Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Gila2626


Gila2626
csendes tag

2.5 óra képernyőidő után 15% az akksi!? Csak ennyit bírna?

(#952) kovjoe válasza Gila2626 (#951) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nem létezik! Tegnap este (22.30), feltöltve, hajnal 2.30-ig filmnézés u2b-on, közben net, reggel 7.30-kor nettel indultam, kb. 50 perc, most vagyok 20%-on (rendszer szerint 5 óra 36 perc használat).

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#953) Gila2626 válasza kovjoe (#952) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Volt jó pár telepítés is! Majd figyelem mennyit bír

(#954) gps76 válasza divan (#950) üzenetére


gps76
őstag

Eddig nem válaszolt.

Gila2626: Újraindításkor nálam nullázza a kijelzőidőt.

(#955) daikonblaze


daikonblaze
csendes tag

Így belakás közben felfedeztem egy számomra bosszantó hibát (vagy beállítás kérdése, de még nem találtam hasonló opciót). Ha a tárhelynél mentés helyének a telefon belső memóriáját adom meg, utána igen érdekesen kezeli a külső sd kártyát.
Fájlkezelővel semmit sem hajlandó megnyitni róla pl: kép, zene, hasonlók, viszont a galériával vagy zenelejátszó programmal meg megnyitja őket. (Cucu rom van fent)

(#956) Gila2626


Gila2626
csendes tag


Következmény nélkül törölhető az első két fájl?

[ Szerkesztve ]

(#957) gps76 válasza Gila2626 (#956) üzenetére


gps76
őstag

Törölheted,bár az android-ot ha használja valami nem fogja engedni,bele kell lépegetni a könyvtárakba is egyesével törölgetni.

(#958) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Egy nap után újra előállt a probléma:-(, minden előzmény nélkül 14.00-tól nem működik a mikrofon hívásnál. Hangrögzítés, illetve videó esetén minden a legnagyobb rendben:-(. Ráadásul Miui-nál is elszáll az imei:-( (user built, igyengineering módban sem engedi beírni az imeit:-(). 14.30-óta ismét küzdünk egymással:-(.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#959) gps76 válasza kovjoe (#958) üzenetére


gps76
őstag

Tegyél fel másik gyári vagy abból csinált rom-ot,próbálgasd azzal.

(#960) kovjoe válasza gps76 (#959) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Sajnos ezen már túl vagyok:-(, már 6 rom volt fent, eredmény nincs:-(.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#961) Dominó85 válasza kovjoe (#960) üzenetére


Dominó85
veterán

Menj be a TWRP-be. A wipeolást pipálj be mindennél rubrikát, kivéve a microSD karit. Ha nem tudod melyiket storage az, akkor azokat hagyd ki. És azután tegyél fel egy romot. Szerintem valami vagy az SD karin vagy a memkarin ott marad. Config file-ra tippelek.

* Péter - 06302461862 *

(#962) Gila2626


Gila2626
csendes tag

4óra kijelzőidő jött össze, és 20%tól rohamosan merül az akksi! Hibás lehet az akksim??? Vagy ennyit bír, mert ez karcsú!

(#963) Dominó85 válasza Gila2626 (#962) üzenetére


Dominó85
veterán

Embere válogatja, hogy mennyit bír. Én 2 óra alatt is le tudom meríteni, ha akarom. Illetve lehet még az is, hogy a romban xarul van megírva az energiagazdálkodás. Rengeteg custom romnál volt ez a hiba. Miui Beta(1) alatt is. Egyébként pedig csodát ne várjál egy 3000-es aksitól, amikor egy bika 8 magos SoC van mögötte és egy 5,5"-os FullHD méretes kijelző. Üdv a XXI. században.

* Péter - 06302461862 *

(#964) gps76 válasza Gila2626 (#962) üzenetére


gps76
őstag

Nálam 30%-tól merül jobban,mint fölötte nem akksi gond,hanem a kijelzése. 4 óra kijelzőidő teljesen elfogadható ilyen fényerejű,teljesítményű telefontól. A top márkát gépei se bírják jobban,sőt ugyanilyen paraméterekkel még lentebb vannak.
Valaki tesztelt/használ valami ritkább rom-ot? Kíváncsi lennék melyik milyen,mert a Cucu rom tényleg nagyon jó eddig,de a 2.8 UI-t el bírnám viselni,pár újítás van benne.

