Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) gery2k14


gery2k14
tag

Hello.
Valaki tud bringara telotartot? Erre a telora celozva. Elorekoszi mert nemkell akkor mindig a bicot figyizni

(#502) run4fun válasza gery2k14 (#501) üzenetére


run4fun
tag

Helló!

Kifejezetten K3 Note-ra nem találtam tartót, de ez jó lehet hozzá.

Üdv, Feri

[ Szerkesztve ]

(#503) keyman válasza gery2k14 (#493) üzenetére


keyman
tag

Engem is érdekel az alu tok.
Ha megérkezett légyszives jelezd itt a fórumon, hogy befolyásolja -e a térerőt, illetve a wi-fi jelet.
Előre is köszönöm.

A jómodor nem szégyen!

(#504) gery2k14


gery2k14
tag

Még a telefon sincs meg nemhogy az aluminium tok :D

(#505) pane


pane
tag

Needrom-on megjelent egy "K3-Note-MIUI7_5.0_BETA1_0827"

(#506) Dominó85 válasza pane (#505) üzenetére


Dominó85
veterán

Igrn ez az a port (elvileg), amit a miui oldalán "kierőszakoltunk" többen. Mondjuk ciki, hogy hivatalos Xiaomi romok is még csak 5.0-nál tartanak. Míg nekünk AOSP, Nexus, CM12 és VibeUI 5.1-ünk is van már. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#507) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Sziasztok.
Érdemes még ilyen telót venni?
Újonnan 40et szabad érte adni k3 note.

(#508) Dominó85 válasza bodoraudio (#507) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem, egyáltalán nem éri meg. Minden tulajdonos panaszkodik erre a telefonra. Nincsenek rá romok, közösség. ;] - Érezd az iróniát és olvasgasd kicsit a hsz-eket.

* Péter - 06302461862 *

(#509) kovjoe válasza pane (#505) üzenetére


kovjoe
aktív tag

A hozzászólások alapján csak angol és kínai a támogatott nyelv.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#510) kovjoe válasza bodoraudio (#507) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Dolgozni kell rajta, hogy belakd, nem fog egyből minden tutira működni rajta. De nézd meg mennyi pénz van a zsebedben, és hogy azért mit lehet kapni, ár/értékben verhetetlen. És ahogy Dominó85 is mondja, azért van hozzá rom bőven, ami azért nem minden kínai márkáról mondható el.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#511) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.

(#512) gorkmc


gorkmc
tag

A Nexus ROM alatt most akkor van notification LED vagy nincs?
Illetve mik azok a VIBE UI jellemzők amikről le kell mondani a Nexus alatt?
(A7000 és K3 Note vétele közt vacillálok ezért kérdezek ilyeneket).
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#513) Dominó85 válasza gorkmc (#512) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincsen, csak töltés jelzés. Annyiszor leírtam már mik a Lenovo apróságok, kérlek keress rá... :U

* Péter - 06302461862 *

(#514) Atomcsirke válasza Dominó85 (#513) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

A sárga és a fehér variáns között, ha jól látom, csak a hát(és oldal-)lap színe az eltérés?
Ahol van EU raktáron, ott többnyire a sárga van, ami - bár nekem tetszik - nem túl "business-like"... :D

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#515) diablo1984 válasza Atomcsirke (#514) üzenetére


diablo1984
veterán

csak annyi!

(#516) gorkmc válasza Dominó85 (#513) üzenetére


gorkmc
tag

Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit vesztek akkor, ha nem kezdek bele a ROM-ok cserélgetésébe? A fórumot olvasva még nincs meg a "No1." ROM. Viszont olyan telefon kéne ami megbízhatóan működik. Az az érzésem, hogy az A7000 stabil jó szoftverrel. Viszont a K3 Note pedig ígéretesebb, mert egyszer csak lesz hozzá tuti szoftver, a hardvere pedig erősebb mint az A7000-é.
Nekem nem baj ha a fényképezőgép része nem vetekszik egy tükörreflexes gépével. Viszont pl. az értesítési LED fontos és hogy napfénynél is jól olvasható legyen, gyors GPS és stabil legyen.
Vegyek A7000-t vagy vegyek K3 Note-t és várjam meg a No1. ROM-ot addig pedig használjam a gyárival angolul? :F

(#517) run4fun válasza Atomcsirke (#514) üzenetére


run4fun
tag

Hát akkor innen egy hátlapot hozzá és problem solved. :D

@ (#516) gorkmc:

Igazából nincsen semmi kirívó hibája a gyári szoftvernek, ahogy rémlik, szóval szerintem nem jársz vele rosszul, ha K3 Note-ot választasz.

