Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

3 napja hasznalom a MIUI-t ès azt kell hogy mondjam imàdom. Olyan szèp kèpeket kèszit amit eddig màs romoknàl nem tapasztaltam. De tortènt egy kis gikszer :( kicsuszott a kezembol a telo es kicsit berepedt a kijelzo. Lehet ezt javitani vagy kepernyocsere?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#852) koala69 válasza yanpec (#851) üzenetére


koala69
tag

Szia,

belinkelned nekem, vagy pu-ben elkuldened ennek a csoda romnak a fellelhetoseget, kiprobalnam szivesen!
kosoznom!
udv
G

(#853) divan válasza Dominó85 (#819) üzenetére


divan
senior tag

Sikeresen felraktam a [LENOVO K50-T5 Android 5.0 ROW]
romot. Kicsit kínlódtam vele, a gyakorlatlanságom miatt. Magával a TWRP-vel küzdöttem meg a legjobban, nekem így sikerült:

TWRP/CWM felrakása
1. Töltsd le a megfelelő CWM/TWRP zip fájlt a K3 Note-hoz
2. Indítsd el az AIO Flashtool programot, a telefon ne legyen rádugva.
3. A kicsomagolt recovery-ből tallózd be a scatter fájlt.
4. Az Option-Download menüpontban pipáld be a DA DL All with Checksun ablakot.
5. Az alul található pipákat a "Recovery"-n kívül mind pipáld KI! (Nem be!!!)
6. Nyomd meg a Download gombot majd dugd rá a telefont kikapcsolt állapotban. Ha nem indul el a letöltés, vedd ki az aksit, majd pár másodperc után tedd vissza.
7. Ha meglátod az OK boxot lehúzhatod a telefont, és indítsd el. Folyamatosan nyomd mind a három gombot egyszerre!
8. Amikor rezzen egyet a telefon, engedd el a gombokat és a Lenovo felirat után a TWRP/CWM fog fogadni

Egy kicsit módosítottam Dominó85 leírását, lehet, hogy más módon is megy egyébként, nekem csak így sikerült, némi youtubozás után.

[ Szerkesztve ]

(#854) yanpec válasza koala69 (#852) üzenetére


yanpec
aktív tag

szia

Ha visszaolvasod a forumot mar linkeltem egyszer dominonak hogy ismeri-e ezt a romot. most nem tudom mert szabadsagon vagyok nemetben.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#855) yanpec


yanpec
aktív tag

Szia Domino

Te mint nagy miui fan, meg tudod nekem mondani, hogy hogyan tudom frissíteni a miui romot. Mert megjelent a 9.5.18 global verzio le is töltötte belép a TWRbe ott rámegyek az installra kiválasztom a zip fájlt elindul egy idő után magától újraindul a TWR és bejön újra a menü.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#856) Dominó85 válasza yanpec (#855) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia a MIUI romok nem szeretik a TWRP-t sajnos. Xiaomi telefonomnál is mindaddig xívtam, míg a TWRP fent volt. Lehet a gyári reco-val menne csak. Kérdezz rá erre szerintem a rom készítőjénél. Örömmel látom, hogy a Global is fejlődik. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#857) divan válasza koala69 (#852) üzenetére


divan
senior tag

ITT találhatóak a K3 Note romok. A MIUI-ból most dobtak ki egy update-et.

(#858) koala69 válasza divan (#857) üzenetére


koala69
tag

Koszonom szepen!!

(#859) gery2k14


gery2k14
tag

Nektek müködik a VPN? Úgyértem nekem bármilyen vpn progit akarok használni memengedi..
Illetve melyik a legjobb tok a telóra? :D

(#860) Dominó85 válasza gery2k14 (#859) üzenetére


Dominó85
veterán

Amelyik neked a legjobban tetszik. :D

Amúgy faxa tokok:
- iPaky
- Armor
- Nillkin Frosted Shield (nem ajánlom, mert nekem 2 helyen is eltört, kameránál, meg a másik felső sarkon)

* Péter - 06302461862 *

(#861) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Úton van a K3 note-om :) ! Remélem héten kézbe vehetem. :C

(#862) mdav88


mdav88
senior tag

Spanyolok romjaival próbálkozott már valaki?
moviesdualsim k3 note

(#863) Martinmentor


Martinmentor
csendes tag

Sziasztok!

