Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Dzsolo


Dzsolo
senior tag


Not compiled by me felirat csak arra utal hogy nem gyári?

(#652) Graphics válasza Dzsolo (#651) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bal oldali, majd restart

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#653) Dzsolo válasza Graphics (#652) üzenetére


Dzsolo
senior tag

:R :R :R :R :R
Bármi is lesz :D Forognak a színes pöttyök....

(#654) Dominó85 válasza Dzsolo (#653) üzenetére


Dominó85
veterán

Az már nagyon jó jel. Az első boot hosszabb (több perc is lehet), légy türelemmel. :K

* Péter - 06302461862 *

(#655) yanpec


yanpec
aktív tag

Èn is ki akartam próbálni azt a romot, de már nem lehet letölteni. Döglött a link :( (LENOVO K50-T5 android 5.0 rom)

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#656) Graphics válasza yanpec (#655) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fent van :)

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#657) Dominó85 válasza Graphics (#656) üzenetére


Dominó85
veterán

És ha véletlen a drága google törölné, akkor csak szóljatok.

Wipe-olás nélkül felülírtam a MIUI V7 Beta 2 09.06 romot a 09.14-essel. Tökéletesen működik és mindenem megmaradt. :DDD Mák kategória. Ma tesztelni fogom, hogy tényleg javították-e benne a videófelvételt, videólejátszást, üzemidőt, töltési sebességet (anomáliát).

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#658) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Szerintem ez a ROM nem lesz jó. Nem tudom csoportosítani a névjegyeket, eddig külön voltak a magán és a céges számok. Elsőre a képernyőzár is elég könnyen oldódik de majd meglátjuk mi lesz. A ROM jó gyors de még koránt sem laktam be, az elején mindegyik ilyen gondolom. Amúgy nem rossz csak sokkal több funkcióra számítottam a beállításokban :) Hangerő is jónak tűnik. Beszélgetés közben visszhangzik. :( nagyon zavaró

Lehet vissza kellene tennem egy gyári romot :D De úgy tudom az Flash tool-al lehet csak. Igazából azt sem tudom melyik gyári rom jó. Na mindegy majd lesz valahogy, de ezzel a rommal nehéz lesz együtt dolgozni (melóban) gyanítom.

Elsőre ennyi.

(#659) Dominó85 válasza Dzsolo (#658) üzenetére


Dominó85
veterán

A linkemen lévő K50-T5 RU55 nem volt jó? Használd a Nexus-t az a legstabilabb, csak annak a fényképezős része gyengusz. A MIUI még nem teljes. A gyári Vibe UI 2.8-as 5.1.1-est meg nem teszteltem túl sokáig.

* Péter - 06302461862 *

(#660) Dzsolo válasza Dominó85 (#659) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Oroszt még nem próbáltam, azt is ugyanúgy kell feltenni mint a Nexust? akkor este lehet megpróbálom :)

(#661) Dominó85 válasza Dzsolo (#660) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem-nem, azt Flashtool alól lehet csak felrakni! Ne próbáld TWRP alól, mert tégla lesz a jutalmad. :P

* Péter - 06302461862 *

(#662) yanpec


yanpec
aktív tag

Van valakinek tapasztalata a "lenovo-k3-note-indian-stock-rom-ota-enabled,, rommal. Èrdemes megpróbálni?

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#663) Dominó85 válasza yanpec (#662) üzenetére


Dominó85
veterán

Én inkább a jól bevált romokkal próbálkoznék. Vagy legyél első fecske. :P

Más: MIUI V7 Beta2 09.14 romban javították tényleg a fényerő anomáliát. Kiszedték a felesleges kínai apkok javát. Videófelvétel megy ugyan, de sajna még nem teljesen használható. A felvétel rögzül, de telón visszanézve kodekes baja lehet. Filmezésnél a HW gyorsítás is megy végre. A fotózás terén mintha újra belenyúltak volna. Szebb és méretesebb képek készülnek (6-9MB/kép). Proximity működik, értesítő led még sajna nem. Antutuban 32bit alatt 43.000 az átlag, 64bit alatt 45,500. A hangerő brutális, tiszta és van Dolby Atmos! Az Mi account szinkronizálható. Van gapps, root. Nincs nagy szerencsére CleanMaster. Az angol nyelv ellenére számomra eddig ez a legjobb rom.

