Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) dragonfx válasza Yag (#396) üzenetére


dragonfx
veterán

ez jonak tünik ennyiért pláne valaki rendelt? erre nem megy semmi ugye?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#402) keyman válasza dragonfx (#401) üzenetére


keyman
tag

Dehogynem Az áfa rájön még,illetve opcionálisan a csomagszállítás ha nem az ingyenest választod.
Az ingyenes viszont durván 3-4 hét, amiből 2 hét a magyar vám :(

A jómodor nem szégyen!

(#403) keyman válasza xoortes1978 (#400) üzenetére


keyman
tag

ÜDV!

Rászántam magam én is a frissitésre.......
ÉS nem bántam meg! KB 1-2 nap míg belakom utána visszajelzek.
A hangerő drámaian megváltozott :)
:C

A jómodor nem szégyen!

(#404) Yag válasza dragonfx (#401) üzenetére


Yag
tag

Hm ... amikor belinkeltem EU-raktáras akció volt. Tehát se áfa se vám macera nem lett volna rá.
Az akció még tart de már kikerült az EU-s oldalról. Lehet abból a raktárból már elfogyott ...

Overseas Direct » Spain Direct ami még a raktárban van ...

LENOVO K3 NOTE akcióban van még de az EU-s oldalról nem érhető el. Így már sanszos hogy vámalá fogják.

Viszont.
Figyelembe véve az akció mértékét ami kb. 40$ (10-12.000HUF) a többi CH árakhoz képest ( más oldalakon 179-189$ körül van egy ilyen készülék ) az ÁFA 27%+2000 akkor kb ott lenne árban mintha CH raktárból jönne ÁFA és kezelési kültség nélkül. Pesze ez csak egy nézőpont ...

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#405) Yag válasza Yag (#404) üzenetére


Yag
tag

Korrigálom amit írtam.
Az EU-s Német raktárban még tart az akció.
Ennek tudatában a választott szállításon és annak díján kívül semmi költség nem várható. Legalább is ez az eddigi tapasztalat tinydeal től rendelt termékre.

Overseas Direct » Germany Direct

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#406) dragonfx válasza keyman (#402) üzenetére


dragonfx
veterán

de vám csak amcsiból kínából van vagy eu.ból is?
ez nem eu.s cég?

akkor 42 lenne összesen ha a német oldalról rendelem és dhl hozza ha jól látom?biztositás ilyenekre van?
azt nem tudjátok hogy erre milyne gari van? eu.s?
vagyis nálunk lenovo szakszervízbe beviszem elfogadják szoftvert frissitenek magyarra mondjuk...?

vámmal kb 60 lenne nem?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#407) keyman válasza dragonfx (#406) üzenetére


keyman
tag

Olvass vissza jó néhány hsz-t!
Ott a már leírták a tutit honnan kell venni. 9-10 nap és megjön "plusz" költség nélkül.
Két hete rendeltem 51 papír volt.
+Grátsz silicon tokot adtak, 2DB kijelzővédő fóliát, +9H Tempereled Glass-t.
Amit Minden telefonra csak ajánlani tudok.

A jómodor nem szégyen!

(#408) run4fun


run4fun
tag

Carbon K3 Lite for Lenovo K3 Note

Ebből még egész jó dolog is kisülhet, ha sikerül működésre bírni a notification ledet. :)

(#409) dragonfx válasza keyman (#407) üzenetére


dragonfx
veterán

melyik az a link?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#410) keyman válasza dragonfx (#409) üzenetére


keyman
tag

Szia!

Bocs de nem voltam itthon.

Ajánlom figyelmedbe a 87 HSZ-t. Ha már nem olvastál vissza.

A jómodor nem szégyen!

(#411) krisi047


krisi047
aktív tag

A needrom-on nemrég felkerült egy Nexus ROM, 5.1-es, szerintem az eddig leggyorsabb. Minden nagyon szép, minden nagyon jó, csak a kamera lett meglehetősen gány. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én kezdem kicsit elveszteni a türelmem, hogy nincs egy kompromisszummentes szoftver a telefonra. (Ezt úgy értem, hogy mindegyikkel van valami komolyabb probléma.)

[ Szerkesztve ]

(#412) Turcy086 válasza krisi047 (#411) üzenetére


Turcy086
tag

Sajnos a kamera a romok 85%-ában sz@r...

