Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Dominó85 válasza kovjoe (#550) üzenetére


Dominó85
veterán

A feketébe nem tettek sugárzás ellen védő matricát, ennyi. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#552) kovjoe válasza Dominó85 (#551) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ja, az meglehet;-). Köszi a camera apot, leszedve.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#553) Dominó85 válasza kovjoe (#552) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincs mit. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#554) mdav88 válasza Dominó85 (#553) üzenetére


mdav88
senior tag

Sziasztok!

Megjött az asszon sárga-teste, meg is faragtam neki nexus romra.
Van esetleg aki próbálta a másik hasonló romot a needromról? (carbon v2)

köszi.

(#555) run4fun válasza mdav88 (#554) üzenetére


run4fun
tag

Szia!

Én próbáltam, írtam is egy rövidet róla. Nexus szvsz jobb, nem váltanék Nexusról Carbon ROMra.

Üdv!

(#556) mdav88 válasza run4fun (#555) üzenetére


mdav88
senior tag

Köszi, átsiklottam felette, pedig átnyálaztam az összes hozzászólást :D

(#557) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Hali!

Shenzen Chigon mennyire gyors? Szinte pont 50e náluk, ennél jobb árat nem találtam. Mivel EU raktárban szinte sehol nem találok, marad az Ali vagy segítség egy fórumtárstól (akivel már majdnem célba értem, minimális csak a felár).

Más. Lehet hogy kéne lassan egy téma összefoglaló. Sokat segítene a hozzám hasonló frissen betérőknek.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#558) Dominó85 válasza pulutodurumo (#557) üzenetére


Dominó85
veterán

10-14 nap, vagy kevesebb. Mivel hétvége van, így valszeg hétfőn feladják, pénteken nálad. kb, de ez nem szentírás

* Péter - 06302461862 *

(#559) xoortes1978


xoortes1978
tag

Nem mukodik a 4G a telefonomon, a szolgaltato ezt jelezte vissza.

Make sure you're using it in a phone that can use our 4G network - one that suppoerts the 800Mhz band, band 20.

Azt vagom hogy mit jelent, csak azt nem tudom hogy a telefonom ezt tudja e vagy nem. Valaki otlet? :(

Megtalaltam, a 800Mhz nem tamogatott. :( :((

[ Szerkesztve ]

(#560) Dominó85 válasza xoortes1978 (#559) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezt köszönd a Lenovo-nak, ugyanis a SoC tudná a 800-at... Illetve köszönd a magyar szolgáltatóknak, amiért a fos és olcsó 800-as mellett tették le a voksukat. :))

* Péter - 06302461862 *

(#561) gorkmc


gorkmc
tag

Segítséget kérek! Valamit nagyon elrontottam... Próbáltam rootolni a telefont Kingroot-tal, majd ráereszteni a SuperSu Me-t. Látszólag sikerült is. Aztán kipacsoltam a telefont és azóta nem bootol be. Csak a Lenovo feliratig jut el. Próbáltam már a VOL up+Down+power gombon keresztül a Lenovo factory resetet. Volt Wipe data, format majd reboot de semmi hatása. Továbbra is csak a Lenovo feliratot nézhetem. Mit tudok tenni szerintetek hogy életre kelljen? :O

[ Szerkesztve ]

(#562) xoortes1978 válasza gorkmc (#561) üzenetére


xoortes1978
tag

Flashtool-al felrakni a romot.

(#563) gorkmc válasza xoortes1978 (#562) üzenetére


gorkmc
tag

Azzal a flash toollal ést azt a romot ami Domino85 gdrive-ján van?

(#564) xoortes1978 válasza gorkmc (#563) üzenetére


xoortes1978
tag

Azzal a flashtoolal es hogy melyik romot teszed fel az rajtad all. En mondjuk egy gyari multi-t tennek fel kezdesnek biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#565) gorkmc válasza xoortes1978 (#564) üzenetére


gorkmc
tag

Felraktam a Lenovo USB drivert. Elindítottam a Flashtoolt. Rádugtam a telefont. Pittyegett. Eszközillesztő telepítés: MTP-USB eszköz telepítése sikertelen.
Viszont valami Lenovo_Suite és LenovoUSBdriver látszik a telefonról, mint meghajtó tartalom.
Mit tudok tenni most?

