Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) konzi válasza 92dawe92 (#4997) üzenetére


konzi
aktív tag

Meg tudom neked oldatni csak nem vagyok pesti :(

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#5002) 92dawe92 válasza konzi (#5001) üzenetére


92dawe92
csendes tag

Na hali! meg próbáltam mindent amit tudtam! sajnos a telefon csutkára merult most már csak rezzen egyet és se kép se hang. :( Sajnos megy polcra azért köszi h segítettetek! (pc nem látja a telót minden driver fenn volt, kikapcsolt állapotban sem tölt)

(#5003) gegsite válasza 92dawe92 (#5002) üzenetére


gegsite
tag

Küld el a telefont Konzinak vagy aki szimpibb, mert ha másnem átrakja az Ő akksiját és/vagy addig tölti a másikat , a jó telefonban.... Lehet csak eltörött a forrasztás az usb csatlakozódon, vagy egy SMD-t kell kicserélni.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#5004) Dominó85 válasza gegsite (#5003) üzenetére


Dominó85
veterán

Én még a szoftveres vezérlés teljes elszállásának lehetőségét se zárnám ki. De ha, nem szabad ilyen könnyen lemondani a telefonról. Konzinál jó kezekben lesz.

* Péter - 06302461862 *

(#5005) konzi válasza 92dawe92 (#5002) üzenetére


konzi
aktív tag

Tul nagy riziko pedig nincs a dologbam. De te tudod.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#5006) 92dawe92 válasza Dominó85 (#5004) üzenetére


92dawe92
csendes tag

Még nem adom fel most barkácsoltam egy aksi töltőt ! veszi a töltés egy óra mulva megnézem ujra és neki látunk még egy két dolognak ! :D

(#5007) konzi válasza 92dawe92 (#5006) üzenetére


konzi
aktív tag

Ha gond lene irj ram nyugodtan.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#5008) handbrake


handbrake
csendes tag

Üdv!

S433 V66 Cuoco92 félle rom van a telón. Miért van az, hogy a Viber és a Whatsapp üzenetek késnek? Ha le van zárva a telefon egy idő után nem jönnek meg az üzenetek... Mit kellene átállítani?

Köszönöm

(#5009) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Ma bekapcsoltam a wifit,és egy riasztás fogadott,hogy a témaközpont kártevő szoftver,töröljem :F
Mi írta azt nem tudom,én nem telepítettem semmilyen víruskeresőt,stb.

(#5010) konzi


konzi
aktív tag

Koszonok mindenkinek minden segitseget. Megvaltam a telefonomtol.
De szerettem nagyon !!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#5011) Tomsteel válasza gagyilovag (#5009) üzenetére


Tomsteel
tag

Hetek óta nyaggat vele, tegnap engedtem törölni neki. (S433 Stockrom by SmiLe2LiFe2)

(#5012) cstibi válasza Tomsteel (#5011) üzenetére


cstibi
csendes tag

Mi változott? Kell esetleg valami helyettesítő program ha engedem neki eltávolítani?

(#5013) Tomsteel válasza cstibi (#5012) üzenetére


Tomsteel
tag

Android launchernél nem működik a háttérkép illetve csengőhang váltás mivel Témaközpontot nyitná meg hozzá, VIBEUI launcherben nem változott semmi.

(#5014) gagyilovag válasza Tomsteel (#5013) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Akkor marad!
Eddig sem volt semmi bajom vele,ezután sem hiszem :DDD

(#5015) Turcy086


Turcy086
tag

Sziasztok!
7-es alapú romoknál kommenteknél írják a Volte szót. Az micsoda?

(#5016) Dominó85 válasza Turcy086 (#5015) üzenetére


Dominó85
veterán

VoLTE - Voice over LTE - 4G-n keresztüli csacsogás ;]

* Péter - 06302461862 *

(#5017) Turcy086 válasza Dominó85 (#5016) üzenetére


Turcy086
tag

Oh.... okés köszi :)

(#5018) Buszos


Buszos
tag

Szervusztok!

Vállaltam egy barátomnak (nem pénzért, barátságból) egy 6.0 update-et. SP FlashTool-lal próbáltam, az eredmény: bekapcsoláskor rezzen egyet, de kép nincs. Építő, swgítő jellegű hozzászólásra lenne szükségem. SP még felismeri, flash-elhető, de a rezzenésen kívül semmit nem csinál. Töltést veszi, led világít.

[ Szerkesztve ]

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#5019) Dominó85 válasza Buszos (#5018) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia a Citrancs blogomban található Google drive-ról szedd le az S433-as SP flashtoolos romot, majd SP Flashtool alól Format All + Download opció mellett a Preloader is legyen bepipálva, úgy tedd fel a romot. Csak saját felelősségre.