* Péter - 06302461862 *

(#664) kovjoe válasza Dominó85 (#663) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Látom alakul a miui;-). Várós nagyon, köszönet, hogy tudósítasz róla. J.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#665) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Fel akartam tenni ezt a romot (lenovo k3 lollipop 5.0_ROW), TWRp alól. De mikor kiválasztottam a zip fájlt a TWRP újraindult és bejött megint a kezdő képernyő? És mindig azt csinálja?

Mi lehet a probléma? Rakjam fel FT- alól a TWRP? A Nexus simán visszament.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#666) Dominó85 válasza kovjoe (#664) üzenetére


Dominó85
veterán

Emailben kértem a sráctól magyar nyelvet a romba. Bár gondolom mi lesz a válasza. :)

* Péter - 06302461862 *

(#667) Dominó85 válasza kovjoe (#664) üzenetére


Dominó85
veterán

FullHD képrészlet csak kedvcsinálás végett. Illetve két kép a GPS-ről.

* Péter - 06302461862 *

(#668) cs.lev válasza Dominó85 (#667) üzenetére


cs.lev
tag

Szia!
Ezt a kep/video parat nem lehet kikuszobolni azzal, hogy felrakok egy camera fv-5, cinema fv-5-t?
Vagy az is csak a rom altal nyujtott camera kepet kapja meg?

:F

asd

(#669) cs.lev


cs.lev
tag

Kijott egy uj Carbon!

[link]

Aki hasznalta az elozo verziot, nem tesztelne le ? :K

asd

(#670) keyman válasza yanpec (#662) üzenetére


keyman
tag

Én ezt használom....
Éppen azért mert azt még senki sem tesztelte.
Kicsit meglepő de atom stabil, csak egy tisztességes zenelejátszót tettem rá.

A jómodor nem szégyen!

(#671) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Sikerült felrakni gond nélkül ezt a ROM-t. (Lenovo k3 lollipop 5.0_ROW).

Ajánlom én is mindenkinek a figyelmébe!!!! Reggel raktam fel a telóra és azóta folyamatosan nyúzom, eddig semmi buggot\hibát nem vettem észre.

- tartózkodási helyet pillanatok alatt megtalálta
- gyors
- minden lenovo kütyü benne van
- nem kicsi rom 1,5GB
- netet nem dobálja
- wifi stabíl
- elvileg az értesítési led is működik(még nem jött semmi üzenetem ezért nemtom megerősíteni)

Rengeteg beállítás áll a felhasználó rendelkezésére. Eddig nagyon bejön :C :C :C :C

Pár nap használat után írok róla egy kis beszámolót\észrevételt, és töltök fel képeket is.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#672) yanpec válasza keyman (#670) üzenetére


yanpec
aktív tag

Majd ha lesz rá időd akkor ossz meg velünk egy két fotót mert kíváncsi vagyok milyen képet produkál. :) És egyéb észrevételeidet a rommal kapcsolatban. :) :) Köszi

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#673) gorkmc válasza yanpec (#671) üzenetére


gorkmc
tag

Honnan töltötted le? Van részletesebb leírás, képernyőkép róla valahol?

(#674) yanpec


yanpec
aktív tag

Itt a lint: http://www.needrom.com/download/lenovo-k50-t5-android-5-0-row-modded/

Sajnos nekem nem működik a led :( Legalább is facebook üzenetek esetén nem. Pedig azt írja, hogy minden app értesítésnél zölden villog.

Egy kis leírás van róla, nem sok. Képernyőkép nincs, de úgy néz ki mint a gyári rom, kínai pálcikák nélkül és rootolva van.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#675) Graphics válasza yanpec (#674) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo P70-nél úgy oldottuk meg gyári VibeUI alatt, hogy menjen a LED, hogy a gyári LEDLightSettings.apk filet lefagyasztottuk.