Már próbálkoztam pár napja, hogy nem tudom beállítani a gesztusvezérlést
VIBEUI:_V2.5_11520_5.827.1_ST_K50-T5 rom van fent! Sehol nem tudom beállítani, ha esetleg van olyan aki valahogy beállította szívesen veszem tanácsát!

(#864) xoortes1978


xoortes1978
tag

Nexus V2 friss infok:

Xposed Framework telepitve
Light Flow "fizetos" telepitve

Zold ertesito led mukodik!!! Nem villog, hanem folyamatosan vilagit, de mukodik. Az elmult napok eredmenye, a halozat stabil, minden app mukodik es gyors.

Eddig jo.

(#865) Turcy086 válasza mdav88 (#862) üzenetére


Turcy086
tag

Nekem Sensation Rom van fent május óta

(#866) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Ma amikor telefonáltam, én mindent hallottam, de a hívott fél engem nem, hangrögzítő működik,de telefonálásnál nem megy a mikrofon:-(,. Ha headsetről telefonálok minden rendben. Ötlet?

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#867) Yag


Yag
tag

Pár dollárral olcsóbban..... [link]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#868) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Két rom csere meg volt, de nincs változás, és csak hívásnál jelentkezik videó felvételnél van hang,hangrögzítés műkszik. Somebody help me, please.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#869) xoortes1978 válasza kovjoe (#868) üzenetére


xoortes1978
tag

nem lehet hogy a beszelgetest rogzito app csinal valami gebaszt? marmint az enyemben lehet egy csomo mindent allitani, hol, mit akarsz rogziteni melyik microfont hasznalja meg ilyenek.

edit1.: ha leirod mi az app neve ranezek.

[ Szerkesztve ]

(#870) kovjoe válasza xoortes1978 (#869) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Köszi. Smart voice recorder, de igazából nem szoktam használni, csak azért indítottam el, hogy vesz-e a mikrofon. Blueetooth headsettel is műkszik a hívás. Eddig a v2,8-as rom volt fenn 1532 ltt (spanyol), most a nexus v2-t raktam fel.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#871) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Két hónapon keresztül hibátlanul ment a telefon, végig ugyanaz a rom, és ma reggel bemondta az unalmast. Napközben sikerült még egy-egy újraindítás után normális hívást lefolytatnom, de egy idő után már nem használt ez sem, ezért döntöttem este a rom cseréje mellett, mert reménykedtem, hogy valami szoftveresen ragadt b:-(.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#872) xoortes1978 válasza kovjoe (#871) üzenetére


xoortes1978
tag

rom csere, cache / dalvik wipe, factory reset megvolt? vagy csak siman romot csereltel? az uj rom alapallapotban is csinalja, vagy csak ha telepitesz valamilyen appot?

(#873) kovjoe válasza xoortes1978 (#872) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Minden meg volt, természetesen;-).Elég sok mtk-s telefon volt már a kezemben, de ilyet még nem tapasztaltam. Nem kell telepítenem semmit, alapból is ezt csinálja:-(. Külföldi fórumokban olvastam hasonlót, de sajna megoldást senki nem írt, csak a problémát jelezték, bár ott arról nem szól a fáma, hogy pl. videorögzítésnél van-e hang. Gearbestnél vettem, csak ugye az előre telepítette rom az helyből ment a kukába (nem gondoltam, hogy egy lenovonál lehet probléma), így még csak az sincs, hogy feltolom az eredetit, azt próbálok levelezni a gearrel, hogy mi lenne, ha visszaküldeném:-(.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#874) Gila2626 válasza Yag (#867) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Nekem innen jön :)

(#875) Dominó85


Dominó85
veterán

<<< Happy News from Dominó >>>

Lenovo:

Motorola's parent company, Lenovo, is expected to release the Android M update to K3 Note, Vibe Shot and to the recently unveiled ZUK Z1.

