóta hála istennek lehet kapni 5-600 Ft-tal olcsóbban is. Ez az én szerencsém. :)

(#741) xoortes1978

Hővonalas = marketingduma :D
Valami csíkok egyébként valóban vannak a tokban, nem tudom, hogy ennek túl sok jelentősége van-e valójában. Amúgy szerintem olyan vészesen nem is melegszik ez a telefon, bár nem is szoktam vele órák hosszat játszani. Az Elephone P6000-nek, na annak meleg volt a hátulja, már a mobilnetezéstől is. :D

[ Szerkesztve ]

(#743) gery2k14


gery2k14
tag

Nekem is kezd felvállni az üvegfólia :d nekem jól érzékel. Ha leszedem a fóliát vissza is tudom tenni? :'D

[ Szerkesztve ]

(#744) Dominó85 válasza gulupeti (#742) üzenetére


Dominó85
veterán

neukumfe
gulupeti linkelte az imént. Majdnem olyan, csak az enyém mindenhol sötét szürke, tehát nem kontrasztos.

xoortes1978
A hővonalas azt jelenti, hogy mint a kocsik hátsó ablaka, rácsos és egyenletesen osztja/vezeti el a hőt. A hangelvezetős annyit tesz, hogy egy kicsi "csatornán" külön lyukazáson keresztül jön ki a hátlapi hang, ami elvileg javítja a hangzást és ha asztalra teszed a telót, akkor nem fog tönkre menni a hangkeltő membránocska..

gulupeti
Egy idő után (pár nap) törölgetni kellett mert gyűjtötte az ujjlenyomatokat és kicsit dadogott tőle a kijelző is. Ikonokat nehezebb volt pakolászni pl. Egy szóval igen. Én többet TG-t nem teszek fel rá. ;)

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#745) xoortes1978 válasza Dominó85 (#744) üzenetére


xoortes1978
tag

Ma mar erdemes volt felkelni, megint tanultam valami ujat. Lehet hogy beruhazok egy ilyen tokra? :) koszi

(#746) kovjoe válasza gulupeti (#737) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Én már két hónapja használok tg-t, előtte a redmi-n sima fólia volt, én nem érzek lényeges különbséget, még felválni sem kezdett, szóval nekem egyenlőre pozitívak a tapasztalataim.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#747) gulupeti válasza kovjoe (#746) üzenetére


gulupeti
senior tag

Tegnap este felraktam én is, végül az üveglapot. A jobb alsó sarka sajnos nem tapadt le normálisan egy kb. 3-4 mm2-es részen, remélem emiatt nem fog felválni az egész. Pedig a prémium minőségűt választottam ebayről, kb. 600 Ft volt egy "soft" szilikon tokkal együtt. :DDD Fél nap használat után egyelőre én sem érzem, hogy rosszabbul érzékelné az érintéseket.

(#748) Turcy086 válasza Dominó85 (#731) üzenetére


Turcy086
tag

Ellentétben a csoport 80%-ával nem vagyok rom tesztelős, ezért bátorkodtam megkérdezni ki mit tud róla. Erre te jössz és lehurrogsz, hogy legyek már türelemmel. Kb úgy válaszoltál, mintha már 5x tettem volna fel ugyanazt a kérdést. Egyszerű kérdést tettem fel normális stílusban, nem akadékoskodom hogy jujjjujujj legyen már 6-os rom...

(#749) cs.lev válasza gulupeti (#742) üzenetére


cs.lev
tag

Tenyleg jol nez ki ez a tok! mennyivel lett vastagabb objektiven es szubjektiven a telefon?

En amugy ugy vagyok, hogy pont azert vettem ezt a K3 Note telot, mert vegre nem kell tokban hordani. Az elolapot egy Tempered glass-szal eleg jol lehet vedeni, a hatlap mivel korbeoleli a keszuleket es a oldalso gombok is azon vannak, igy annak csereje max 10 USD-bol kijon. Igy egy esetleges leejtes soran olcson kicserelheto.
Ugyan van ra esely, hogy ugy esik le a telefon, hogy pont az elorebb levo sarka erintkezik eloszor, hat olyankor megszivtuk, de szerintem ennek a telefonnak a kialakitasanal biztos, hogy ez fontos szerep volt!

Nagyon elvezem, hogy pont akkora a telefonom, amekkora!

De persze, ha nyom valaki valodi kepeket ezzel az iPaky-val, azt en is megkoszonnem!
:R :C :R

asd

(#750) gulupeti válasza cs.lev (#749) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nekem még nincs meg ez a tokom, úton van! Dominó85-öt kérdezd, ő már rendelkezik vele.

Amúgy egy-két fényképet én is szívesen megnéznék róla, hogy hogyan is néz ki valós fényképen.
Dominó85 csinálhatnál egy-két fényképet a Note-tal, hogy hogyan is néz ki a tokban... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.