(#965) gorkmc


gorkmc
tag

A 1.5GB cuoco92 ROM OTA K3.ViBE.1.13-as updatejének letöltéséhez és felrakásához van valamilyen trükk? Hiába kérem, hogy töltse le akár Wifi-n akár 3G-n, csak az "Unable to get download status" hibaüzenetet adja vissza. Van akinek már sikerült letölteni?

(#966) gps76 válasza gorkmc (#965) üzenetére


gps76
őstag

Nekem feldobta amikor beszéltünk róla,ha gondolod felrakom valahova.

(#967) gorkmc válasza gps76 (#966) üzenetére


gorkmc
tag

Megköszönöm, ha felteszed valahova. :R

(#968) gps76 válasza gorkmc (#967) üzenetére


gps76
őstag

[link]. És ahogy írva van recovery-ből,semmilyen wipe nem kell.

(#969) gorkmc válasza gps76 (#968) üzenetére


gorkmc
tag

Sikerült a frissítés. Köszönöm!
És ha már arra jártam, frissítettem a TWRP-t 2.8.7.0-ra. A szükséges image-et innen szedtem le. De a frissítést az előző 2.8.6.0 build alól végeztem el.

[ Szerkesztve ]

(#970) gps76 válasza gorkmc (#969) üzenetére


gps76
őstag

A needrom-on is írtam rom készítőjének örülnék egy Vibe2.8-as rom-nak,hátha válaszol,mert a face-en semmi. Írjatok már Ti is neki mindenhova,hátha visszaválaszol valakinek.

[ Szerkesztve ]

(#971) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hallo , kellene nekem a gyari rendszerbol egy Security app, vki meg tud vele dobni?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#972) gorkmc válasza gps76 (#970) üzenetére


gorkmc
tag

Ezen a fórumon aktív Cuoco92.

(#973) Dominó85 válasza Graphics (#971) üzenetére


Dominó85
veterán

Bocsi Duliee én passzolok, mert MIUI van fent. :F :(

* Péter - 06302461862 *

(#974) gorkmc válasza Graphics (#971) üzenetére


gorkmc
tag

Nekem sem a gyári van már fent.

Írtam én is Cuoco92-nek a ViBEUI 2.8-ról érdeklődve. Ha válaszol, továbbítom.

(#975) Graphics válasza Dominó85 (#973) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

TWRP-s felpakolós rendszertelepito van a gyaribol?

Abbol ki tudom meg hamozni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#976) gps76 válasza gorkmc (#974) üzenetére


gps76
őstag

Ostromoljuk,hátha "nekiesik"

(#977) Graphics válasza gps76 (#976) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Engem ha sokat bas.ogatnak vmivel, hogy csinaljam meg, altalaban a vegere kerul...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#978) Dominó85 válasza Graphics (#975) üzenetére


Dominó85
veterán

Needrom-on és a lenovo oldalán is van fent. (Elōbbi zip-es TWRP-s, utóbbi .img)

* Péter - 06302461862 *

(#979) Coolspot


Coolspot
csendes tag

Sziasztok. Én is beújítottam egy K3 Note-ot. A rootolás nekem nem igazán ment a flashtoolal ezért más megoldást kerestem, s a kingroot segített. Rootolás után a flashelés a flashfly appal sikerült Domino85 recovery-jével. Azután először nem sikerült a romot(1,5GB) működésre bírni, így kipróbáltam a Lexus V2-esét. Nem rossza az sem, de azután Wipe-oltam a systemet is meg a belső memóriát is, és láss csodát, működött a Cuoco92 féle rom. Köszönöm a sok segítséget, remélem a tapasztalataimmal nekem is sikerült segíteni másoknak.