* Péter - 06302461862 *

(#5020) fejesg2 válasza Buszos (#5018) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Dominó kolléga által leírtak megoldják a problémát. Hasonló cipőben jártam korábban, nekem is az általa leírtak segítettek. Nélküle már sokunk telefonja csak dekoráció lenne.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5021) Buszos válasza Dominó85 (#5019) üzenetére


Buszos
tag

Szervusz!

Innen kell leszednem az S433-ast?

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#5022) Buszos válasza Dominó85 (#5019) üzenetére


Buszos
tag

Le vagyok kötelezve! Köszönöm szépen!

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#5023) Dominó85 válasza Buszos (#5022) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincs mit, szívesen segítek, ha tudok. :R

* Péter - 06302461862 *

(#5024) Buszos válasza Dominó85 (#5023) üzenetére


Buszos
tag

Még egy kérdés: Hogyan rootolhatom ezt a 433-ast?

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#5025) Dominó85 válasza Buszos (#5024) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia,
ugyanebben a mappában találsz egy S433 root vagy SuperSu, már nem emlékszem pontosan fájlt. Simán felteszed TWRP alól, majd reboot phone opció. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#5026) fejesg2 válasza Buszos (#5024) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Lenovo K3 Note manager progival, ha jól emlékszem. Nekem is az van a PC-n (Windows 10 64bit).

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5027) Buszos válasza Dominó85 (#5025) üzenetére


Buszos
tag

Szia!

Ennek egy szép Lenovo logo lett az eredménye, majd egy fekete képernyőnél véget ért a történet :)

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#5028) Buszos válasza fejesg2 (#5026) üzenetére


Buszos
tag

Nem látja a telefont. Eszközkezelő rendben, hibakeresés bekapcsolva, fejlesztői mód aktiválva.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#5029) Buszos válasza fejesg2 (#5026) üzenetére


Buszos
tag

Lenovo K3 Note manager progi lett a nyerő, köszönöm mindkettőtöknek! Tök jó, hogy itt nem azzal fogadtatok, hogy "Olvass vissza, már leírtuk", hanem szó nélkül segítettetek! Bárcsak újra erről szólna a PH! Én még emlékszem...

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#5030) Dominó85 válasza Buszos (#5027) üzenetére


Dominó85
veterán

Hűha, bocsánat én mondtam rosszul. Hisz a Flashtoolos mappában van a fájl. Sajnos már nincsen K3 Note a birtokomban. :( Laptoppal természetesen továbbra is tudok szoftveresen segíteni. Azon nem variáltam. :N

* Péter - 06302461862 *

(#5031) fejesg2 válasza Buszos (#5029) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nagyon szívesen. Dominó kolléga nekem is sokat segített, tudom, hogy milyen jól tud esni ilyenkor a segítség.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#5032) handbrake


handbrake
csendes tag

Erre esetleg valaki?

Eddig MIUI volt stabil verzió azzal minden szépen működött, ahogy visszatértem erre ez fogadott.....

Üdv!

S433 V66 Cuoco92 félle rom van a telón. Miért van az, hogy a Viber és a Whatsapp üzenetek késnek? Ha le van zárva a telefon egy idő után nem jönnek meg az üzenetek... Mit kellene átállítani?

Köszönöm

(#5033) Dominó85 válasza handbrake (#5032) üzenetére


Dominó85
veterán

MIUI rom esetén nyisd meg a problémás apkokat, majd lépj vissza a főképernyőre és nyomj egy menü gombot. Ekkor felugrik a futó alkalmazások listája (memóriakezelő). A kívánt apkokat húzd le és ott lesz egy lakat jel. Azzal memóriában tarthatod az apkot. Így az üzenetek mindig megjönnek. Ha ez nem elég, akkor Beállítások, alkalmazáskezelés vagy értesítések és a prioritását az adott alkalmazásoknak állítgatni kell.

* Péter - 06302461862 *

(#5034) Jáger


Jáger
csendes tag

Sziasztok,

Van egy webshop romos K3 note telóm és nem enged frissíteni tárhely problémára hivatkozva, ami persze nem áll fenn. Mi lehet a megoldás? Kéne rá egy tiszta gyári rendszert hegeszteni?

(#5035) Dominó85 válasza Jáger (#5034) üzenetére


Dominó85
veterán

Hegeszteni nem kell tiszta gyári rendszert már. A telefonra elérhető kb 200+ rom, amiből úgy 2 tucat a különösen ajánlott napi használatra. A Citrancs blogomban megtalálsz minden segítséget a romcseréhez. Egyéb esetben szívesen cserélek neked romot Budapesten. Üdv a K3 Note tulajok körében.