(#566) gorkmc válasza xoortes1978 (#564) üzenetére


gorkmc
tag

Csak meglátta a telefont valami csoda folytán a Flashtool. A letöltésnél csak a Recovery-t pipáltam be. Rátöltötte, újraindította a telefont, de továbbra is csak a logo látszik. Mást is be kell pipálni?

(#567) Dominó85 válasza gorkmc (#566) üzenetére


Dominó85
veterán

Mivel hogy csak a Recovery-t pipáltad be, így csak azt tette fel. :C Az üres boxokat nem teszi fel. A Preloader mindig legyen üres (ne legyen bepipálva). Szedd le az orosz romot alinkemről. Az magyart is tartalmaz. Könnyen rootolható és stabil. Sajna benne vannak a gyári rom bajai is. De ha azt felteszed, abból már ki tudsz indulni valamerre.

* Péter - 06302461862 *

(#568) gorkmc válasza Dominó85 (#567) üzenetére


gorkmc
tag

És életre kelt! Köszönöm a segítségeket !!! :R
(Nem mertem a Recoveryn kívül mást is bepipálni nehogy még nagyobb bajd csináljak, inkább megkérdeztem a hozzáértőket)

Ha ki szeretnék próbálni más ROM-okat is akkor biztos ami biztos először rakjam fel a CWM-et és utána flashelhetek Flashtoolal ha az az install módja? Vagy egy flashtoolos install felülírja a CWM-et? :F (inkább kérdezek, mintsem újra téglát gyártsak :-)

(#569) Dominó85 válasza gorkmc (#568) üzenetére


Dominó85
veterán

Most ha jót szeretnél, akkor tedd fel a linkemről a TWRP-t flashtool-val. Utána pedig nyugodt szívvel cserélgethetsz romokat a TWRP alól úgy, hogy az SD karira másolod a .zip kiterjesztésű romot. Aztán TWRP-be belépsz és wipe data és wipe cache után mehet TWRP alól a romcsere. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#570) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv!
Érdeklődnék, hogy jó választás e ez a telefon, ha szeretnék egy megbízható, gyors mobilt?
Fontos még, hogy a gps gyors és pontos legyen (hosszútávú navigáció esetén is), és a fényképező legalább olyan jó képeket lőjön, mint a Xiaomi Redmi 1s készüléké...

(#571) Dominó85 válasza LantosBerry8 (#570) üzenetére


Dominó85
veterán

Légyszi olvasd el a Mobilarénás, illetve az én cikkemet is, valamint érdemes a HSZ-eket is olvasgatni. Már mindenki jó párszor leírta a véleményét a telefonról. :R

* Péter - 06302461862 *

(#572) LantosBerry8 válasza Dominó85 (#571) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Linkelnéd a tiédet?

(#573) Dominó85 válasza LantosBerry8 (#572) üzenetére


Dominó85
veterán

[link] ;)

* Péter - 06302461862 *

(#574) LantosBerry8 válasza Dominó85 (#573) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Köszi :)

(#575) Dominó85 válasza LantosBerry8 (#574) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincs mit. HSZ-ekben van 5.0 AOSP rom alatti fénykép minták. Én jelenleg a Nexus romot ajánlom, ami 5.1-es droid. Viszont a fényképező része kicsit gyengébb a gyáriénál. A MIUI V7 rom pedig csak angol/kínai és a gyári romokhoz hasonlóan tele van kínai bloatware apkokkal.

* Péter - 06302461862 *

(#576) xoortes1978


xoortes1978
tag

A GPS reszhez annyit tudok hozzaszolni hogy naponta hasznalom Kb. 200-300km-ert megyek naponta. Soha nem hagyott cserben sem videken, sem nagyvarosban.