Azaz: A Motorola anyacége, a Lenovo, tervbe vette az Android M (6.0) frissítést a K3 Note, Vibe Shot és a nemrég bemutatott ZUK Z1 típusokra.

Forrás: IBT (International Business Times)

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#876) xoortes1978 válasza Dominó85 (#875) üzenetére


xoortes1978
tag

Hmm, Android 6 jol hangzik csak stabil es tuti legyen. :)

(#877) fehermokus válasza xoortes1978 (#876) üzenetére


fehermokus
aktív tag

És ne legyen tele kínai szöveggel és apkokkal :W .

[ Szerkesztve ]

(#878) xoortes1978 válasza fehermokus (#877) üzenetére


xoortes1978
tag

De negativ vagy. ;)

(#879) Dominó85 válasza xoortes1978 (#878) üzenetére


Dominó85
veterán

Jogos a negativizmusa, mivel a gyári VibeUI is tele van bloatware cuccokkal. Kezdve azzal, hogy lepaktáltak a CleanMasterrel és rábízták a memória kezelést és a fájlok úgy mind tisztítását. Na ezért sem teszek fel több VibeUI-t a K3 Note-ra. A MIUI rom alatt legalább a normális ramkezelő van.

* Péter - 06302461862 *

(#880) fehermokus válasza Dominó85 (#879) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Igen Domino85-nek igaza van, a VibeUI ROM-ok tele vannak hányva válogatatlanul mindennel, amire semmi szüksége a felhasználók 90%-ának. Gondolom ezért olcsó a telefon, mert ezek a kínai szoftvergyártók támogatják a gyártást. Ezektől viszont meg lehet szabadulni, de ha vmi eleve drága, azzal nem lehet mit kezdeni... Olyan ez, mint az ingyenes programok - nézheti az ember lépten-nyomon a reklámokat.

(#881) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Feltettem a MIUI multi romot amiben van Magyar nyelv. De nem tudok semmit letölteni vele. :( :(

Elvileg valami Ad Block-t kellene kikapcsolni de nem találom sehol.

Tudja esetleg valaki, hogy hol tudom ezt kikapcsolni?

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#882) Dominó85 válasza yanpec (#881) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem AdBlock az, hanem a letöltés limitáló. Azt kell a külső Security (Biztonság) apk-ban beállítani Limitless-re vagy annyi MB-re amennyire te akarod.

* Péter - 06302461862 *

(#883) gps76


gps76
őstag

Sziasztok.
Szereztem egy K3 NOTE-ot és felraktam ezt. TWRP recovery-re cseréltem a benne levőt és flashtoollal tettem a telóra.Meg lett rootolva a leírtak szerint,utána OTA-n felfrissítettem amit felajánlott 2.8-asra. Egész jól fut,csak eléggé hiányosan magyar.Kijelzőidő közel 5 óra állandó 4G,szinkron,netezéssel,rádiózással,ilyesmivel.
Melyik rom-ot érdemes még kipróbálni ami tud magyarul és nincs tele hibával? MIUI nem kell.

(#884) yanpec válasza Dominó85 (#882) üzenetére


yanpec
aktív tag

Szia

Köszi, sikerült. :) Azt esetleg nem tudod, hogy winget-t hogyan lehet kirakni, mert a szokásos módon nem megy?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#885) gulupeti válasza gps76 (#883) üzenetére


gulupeti
senior tag

Értesítési led működik? Kamera minősége milyen? Ha ezek rendben vannak, akkor lehet rápróbálnék én is. A hosszabb üzemidő és az 5.1 csábítóan hangzik. Én és többen itt a fórumról jelenleg ezt használjuk, ebben minden működik, full magyar, szerintem a fotók minősége is nagyon rendben van, egyedül az üzemidővel nem vagyok kibékülve. Simán elvagyok vele egy napot, de azért szemmel láthatóan jobban merül, mint ahogy normális lenne.

