Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Graphics válasza Dominó85 (#50) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gyorsan odaért :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#52) Dominó85 válasza Graphics (#51) üzenetére


Dominó85
veterán

Chigon-tól rendeltem május 5-én DHL-vel a szokásos dupla légvédelmi módszerrel. ;] A gyári felület sem rossz, de az AppDrawer nekem hiányzik, így Apex megy fel. Nagyon nagy plusz jár a Lenovo-nak a magyar nyelvért és az egy szem belső telefon memóriáért (értsétek: a 16GB nem lett szanaszét cincálva). Ebből valamivel több, mint 10GB elérhető. MicroSD kari tehető a cuccba, így tárhely hiányom se lesz végre. A gyári kamerával a képek az elvárásaimnak nem teljesen felelnek meg. Ezzel még fogok foglalkozni sokat. :D Illetve botrányos, hogy szinte semmi fontosat nem lehet a gyári kamera szoftverben állítani (felbontás, képélesség, zajszűrés, színtelítettség).

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#53) PirosHello válasza Dominó85 (#50) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ebben nincs "MiraVision" képjavító technológia? Mert a Jiayu S3-ban olyan éles és fényes képernyőt tudok beállítani "Felhasználói módban", hogy még a vak kommondor is látja.
Bár erre nincs is szükség, mert az LG LTPS IPS kijelző kegyetlenül kiveri a szemem 50% fényerőn is :D :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#54) Terentius


Terentius
őstag

Van Noti LED?

Poco F5 12/256 Gb

(#55) Graphics válasza Terentius (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ejh, második oldal? :P

"Az előlapon található gombhármas nem a kijelzőből foglal helyet, viszont nem kaptak háttérvilágítást, ami ugyan nem tragédia, de azért elegánsabb lett volna erre figyelni. Felül kamerát (5 megapixel), fényérzékelőt, közelségszenzort és értesítési ledet találhatunk, ebben nincs hiba. "

Olvasni ki fog? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) Terentius válasza Graphics (#55) üzenetére


Terentius
őstag

basszus átolvastam a cikket 2x és kimaradt.Hiába, a péntek esti fáradtság :P

Poco F5 12/256 Gb

(#57) meranusz válasza Dominó85 (#52) üzenetére


meranusz
újonc

Van a töltőhöz dugvilla átalakító?

(#58) Dominó85 válasza meranusz (#57) üzenetére


Dominó85
veterán

Én kaptam. ;)
plusz 2db fólia + átlátszó szilikon tok. De már meg is érkeztek a tempered glassok és jön az Armor tok is.

* Péter - 06302461862 *

(#59) Terentius válasza Dominó85 (#58) üzenetére


Terentius
őstag

Marad a teló? Van valami óriási bugja?

Poco F5 12/256 Gb

(#60) Dominó85 válasza Terentius (#59) üzenetére


Dominó85
veterán

Egyelőre marad, mert belakás után is "de smooth ez a droid" érzésem van. Force closeok vannak, meg rengeteg apró bug, ami nem csak a Lenovo hibája. A tipikus 5.0 droid bugok... 5.1 alapú MIUI rom lenne a tuti. 3:-)

* Péter - 06302461862 *

(#61) meranusz válasza Dominó85 (#60) üzenetére


meranusz
újonc

Milyen képeket csinál?lehet hozzá letölteni beállításokat?

(#62) Dominó85 válasza meranusz (#61) üzenetére


Dominó85
veterán

Ma csináltam rengeteg képet, estefelé feltöltöm őket google plus albumba és mindenki megtekintheti a végeredményeket. Eddig a ProCapture Pro apk tűnik egyetlen jó alternatívának. Illetve van hozzá MIUI camera apk is, de azt majd csak root és egyebek után fogom kipróbálni.