(#577) koala69


koala69
tag

Sziasztok

GPS temaban erdekelne "minden" tulajdonos velemenye, mennyire mukodokepes. Foleg arra lennek kivancsi, hogy mukodik jol - nem mukodik jol.

reszben navigalasos tapasztalatok, reszben tracklog/sport/turazas erdekelne, nem az, hogy gyorsan talal holdat stb. Mennyire pontos es stabil valos tapasztalat alapjan.

Ezt azert kerdezem, mert 6 kinai telefonom van/volt, utoljara egy thl2015, amirol mindenhol azt irjak a tesztek, hogy tokeletes a gps, - nalam is gyors, 9-12 holdat lat, a n/r is jo, de a pozicio sodrodik, allohelyzetben ugral, es nem ritkan 30m a pontossaga. Navigalasra meg eppen elmegy, de pl turazaskor szinte hasznalhatatlan.

Regebbi telefonoknal is azt tapasztaltam, hogy peldanyfuggo, hogy melyik mennyire mukodik jol, pl a thl200-as ilyen szempontbol tokeletes, iocean eseteben nekem hasznalhatatlan volt, de kollegamnak tokeletesen mukodott.

Ezert erdekelne, hogy "statisztikusan" mennyire mukodik, hatha ennel a keszuleknel kisebb a szoras...

koszonom!
G

(#578) Dominó85 válasza koala69 (#577) üzenetére


Dominó85
veterán

Ennyit kellene tenni drága barátom: Keresés eredmény jobb fent

Miért várja el minden idetévedő, hogy elmondja minden tulaj 100x-ra is ugyanazt, amit már leírt? Tessék a keresőt használni. Miért lusta mindenki? Sokkal gyorsabban megkapja a választ a keresővel. :U

* Péter - 06302461862 *

(#579) hbooo


hbooo
csendes tag

nexus rommal nem tapasztaltatok olyat hogy egyszer csak megszunik a 3g, pedig mutatja hogy van kapcsolat, es 30s mulva bejon az oldal. Nem szerver oldali, mert minden site -al csinalja.

Es kicsit olyan mintha bazisallomas fuggo is lenne... tehat ha reggel megyek a buszon akkor valahol mindig csinalja, mashol meg nem.

(#580) koala69 válasza hbooo (#579) üzenetére


koala69
tag

Szia,

koszonom a tippet, csak ha elolvasod, hogy a gps-t tartalmazo jozzaszolasok mit irnak, akkor talan 2-3 hozzaszolason kivul nem kapsz erdemi informaciot.

Az fontos, hogy az orosz rommal jol mukodik, vagy egy masikkal nem, de igazan valaszt a kerdesemre nem sok tartalmaz. -az elottem hozzaszolo leirasara gondoltam, mint informacio a mukodest illetoen

Engem az erdekelne, hogy -es nyilvan utopisztikus ilyet kerni - de vett mondjuk 20 ember ilyen keszuleket, ebbol 15 olvassa a topicot, ebbol mondjuk 5-8 leirna, hogy kibontas, bekapcsolas utan a gps mukodott jol vagy sem.

Nyilvan nem reprezentativ a dolog, de ha 8/7 azt irja, hogy jol, akkor nagyobb valoszinuseget latom, hogy ha veszek egyet, az is jo lesz, mint forditott esetben.

udv
G

(#581) xoortes1978 válasza koala69 (#580) üzenetére


xoortes1978
tag

Szigoruan sajat tapasztalat. Telefon kidobozolasa utan a gps kapasbol mukodott. Nagyvarosban is "viszonylag" pontos, osszehasonlitva a Wayteq X890-es navimmal az Manchester belvarosaban van hogy elveszti a jelet ez nem. A pontossagi szorasa kb. egyforma. 5-10m de hozzateszem hogy a belvarosban sok Garmin es TomTom jelet sem talal. Turazas kozben annyi rosszat tudok rola mondani hogy a Lake District-nel hajozas kozben van hogy elveszti a jelet de ezt betudtam annak hogy eleg magas hegyek vannak korben de lehet hogy csak en vagyok a hulye hogy ez nem erdekel. MapMyTrack-el hasznalom minden nap

[link]

Ez egy napi aktivitasom, meg tudod nezni hanyszor megy a tracking le az utrol. A krix-kraxok azt jelentik hogy ott a zsebemben volt a telefon mikozben kipakoltuk az arut es oda-vissza mentem a bolt es a kamion kozott.