[ Szerkesztve ]

(#886) Dominó85 válasza yanpec (#884) üzenetére


Dominó85
veterán

yanpec
Valamelyik főképernyőn 2 ujjal összehúzod a kijelzőt és alul ott lesz a Widgets (magyarul azt hiszem "Modulok").

gulupeti
Én maradok a jelenlegi romnál. Angol ugyan, de engem nem zavar. Megvárom a 6.0-át (5-6 hónap kb mire jön). Addig meg el leszek ezzel is.

gps76
Mi a baj a MIUI-val? Azon kívül, hogy nincsen benne magyar nyelv? Legjobb fotók, jó üzemidő és beton stabil, gyors működés és agyon témázható vagy másik launcherrel személyre szabható. Bár amiket leírtam ezek szerint a XAR rom fogalma nálad. ;]

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#887) gps76 válasza gulupeti (#885) üzenetére


gps76
őstag

Az értesítő led csak nem fogadott hívásnál,sms-nél zölden villog,meg állítólag a saját email alkalmzásnál megy még,de gmail-nál nem csinál semmit. A kamera szerintem rendben van,de amivel jött romot csak lementettem twrp-ből nem nagyon próbálgattam. Amit említettél mi a gond az üzemidővel? Preferálom a gyári rom-okat,annyira nem szeretem a mókoltakat,ezért van fent a mostani.

(#888) gulupeti válasza gps76 (#887) üzenetére


gulupeti
senior tag

Jelenleg 13 óra 41 perc üzemidőnél járok, akku 65%-on, 1 óra 1 perc kijelzőidő. Vagy ez teljesen rendben van?Olyan 3 óra üzemidő körül tud ez a rom nekem, akkor voltam kb 25%-on. 5 óra kijelzőidőt sohasem tudnék vele elérni, az biztos.
Ez egy elég nagy, mindent tartalmazó (kb. 50-50 csengő és értesítőhang, én még egyik romban sem láttam ilyen sokat) 1,5 gb-os rom, többen is írták itt, hogy más romokhoz képest talán ezért merül jobban, mert mindent tartalmaz.

(#889) gps76 válasza gulupeti (#888) üzenetére


gps76
őstag

Kipróbálnám,de nem sok ingerenciám van megint belakni egy rendszer,ezért kérdeztem. Kínai nyelv sok gyári programban van?

(#890) fehermokus válasza gulupeti (#888) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nekem is ez a ROM van fent, de semmi kifogásom sincs az üzemidővel kapcsolatban. Előtte egy LG D295 telefonom volt, azt messze túlszárnyalja. Ha nem akarok semmi extrát csak e-mailezés, meg egy-két telefon naponta (3G On), akkor 2 napot kényelmesen! kibír. Hétvégén mikor nem nagyon piszkálom péntek délutántól hétfő reggelig OK. Cserébe lefagyasztottam egy pár általam nem használt programot, amik folyamatosan internetezgettek. Most főleg a Google csodáira gondolok Térkép/Utcakép/TalkBack/... Viszont kerültek fel újak is, mint pl. Facebook, Tinder stb. Fényerő folyamatosan automatikus és nincs felhúzva.

(#891) gps76 válasza Dominó85 (#886) üzenetére


gps76
őstag

kb. 1 éve volt valamilyen telefonon(megvan Redmi 1),és eléggé memóriazabáló,meg nem tudjak a mostaniak már azokat a dolgokat mint a régi MIUI-k. De,ha nem így van cáfolj meg.