* Péter - 06302461862 *

(#5036) Jáger válasza Dominó85 (#5035) üzenetére


Jáger
csendes tag

Köszi szépen

(#5037) handbrake válasza Dominó85 (#5033) üzenetére


handbrake
csendes tag

Valószínűleg vissza állok a MIUI-ra, akár hogyan állítom a Cuoco féle V66 nem lesz jobb. Van MIUI-ból ami már újabb és javasolt?

(#5038) Dominó85 válasza handbrake (#5037) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia,
Nem tudom mert már Zuk Z2-n vagyok egy ideje. Legjobb tudomásom szerint a MIUI fejlesztése elakadt, de lehet azóta van már újabb.

* Péter - 06302461862 *

(#5039) matyasb


matyasb
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap rendeltem magamnak egy B20-at is tudó Redmi Note 4 global-t, így amint megérkezik (2-4 hét), eladóvá válik az eredeti adásban bemutatott telefonom. Kiváló egészségnek örvend :C . Végig szilikontok és üvegfólia alatt védtem. Jelenleg 5.02 -es adnroiddal szerelt MIUI V8 fut rajt, de tetszőleges ROM-ot rakok rá annak, aki kéri.

(#5040) JKalo válasza JKalo (#4813) üzenetére


JKalo
tag

Rég nem jártam erre..., de sajnos a helyzet csak rosszabb lett!
Rövid történetem.
A K3 Note telefont októberben kaptuk kézhez (127$+tok+folia) , kb. 1hónap használat után a Home&Back gombok inaktívvá váltak. Felvettem a kapcsolatot a TinyDeal-l, mire ök javítassam meg itthon és megegyezünk. A magyar szervíz egyértelmüen nem tudta megállapítani hardver vagy kijelzöhiba, de min. 70$ -nak megfelelö összeg körül saccolták a javítást. Mivel ezt a TinyDeal sokalta, kérték küldjem vissza nekik, majd Ök megjavittatják garanciában. (Posta ktg-m újabb 18$). Március 2. adtam fel nekik, 2hét alatt odaért, majd kinyögték, hogy 77$ ért visszavásárolják, amit náluk levásárolhatok!
(Normálisak ezek!? Ez éppen fele összeg, amit eddig rááldoztam, ráadásul nem is magamnak, hanem Apósomnak rendeltem! Kapok is érte azóta... )
Mivel a 77$ nem fogadtuk el, kértük a garanciális javítást, erre ök elküldik szervízbe. Múlt héten rákérdeztünk mi van a telefonnal. Mire visszaírták, hogy 32$ -s ajánlatot kaptak a szervíztöl, és -ne haragudjunk- de sokalták és egy másik szervízbe továbbküldték! Normálisak ezek!?

Teljesen tanácstalannak érzem magam....
Járt már valaki hasonló cípöben? Nincs valami Ötletetek. tanácsotok mit tegyek?

Egy bíztos, TinyDeal -tól soha többet!!!!

(#5041) Payskin válasza JKalo (#5040) üzenetére


Payskin
tag

Nézd, én úgy vagyok vele, hogy ha bármit rendelek ezekről az oldalakról, az az én rizikóm, mert nincs rá garancia. Elromlik = így jártam. Eddig szerencsém volt. (Eltekintve attól, hogy nekem is kijelzőt kéne cserélni benne, mert rosszul tolerálja, hogy a macska párszor lelökte az asztalról.)

(#5042) JKalo válasza matyasb (#5039) üzenetére


JKalo
tag

Én is a Xieomi R.N. 4 Snapi625 Global-l szemezgetek, de csak hazai számlás ezekután!
Az Eu-Stock-nál 59900.- lesz 1 év garival.

(#5043) Dominó85 válasza Payskin (#5041) üzenetére


Dominó85
veterán

Már megbocsáss, de attól mert még itthon nincsen rá garancia, a készülékre 6-12hó webshoptól függő garancia VAN! Azaz ha ezalatt az idő alatt elromlik, valamennyi javítási költséget NEKIK kell lenyelni, a vevőre át nem terhelhető. Egyedül a postaktg az, amit a fifikás vevő PayPal Tellus programon keresztül amúgy is visszaigényel majd. Ne legyetek már ennyire naivak! Kapja be a Tinydeal, küldjön egy új telót és xopjon ő a szervizekkel. Oldja meg ő a saját problémáját. Vagy írja ki a garis feltételeket a weboldalra, egyéb esetben kuss a nevük.