Ekkor az alap Android LED értesítés kezdett el dolgozni, és így jelzett mindenre zölden :)

Próbacseresznye ;)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#676) yanpec válasza yanpec (#674) üzenetére


yanpec
aktív tag

Helyesbítek :)) Frankón működik a led is, csak be kellett állítani az egyéb értesítésekre is. :K :C

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#677) gulupeti válasza gorkmc (#673) üzenetére


gulupeti
senior tag

Ezt használod szerintem te is... :DDD (Meg néhány napja én is) Yanpec és az általad régebben megosztott link ugyanahhoz a romhoz vezet.

Egyébként szerintem nagyon jó ez a rom, az ajánlásod teljesen helytálló. Kár, hogy a ledes értesítés nem többszínű. Egyébként töltés közben ha üzenetet kapok, akkor azt vettem észre, hogy piros/narancs színben villog, amúgy csak és kizárólag zölden. Amit még észrevettem a rommal kapcsolatban, hogy néhány nap után az értesítési sávból kapcsolható éjszakai mód - nálam - már nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#678) gulupeti válasza gulupeti (#677) üzenetére


gulupeti
senior tag

Az éjszakai mód is működik, tehát az előző hozzászólásban, az ezzel kapcsolatban írt megjegyzésemet visszavonom. :)

(#679) gorkmc válasza gulupeti (#677) üzenetére


gorkmc
tag

Igen, valóban ezt használom én is. :K Csak a nevéről így nem ugrott be és a Needrom-on rákeresve nem is jött elő. Amúgy továbbra is tartom, hogy ez egy nagyon jó, stabil ROM, minden kényelmi funkcióval, "pálcikák" nélkül. Ha más is egyetért, be lehetne tenni a topik nyitóba a javasolt ROM-ok közé.
Az egyetlen ami feltűnt, hogy hamar merül az akksi. Azt nem tudom, hogy ennek az oka vajon ez a ROM, vagy egyéni telefon specifikus eset-e, vagy android 5.0 jellemző. Másnál is 6-7 óra alatt képes 7-8%-ot esni az akku teljes feltöltésről úgy, hogy csak az ébresztő van beállítva, repülőgép üzemmód és egyszer se kapcsolom be a képernyőt?

(#680) gulupeti válasza gorkmc (#679) üzenetére


gulupeti
senior tag

A helyzet nálam is hasonló, éjfélkor lehúzom a töltőről, reggel ébreszt párszor végig (nem nagyon hallom meg :D), ilyenkor, reggel 7 körül kb. 92-95%-on van az akku, viszont nálam nincs bekapcsolva a repülőgép üzemmód. Nem gondolom, hogy ez annyira abnormális lenne.

(#681) yanpec válasza gorkmc (#679) üzenetére


yanpec
aktív tag

Nem csak nálad, èn is èszrevettem, hogy gyorsabban merül mint egy kibelezett rom.(Nexus,carbon, stb) Sőt tovább megyek èn mèg nèmi teljesítmèny visszaesèst is tapasztaltam. De szerintem ez teljesen normális mert több mint 2x akkora rom-l beszèlünk mint a kiherèlt társai. Kompromisszumot kell kötni el kell dönteni mindenkinek mit szeretne. Kènyelem vs gyorsaság. Kènyelem beállítási lehetősègeket figyelembe vève ez mellett teszem le a voksomat, ha a gyorsaság egyszerüsèg a cèl akkor egyèrtelmű Nexus. De hozzá kell tennem, hogy ezen olyan játèkok is elindulnak amik nekem Nexus alatt meg se nyikkantak. Antutu pontszám: 45.618

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#682) gorkmc válasza yanpec (#681) üzenetére


gorkmc
tag

Köszönöm a tapasztalatok megosztását!
Amíg áram és töltő van addig én is maradok ennél a ROM-nál. A stabilitás és a kényelmi funkciók bőven kárpótolnak a napi egyszeri töltésért.

(#683) Dominó85 válasza Graphics (#675) üzenetére


Dominó85
veterán

Duliee
MIUI alatt sajna ilyennel nem találkoztam és nem műxik a noti led. :(

cs.lev
Sajna más apk-val is ugyanezt produkálja. Anno a Xiaomi Hongmi-n is volt egy ilyen defektes patchet igénylő verzió.

yanpec
MIUI alatt is szépen merül a teló. Még nem tökéletes az energiakezelés. Ráadásul mintha a wifi is gyengébb lenne, ám kiderült, hogy a T-Com routere volt a hibás! Rohadt volna rájuk ez az ipari hulladék router. :)) Antutu-ra kitérve a MIUI Beta2 0914 is hozza a 45.500-at 64bit alatt.