(#413) Dominó85 válasza Turcy086 (#412) üzenetére


Dominó85
veterán

Az oroszban éppenséggel egész jó. Hja és minden megy benne. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#414) krisi047 válasza Dominó85 (#413) üzenetére


krisi047
aktív tag

Igen, de ha egyre ROM-ra gondolunk, akkor olyan mértékben lassul, hogy szeretném néha földhöz vágni. A Nexus ROM ilyen szempontból viszont nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#415) Iped válasza Dominó85 (#413) üzenetére


Iped
csendes tag

Nekem is a hanggal van a bajom, mert nagyon halknak találom, felraknám az oroszt én is. LTE-t egyáltalán nem tudom életre kelteni (VIBEUI_V2.5_1512_5.495.1_ST_K50)
Melyik az az orosz ROM, honnan lehetne tölteni? Magyarul tud? CWM recoveryből felmegy? Köszi.

(#416) Dominó85 válasza Iped (#415) üzenetére


Dominó85
veterán

Ó gyerekek mennyiszer linkeljem még be? :D Keressetek ebben és a cikkemben lévő HSZ-ekben az "orosz" szóra. Munkában és mobilról vagyok. :R

* Péter - 06302461862 *

(#417) Dzsolo válasza Iped (#415) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Azt hallottam, hogy a frissítés után a kameraképen kívül minden jó lett, és magyar (eltűntek a kínai jelek) Na mindegy, emiatt vettem még egy telefont, de akkor ha nem lesz az igazi megy rá az orosz ROM videó úgysem kell :)

(#418) Iped válasza Dominó85 (#416) üzenetére


Iped
csendes tag

Akkor ez lenne a tuti orosz ROM hsz? [link]
Bár ebben nincs ott az orosz szó, de gondolom. :F Köszi.

(#419) Dominó85 válasza Iped (#418) üzenetére


Dominó85
veterán

Holnap reggel ha hazaérek és nem vonz be az ágyam, akkor feldobom Google drivera a romot. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#420) keyman válasza Dzsolo (#417) üzenetére


keyman
tag

Jó lesz az.
Persze ha nem akarod egy 20 megapixeles kamerának használni.....
Én nem vagyok sasszemű, és fotós véna sem sok szorult belém de az esetek többségében elfogadhatónak tartom a kamerával készült képeket.
Kicsit túlzásnak találom ezt a sok nyavajgást.........
Akinek akkora igényei vannak az ne 50 ezerért vegyen telefont, vagy esetleg ajánlanám a figyelmébe a FÉNYKÉPEZŐ gépet. Persze nem vagyunk egyformák, és minden relatív.

A jómodor nem szégyen!

(#421) Dominó85 válasza Dominó85 (#419) üzenetére


Dominó85
veterán

[link] - Orosz 5.0-ás multi rom

* Péter - 06302461862 *

(#422) Iped válasza Dominó85 (#421) üzenetére


Iped
csendes tag

Köszönöm! :D
Még egy bosszantó kérdés: CWM recovery alól is fel lehet rakni?

(#423) Dominó85 válasza Iped (#422) üzenetére


Dominó85
veterán

Passz. :(

* Péter - 06302461862 *

(#424) xoortes1978 válasza Dominó85 (#421) üzenetére


xoortes1978
tag

Hetvegen megvizsgalom, elobb nincs idom romot cserelni. Koszi szepen. :)

off.: ha esetleg meg valaki jatszik Real Racing-et a telon, nektek is belassul ha 21 ellenfel van?

(#425) Dominó85 válasza xoortes1978 (#424) üzenetére


Dominó85
veterán

Híresen xarul optimalizált gamma, szóval nem mérvadó nálam. :D Na meg elegem volt a freemium voltából. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#426) Dzsolo válasza keyman (#420) üzenetére


Dzsolo
senior tag

bízom benne :DDD
:R

(#427) keyman


keyman
tag

Üdv!

Ha esetleg valaki tudna segíteni!
Keresem a" Lenovo music. APK" magyar nyelvű változatát.
Előre is köszönöm!

A jómodor nem szégyen!

(#428) keyman válasza xoortes1978 (#424) üzenetére


keyman
tag

Szia!

Ha kipróbáltad a ROM-ot egy pár szóban remélem te is véleményezed....
Kíváncsian várom.

Üdv!

A jómodor nem szégyen!

(#429) Iped


Iped
csendes tag

Cappa72 írtam privátot, köszi előre is!!!

(#430) xoortes1978 válasza keyman (#428) üzenetére


xoortes1978
tag

Szia, velemenyezem. Kivancsi vagyok milyen, a 650-esem egy linerty rommal futott meg voltam vele elegedve.