(#518) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Kb egy hete van a kezemben a Lenovo k3 note. Vám ès áfamentesen kaptam meg, igaz Ausztriába kèrtem.
Egyenlőre számomra olyan hihetetlenül nagy buggot nem èszleltem.
- Facebook, chrome-ban nagy ritkán mintha nem èrzèkelnè a kijelző az ujjnak a mozgását. A program újraindítása meholdja a problèmát.
- Egyszer fordult elő, hogy a wifi apk leállt. Teló újraindítása után ismèt működött.
- Nekem nagyon halk a külső hangszórója- cserèbe nagyon szèpen szól.
- Elsőre nem tudta lekèrni a pozíciómat egy progi sem/ beállítva a mobilnet ès wifi pozícionálást teló újraindít mint a villám olyan gyorsan pozícionál.
- Valóban a videófelvètel kritikán aluli/az Alcatel pop C7 kiváló videót kèszít a Lenovohoz kèpest(előző telóm).
- Fènykèpek nekem megfelelnek/ igaz nem egy Lg G2 minősèg.

Összessègèben, ennyi pènzèrt pontosan ezt vártam.

Èn ajánlom mindenkinek, hètköznapi használatra szerintem tökèletes.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#519) natron


natron
csendes tag

Sziasztok!
Rendelés előtt állok, sokat vacilaltam de nagyon tetszik ez a telefon. Az lenne a kérdésem, hogy ha nincs belepiszkalva, akkor is minden gond nélkül lehet használni? Mivel én nem értek hozzá, megrendelem és a használaton kívül mást nem fogok csinálni. :) továbbá ami magyar nyelv van benne az teljesen az, vagy itt ott tényleg angol-kínai?
Bocsánat ha hülyeséget kérdezek de sosem rendeltem még így telefont és nem is értek hozzá. Köszönöm ha válaszoltok.:)

(#520) gorkmc válasza yanpec (#518) üzenetére


gorkmc
tag

Ugye jönnek (vannak) hozzá gyári rendszerfrissítések is amit a Lenovo fejleszt?

(#521) yanpec válasza gorkmc (#520) üzenetére


yanpec
aktív tag

Szia. Èn nem tudok róla, hogy lenne de majd az okosok megmondják. :) Speciel az èn androidomon ami mèg gyári rendszerfrissítès lehetősèg sincs.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#522) Dominó85


Dominó85
veterán

A romokkal kapcsolatban én többet már nem nyilatkozok. Annyira lusta itt mindenki egy kis visszaolvasáshoz is...

Más: Vettem Aliexpress-en egy iPega 9025 gamekontrollert. Eredeti jött és nagyon imádom. Igaz a Lenovo K3 Note-om PONT belefér, amennyiben a szilikon tokban vagy a Nillkin Frosted Shield-ben van. Egyéb esetben már necces a berakása. Kicsit zavaró, hogy a bekapcsoló gombot pont takarja a kontroller befogatója. De megnyugtatok mindenkit, hogy nem fogja kikapcsolni a telót. ;]

Tesztelt játékok: Respawnables, GTA 3 és SA, Modern Combat 4-5, Dead Trigger 1-2, Never Alone (csak kontroller játszható). - Ezekkel tökéletesen kompatibilis volt a kontroller

Amikkel eddig nem ment: Marvel játékok (lol :U )

* Péter - 06302461862 *

(#523) Dominó85 válasza Dominó85 (#522) üzenetére


Dominó85
veterán

Ja és az autós gamezek is faxák vele (Real Racing 3, Asphalt 8, NFS Most Wanted és Shift) ;)

* Péter - 06302461862 *

(#524) gery2k14


gery2k14
tag

Mennyire melegszik a teló ját3knál? :D

(#525) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Rootoltam a telót kingrootal. Leszedtem egy kèt kínai alkalmazást, de valamièrt eltünt az app manager a telóról :(. Valami ötlet, hogy tudnám az eredetit visszarakni, azon kívül, hogy felhúzok rá egy másik romot, vagy letöltök egyet az áruházból. Illetve kell-e ez nekem, mert a kinguser helyettesíti teljes egèszèben?

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#526) kovjoe válasza natron (#519) üzenetére


kovjoe
aktív tag

A gearbest-es multis rom magyarjában elég sok kínai pálcika rohangált, a frissítés le volt tiltva.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#527) xoortes1978 válasza gery2k14 (#524) üzenetére


xoortes1978
tag

hat, jatszottam ma a dugoban vagy 4 orat folyamatos toltessel Real Racing3-at. Elegge meleg volt a hatulja de birta...

(#528) gery2k14 válasza xoortes1978 (#527) üzenetére


gery2k14
tag

Hát igen mert töltötte is meg minden :D köszi

(#529) gery2k14 válasza gery2k14 (#528) üzenetére


gery2k14
tag

Ha minden igaz holnap rendelem Chigon bácsitól akkor válasszam +15$ ért a DHLt és nincs áfa?

(#530) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Felraktam én is a Nexus rom-t. Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom felrakni a gapps-ip-20141119-signed.zip csomagot? Sehol nem találtam rá választ a fórumon? Csak azért mert semmi alkalmazás nincs rajta még kamera sem. :(

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#531) xoortes1978 válasza yanpec (#530) üzenetére


xoortes1978
tag

Cwm-bol telepitsd.