* Péter - 06302461862 *

(#63) Dominó85 válasza meranusz (#61) üzenetére


Dominó85
veterán

Mobilnetesek figyelem! Az alábbi linken 180MB-nyi kép található:

[link] - Zippyshare - Lenovo K3 Note teszt fotók

* Péter - 06302461862 *

(#64) matyasb válasza Dominó85 (#63) üzenetére


matyasb
csendes tag

megnéztem: akinek ezek nem elég jó képek, az ne telefonnal akarjon fotózni, hanem hordjon magával tükör reflexest.

(#65) Dominó85 válasza matyasb (#64) üzenetére


Dominó85
veterán

Sajnos a képek közel sem tökéletesek. Van köztük olyan, amelyik tényleg a "jó" kategóriába tartozik. Viszont ha erre a telefonra is lesz elérhető MIUI rom, akkor a kamera biztosan előnyére fog változni. Engem a kicsit túlzó részletmosás és a helyenként erős zajszűrés bánt kicsit. :B

Lenovo K3 Note tulajdonosok itt kérhetik a MIUI devek segítségét, hogy legyen MIUI rom a K3 Note-ra is:

[link]

Minél többen írtok ide, annál nagyobb az esély, hogy a Lenovo K3 (K3 Note kistesója) után a nagy testvér is kapjon MIUI V6 romot! :K :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#66) Graphics válasza Dominó85 (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk nem tudom mekkora az esély egy erős konkurens esetében...

K3 már kapott MIUI-t? , na az király viszont.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67) meranusz válasza Dominó85 (#65) üzenetére


meranusz
újonc

Köszönöm,a képek feltöltését.Engem meggyőzött,hogy ezt a telót rendeljem meg,az ára és más paraméterei miatt is.A 3GB Ram-os Jiayu-n gondolkoztam vagy a Lenovo?

(#68) Dominó85 válasza Graphics (#66) üzenetére


Dominó85
veterán

Igen a "kicsi" K3-ra már van MIUI V6 rom a xiaomi fejlesztőitől. Vétek lenne, ha a K3 Note-ra nem adnának ki egyet. Viszont, ha nem is adnak ki, az oroszok már portolják a teljes MIUI kamerát a Note számára. :B

meranusz
Jiayu S3 - Nagyon jól összerakott telefonnak tűnik. Én csak azért nem vettem meg, mert Jiayu-m már volt, Lenovom még nem. :DDD
Lenovo K3 Note - előnye az 5.0-ás droid rendszer, amit kérdés, hogy a Jiayu valaha is megkap (ismerve őket)
Eco E04 Aurora - Az Elephone leányvállalata, mely bontogatja szárnyait. Jó telónak ígérkezik, de a kijelző a tényleges keretnél kisebb. :F
Elephone P7000 - Vártam rá sokat, de elegem lett, hogy kamuztak a 159.99USD árral Aliexpress-en (igen, le tudtam egyet ütni 159.99-ért, de 219.99-et vont le a kód ellenére - szemét bagázs)

Versenyző lett volna még a Lenovo P1 Pro - de várat még a megjelenése. :P

* Péter - 06302461862 *

(#69) PirosHello válasza meranusz (#67) üzenetére


PirosHello
senior tag

[link]
Én a Jiayu mellett döntöttem a fentiek miatt (nem Sharp a kijelző, hanem LG, a Sharp a Meizu M1 Note-é :R ), egyedüli hátránya valóban, hogy csak cikkeznek a Lollipopról.
Nekem előtte is Jiayu-m volt 1,5 évig :DDD
No meg ragaszkodtam a fekete színhez is, a sárga és a fehér nem jön be. Igazából ez volt a "döntő érv" az S3 mellett, mert hosszú távra (újabb 1,5 év) tervezem, és fontos, hogy tetszen is :DDD :DDD :) .
Bármelyiket veszed, nem jársz rosszul, az egyszer biztos. A döntést Neked kell meghozni :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#70) Dominó85 válasza PirosHello (#69) üzenetére


