Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) lukacsjeno válasza #19103744 (#4000) üzenetére


lukacsjeno
tag

Értem, köszi az infót, erről még nem hallottam. :))

(#4002) laco2 válasza #19103744 (#4000) üzenetére


laco2
csendes tag

szia én valahol azt olvastam hogy Dragontrail-van rajta :)
talán érdemes ezt megvenni [link]

Alcatel One Touch C7 7041D

(#4003) yanpec válasza #19103744 (#3998) üzenetére


yanpec
aktív tag

Nem, hogy nem üveg, de a műanyagok közül is talán a legszarabb. :O :O :O

Ahogy egyre melegszik a teló, úgy lesz síkból egyre hullámosabb a kijelző, ezért van az, hogy soknak feljön a TG a kijelzőről. :Y :Y :Y

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#4004) lukacsjeno válasza yanpec (#4003) üzenetére


lukacsjeno
tag

Azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy cirka 30.000 Ft-os készülék, és ha úgy nézzük ár/érték alapján bátran mondható, hogy ezen belül best by tepsi. :))
A másik dolog, hogy alapvetően ez 1 telefon, és nem konzol, ergo kommunikációs eszköz, és arra kiválóan megfelel. Én nem tudom elképzelni amit mondasz, hogy úgy felmelegszik, hogy hullámos lesz a kijelző, meg feljön a TG róla? Mire és mennyit van nyüstölve ez a készülék? Persze, ha több órát játszik valaki egy komolyabb gépigényű játékkal, akkor elképzelhető, hogy felforrósodik, de ahogy írtam, véleményem szerint ez egy telefon, nem játékkonzol. :))
Akinek ilyen célra kell, akkor ne ebből a kategóriából válasszon, vagy ennyi pénzért mit várnak néhányan?
Ezek a dolgok mindig is furdalták az oldalamat, hogy sokan mit gondolnak? De komolyan? Elmondaná valaki?
Én mondjuk max. szókeresőzni szoktam munkába menet a vonaton, de nyilván nem én vagyok a viszonyítási alap, ugyanakkor olyan is volt, hogy 3-4 órán át FULLHD videó ment a készülékemen, és semmilyen rendellenességet nem tapasztaltam. Nem is vágyom ennyinél többre. Ha több kéne, akkor néznék valami S7-et, vagy valami hasonlót abban a kategóriában. Ennyi pénzért senki ne várjon gamer mobilt :))

(#4005) yanpec válasza lukacsjeno (#4004) üzenetére


yanpec
aktív tag

Èn nem azt mondtam, hogy 30.000 Ft szar(amikor piacra dobták közel 50k körül lehetett beszerezni). Azt hiszem nekem már van vele egy kis tapasztalazom cirka 1,5 ève nyúzom. :) :). Kettő kijelző ès egy hangszórócserèn vagyok túl. Az elsőt azèrt cserèltem mert betőrt a kijelző a másodikat meg azèrt mert már tele volt az a bizonyos azzal, hogy a gyári kijelző nem èrzèkelte az èrintèseket.(nem mindenkinèl jön elő, van akinek gyári hibás van akinek nem, szoftveresen próbálták meg kiküszöbőlni a problèmát, több kevesebb sikerrel). Ès el kell, hogy mondjam ez az utángyártott kijelző 1000x jobb mindősègű mint a gyári. Az meg, hogy hullámos lesz a kijelző próbáld megemèszteni mert neked is az lesz. Ezt nem úgy kell elkèpzelni, hogy ránèzel ès látod, hogy nem sík, hanem mikor az ujjadat vègighúzod rajta akkor lehet èrezni.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#4006) yanpec


yanpec
aktív tag

Ja majd nem elfelejtettem.