* Péter - 06302461862 *

(#684) yanpec


yanpec
aktív tag

Tudtam, hogy túl szèp, hogy igaz legyen :( Ezen a romon csak egy tároló használható egyszerre. Vagy belső v. sd-kártya. :( Ilyennel mèg nem találkoztam. Ha átváltok sd-re figyelmeztet, hogy akkor a belső memóriára telepített alkalmazásokat nem lehet használni ès a teló újraindul. Sőt tovább megyek, egyszerre csak egy tárolót lehet használni. Magyarul ha a belső van megadva neki olyan mint ha nem lenne benne sd-kártya ès fordítva. Nem lehet egyik tárolóról a másikra másolni. Hihetetlen :( :( :(

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#685) Dominó85 válasza yanpec (#684) üzenetére


Dominó85
veterán

Megoldás: A kamerának meghagyod a belső ROM-ot, minden másra ott a "mastercard" vagyis microSD.

* Péter - 06302461862 *

(#686) gulupeti válasza yanpec (#684) üzenetére


gulupeti
senior tag

Akkor nálad valami gríz van az tuti, mert én simán másolok és másoltam is a külső tárolóról a belsőre és fordítva is.

[ Szerkesztve ]

(#687) yanpec


yanpec
aktív tag

Ès total commanderben is látod a belsőt is ès a sd-kártyát is?

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#688) yanpec


yanpec
aktív tag

Na újraindítottam ezt a dobozt, most van sd-kártya is, de továbbra se lehet alkalmazásokat áthelyezni az sd-re. Nálatok is ez a helyzet? (Termèszetesen azokat kèrdezem akik ezt a romot használják)

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#689) gulupeti válasza yanpec (#687) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nem látom totalcmd-ben egyiket sem! Ez mondjuk nekem is hiányzik, nem szeretek az intézőben b@szkolódni, viszont túl sokat nem is másolgatok fel-le a memóriákra, így ezzel simán együtt tudok élni. Az pedig, hogy a belső memóriára települnek a dolgok, az megintcsak nem zavar, szerintem azt pont erre találták ki, de lehet rosszul gondolom. :) Új rom telepítése esetén úgyis csinálok a programokról egy Titanium backupot, azt pedig így is úgy át kell tenni a külső sd-re, hogy megmaradjanak. Ettől függetlenül szerintem ez egy igen jó rom, én meg vagyok elégedve vele.

(#690) keyman válasza yanpec (#672) üzenetére


keyman
tag

Én nem értek a fotózáshoz.
Nem tudok olyan minőségű képeket csinálni amiről számottevő következtetést vonhatnál le.
Ezért ezt másnak hagyom meg.

Sorry

A jómodor nem szégyen!

(#691) yanpec válasza gulupeti (#689) üzenetére


yanpec
aktív tag

Persze, együtt lehet vele élni csak meglepődtem mert ilyennel még nem találkoztam. Az én véleményem az, hogy az eddig fellelhető romok közül ezt találom a legjobbnak. Természetesen ez szigorúan az én véleményem. :))

De nagyon várom már, hogy kész legyen a MIUI 7 is. :C

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#692) Dominó85 válasza yanpec (#691) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha minden igaz akkor majd egy hónap múlva lesz kint a Stable verzió a MIUI 7-ből. A forrásom a rom készítője. Magyar nyelv nem lesz egyelőre, csak az angol/kínai mellett spanyol, német, olasz és francia. De azok is csak a véglegesben.

