Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) gorkmc válasza Dominó85 (#800) üzenetére


gorkmc
tag

Meglepett a telefonod a születésnapodra egy új ROM-mal. :-) HBD2U!

(#802) Dominó85 válasza gorkmc (#801) üzenetére


Dominó85
veterán

Köszi. De sajnos bűn rossz ennek is a kamera szoftvere... Félre fókuszál, életlen és néha túl ridegek a színei. Teszem vissza a MIUI-t amint hazaérek az esti sétából. Számomra eddig csak a MIUI romok hozták azt, amit a kamerától papíron elvárna az ember. Most már bőven van viszonyítási alapom. Ugyan a MIUI élőképes keresője nem olyan fürge, mégis az elkészült képek legalább három fokkal jobbak ezeknál a gyári VibeUI alapú custom vackoknak... :D Bezzeg ebben működik az értesítő led is illetve 46500-at tol antutuban (ennek ellenére laggol, nesze neked szintetikus teszt)... Mindegy. Csak menjen a wifi megint a MIUI alatt.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#803) gorkmc válasza Dominó85 (#802) üzenetére


gorkmc
tag

Nincsen kedved letesztelni a 1.5GB ROM fényképező funkcióját mielőtt visszarakod a MIUI-t? Te már sok fényképezőt teszteltél, meg tudnád ítélni milyen a többi ROM-hoz viszonyítva. Utána mehet vissza a MIUI.

(#804) Dominó85 válasza gorkmc (#803) üzenetére


Dominó85
veterán

Semmi értelmét nem látom sajnos, mivel annak is VibeUI az alapja, ergo nem tudtak hozzányúlni szoftveresen úgy, mint egy Lewa OS vagy MIUI esetében, ahol saját algoritmusokat használnak. Már fent a MIUI és lakom be. Holnap randim lesz, így működő rendszerre van szükségem. :D

* Péter - 06302461862 *

(#805) techfan


techfan
csendes tag

Friss magyar Lenovo K3 Note teszt, ha valakit érdekel.

(#806) Dominó85 válasza techfan (#805) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintük a 615-vel van egy ligában az MT6752? Jó ég... :DD Hol élnek ezek? Napi droidtól kicsit többet vártam volna. A Snapi 615 a maga 34-35 ezres pontjaival max az MT6732-vel játszogat egy ligában. :C No meg ha friss teszt, akkor tudhatnák, hogy hivatalos fejlesztői 5.1 rendszerrel jönnek az újabb példányok és nem a VibeUI 2.5-vel, hanem már a 2.8-as felülettel. Illetve ha már a gyári szoftvert lehúzza, majd megemlíti hogy másik rom... Akkor leírhatta volna, hogy vagy 40 féle rom létezik már rá és egy egészen korrekt kis közösség is (Mi). :C

A tesztképekkel meg lejáratják egy kicsit a telefont. :D Ritka rossz képeket lő a gyári szoftver. Tényleg komolyan mondom, hogy akinek fontos a kamera, az MIUI-t tegyen fel ha nem zavarja az angol nyelv. Amúgy örömteli hír, hogy lesz multilang MIUI rom hamarosan, de erről majd csepegtetem az infókat hamarosan.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#807) techfan válasza Dominó85 (#806) üzenetére


techfan
csendes tag

Messze nem minden az AnTuTu pont. A Note 3-mamat is veri AnTuTuban a K3 Note, mégsem cserélném le a Snapi 800-at MT6752-re.

A Snapi 615-ben és az MT6752-ben is 8 darab Cortex-A53-as van, meg egy hasonló erejű GPU, az Adreno talán még erősebb is. Nagyjából ugyanazt nyújtják, egymás közvetlen versenytársa a 2 chipset. Ilyesmibe belekötni szőrszálhasogatás...

A mobil meg olyan szoftverrel jön, amivel a kereskedő leküldi...