Mindenkitől aki írt nekem privátban ès nem válaszoltam elnèzèst kèrek, sokáig nem jelentekztem be csak követtem itt az esemènyeket. A napokban váltottam 1-2 üzenetet egy topik társunkal ès akkor láttam mennyi van. Mègegyszer Sry.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#4007) lukacsjeno válasza yanpec (#4005) üzenetére


lukacsjeno
tag

Én mondjuk még csak fél éve nyúzom, de nálam egyetlen probléma sem jött elő amiket itt írtak róla. Kijelzőérzéketlenség és társai. Nem hiszem el, hogy pont én lennék ekkora mázlista? Vagy lehet, hogy csak alacsonyak az igényeim? Elképzelhető, hogy néha a duplakoppra nem oldotta fel a kijelzőt, de akkor ott ott van a bekapcsoló gomb. Különösebben nem zavar, működés alatt meg nem nagyon tapasztaltam, hogy nem érzékelné a kijelző a tapizást. Ez a kijelzőhullámosság meg ne már?????? :) :)
Most komolyan van aki ilyeneket figyel, hogy milyen a kijelző, ha végighúzza rajta az ujját. Én is napi szinten használom 2-3 órát a telcsit, de ilyen nüansznyi apróságokra sosem figyeltem. Működik, és kész.
Nem simogatom órákat a kijelzőt, hogy hullámos-e? De most egyébként már csak azért is megnéztem, és semmi hullámosságot nem éreztem. Ehhez valami műszerész újjnak kell lenni. Ez kb. olyan mint amikor valaki azt mondja, hogy 5"-os kijelzőn neki szembetűnő a különbség a HD, és a FULLHD között. Ezt sem tudom elhinni. De végül is mindegy. Van aki ilyen apró, piszlicsáré dolgokra is figyel. Mindenkinek szíve joga, csak szerintem ezeket nem kéne olyan nagy hibának felnagyítani. :)

(#4008) laco2


laco2
csendes tag

Itt egy összehasonlítás ha még valaki nem látta [link]

Alcatel One Touch C7 7041D

(#4009) yanpec válasza lukacsjeno (#4007) üzenetére


yanpec
aktív tag

Majd ha ne adj isten neked is elkezd szarakodni az èrintőpanel, ès nem tudsz leírni normálisan egy szót èkezetekkel ahogy az kell! Nem, hogy mondatot akkor majd meglátjuk mi a piszlicsárè dolog. Vagy èppen nem tudod felülről lefelè lehúzni a vezèrlőpanelt
😭, addig meg èrezd magad mázlistának. 😁😁😁
A hullámzás az igazából nem jó szó inkább az egyenletlen. Ez akkor jön elő mikor az emberfia TG tesz rá, hogy megóvja a bajtól ès nem èrti, hogy 2-3-4 nap elteltèvel mièrt válik le a kijelzőről.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#4010) DraXoN válasza lukacsjeno (#4007) üzenetére


DraXoN
addikt

Nekem volt felső kategóriás telefonom (arról váltottam erre), de szerintem teljesen rendben van az összerakás minősége.

Eleve elképesztő, hogy ilyen hardver ezen az áron betudnak tenni.. mi hasznon lehet akkor a nagyobb készülékgyártók hasonló hardverrel szerelt középkategóriás modelljein? ... Biztos nem kevés..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4011) lukacsjeno válasza yanpec (#4009) üzenetére


lukacsjeno
tag

Oké, akkor mázlistának érzem magam. De ha egy, másfél év múlva sem lesz panaszom a készülékre, akkor lehet, hogy már nem fogom annak érezni magam. :)) Én elhiszek mindent, főleg az érzéketlenséget, az valóban bosszantó tud lenni, ha valóban annyira rossz, mint ahogy leírtad, de a TG leválást akkor sem tudom elképzelni. Mitől melegszik fel annyira a készülék? Mire van használva? Szerintem csomó hiba amiket írnak, azok az eltérő felhasználási módok miatt van. Nekem még sosem forrósodott fel a készülék, langyos is csak nagy ritkán volt. Másnál mitől forrósodik? Erre most holt komolyan akarom tudni a választ, hogy milyen használat esetén? Mert ahogy korábban írtam, ha valaki órákat játszik vele CPU, és GPU igényes játékokkal, akkor lehet, hogy felmelegszik, de ez nekem nem elfogadható indok egy ilyen árkategóriás hardvernél. Szerintem átlagos használat mellett nem tud annyira felforrósodni. Használjunk mindent a maga módján, amire ki van találva, és értékeljük az árfekvéssel párhuzamosan. :)

(#4012) yanpec válasza lukacsjeno (#4011) üzenetére


yanpec
aktív tag

Az Iphone 6, mièrt deformálódott az nem 30K telefon!?? Mert a melgedő hardver mellè szar minősègű anyagot használtak na ugyan ezèrt deformálódik a K3 note-k a kijelzője is!! Ha meg szeretnèd tudni mi az a melegedès akkor próbáld ki a felsorolt játèkok egyikèt: Walking war Robots, Dead Trigger 1-2, Frontline Cmmando 1-2, NFS stb. Ha MIUI van fent èrtelemszerüen tedd Teljesítmèny módba.