Dominó85
veterán

Lehet kapni gyári fekete hátlapot a K3 Notehoz. Nekem például már az is úton van. Ezek a xir-xar dolgok hamar kiküszöbölhetőek pár dolcsiért cserébe. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#71) PirosHello válasza Dominó85 (#70) üzenetére


PirosHello
senior tag

Kösz, ez nekem is új volt... :R
Legfeljebb ha 2 hónapon belül nem jön az 5.0, eladom a Jiayu-t, és veszek egy fekete hátlapos K3 Note-t..... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#72) motoflug válasza Dominó85 (#70) üzenetére


motoflug
őstag

Én követem a 'fórumot', hátha lesz valami javítás kamera ügyben, mert az sajna kritikán aluli. Egyelőre K3 vs m1 note vs a sor végén kullogva honor 4x között vacillálok.

(#73) Turcy086


Turcy086
tag

Sziasztok!
9-én rendeltem én is egyet, ha van kérdésetek, ne habozzatok. Segítek én is amiben tudok :-)

(#74) Miksa1 válasza Turcy086 (#73) üzenetére


Miksa1
csendes tag

Sziasztok,
Aki már kézben tartja a telót. meg tudná erősíteni, h tényleg van rajta notifications LED? Igen, tudom, pár HSZ-szel ezelőtt volt róla szó, de ahány képen nézem a telót, mindenhol csak a kamerát látom az elején (tetején).. Vagy nem a szokásos helyen, fent van a LED? Én is Jiayu S3 és K3 Note között dilemmázok, de én már eleget mókoltam a G3T-t, olyan telót szeretnék, amihez már nem kell hozzányúlni.
Köszi!

(#75) Dominó85 válasza Miksa1 (#74) üzenetére


Dominó85
veterán

Van rajta értesítő led. ;) Ha szemből nézzük a telót, akkor az előlapi kamera mellett fél centire jobbra van.

* Péter - 06302461862 *

(#76) pane


pane
tag

Sziasztok
Ahány videot nèztem róla mindegyiken elèggè kèkes-hideg színű volt a kijelző. Ez nem zavaró?
Hangszòròja elèg hangos?

(#77) Dominó85 válasza pane (#76) üzenetére


Dominó85
veterán

Egyáltalán nincsen hideg színe. A videókon max azért látod kékesnek, mert invertálódik egy kicsit a kijelző, ha nem szemből nézed. Na meg ha felveszel egy másik kijelzőt videóra, az sohasem adja vissza annak eredeti voltát. A hangerő és a hangzás baromi jó és nagyon hangos a telefon. Nálam teljes hangerőn sincsen torzulás.

Lehet mégis csak írnom kéne egy cikket a telefonról, mert ez most a PH-s srácoknak ne nagyon jött össze.

* Péter - 06302461862 *

(#78) Terentius válasza Dominó85 (#77) üzenetére


Terentius
őstag

Támogatom az ötleted! :R

Poco F5 12/256 Gb

(#79) Dominó85 válasza Terentius (#78) üzenetére


Dominó85
veterán

;) Igyekszek a cikk megírásával.

Köszönet Duliee mesternek az értékes HSZ-ért az en.miui.com K3 Note fórumában. :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#80) Graphics válasza Dominó85 (#79) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kevés angol tudásommal ennyire vittem :D

Epp be volt lepve a noti, igy nem kellett jelszot se vadaszni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#81) Terentius válasza Dominó85 (#79) üzenetére


Terentius
őstag

Kértem én is.

Poco F5 12/256 Gb

(#82) meranusz válasza PirosHello (#69) üzenetére


meranusz
újonc

Köszönöm az infókat,és a Lenovó mellett döntöttem 19-én meg is rendeltem.Sajnos a fekete tok már elfogyott,majd rendelek máshonnan.az Alin mennyi a posta egy 10dolcsis xir-xar-ért" :DD

(#83) Dominó85 válasza meranusz (#82) üzenetére


Dominó85
veterán

4 dolcsiért (ingyen postával) van a K3 Note-ra armor tok fekete színben, amitől olyan lesz elvileg, mint egy munkásfon. ;] Az enyém (egy fekete hátlappal egyetemben) már úton van.