(#582) koala69 válasza xoortes1978 (#581) üzenetére


koala69
tag

Koszonom!!! Pont ilyen infora gondoltam!!

udv
G

[ Szerkesztve ]

(#583) keyman válasza koala69 (#580) üzenetére


keyman
tag

ÜDV!

A gps része az első pillanattól kifogástalanul működik.
iGO szülinappal használom.

A jómodor nem szégyen!

(#584) gorkmc válasza Dominó85 (#569) üzenetére


gorkmc
tag

Pontosan azt tettem amit Dominó85 javasolt. Felraktam a TWRP-t és minden működik is ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Köszönöm az útmutatást! :R

Ennek köszönhetően 3 ROM-ot teszteltem is. Ez alapján szeretném felhívni a figyelmeteket erre a Lenovo K50-T5 ROM-ra.

Eddigi tapasztalataim vele:
- Multilanguage (100% magyar nyelv benne. Egyetlen kínai pálcikával sem találkoztam benne)
- Lollipop 5.0
- Rooted
- Kínai appok nincsenek benne
- GAPPS-ből Gmail, Google, Térkép, Youtube, Play benne van
- Sok hasznos program van benne, ami letörölhető ha mégse kell. Bootolás után 10.36GB szabad belső tárhely marad. (akár ez lehetne a hazánkba szánt Lenovo K3 Note sw :-) )
- Wifi / Dual SIM / Bluetooth / GPS (szobából is látta a műholdakat) működik
- Dolby Atmos
- Értesítési napló
- Képernyő színegyensúly beállítás
- System update OTA updater
- Notification LED működik
- Az összes Lenovo jópofa trükk működik (dupla koppos bekapcsolás, -v, -o bekapcsolás, "széles érintés")
- Éjszakai mód működik
- Repülőgép módban is ébreszt (ma reggel tesztelve :-) )
- Ha a fejlesztői lehetőségeknél az "Ablakanimáció mérete", "Áttűnési animáció mérete" és az "Animáció léptéke" 0.5x -re van állítva, akkor közelítőleg olyan gyors lesz, mint a Nexus rom.

[ Szerkesztve ]

(#585) NMALICIA66


NMALICIA66
újonc

Sziasztok! Van egy Lenovo K3 Note-om. Sehogy sem tudom rootolni. Nem engedi. Lehet hogy erre a készülékre vagy romra nincs még ilyen program?
Persze ha tudnék képet feltölteni...

(#586) Turcy086 válasza koala69 (#577) üzenetére


Turcy086
tag

szia
nekem sensation rom van fent
nagyon gyors, másodpercek alatt talál jelet. Imádom a GPS-t benne

(#587) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

TWRP-ben miket pipáljak be?
Bacup? (Gondolom az nem árt, azon belül? Boot, Cache, Data System, Enable Compression, Generate MD5)
Wipe Data (gondolom törölje az adatokat)
Wipe Cache (ezt is)
Wipw Dalvik (fogalmam sincs mi)

Utána csak kiválasztom a ROM-ot és flash utána csodavárás?

(#588) gorkmc válasza Dzsolo (#587) üzenetére


gorkmc
tag

Nekem ez a leírás sokat segített hogy mi is az a TWRP

[ Szerkesztve ]

(#589) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Tapasztalt már valaki olyat nexus rom alatt, hogy nèhány alkalmazás nem indul?
Pl: Mortal kombat X, The dark king reises, Lego star wars stb.

Általában elindítás után villan egyet ès kilèp, vagy az alkalmazás sajnos leállt hibaüzenet fogad? :(

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#590) xoortes1978 válasza yanpec (#589) üzenetére


xoortes1978
tag

hali, Lego Star Wars-t most tettem fel, siman megy. A Mortal Kombat X regota fent van nincs vele gond.