Nem vèketlenül használom már 1,5 ève ezt a telót. :) :) Mindent tud amit kell. Gyors hardver, megfelelő Rommal szèp kèpeket lő. Ennyi pènzèrt mai napig nem találok jobbat, persze csak olyan embernek ajánlott aki èrt is hozzá. Egy átlagos felhasználó felejtse el.

U.I

Èn szemèly szerint azèrt veszek eszközöket, hogy 100% kihasználjam ès nem azèrt, hogy hűsöljön a vitrinben.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#4013) DraXoN válasza lukacsjeno (#4011) üzenetére


DraXoN
addikt

Mondjuk nekem tegnap nagyon felforrósodott.

Navi ment, az autóban az ablakban (A telefon flip tokkal a tartóba rögzítve) ... na ez hiba volt, a készülék úgy 10-15 perc után annyira felforrósodott, hogy kiírta, hogy húzzam ki a töltőt mert az akkumulátor túlhevült... megtettem, de egy 5 perc után konstans megjelent egy akku túlhevülési figyelmeztetés a képernyő tetején (fixen, eltüntethetetlenül), majd úgy rá 1-2 percre az egész kép elkezdett "remegni" és soronként villogni.. az azért "ijesztő" volt... gyorsan kivettem a tartóból és a tokból, majd egy árnyékos helyre raktam, egy pár perc után már semmi baja nem volt... a nap későbbi részében tok nélkül sütötte a nap az ablakban, de úgy már nem volt baja...

Tanulság: Navi használata előtt, vegyük ki a tokból ha a nap is süt :))

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4014) yanpec válasza laco2 (#4008) üzenetére


yanpec
aktív tag

Azèrt itt igen erős túlzások vannak az akkuidővel :) :) :). Èrtelemszerüen a 3000mah a K3 note.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#4015) laco2 válasza yanpec (#4014) üzenetére


laco2
csendes tag

Csak az üveg miatt raktam be :)

Alcatel One Touch C7 7041D

(#4016) lukacsjeno válasza yanpec (#4012) üzenetére


lukacsjeno
tag

Nem olvastad el amit írtam. Pont arról beszéltem, ha valaki ilyen gamékkal játszik, akkor el tudom képzelni, hogy melegszik. De alapvetően nem erre van kitalálva. Csak ismételni tudom magam, ez egy kommunikációs eszköz, viszonylag jó hardverrel olcsón. Kommunikációra viszont tökéletes, de még ennél többre is, viszont a kimaxolt grafikás erőforrászabáló 3D játékoknál ne lepődjön meg senki ha melegszik. Ezen semmi meglepő nincs. Persze mindenki úgy és arra használja a készülékét ahogy és amire akarja. Én ha játszani akarok, akkor veszek kimondottan arra célra kitalált eszközt. :)) iPhone-ról eddig szó sem volt, de a véleményem ugyanaz.
Az is melegszik, ha fullon hajtja az ember, ez nyilvánvaló, és a hő hatására dobja le a TG-t, de azt nem hinném, hogy annál is "deformálódik" a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#4017) siskad


siskad
őstag

A T3S és a T5 aksija között van valami különbség? Rendeltem egy T3S-t és összekeverődött a két aksi, nem tudom hogy melyik melyik. :W

Xiaomi 13

(#4018) lukacsjeno válasza siskad (#4017) üzenetére


lukacsjeno
tag

Szia!

Nincs különbség, csereszabatos a 2 akksi.

[ Szerkesztve ]

(#4019) siskad válasza lukacsjeno (#4018) üzenetére


siskad
őstag

Csak jó lenne megtudni hogy melyik az új, mert azt szeretném használni. Az egyiken sötétebb a matrica.

Xiaomi 13

(#4020) lukacsjeno válasza siskad (#4019) üzenetére


lukacsjeno
tag

Hát ezt had ne mondjam már meg? :DD

[ Szerkesztve ]

(#4021) Toth_Jani válasza siskad (#4019) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ha eredeti akkor rajta van a gyártási dátum, ha mindkettőn ugyanaz akkor az egyik csak sima másolat.