(#808) Dominó85 válasza techfan (#807) üzenetére


Dominó85
veterán

Kapásból le tudnék írni 10 dolgot, amiben messze jobb az MT6752, de se kedvem, se időm bizonygatni ezt. De ha kíváncsi vagy rá, akkor keress rá a memória (RAM) támogatottságára (Snapi 615 LPDDR3 800Mhz Single channel versus MT6752 LPDDR3 933Mhz dual channel, a Mali T760MP2 700Mhz vs Adreno 405 (haha :DDD ) közti különbségekre. Nem mellesleg a Snapi 615 egyszerűen "kevés" egy FullHD kijelző alá, míg ez a MediaTek SoC-nak meg se kottyan. GPU-ban ugyan nem, de teljesítményben inkább az S800-801 szintjéhez van közelebb az MT6752. :R A 615 már csak órajelben sincsen pariban a 6752-vel szemben (4*1,7Ghz + 4*1.0Ghz versus 8*1,7Ghz és mindegyik mag A53 mindkét SoC-nál). Egyszerűen kár szépíteni a dolgokat. Száraz tény, hogy gyengébb a Snapi 615. Néha a Qualcomm pártiaknak is le kell nyelni a békát. :K

A romot, ahogyan a cikkben is említik, könnyű cserélni. Ergo, ha xar a gyári, akkor ott a kb 10 stabil másik (bloatware mentesen, rootolva, gapps-val). Vagy a kísérletezni vágyóknak (mint nekem) a kb 30 új rom (Beta, nem mindig magyar, instabil-stabil, más kamera, memóriakezelő szoftverrel). :K

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#809) Dominó85 válasza techfan (#807) üzenetére


Dominó85
veterán

[link] - Wake up! And deal with it!

* Péter - 06302461862 *

(#810) techfan válasza Dominó85 (#809) üzenetére


techfan
csendes tag

Nincs bajom a Mediatekkel, sőt, nagyon is drukkolok nekik, volt és van is MTK-s telóm és tabom is. Ja, és egy szóval sem mondtam, hogy nem erősebb az MT6752, tisztában vagyok a tényekkel :) Ettől függetlenül még szerintem nincs hatalmas különbség egy Snapi 615-höz képest. Valamivel erősebb, de számomra egy kategória. Azzal pedig nem értek egyet, hogy ez utóbbi nem elég egy full HD kijelzőhöz.

[ Szerkesztve ]

(#811) Dominó85 válasza techfan (#810) üzenetére


Dominó85
veterán

Oké, én csak azt mondom, amit leírnak, hallok és látok. :R

* Péter - 06302461862 *

(#812) xoortes1978 válasza Dominó85 (#804) üzenetére


xoortes1978
tag

Randira telefon? Mukodokepes rendszer....nagyon oregnek erzem magam...

Lehet azert kell a belakott MIUI hogy a keszitett kepeket megoszd velunk? Termesztesen csak minosegbiztositasi szempontbol :D ;]

(#813) kovjoe válasza xoortes1978 (#812) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ne irígykedj;-)! 60 évesen is lehet randizni, nem:-)?
Reméljük, hogy minél hamarabb jön az a miui multilang. Én összességében MTK párti vagyok, de ez kb. olyan mint annak idején az amd vs. intel vita.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#814) divan


divan
senior tag

Sziasztok!
Tegnap találtam meg ezt a topicot, mostanra sikerült végigolvasnom. Nekem még májusban jött meg a K3, nagyon elégedetlen voltam vele. Melegedett, fél nap alatt lemerült, sokszor belassult, force close-olt. Leveleztem sokat az ügyfélszolgálattal, gyári beállítások visszaállítása, letöltették velem a gyári szoftvert, újraflesseltették, ugyanolyan szar volt. Visszaküldtem gariba, kb 2 hónap volt mire visszajött. Mondjuk ebből két hetet itthon csücsült, mert újra akarták vámoltatni (én voltam a hibás nem töltöttem ki a CN23-as nyilatkozatot) Kibontottam, feltöltöttem, kb 5 óra után lemerült. VIBEUI_V2.5_2511. Kicsit mérgesen írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy semmit sem csináltak,azt válaszolta, hogy higyjem el, hogy mindent leellenőriztek, és rendben van a telefon, nyomja már egy gyári beáll. visszaállítását. Nem nagyon hittem benne, de megcsináltam, és azóta egész jó lett. Mondjuk 1 napnál nem nagyon bírja sokkal tovább, de ezzel együtt tudok élni, az 5-6 órával nem.