(#431) Dominó85


Dominó85
veterán

Sziasztok,
tegnap délután este romolgattam kicsit, így kipróbálásra került a needromon fellelhető 2db rom. Az egyik egy Custom 15.32-es, állítólag multilang rom. Nos ez ugyan multi volt, csak éppen magyart nem tartalmazott. Trle van apró és zavaró bezárásokkal, bugokkal. A gps egy hulladék volt, wifit eldobálta, állandón valami xarért sipákolt valamelyik google szolgáltatás. Így rövid ismerkedés után néztem a másik kiszemelt romt, melyről pár sor:

Nexus 5 rom
- wifi, gps, bluetooth, notification led, mobilnet, kamera, videó OK
- kib... gyors, átlátható és minden pöccre reagál
- sajna a Lenovo apró dolgairól le kell mondani
(Előlapi kamera derítése, nighteye protection, double tap/swipe wake)
- rootolt, minimal gapps
-TWRP alól tettem fel (ne ijedjen meg senki a rom kis méretétől)
- van appdrawer
- animációk 0,5x sebességen (akkor vajon 2x-en hogy hasíthat)
- 5.1 Lollipop rendszer (reméljük jó hatással lesz az aksira)
- Antutu fanoknak: 5.7.1 64bit - 45720pont
- kamera apk az google gyári, tengernyi beállítással
- a legfontosabb MAGYAR nyelv 100%
- figyelem zene és videólejátszó apk nincs!
- galéria szuper gyors

Úgy hirtelen ennyi!

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#432) keyman válasza Dominó85 (#431) üzenetére


keyman
tag

Üdv!

Korán keltél :)
Én most értem haza.
Nem hiszem el, hogy a lenovo apró okosságait nem lehet valahonnan külön beszerezni vagy a gyári romból kiszedni....
Szerintetek?

A jómodor nem szégyen!

(#433) keyman


keyman
tag

Találtam egy ilyet, így lefekvés elött.

[ Szerkesztve ]

A jómodor nem szégyen!

(#434) Dominó85 válasza keyman (#432) üzenetére


Dominó85
veterán

Biza, reggel 6:30-kor kezdődött a 12 órás szolgálatom. 4:30 körül kelek ilyenkor. :P Engem kárpótol eddig a rom röccenés mentes és gyors volta. Amúgy sem vagyok valami szelfi őrült. A nighteye protection google-ről leszedhető. A tapi/huzigálós ébresztés kellene csupán.

* Péter - 06302461862 *

(#435) Iped válasza Dominó85 (#431) üzenetére


Iped
csendes tag

Szia!
Akkor jó szívvel ajánlanád a Nexus 5 ROM-ot?
Köszi.

(#436) Dominó85 válasza Iped (#435) üzenetére


Dominó85
veterán

Belakni már sikerült és minden klafa. De biztosat csak jó egy hét használat után mondanék. Külön tetszik a romban, hogy a Lenovo által a romjaiba pakolt CleanMaster és társai SEHOL sincsenek. Ez konkrétan egy alap, rootolt, 5.1-es nyalóka rom, ami úgy tűnik mentes az 5.0 bugjaitól.

* Péter - 06302461862 *

(#437) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Megjött ismét a K3 Note

Ugyanonnan rendeltem mint az előzőt.... Érdekes dolgot tapasztalok, a korábban rendelt gyorsabb volt (szerintem), simán csatlakozott az autóban a rádióhoz, (ez most szívat, minden csatlakozáskor párosítani kell. :( ) és egy lakattal zaklat, hogy adjam hozzá a biztonságos eszközökhöz, ha ráklikkelek akkor semmi sem történik. A korábbiban volt egy telefon mód amikor kikapcsolt mindent és csak a két sim-et lehetettet használni se mobil net se semmi, a melóban egész jól jött mikor merült a telefon. Ennek viszont jobb a mikrofonja. ROM gondolom ugyan az.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#438) gery2k14 válasza Dzsolo (#437) üzenetére


gery2k14
tag

Honnan rendelted, mennyi idő? :D A töltő hány amperes, mennyi idő alatt töltödik fent, fólia van-e a kijelzőn?

(#439) Dzsolo válasza gery2k14 (#438) üzenetére


Dzsolo
senior tag

A szokásos helyről rendeltem, már utaltak rá többen. Gyári fólia rajta de már hetekkel ezelőtt rendeltem rá 9H fóliát úgyhogy azt tettem rá egyből :) 5 munkanap alatt érkezett. 2000 mA a töltő. Van Nillkin autós töltöm is hozzá :D hamar feltolja,(relative) innen jut eszembe, a másik készülékemben volt turbó töltés is, ebben még nem találkoztam vele. Na hátha az új ROM segít :)

[ Szerkesztve ]

(#440) krisi047 válasza Dominó85 (#431) üzenetére


krisi047
aktív tag

Én is ugyanezeket tapasztalom. Viszont a kamera szerintem észrevehetően gyengébben teljesít.