* Péter - 06302461862 *

(#693) gorkmc válasza yanpec (#691) üzenetére


gorkmc
tag

Kipróbáltam az SD kártyára váltást, mint alapértelmezett tárhely. A figyelmeztetés inkább egy félresikerült fordítás, mintsem valós tény. Ugyanis az újraindítás után minden alkalmazásom futott a belső tárhelyről. Amiket átraktam SD kártyára appok, azok is elindultak. Ugyan nem mindent engedett átrakni, de ez gondolom app függő. Kipróbáltam azt is, hogy visszaváltok a belső tárhelyre, mint alapértelmezett hely, DE a korábban SD kártyára átmozgatott alkalmazásokat ott hagyom. Így is futott minden! Csak visszarakni nem lehet a belső tárhelyre. Ehhez újra átváltottam SD tárhelyre, visszamozgattam az appokat és visszatértem a belső tárhelyre, mint alapértelmezett tárolóra. Tehát a figyelmeztetés csak egy "lehet, hogy nem minden fog működni" inkább, mintsem "nem fog működni".

Azért használom én is a belső tárhelyet alapként, mert nekem elég a 16GB erre. Épp a több belső memória volt az egyik érv a K3 Note mellett az A7000-rel szemben. (Akkor még nem volt A7000 plus)

Total Commander alatt is használható az MTP mód. Látszik mind a telefon, mind az SD kártya és másolgatni is simán lehet köztük és a számítógép közt, ahogy az megszoktuk. A linken a szükséges plugin telepítésének menete.

Úgyhogy továbbra is maradok ennél a ROM-nál. :K

[ Szerkesztve ]

(#694) yanpec válasza gorkmc (#693) üzenetére


yanpec
aktív tag

Valóban így van ahogy leírtad, nekem is mennek a programok váltogatás után is. Viszont ha átváltok sd-re akkor eltünik a belső memória a total commander-l. De ez lehet a program hibája is. Úgy nèz ki ez egyedi problèma, de ezen információk tudatában nem èrdekel. 2 napja nyúzom ès ezen kívül semmi anomáliát nem tapasztaltam a rommal kapcsolatban, ès mèg a fènykèpek is szèpek. Továbbra is álítom, hogy addig ez a legjobb rom annak ellenère, hogy 5.0-s.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#695) Dominó85


Dominó85
veterán

MIUI V7 Beta4 9.20 (romban 9.18) jelentés:

- videófelvétel kodekelése javítva
- HW dekódolás videólejátszáskor javítva
- wifi stabilizálva
- 3,5G továbbra is (4G-t, LTE feliratot még nem láttam)
- képek 9,5/10 (eddigi legjobbak)
- gyári galéria még mindig laggos, javasolt a QuickPic

Gapps-ot most teszem fel TWRP alól, illetve majd ha megyek cangázni, akkor a GPS-t és egyebeket is letesztelem.

* Péter - 06302461862 *

(#696) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Másnak is eldobja a 3G-t nèha? Nálam ma fordult elő először, ès csak az adatbarangolás engedèlyezèse után volt hajlandó kapcsolódni megint. :(

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#697) Dominó85 válasza yanpec (#696) üzenetére


Dominó85
veterán

Melyik rom csinálta ezt?

* Péter - 06302461862 *

(#698) yanpec válasza Dominó85 (#697) üzenetére


yanpec
aktív tag

Szia

Amelyikről mostanában szó van.
Link:http://www.needrom.com/download/lenovo-k50-t5-android-5-0-row-modded/

De azon gondolkodom lehet ez normális mert az előző romok(nexus,carbon stb) kérték az engedélyt a roaming adatforgalomhoz. Igaz ezeknél se értettem, hogy miért, mert nem hagytam el a saját hálózatot.

A roamingot lehet most az adatbarangolás jelenti, mert roaming adatforgalom engedélyezést nem találom ennél a romnál.

Ezért kérdezem mi a helyzet másoknál, találkoztak-e már hasonlóval?

Előre is köszi :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#699) Dominó85 válasza yanpec (#698) üzenetére


Dominó85
veterán

Nálam a mobilnethez NEM kell a roaming. Ki van kapcsolva oszt annyi. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#700) hbooo válasza yanpec (#696) üzenetére


hbooo
csendes tag

nekem a nexus neha dobalja a halot.
roamingban pedig nem mutatta a halozati kapcsolatot (csak az "R" jelent meg) pedig be volt kapcsolva
az adat is es ment is a net. (hollandiaban)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.