Dominó85: Köszi a sok infót, egyelőre úgy néz ki, hogy a K50-T5 ROW 5.0 (Modded) romot teszem fel. Viszont a Flashtool - AIO_Upgrade_Tools_v5.1436.00.000.rar.t nem tudom letölteni a drive-odról, azt állítja, hogy vírusos, és csak a tulaj töltheti le így. Próbálom máshonnan letölteni.

(#815) kmisi99


kmisi99
addikt

Heló! Valaki van itt aki akar tempered glasst venni a telefonra? Tudok egy olcsót.

(#816) koala69


koala69
tag

Sziasztok,

Nexus rom flas utan a szines korok mennyi ideig szoktak forogni? Nalam mar vagy 10 perce megy... gondolom ez nem normalis allapot?!?

udv
G

(#817) xoortes1978 válasza koala69 (#816) üzenetére


xoortes1978
tag

Normalis elso indulaskor, varj turelmesen. Enyem asszem 15percig csinalta, de hogy mit csinal ne kerdezd.

(#818) koala69 válasza xoortes1978 (#817) üzenetére


koala69
tag

Koszonom a valaszt! akkor meg varok, bar mar vagy 30 perce megy....

(#819) Dominó85 válasza xoortes1978 (#817) üzenetére


Dominó85
veterán

Ilyenkor ténylegesen felépíti a rendszer főbb elemeit.

divan
Csekkolom és felteszem ugyanoda kicsit másképpen a Flashtool-t.

* Péter - 06302461862 *

(#820) koala69


koala69
tag

Sziasztok,

segitseget / tanacsot szeretnek kerni flash-elessel kapcsolatban.... Barmilyen rom-ot teszek fel, pls nexus, carbon / cwm bol mint zip / ujrainditas utan csak a logok / szaladgalo szines karikak, vagy a carbon felirat / jelenik meg, es meg 1 ora utan is ez a helyzet, nem megy tovabb..

Valmit kell meg csinalni elotte , torolni valamit stb?

koszonom!
G

(#821) Dominó85 válasza koala69 (#820) üzenetére


Dominó85
veterán

Minden rom felrakása előtt az előző rendszer Cache-ét és Dalvik Cache-ét törölni (wipe-olni) kell. Más különben bootloop-ba kerül a telefon nagy valószínűséggel.

* Péter - 06302461862 *

(#822) koala69 válasza Dominó85 (#821) üzenetére


koala69
tag

koszi a gyors valaszt!

ha a recovery-t rakom fel FT-bol, a prelodert is ki kell valasztani - lattam leirasokat, ahol azt is mutatjak?!

koszi!
G

(#823) Dominó85 válasza koala69 (#822) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincs mit.

NEM! A Preloaderhez soha se nyúlj, ha jót akarsz magadnak. Ott SOHA ne legyen pipa!

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#824) koala69 válasza Dominó85 (#823) üzenetére


koala69
tag

igazad volt, a wipe-out megoldott mindent, a bootolas sem volt tobb mint 6 perc.....
koszonom!

(#825) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Döntéssel állok elennel Lenovo a7000 mobillal!
Segítsetek nekem h melyikkel válaszak!
Amibe használnám 4G-vel Telekom hálózattal internetezni,nagy igényű játékok pl.real racing 3 stb.,és az akku is jól bírjon!

[ Szerkesztve ]

(#826) Dominó85 válasza Benir8 (#825) üzenetére


Dominó85
veterán

Akkor vedd inkább a Lenovo P70-A telót. Vagy várd meg a Lenovo P1(Pro) telókat. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#827) yanpec


yanpec
aktív tag

Aki megszeretné növelni a készülék üzemidejét az kattintson az alábbi linkre. 10 euróért lehet rendelni a kicsikéhez 3500 mAh akkumulátort.

http://www.aliexpress.com/item/2015-New-arrived-3500mAh-BL243-Battery-Use-for-lenovo-K3-Note-K50-T5-Phone/32459875594.html?spm=2114.01020208.3.99.wu24zC&ws_ab_test=201556_8,201527_2_47_71_72_73_74_75,201560_9

Én biztos beruházok egyre :DD :C :R

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#828) Dominó85 válasza yanpec (#827) üzenetére


Dominó85
veterán

Azért csak óvatosan a HSA-val... Ugyanakkora fizikai méretben +500mAh? Meg hogy az elsō használat elōtt 10 óráig töltse az ember? The tudod...