A processzorok füsttel mennek, ha kijön belőlük a füst, megállnak....!

(#980) Dominó85 válasza Coolspot (#979) üzenetére


Dominó85
veterán

A MIUI Beta2-ről, amikor a Beta4-re váltottam, nekem is szórakozott a Beta4. Miután én is wipeoltam mind a systeme-et, mind a belső memóriát, gond nélkül felment a rom. Úgy látszik, hogy valami még nem teljesen "nyitott" a K3 Note-nál. De szerencsére van megoldás.

* Péter - 06302461862 *

(#981) kovjoe válasza Dominó85 (#961) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Köszi majd rápróbálkozom. De most nem bántom, majd a 3 nap alatt;-). Jelenleg egyszer van mikrofon, egyszer nincs, de hogy mi a logika:-)?

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#982) gorkmc válasza gps76 (#976) üzenetére


gorkmc
tag

Olvasva a másik fórumot, nekem úgy tűnik, hogy pár napon belül kint lesz egy 15.40D verziójú Cuoco92 ROM ami 5.1 alapú. "La 1.13 sempre su Android 5.0 La 15.40D su Android 5.1" azaz "The 13/1 always on Android 5.0 The 15.40D on Android 5.1"

(#983) gps76 válasza gorkmc (#982) üzenetére


gps76
őstag

Az jó lenne,remélem nem ront el benne valamit.
Ha tényleg foglalkozik majd a javításokkal,esetleg kívánságokkal is,egy csekély mértékű donate-ben is benne lennék.

[ Szerkesztve ]

(#984) gorkmc válasza gps76 (#983) üzenetére


gorkmc
tag

Ez a másik fórum (olasz nyelvű)

[ Szerkesztve ]

(#985) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Tud valaki egy megbízható szervízt, ahol tudnak kijelzőt cserèlni a k3 notban? Kínában 63 dollarèrt + posta cserèlnèk.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#986) Graphics válasza yanpec (#985) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megbízhatót már nem... Nekem volt egy szervizkontaktom, de 5. hónapja van náluk egy Lenovo, mert olyan szinten nem képesek átvinni a 800m lévő postára a cuccot, hogy PH-n kellett embert keresnem, menjen már el érte...

Hosszú story, meg fogom itt írni, mert abszurd, hogy egy Garanciális cuccot nem képesek ennyi idő alatt visszajuttatni / augusztus 15 óta kész a készülék... 2 hónapja nem bírták elküldeni...

PH-n nézz szét, hardveraprón is vannak, akik tudnak segíteni.

Itthon is csak annyival leszel előbb, hogy helyben csinálják, de olcsóbb nem lesz. Meg kell rendelned a kijelzőt kintről.

Betört? vagy szériahiba?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#987) yanpec válasza Graphics (#986) üzenetére


yanpec
aktív tag

Sajnos leesett ès betört egy helyen a kèpernyő, pedig TG is meg szilikon tok is volt rajta. Kb 1 m magasról esett le, de szerencsètlensègemre csúszásgátlás miatt kis kiálló tüskès padló volt ès pont pofára esett. A TG szó szerint szarrá tört, mikor megláttam az ütő megállt bennem, de nagyon jól teljesített az üvegfólia, mert csak 1 helyen ütötte be, gondolom ott találkozott először a padlóval. Ezt úgy hívják, hogy pehh :( Ha más fajta talajra esik semmi baja nem lesz. Egy 1 mm nagyságú kiálló kő ütötte be. Minden működik csak esztètikailag zavar.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#989) Dominó85 válasza Gila2626 (#988) üzenetére


Dominó85
veterán

Gyári átlátszó szilikon vagy két helyen repedt Nillkin frosted shield vagy egy kicsi helyen a sarkán lepattant Armor tokom kitámasztós van, amit nem használok.