(#4022) Payskin


Payskin
tag

Okoskatörpöknek üzenném, hogy az első hozzászólásba összefoglalót témagazda (vagy mi a fene) tud írni, és mi mind nem vagyunk azok. Dominó próbálkozott vele tavaly ősszel, de nem kapta meg. Így jártunk. :U

(#4023) Dominó85 válasza Payskin (#4022) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem kaphatom meg, mert túl sok vaj van a fülem mögött itt a PH-n. Van amikor a kelleténél arrogánsabban fogalmazok és persze ez sértően hathat. Pedig de szerettem volna topik gazda lenni. Ha azzá válok, lehet most nem egy Mi4i-t nyomkodnék a K3 Note helyett. :DDD (megtartottam azt is, romolgatok néha rajta ;] )

* Péter - 06302461862 *

(#4024) Coolspot


Coolspot
csendes tag

Sziasztok.

Szeretném lementeni a mostani jól működő Rom-ot valamilyen módon, már próbáltam a TWRP-vel, de nem igazán sikerül visszaállítani rendesen. Esetleg tudna-e valaki ajánlani valami megoldást, ami lementi a beállításokat is. Természetesen olyanra lenne szükségem, amelyiket ki is próbáltatok, és megfelelően működik.

Minderre azért lenne szükségem, mert szeretnék kipróbálni még pár ROM-ot, de ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket szeretném gyorsan visszarakni ezt ami van, mert napi használatban van, és szükségem van minden alkalmazásra és a beállításaikra...

Előre is köszönök minden segítséget.

A processzorok füsttel mennek, ha kijön belőlük a füst, megállnak....!

(#4025) lukacsjeno válasza Coolspot (#4024) üzenetére


lukacsjeno
tag

Pedig a TWRP-nél jobb megoldás nincs erre a célra.
Én már többször mentettem le és állítottam vissza vele 1-1
állapotot. Valamit rosszul csinálhattál szerintem :)

(#4026) daginyomigec


daginyomigec
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg Cuoco92 S427-es ROM fut, amiben van dupla koppos feloldás. "Teljesen" meg vagyok vele elégedve. :)

Egy pici hiányérzet azért van. Hátha csak én nem tudom rá a megoldást...
Szóval: - telefonálás közben elsötétedik a képernyő és CSAK a gombot benyomva tudom, tudnám lerakni. Hogyan lehetne hívás közben is a dupla koppot használni? Erre van beállítási lehetőség?

:W

Köszi, Gergő

(#4027) lukacsjeno válasza daginyomigec (#4026) üzenetére


lukacsjeno
tag

Elvileg ha elemeled a füledtől, akkor fel kéne ébredni a kijelzőnek, de ha valamiért ez nem működik ,akkor a beállítások/hívásbeállításoknál kapcsold ki a közelségérzékelőt. Igaz akkor végig feloldva marad a kijelző a beszélgetés alatt. Mondjuk nekem szimpatikusabb az az opció bekapcsolása, hogy a bekapcsoló gomb megnyomásával bontja a hívást. :)

[ Szerkesztve ]

(#4028) Dominó85


Dominó85
veterán

No elérkezett a pillanat, amire nem számítottatok. :C

Leszedtem pár romot:
Cuoco S427
MIUI V8 (a legújabb multi)
Nexus V3 (új, multi)

Holnap 2 emberke is hozza nekem a telefonját, hogy romot cseréljek rajta. Ajánlásokat várok. Elvárás mind a kettőnél a jó kamera és a magyar nyelv megléte. :R

* Péter - 06302461862 *

(#4029) lukacsjeno válasza Dominó85 (#4028) üzenetére


lukacsjeno
tag

Olvass vissza Dominó :DD
Csak hülyülök, persze, de a korábbi romoknál a
MIUI-nak mondták, hogy jó a kamerája.
A magyar nyelvről nincs tapasztalatom, mert én
csak a Cuoco 424-est használtam, és használom most is,
de abban szinte csak a Cuoco féle plusz dolgok nem magyarok.
Amúgy nekem ennek a ROM-nak a kamerájával sincs gondom. :)

(#4030) Coolspot válasza lukacsjeno (#4029) üzenetére


Coolspot
csendes tag

Én is S424-et használok, és meg vagyok vele elégedve. A magyar nyelvre pedig tudok egy alternatívát, egy ismerősöm használja is szintén ezen a ROM-on. [MoreLocale 2]

A processzorok füsttel mennek, ha kijön belőlük a füst, megállnak....!