(#892) Dominó85 válasza gps76 (#891) üzenetére


Dominó85
veterán

Memóriazabáló? Redmi 1-em van (MTK), mint pót telefon és a mai napig jönnek rá a heti frissítések. Illetve szerintem a 4-500MB az nem zabálás. Az android és annak multitaskjának lényege pedig pont az, hogy minél jobban telerakja a memóriát. Az más kérdés, hogy játék előtt a mai napig érvényes kipucolni a memót. A K3 Note alatt szépen dorombol a rom és a szintetikus teszteken is a Beta 2-höz képest látványos a javulás. Nem azt mondom, hogy V4 vagy V5 szintű, de közelíti. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#893) gps76 válasza Dominó85 (#892) üzenetére


gps76
őstag

Lehet kipróbálom majd.
Most éppen az említett(1.12_CU0C092) rom-ot próbálom ki,kíváncsi leszek milyen.
A Maxxaudio hangszínprogit fel lehet varázsolni valahogy rá? Nekem mintha szebben szólna mint a Dolbyval,amit linkeltem mindkettő benne van.

[ Szerkesztve ]

(#894) Dominó85 válasza gps76 (#893) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem állítom biztosan, de a G-Drive-os linken fent kéne lennie a Maxxaudio.apk-nak. Amennyiben tévedek, úgy felteszem oda is. :R

Szerk.: Fent van.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#895) gps76 válasza Dominó85 (#894) üzenetére


gps76
őstag

Köszi,mindjárt próbálom.
Feltelepült,de sajnos nem csinál semmit,mintha fent se lenne.
A Dolby rendszer szinten van benne,mert a gyors kapcsolóknál is ott van,meg a hangok menüből is elérhető.
Bele lehet valahogy varázsolni? Amit linkeltem rom-ot benne van mindkettő,és OTA frissítés után is ottmarad.

[ Szerkesztve ]

(#896) Dominó85 válasza gps76 (#895) üzenetére


Dominó85
veterán

Egy ügyes dev biztosan bele tudja patchelni. Ehhez én édes kevés vagyok sajna. :P

* Péter - 06302461862 *

(#897) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Ennyire rossz a gyári rom? Még nem kaptam meg a telót, de ha folyamat mókolás van vele, akkor lehet rossz választás volt :W

[ Szerkesztve ]

(#898) daikonblaze válasza Gila2626 (#897) üzenetére


daikonblaze
csendes tag

Èn se hittem volna amig szerdán a kezembe nem vettem.
Ez a 3. Kìnai telóm, eddig mindig azt a romot használtam ami rajta volt.
Sose láttam mèg ennyire szètkokányolt romot. 3-4 beèpìtett böngèsző, takarìtó program ès egy rakat kìnai program, arról nem is beszèlve hogy a magyar angol ès kìnai nyelv váltogatja egymást. Nagy segìtsèg ez a topic,most tanulgatok èn is romolgatni. A twrp-t már sikeresen felraktam, már csak a rom van hátra.

[ Szerkesztve ]

(#899) gulupeti válasza Gila2626 (#897) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nem, hogy rossz, inkább fosnak nevezném. :D Hiányos nagyon, tele van szeméttel, malware-rel, fele kínai, csomó minden fc-zik benne... Ajánlott egy másik rom telepítése, nekem legalábbis a gyári használhatatlan volt. Felraksz egy másikat, van több, teljesen használható a needromon és még szerintem lesznek is újak.
Csak az utóbbi 1 hónapban felkerült vagy 10 féle.

Folyamatosan nem kell mókolni, az tuti, csak ha kedved van hozzá. :)

(#900) Gila2626 válasza gulupeti (#899) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Meg van at eló! Első benyomásra a 2 éves Lg F6om mérföldekkel minőségibb! Igazatok van gány a gyári rom, valamit alkotni kell! Furcsa ez nekem mert 2évig még szoftver frissítésem se volt F6on! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.