(#591) yanpec


yanpec
aktív tag

Jaja most már nekem is, gyári beállításokkal újraindítottam és így elindul minden. Valószínű a Clean Master tolt el nekem valamit, mert mióta fent van folyamatosan döglöttek be az appok.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#592) gorkmc válasza yanpec (#591) üzenetére


gorkmc
tag

A clean masterrel úgy lehet a legtöbb helyet megspórolni ha letörli az ember :-)
Mindenbe beleszól, viszi az erőforrásokat és állandóan reklámokat dob fel. :(

(#593) Dominó85 válasza gorkmc (#592) üzenetére


Dominó85
veterán

És nem mellesleg a Lenovo valamennyi új szoftverének memóriakezelője is lett. Na ezért nem teszek vissza VibeUI romot a K3 Note-omra. Rohadjon rá a CleanMaster a Lenovora...

* Péter - 06302461862 *

(#594) keyman


keyman
tag

Hoppá!

Lenovo lehúz még egy bőrt a K50-T5 -ről. Klikk
Bár az aksit még mindig spórolósra veszik.
Kíváncsi vagyok mibe fog ez fájni, magyar forintban :)
Esetleg szoftverben nyerhetünk vele.......talán

[ Szerkesztve ]

A jómodor nem szégyen!

(#595) keyman válasza Dominó85 (#593) üzenetére


keyman
tag

Nem minden vibe ui romban képezi a rendszer alapvető részét a CM.
Az általam eddig nyüstölt romból simán el tudtam távolítani......behúztam a kukába és kész .
Nem egy népszerű rom de atom stabil. és minden műxik. 1 hónapja van fent de még hiba üzenetet nem kaptam.

A jómodor nem szégyen!

(#596) Dominó85 válasza keyman (#595) üzenetére


Dominó85
veterán

A fenti A7000 Plus az 1-az-1-ben K3 Note. A mi aksink is "rated" 3000mAh, "real" 2900mAh.

* Péter - 06302461862 *

(#597) gorkmc válasza Dominó85 (#593) üzenetére


gorkmc
tag

Az én általam használt Vibe UI-s ROMban sincs nyoma ennek a CM-nek, szerencsére.
Az A7000 Plus előnye számunkra szerintem is a szoftver lesz. A Lenovo előbb-utóbb frissít Android 5.1-re és úgy könnyebb lesz alternatív ROM-okat gyártani. :C

(#598) Dominó85 válasza gorkmc (#597) üzenetére


Dominó85
veterán

A Lenovo már régen frissítette a szoftvert 5.1-re a K3 Note esetében! Vibe UI 2.8 már 5.1 alapú.

Más: Jelzem, hogy mától tesztelés alá vontam a MIUI V7 Beta2 0906 romot. Root alapból van rajta, most fogom a gapps-ot feltenni rá. Ahogy elsőre láttam kinyírta a TWRP-met, de most azzal nem pepecselek, mert éjszakás leszek. Wifi, BT, Kamera (képek) működik. SIM-eket kezeli normálisan. A videófelvételt is tesztelem, amire a panaszok jöttek needromon.

* Péter - 06302461862 *

(#599) gery2k14


gery2k14
tag

Valaki leírná szájbarágósan hogyan kell feltenni a Nexust?
Nem melegszik nem fagyik játékoknál?
Holnap nálam a teló és hát ha idegesít hogy mindig felugor stb. akkor felraknám.
Linket vagy egy tutorialt mondjatok :D
Köszi

(#600) Dominó85 válasza gery2k14 (#599) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia, már sokszor le lett írva. A lényeg, hogy fel kell tenni egy TWRP-t. Aztán Wipe cache és Data. Majd Install és ott kiválasztod a Nexus rom zipjét, amit SD kari gyökér könyvtárába tettél. Az aksin legyen 40-45% és ne legyen PC-re dugva.

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.