(#4031) siskad válasza Dominó85 (#4028) üzenetére


siskad
őstag

Én most egy gyári S427-et használok a T3S-emen, a T5-ömön pedig MIUI8 van. Csináltam pár tesztképet és kb. egy szinten vannak. A Nexus V3-ban Google Kamera van, úgy emlékszem ezzel nem olyan jók a képek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#4032) Dominó85 válasza Coolspot (#4030) üzenetére


Dominó85
veterán

lukacsjeno, Coolspot
No akkor maradt a MIUI V8 és az S424-427 páros. A Nexus V3-at szűzen feltettem, de egy nagy FC halmaz. SMS, kamera videózáskor FC. ;] Köszi skacok. :R

* Péter - 06302461862 *

(#4033) siskad válasza Dominó85 (#4032) üzenetére


siskad
őstag

A Greeshan féle MIUI8-ban van pár kínai karakter és fordítási hiba, bár nem zavaró. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#4034) DraXoN válasza Dominó85 (#4032) üzenetére


DraXoN
addikt

Annyit hozzátennék, hogy nekem a telefonom a S424-427-el gyorsan merült.

Kicsit utánanézve találtam infó-t miszerint a S3xx sorozatban más modem lehet (az enyém eredetileg T3s). Tudom az az orosz régiós, de valahol egy orosz fórumon olvastam (igaz, google trastlattel angolra fordítva). De eddig úgy tűnik van benne valami, igaz még csak 2 napja van rajta az S327-rom, de nem merül olyan gyorsan. Kíváncsi leszek rá hosszú távon, és szerintem biztos beszámolok róla majd (de eddig pozitív).

Nekem az S424 rom már az elején is gyorsan merült, csak annak tulajdonítottam, hogy sokat nyomkodtam, de akkor tűnt fel amikor egész nap hozzá se tudtam nyúlni a telefonhoz, de a reggeli 100%-ról estére 20% lett (bármit csináltam is vele)...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4035) Dominó85 válasza DraXoN (#4034) üzenetére


Dominó85
veterán

Tudnál linket adni nekem a 327-hez? :R Természetesen, csak ha van benne magyar nyelv és rootolt. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#4036) fgabor27 válasza Dominó85 (#4035) üzenetére


fgabor27
csendes tag

és még egy fontos dolog :) hogy ne merüljön túlságosan /olvastam ilyen hibát is valamelyikbe....

sj4000

(#4037) Dominó85 válasza fgabor27 (#4036) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintem itt nem csak a romok befolyásolják ezt. Hanem, hogy ki hogyan használja a telót (1 vagy 2 aktív SIM, sok vagy kevés játék/fényképezés stb). Nálam az S427 például egyáltalán nem merült jobban, mint más rom, ha használtam. De megnyugtatlak lesz választék a microSD kártyán. :D

* Péter - 06302461862 *

(#4038) DraXoN válasza Dominó85 (#4035) üzenetére


DraXoN
addikt

Teljesen gyári rom,
ezt raktam fel Flashttoolal:
[link]

Root nincs benne emiatt értelemszerűen.

Magyar nyelv van benne, szerintem ez majdnem a S427-el megegyező, de valami különbség lehet köztük.

Elvileg a s427 az indiai piaci az s327 az orosz piaci modellekre van, az xda-n a különbséget nem is tudják, de egy-két orosz tag szerint más modem lehet egyik-másik eszközben... működik ugyan mind2 mind2-vel, csak lehet nem "tökéletes"...