* Péter - 06302461862 *

(#829) Martinmentor


Martinmentor
csendes tag

Sziasztok! Lassan egy hónapja nyúzok egy ilyen telefont, nekem nagyon bejön! Kérdésem: Van-e benne gesztusérzékelés? Ha van hogyan lehet beállítani? Van-e megoldás arra, hogy a telefon 50%-ban ne angol legyen? Egyszerre valóban egy tárolót lehet kiválasztani, (nálam microsd) de minden működik ami a belsőn van!

(#830) Dominó85 válasza Martinmentor (#829) üzenetére


Dominó85
veterán

Melyik rom van fent a telefonodon, hogy félig angol? (másik fele milyen? magyar, kínai, hindu?).
Gesztus vezérlés alatt a szelfi önarcképek készítésekor használatos "kacsintás", "két ujjas V"-re gondolsz? Vagy pedig a "dupla koppintásos", "alul elhúzós" ébresztés/altatásra, "C" = kamera, "O" = böngésző és társaira? Ez utóbbiak többnyire csak a VibeUI alapú romokra jellemzőek. A Nexus, MIUI, Lewa és egyéb, saját alapokra építkező romokban nincs.

* Péter - 06302461862 *

(#831) Martinmentor válasza Dominó85 (#830) üzenetére


Martinmentor
csendes tag

Szia!
VIBEUI:_V2.5_11520_5.827.1_ST_K50-T5
A dupla koppintásos alul elhúzósra gondolok.
A telefon félig magyar félig angol...

(#832) Dominó85 válasza Martinmentor (#831) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia, ezesetben a beállításokban ott kell lennie a gesztusvezérlésnek. Már nem tudom merre, mert MIUI romot használok és abban a VibeUI-s cuccok nincsenek benne. Kicsit hiányoznak ugyan, de megvagyok nélkülük.

* Péter - 06302461862 *

(#833) yanpec válasza Dominó85 (#828) üzenetére


yanpec
aktív tag

Szia

Tudsz valamit a HSA-l amit Èn nem? Szerintem lehetsèges +500 mAh-l többlet, mert a YI kamerámat 900 mah aksival szállították(gyári), de lehet venni hozzá ugyan akkora mèretben 1150 mah akkumulátort is. Ès akik már megrendeltèk azok dicsèrik. Ugyanakkor bevallom, hogy nem ismerem az akkumulátorok lelki világát. De cserkèszbecsület szavamra utána fogok nèzni. :) Na meg, hogy 10 órát kell használat előtt tölteni, ez csak biztonság miatt írták oda. Ha jó emlèkszem talán a NIK akuknál volt előírás!?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#834) Dominó85 válasza yanpec (#833) üzenetére


Dominó85
veterán

Li-ion és Li-Po aksikat már NEM kell úgy mond kisütni használat előtt, ugyanis azt a gyártáskor elvégzik. A HSA-I mindig ezt csinálja, hogy ki kell sütni. Ergo gyárilag kapsz egy lutri teljesítményű aksit. Utazik 15-40 napot és ki tudja még mennyit állt a gyártás után...Valahogy én nem bízok az ilyen aksikban.