* Péter - 06302461862 *

(#84) Turcy086


Turcy086
tag

Én rendeltem hozzá tokot, 4 félét is. Nem tudom még melyik fog bejönni. Majd megirom melyiket választottam, a többire ha igényt tartotok, megbeszéljük.
Ezek egyébként:
[link]
[link]
[link]
[link]

Egyébként mondjátok már meg légyszi, Lenovo.com oldalon miért nincs fent ez a telefon? Vagy még annyira új?

[ Szerkesztve ]

(#85) Dominó85 válasza Turcy086 (#84) üzenetére


Dominó85
veterán

4-ből 3 link rossz. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#86) FgMarci


FgMarci
csendes tag

Üdv!
Tud valaki megbízható európai webshopot ahonnan ilyen mobilt lehet rendelni? :))

(#87) Dominó85 válasza FgMarci (#86) üzenetére


Dominó85
veterán

10 napon belül nálad - Chigon, Aliexpress

* Péter - 06302461862 *

(#88) FgMarci válasza Dominó85 (#87) üzenetére


FgMarci
csendes tag

Hálás Köszönet! :D :))

(#89) Dominó85 válasza FgMarci (#88) üzenetére


Dominó85
veterán

Amúgy készül a cikkem. Holnap publikálom saját bejegyzésként úgy 12 felé.

* Péter - 06302461862 *

(#90) FgMarci válasza Dominó85 (#89) üzenetére


FgMarci
csendes tag

Oké. Biztos elolvasom! :K

(#91) Graphics válasza Turcy086 (#84) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert oda csak a hivatalos forgalmazas kerul fel altalaban :)

Kismillio Lenovo van meg :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92) Dominó85


Dominó85
veterán

[link] - Publikálva 85-90% állapotban. :R

* Péter - 06302461862 *

(#93) Graphics válasza Dominó85 (#92) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En a P70-bol sehogy nem birok kiolvastatni a hw_module_infot... Nincs ilyen fajlom.

Kamerara lettem volna kivancsi, de a kepeket nezve sztem azonos Omni modul van mindkettoben

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94) Dominó85 válasza Graphics (#93) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem lenne gond a modullal, csak a Lenovo baxik jó szoftvert csinálni hozzá. Én őszintén remélem, hogy lesz MIUI rom a K3 Note-ra is és akkor bizony nagyot fogunk nézni kameraügyben is. :K

* Péter - 06302461862 *

(#95) Graphics válasza Dominó85 (#94) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Várjuk meg azért :D

P70-re is kérvényezem a MIUI-t, de én akkor kamerajavulást nem várok, a szélein mossa jobban ez is és a K3 Note is, ez pedig lencse inkább, mint szoftver

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#96) Dominó85 válasza Graphics (#95) üzenetére


Dominó85
veterán

Számomra a Doogee DG350-re portolt MIUI volt a bizonyítéka annak, hogy mennyit is számít egy jól megírt szoftver. De amit írtál abban "sajna" igazad van.

* Péter - 06302461862 *

(#97) Graphics válasza Dominó85 (#96) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindegy ,nem bírtam ki, rendelek egy Redmi 2 - 2GB-ost ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98) Dominó85 válasza Graphics (#97) üzenetére


Dominó85
veterán

Láttad te hogy az milyen szutyok képeket készít? :Y

* Péter - 06302461862 *

(#99) Graphics válasza Dominó85 (#98) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz , nem egy főnyeremény :D akkor inkább legyen ZTE V5 :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#100) Dominó85 válasza Graphics (#99) üzenetére


Dominó85
veterán

Én a helyedben kipróbálnám a Lenovo K3-mat MT6732-vel 5" HD kijelzővel. És arra már van MIUI V6 Lollipop alapon. ;)

Elkészültem a videókkal és este kilencre a cikkben lesznek a képekkel együtt. (K3 Note)

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.