Illetve van egy hibátlan luxus tokom bōrszerū hátlap és fém keret, na meg iPaky ami rajta van. De ezektōl meg nem válok. :P

* Péter - 06302461862 *

(#990) yanpec


yanpec
aktív tag

Írtam a Lenovo Hungary szervíznek. Kíváncsi vagyok mit mondanak. Elvileg szervizelnek Lenovo telefonokat is.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#991) Gila2626 válasza Dominó85 (#989) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Rendelek, csak olyan sokára jön meg :(( , félek hogy addig történik valami

[ Szerkesztve ]

(#992) keyman válasza yanpec (#990) üzenetére


keyman
tag

Ha Budaörsre kerül akkor részvétem. "az eddigi tapasztalatok alapján"
Oda BOMBÁT kell küldeni....na azt szervizeljék le.

Nem értem miért hagyja egy gyártó, hogy ilyen osztályon aluli szolgáltatást végezzen valaki.
Nekem még nem volt dolgom velük, de három ismerősömnek is meggyűlt a baja a szervízzel.
És nem értem az embereket sem, hogy miért hagyják annyiban. pár soros levél a fogyasztóvédelemnek , illetve a gyártónak. Garantálom lesz egy pár kellemetlen órájuk.

A jómodor nem szégyen!

(#993) Dominó85 válasza Gila2626 (#991) üzenetére


Dominó85
veterán

Gyárilag nem volt hozzá szilikon tok? :Y Honnan rendelted te?

* Péter - 06302461862 *

(#994) Gila2626 válasza Dominó85 (#993) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Nem! Tinydeal, német raktárból, a garancia papírja is érintetlen! Az gáz?

(#995) Graphics válasza yanpec (#990) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem foglalkoznak vele.

Már írtam nekik, amit itthon nem lehet kapni, hozzá se nyúlnak, még pénzért SE!

A Telemax szervizeli a Lenovokat idehaza. Mondtam, keress hardveraprón valakit.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#996) daikonblaze válasza gorkmc (#969) üzenetére


daikonblaze
csendes tag

Szia
Az új twrp-t zipként telepítetted fel, vagy flashtool-lal?

Eddig azt hittem a led csak zölden és pirosan világít, de egyik nap meglepődtem mert sárgán is világított.
Egyébként én se kaptam hozzá semmit a töltőn kívül. Geekbuyingról rendeltem mert le volt árazva 144 dollárra.

(#997) Gila2626 válasza daikonblaze (#996) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Neked ki van töltve a garancia füzet? Nem mint ha sokat számítana :DD

(#998) gorkmc válasza daikonblaze (#996) üzenetére


gorkmc
tag

A következőképpen frissítettem TWRP 2.8.7.0-ra 2.8.6.0-ról:
1. leszedtem innen a recovery_287_twrp.zip fájlt.
2. Kicsomagoltam. Lett belőle egy recovery.img
3. Ezt felmásoltam a telefon belső memóriájába
4. Újraindítottam a telefont és beléptem a TWRP-be (VOL up+down+power)
5. Install alatt megkerestem a fenti recovery.img-t (át kellett váltani, hogy ne zip-et hanem img-t keressen)
6. Kiválasztottam, hogy a recovery partíciót írja felül
7. Elindítottam a telepítést és nagyon drukkoltam, hogy ne kapjak egy féltéglát eredményként :)
8. Újraindult a telefon egy teljesen megújult TWRP felülettel. Ekkor megnyugodtam. :DD

(#999) Ruddi


Ruddi
csendes tag

Sziasztok
Lehet, hogy számotokra buta kérdés lesz de hogy a fenébe kell kivenni az akkumulátort ebből a telóból? Ma vettem a telefont és beleraktam az akkut próbaképpen még a sim kártya berakása előtt. Próbáltam az usb-otg működést stb. Működik meg minden de most bele akarom tenni a sim kártyát és az istennek se tudom kivenni az akkut. Van ezen valami biztonsági zár vagy mi a fene? Már olyan ideg vagyok hogy mindjárt falhoz vágom.

(#1000) divan válasza Ruddi (#999) üzenetére


divan
senior tag

Nincs semmi, alul van egy félkör alakú nyílás, oda bedugod a körmöd, egy kicsit megemeled, és kijön. Nekem legalábbis, semmi más extra nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.