XDA-n is talákoztak azzal, hogy egyes példányok gyorsan merülnek az s427 romokkal (vagy arra épülőkkel). Az xda-n erre azt ajánlották, hogy aki ezt tapasztalja térjen vissza a kínai t3s/t5 romokra, mert azokkal nincs gond. Az s327es romot ugyan ott nem ajánlotta senki, és az oroszoknál se tértek ki erre, de mivel ott említettek páran modemkülönbséget (és vélhetőleg azzal van baj a s427 rommal nekem is, mivel az fogyasztott sokat), így gondoltam érdemes lehet megnézni az s327-es romot.. 2 nap nem sok, de eddig sokkal jobbnak tűnik, legalábbis ma 1-2% ot merült kb. óránként úgy hogy nem nyúltam hozzá (több aktív chat klienssel a háttérben, viber, messenger, gtalk)...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4039) barcabandi72


barcabandi72
csendes tag

Most rendelnék még egy k3 note-ot, honnan érdemes? pl. Gearbest ha nem eu, akkor van vám? Tapasztalat?

(#4040) daginyomigec válasza lukacsjeno (#4027) üzenetére


daginyomigec
csendes tag

Az egész ott kezdődik, hogy én fizikailag képtelen vagyok megnyomni bármilyen gombot. Ezért is vettem okostelefont. (Pont erre esett a választás.) Akkor sem marad felébredve a a kijelző, ha kikapcsolom a közelségérzékelőt.

Megpróbálom nem elfelejteni nyomva tartani a képernyőt hívás közben... :)

Köszi,
Gergő

[ Szerkesztve ]

(#4041) lukacsjeno válasza daginyomigec (#4040) üzenetére


lukacsjeno
tag

Akkor hogy kapcsolod be meg ki a telót? :))
De ha neked az kényelmesebb, hogy a beszélgetés alatt
folyamat arra figyelsz, hogy nyomva tartsd a kijelzőt, hát szíved joga.
Én amúgy is úgy fogom beszélgetéskor a telót, hogy az ujjam óhatatlanul is,
de rajta van a bekapcsológombon. Semeddig nem tart rányomni egyet,
ha vége a beszélgetésnek. :)
Próbáld meg esetleg 1 másik rommal, hogy érdemben is vhozzászóljak.

[ Szerkesztve ]

(#4042) Dominó85 válasza lukacsjeno (#4041) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem ismered a kolléga körülményeit. Kérlek óvatosabban közelítsd meg a témát. :R

* Péter - 06302461862 *

(#4043) daginyomigec válasza Dominó85 (#4042) üzenetére


daginyomigec
csendes tag

:R

(#4044) lukacsjeno válasza daginyomigec (#4043) üzenetére


lukacsjeno
tag

Ez esetben elnézést, ha olyan oka van. :R

(#4045) Toth_Jani válasza daginyomigec (#4040) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A zárolási képernyő is ki van kapcsolva, vagy legalább jó hosszú időre állítva??

(#4046) siskad


siskad
őstag

Feltettem én is az S327-et, tényleg nem merül annyira, mint az S424, S427-el. Viszont a TWRP-t nem sikerült felflashelni, mindig visszaállt a Lenovo Recovery-re miután felflashaltem. Ez mitől lehet? :F

Xiaomi 13

(#4047) Toth_Jani válasza siskad (#4046) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A merülés igencsak használat függő, ha nincs időm játszani a telefonnal akkor 4-5 napot simán kibír, de ha muszáj naponta kétszer lemerítem. :)

(#4048) DraXoN válasza Toth_Jani (#4047) üzenetére


DraXoN
addikt

Szia, az igaz, hogy használatfüggő, de azért az nem normális, hogy hozzá se érek a telefonhoz és kb. 20 óra alatt 100%-ról 0%-ra megy :) ... Nekem ezt tette s427-el. Az s327-el most nem merül annyira... bár tegnap gyorsan lemerült, de szerintem azért mert egy játékot a háttérben futva felejtettem. Majd még kiderül... adok neki pár napot még.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4049) siskad válasza DraXoN (#4048) üzenetére


siskad
őstag

Nekem sem használat közben, hanem úgy merült gyorsan, ha hozzá sem nyúltam a telefonhoz. :)

Xiaomi 13

(#4050) Toth_Jani válasza DraXoN (#4048) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Akkor ott durván befagyott valami program a háttérben.
Nálam is azóta nőtt meg a készenlét mióta a Blend ROM-ban láttam az Lspeed alkalmazást és felraktam.
Egy próbát megér, és így látszólag legalább többet nem fogyaszt Rootolt telefon kell hozzá de szerintem itt csak olyan van. :)
[Lspeed Play áruház]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.