* Péter - 06302461862 *

(#5044) Payskin válasza Dominó85 (#5043) üzenetére


Payskin
tag

Ne tegyél tönkre, drága Dominó! Igen, elméletben csodálatosan hangzik, hogy kapja be a TinyDeal!, meg szopjon vele ő, de ha nem kapja be és nem szopik vele, akkor mihez tudsz/fogsz kezdeni innen, Budapest alsóból?

Elküldöd a terméket, vadul e-mailezgettek egymással, és reménykedsz, meg számítasz a legjobbra. Na, ezen mind túl van JKalo. Kivéve a reménykedést meg a legjobbra számítást, mert az még tart. Ha a végén jól jön ki belőle, lesz egy hibátlan telefonja, és minden rózsaszín, akkor hurrá. Egyébként meg így járás. Nem?

Mondok jobbat: Nexus 4-emet néhány éve itthon vettük céges telóként az 1845. Áfácsaló Phone Kft-től, mert itt valószínűleg 2 fillérrel olcsóbb volt, mint az 1846-nál és a cégnek kellett száma (még ha full kamu volt is), a nagy boltok, szolgáltatók meg nem árulták.

Négy hónappal később elkezdett zölden villogni a kijelzője.

Elkértem a számla másolatát, felhívtam a céget, nem vették fel. Megnéztem a weboldalukat, ó, elköltöztek és megváltozott a telefonszámuk! Felhívtam a másik telefonszámot, nem vették fel. Elmentem, tehát, hozzájuk a számlamásolattal, és nem értették mit akarok, mert ők nem az 1845. Áfacsaló Phone Kft, hanem a 1934. Áfacsaló Phone Kft., nekik ehhez semmi közük. De, mondom, a weboldal. Mi van vele? Hát hogy két hete még az 1845. Áfacsaló Phone weboldala volt... És akkor így kiröhögött. Mit tudsz csinálni? Elkezdesz vele pereskedni? Ugyan már, ez tanulópénz. És még csak nem is a világ másik pontján van, hanem itt, a szomszéd kerületben.

(#5045) Dominó85 válasza Payskin (#5044) üzenetére


Dominó85
veterán

2,5 hónapig szórakoztatott a Spemall a Zuk Z2-m garanciáztatásával. A kijelzőm remekül működik javítás után, viszont (lásd Zuk Z2 topik) a hátlapi kamera üvegét xarrá karcolva küldték vissza. Illetve megsérült a jack aljzat mellett 2 helyen a keret (lecsúszhatott a csavarhúzó). Most hamarosan PayPal-nál lesz az ügy, illetve aki és beszállítási postaktg-t is a PP Tellus programja visszautalta nekem. Hidd el, ha a Tinydeal baxik foglalkozni veled, akkor majd a PayPal megmogyorózza őket. Hinni kell az embernek a saját igazában és tenni is kell érte. Ennyiről szól ez. Nem bántani akartalak vele, csak azt hogy néha nem árt egy jófiúnak is tököt növeszteni. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#5046) matyasb válasza Dominó85 (#5045) üzenetére


matyasb
csendes tag

Ezt csak megerősíteni tudom. Nekem túlhevüléstől megsült soc-os htm h100 at küldött vissza alalplap cserével a tinydeal, csak mert belengettem a paypal rifándot. Saját karcos tokomban volt imei cetli átragasztással egy új alalplap.

(#5047) JKalo


JKalo
tag

Sziasztok, ez a PayPal -os dolog nekem új, kérhetnék bővebb infot?
- Hol tudok reklamálni? (Pl az eddigi teljes levelezésünket a TD-vel legszívesebben átküldeném nekik ...)
- Hol tudom a PostaKtg-t visszaigényelni?

Köszi

(#5048) matyasb válasza JKalo (#5047) üzenetére


matyasb
csendes tag

Ha kéred a visszatérítést, akkor az már nem reklamálás, hanem a szankció. Reklamálnod a Tájnidélen kell.

(#5049) JKalo válasza matyasb (#5048) üzenetére


JKalo
tag

Szia, a reklamálás a Tinydeal-on már december elején megtörtént, azóta levelezünk ...

Viszont most hogy utánanéztem kicsit a dolgoknak, lehet hogy kicsúsztam az idöböl?
- A telefont a paypal-on keresztül 2016.10.12. fizettem ki és 10.19. vettem át, ez 189 nap máig bezárólag. A Paypal 180 napig szavatol vagy a TD-s reklamáció elinditása a mérvadó? A TD-s reklamáció 2016.12.07. kezdödött.
- Visszaküldési ktg. csak 30napon belül igényelhetö vissza ? èn Február 30.-n küldtem vissza a telot :-(.

(#5050) matyasb válasza JKalo (#5049) üzenetére


matyasb
csendes tag

Hát az ciki. A paypal csak a paypal logokat tudja figyelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.