Egy eset: egyik kollégám vett egy 4500mAh aksit és a hozzá tartozó nagyobb hátlapot a Samsung Galaxy S4-hez... fél év se telt el és fél napot se bírt egy 4500mAh-nak "mondott" aksi a HSA-I-től. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#835) yanpec válasza Dominó85 (#834) üzenetére


yanpec
aktív tag

Ez esetben, inkább lemondok a plusz amperekről. : :(( :((( Kösz az infót. :))

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#836) Dominó85 válasza yanpec (#835) üzenetére


Dominó85
veterán

Állítólag valamelyik Lenovo modell 4000-es aksija kompatibilis a K50-T5-vel. A 4PDA.ru-n írta egyszer valaki. Ha igaz is, kérdés, hogyan lehet így rá hátlapot szerezni/gyártani. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#837) yanpec


yanpec
aktív tag

Szeva Dominó85

Próbáltad már ezt a MIUI romot? Elvileg multi, de èn a kèpek között nem találom a magyart :\

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=163464&extra=page%3D1&page=1&mobile=2

Ma este ha hazaèrek felteszem kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#838) Dominó85 válasza yanpec (#837) üzenetére


Dominó85
veterán

Én most éjszakás vagyok és jelenleg a Beta4 beton stabil. Az angol nyelv pedig nem zavar. Természetesen ha lesz stabil multi, amiben van magyar is, akkor fogok tenni egy próbát. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#839) yanpec válasza Dominó85 (#838) üzenetére


yanpec
aktív tag

Én most az MIUI 5.9.14-t raktam fel, de nincs rajta google alkalmazás, tele van felesleges apkval, rengeteg kínai alkalmazással. Ezen se működik a wifi hostpot.

A gapps hibásan van fent a google drievon!!!!!!!

Billentyűzet az csak angol és kínai egyben. :(

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#840) yanpec


yanpec
aktív tag

Hát gyerekek, én sehogy sem tudok dűlőre jutni a MIUI-val. Ma megyünk Németbe 4 napra kirándulni és ezt akartam használni a fényképezője miatt, de egyik se akar működni. Most a MIUI 5.9.11 multi van fent, amiben még a Busmanok nyelve is benne van de magyar nincs. A probléma ott kezdődik, hogy szintén véletlenszerűen állnak le a programok és nem is akárhogyan. Már lassan kezdem azt hinni, hogy a telómmal van valami, mert ezt a romot is dicsérik orrba szája ahonnan letöltöttem. Ezek szerint mindenkinek működik csak nekem nem. :W :W :W

Megy vissza a régi bugg mentes romocska :( :( :( :(

Remélem egyszer csak összehozzák, hogy működjön végre rendesen. :)) :)

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#841) Dominó85 válasza yanpec (#840) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintem valamit nem csinálsz jól. A Gdrive-os Gapps teljesen jó. Illetve ha azzal nem menne a dolog, akkor szedd le a netrōl a GoogleInstaller.apk-ot, amibōl azt raksz fel csak ami kell. Illetve a random leállás akkor van ha a wipeolást rosszul végezted el. Én minden MIUI rom felrakásakor wipeolok mindent (cache, dalvik, system). Nem csak MIUI romnál volt nekem Ilyen random alkalmazás leállás. Minden rom más egy kicsit.

Milyen felesleges apkokra gondolsz amúgy? Mert amik fent vannak iFly és társai kb 80%-uk simán uninstallálható. A többit pedig MIUI kellék, max neked nem hasznos. ;)

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#842) yanpec válasza Dominó85 (#841) üzenetére


yanpec
aktív tag

A Gapps-l az a baj, hogy nekem a winzip az írja ki hogy a tömörített állománynak nincs vége, a TWR meg nem hajlandó feltenni.

A wipet megcsinálom mindig, a user data-ig minden be van pipálva. Nem tudom mit csinálhatok rosszul, de más romok működnek rendesen csak a MIUI nem akar menni valamiért, normálisan. :(

De mindegyiknél ugyan az a gond, Google play-t folyamatosan 5 másodpercenként kiírja, hogy leállt. Alkalmazáskezelőben le kellett tiltanom. Volt olyan is, hogy más állt le de úgy, hogy le okéztad és rögtön feljött megint, hogy leállt. Csak az akku kivétele oldotta meg a problémát.

A legújabb MIUI-n 5.9.14-n meg van kb 10 kínai pálcikás app, amit megmondom őszintén nemtom mire lehet használni, mert kínaiul nem tudok, de szopják a netet rendesen.