(#441) Dominó85 válasza krisi047 (#440) üzenetére


Dominó85
veterán

Holnap csinálok kinti fotókat, annyira még nem néztem a kamera részt. No meg 3rd party apkokat is ki fogok akkor már próbálni, ha említetted hogy gyengébb. :R

* Péter - 06302461862 *

(#442) krisi047 válasza Dominó85 (#441) üzenetére


krisi047
aktív tag

Bár csak tippelni próbálok, de valahogy én úgy képzelem a dolgot, hogy ha egy adott ROM-bam hibás a kamera "drivere", akkor mindegyik appal ugyanazt a rossz eredményt produkálja.

(#443) tibor56


tibor56
újonc

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Kb. 3 hete van nekem is egy K3-as telom és nagyon nem stimmelnek a dolgok vele: rengeteg minden van még rajta kínaiul, illetve a tartózkodási helyet sem tudom beállítani. Tudna valaki segíteni, hogyan lehetne ezeket kijavítani,ill. beállítani? A segítséget előre is köszönöm! Ui.: (nagyon nem az én asztalom az okos telefonok világa, de kellet egyet vennem külső nyomásnak engedelmeskedve ) :W

(#444) run4fun válasza Dominó85 (#441) üzenetére


run4fun
tag

Várjuk a képeket! :)
Ha netán beválik a dolog, akkor már cserélem is le a Carbon Lite romot.
3 napja használom, az észrevehető issue-k:
- notification led nem világít töltésen kívül
- nem lehet átállítani, hogy ne az sd kártyára telepítse az appokat

Viszont a fogyasztásban jelentős csökkenést veszek észre a 1512-es VibeUI-hoz képest. Azzal nap végére eljutottam 40-45%ig, míg ezzel olyan 62-64%, nagyjából ugyanolyan mértékű használatnál.

(#445) Dominó85 válasza tibor56 (#443) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia,
Amennyiben már leszedtél egy GPS test programot, lehet véletlenül a Deny (Elutasít)-ra tapiztál, mikor engedélyt kért. Uninstalláld a GPS progit. A telefon beállításaiban a Helymeghatározásnál kapcsold be a GPS-t. Hagyd hogy aktív maradjon, aztán tedd fel ismét a GPS tesztelő progit és ügyelj, hogy Allow (Engedélyez)-re tapizzál, akármennyi alkalommal kéri. Ezután várj türelemmel szabad ég alatt vagy ablakban. ;)

Ajánlom a rom lecserélését. Az orosz RU55 valamint a Nexus 5 romok garantáltan megbízhatóak. A Nexus véleményem szerint az eddigi legjobb. Minden megy rajta és teljesen magyar.
Üdv

* Péter - 06302461862 *

(#446) Dominó85 válasza run4fun (#444) üzenetére


Dominó85
veterán

Az ígért Nexus 5 rom alatt készített érintetlen képek:
Mobilnetesek figyelem 100MB!

<<< Letöltés >>>

Ami van benne: makró, táj, természet, nappali, napocskával szembeni, éjszakai, éjszakai HDR

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#447) trebronka


trebronka
csendes tag

Sziasztok,

Honnan érdemes beszerezni a telefont jelenleg?
Vissza olvastam, de nem találtam konkrétan kinevezett legolcsóbb/legjobb helyet.

Hangminőségről (zenehallgatás fülessel) mi a véleményetek?

Köszi!

(#448) gery2k14


gery2k14
tag

http://pcworld.hu/mobil/eltunnek-a-lenovo-okostelefonok.html

(#449) hbooo válasza trebronka (#447) üzenetére


hbooo
csendes tag

szia,

itt most 41e:
http://www.tinydeal.com/lenovo-k3-note-55-fhd-mtk6752-octa-core-android-50-4g-lte-phone-p-151132.html

ha meg erre ra is jon az afa akkor is 52-53 korul megkapod.

itt 179 euro, de itt nincs vam mert eubol jon.
http://www.efox-shop.com/versandkostenfrei-aus-de-lenovo-lemo-k3-note-k50-t5-mtk6752-17ghz-octa-core-55-zoll-fhd-bildschir-g-302878

(#450) Dominó85 válasza trebronka (#447) üzenetére


Dominó85
veterán

Pedig vagy 6x említve lett. Shenzen Chigon - Aliexpress (DHL) és amit úgy fizetsz, az a végösszeg.

Azt hiszem a cikkemet hiába írtam a telefonról... Olyan kérdésekkel bombáztok priviben és tesztek fel itt mindenkinek, amire ott a válasz mind a mobilarénás, mind az én cikkemben. :F

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.