(#532) yanpec


yanpec
aktív tag

Még ez új nekem a nevekkel nem vagyok tisztában. :) Ahonnan a Nexus rom-t telepítettem? Tehát kikapcs,hangerő+bekapcs és install zip, opciónál?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#533) xoortes1978 válasza yanpec (#532) üzenetére


xoortes1978
tag

Pontosan

(#534) yanpec


yanpec
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget :)

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#535) yanpec


yanpec
aktív tag

Egy kérdés még. Valyon miért csak 2,5 GB helyem van a teló tárhelyen?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#536) Dominó85 válasza yanpec (#532) üzenetére


Dominó85
veterán

Miért akarsz gapps-ot telepíteni a Nexus alá? Abban eleve van minden: root, gapps... A notifikációs led és a kicsit gyengébb kameraszoftver kivételével a Nexus a legstabilabb rom, ráadásul már 5.1-es droid, nem a bughalmaz 5.0. Miért szenvedtek a gyárival? Ha már gyári akkor otr a RU55 vagy a Limonchello rom. De elvileg a 1536-os VibeUI 2.8-as is stabil.

* Péter - 06302461862 *

(#537) yanpec


yanpec
aktív tag

Igen megtaláltam közben minden progit, csak az elején azt hittem, hogy itt sincs menü. :) De telepítés előtt csináltam backapot és valószínű az foglalja a helyet :D Tudod esetleg, hogy hová mentette?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#538) gery2k14


gery2k14
tag

Na megrendeltem Chigontól a telót már csak várni kell :O :O :DD :DD

(#539) trebronka


trebronka
csendes tag

Sziasztok,

Köszönöm a tanácsot Chigon rendeléshez, egész olcsón és gyorsan megjött.
Amikor megkaptam nem lehetett elindítani, valami force closeolt rajta folyton, de ez elmúlt egy data wipe után.
Ezután felraktam egy vírus keresőt és talált is egy MMS loggert illetve egyéb mallware-t, amiket még nem sikerült leírtanom. Éljen a kínai rom. :)
Így most elsődleges lesz egy rom csere, ami kevésbbé vírusos.

(#540) gery2k14 válasza trebronka (#539) üzenetére


gery2k14
tag

alapból van rajta cwm és lehet wipeolni könnyen?
Másnak is volt ilyen problémája?
Milyen vírusírtóval tesztelted?

(#541) xoortes1978 válasza gery2k14 (#540) üzenetére


xoortes1978
tag

alapbol nem volt rajt cwm, csak a lenovo sajat recovery-je ami semmit nem er. virust nem talaltam az enyemen. AVG es Norton volt amivel teszteltem.

(#542) kovjoe válasza gery2k14 (#540) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Gearbest-től vásárolton sem volt csak a lenovo sajátja, vírusra nem néztem.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#543) trebronka válasza gery2k14 (#540) üzenetére


trebronka
csendes tag

AVG és CM megtalálta, Norton nem. :)
Gyári recoveryvel reseteltem nincs cwm gyárilag, majd még most rakom fel.
Internetre ha rákötöm, akkor dobálja fel klikkelős reklámokat, illetve rezgeti telefont, mintha hívás lenne...
Sim kártya sincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#544) Dominó85 válasza trebronka (#543) üzenetére


Dominó85
veterán

LoveWallpaperHD -> Titanium BackUp -> Törlés!

* Péter - 06302461862 *

(#545) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Nexus alatt az alap kamera apk csak nekem enged max 9,5 MP felbontást beállítani? Végignyálaztam a fórumot de nem találtam semmit róla.

Esetleg ha lenne valaki olyan szíves egy jó kamera apk belinkelne nekem.

Előre is köszönöm.

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#546) Dominó85 válasza yanpec (#545) üzenetére


Dominó85
veterán

Camera FV-5 Pro - [link]

Amúgy a Nexus kamerában az "Előnézet méretét" tedd "Teljes képernyő"-ről "Normál (4:3)"-ra. Máris 12MP-re ugrik, de azt már 13-ra tudod akkor állítani.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#547) yanpec


yanpec
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget. Rá nem jöttem volna, hogy az előnézet mérete is számít. :D

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#548) Dominó85 válasza yanpec (#547) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincs mit. Én is belefutottam párszor ebbe. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#549) Turcy086


Turcy086
tag

Nem tudjátok véletlenül a hátlapon a vékony fólia amolyan wifi extender lehet?
Azért kérdezem, mert a "csatlakozója" olyan mintha a telefon wifije felé menne.

(#550) kovjoe válasza Turcy086 (#549) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Szerintem nem, mert én lecseréltem a gyári sárga hátlapot - abban volt olyan fólis, amiről említést tettem - egy feketére ebben nincs, de a wifi sebessége jottányit sem változott.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.