Úgy, hogy nem csináltam semmit 12MB lement 2 perc alatt.

kb ennyi :( :( :( :( (

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#843) Dominó85 válasza yanpec (#842) üzenetére


Dominó85
veterán

userdata versus google apps és datái - Bizony azok nem szeretik egymást! ezért áll le folyton a google frameworkod. TISZTA telepítés legyen, ha már romot tesz fel az ember. Nekem MIUI Beta2-re "update"-elt Beta4 dobálta el a Google cuccait. Érdekes módon tiszta telepítés (adatok elvesznek vagy mentésből kell visszatölteni őket) után hiba üzik nélkül stabil a rom. Nyilván egy frissen feltett rom nem szereti, ha az előző rendszer szemetére/ből kell építkeznie. A Gapps-ra meg továbbra is azt mondom, hogy GoogleInstaller.apk és abból a Google Framework felrakása után azt teszel csak fel, ami neked kell.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#844) Dominó85 válasza yanpec (#842) üzenetére


Dominó85
veterán

Alkalmazáskezelés/Engedélykezelés és tiltasz nekik minden nettel kapcsolatos dolgot oszt annyi. Vagy felraksz egy Titanium Backup progit és szépen lejegeled őket (NEM törlöd, csak jegeled). :K

* Péter - 06302461862 *

(#845) xoortes1978


xoortes1978
tag

Needrom.com-on van fent egy Nexus V2 update tegnapi datummal. Most telepitem. Remelem sikerult megoldani a halozat problemat. Majd megirom a tapasztalatokat.

(#846) xoortes1978


xoortes1978
tag

Nexus V2 gyorsteszt: AnTutu 44755, led tovabbra sincs, hiaba tettem fel az xposed frameworkot es a led controllt. A halozat egyenlore stabilnak tunik, es mintha a jel erosseg is jobb lenne. Az egyetlen negativom az az hogy nem lehetett ratelepiteni a meglevo nexusra igy kellett csinalnom egy komplett factory resetet / wipeot vagy bootloopba kerult. Tehat lehet mindent ujratelepiteni beallitani. A kamerat most probalgatom, valamit valtoztattak rajta szerintem mert nincs olyan kutyauto kepe. Gesture shot, face detection mukodik. Navival eddig sem volt gond, most sincs.

(#847) hbooo


hbooo
csendes tag

amugy ez a 3g halozat kihagyas nem csak nexus specifikus. A nagy 1.5G as rommal is elofordul.
Szoval ez valami generikus hiba.

(#848) Dominó85 válasza hbooo (#847) üzenetére


Dominó85
veterán

MIUI alatt eddig egyszer sem dobta el a 3G-t. Sōt a Kálvin téri munkahelyen nálam a legerōsebb a jel. :B

* Péter - 06302461862 *

(#849) hbooo válasza Dominó85 (#848) üzenetére


hbooo
csendes tag

erdekes ez, mert eddig nem nagyon csinalta a nagy ROM alatt (nexussal sajnos eleg gyakran) de tegnap delutan meg ma reggel is megallt es egy ido utan ujrakapcsolodott a halozathoz, szoval volt kieses. Nem hiszem hogy budapesti halozati problema lenne, de persze 100%-an nem tudom kijelenteni.

A MIUI -t egyszer kiprobaltam, sajnos a gmailes accountom jelszavat se tudtam beirni a kinai billentyuzet miatt (van sajnos spec. karakter benne, es az angol billentyuzet se akarta). Google nelkul meg a playbol se tudtam mas billt feltenni.

(#850) Dominó85 válasza hbooo (#849) üzenetére


Dominó85
veterán

Az enyémben is van speckó karakter és a trükk az, hogy van egy kínai írásjel ami kék és nem fekete. Ha arra rátapizol, akkor nem kezdi variálgatni azt amit be akarsz gépelni. Ez legyen a legkevesebb, ami eltántorít téged egy MIUI-tól. Maga a rendszer beton stabil. Ismert bugok a kamera és videózás körül vannak azt elismerem, de egyik sem vészes. (HDR-nél és éjszakainál kell trükközni - 2 tapi, videót pedig "csak" HD-ban tud felvenni, de az meg gyönyörű)

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.