Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) vornia válasza trebrona (#14600) üzenetére


vornia
senior tag

Köszönöm!
De, ez a lényeg,ki írta hogy rootolt a teló,igaz nekem weekly rom van fent.

(#14602) juve600 válasza Aethelstone (#14596) üzenetére


juve600
nagyúr

szia

van új LineageOS build
javitották benne a kamerát ?

:R

(#14603) lehella válasza Aethelstone (#14596) üzenetére


lehella
senior tag

Köszönöm, ez jó lesz nekem :R

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#14604) Aethelstone válasza juve600 (#14602) üzenetére


Aethelstone
addikt

Tedd fel és próbáld ki :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14605) Viktor0610 válasza Aethelstone (#14604) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De érted. :D

Mennyivel jobb más micsodájával izélni a csalánt! :D ;]

Samsung Galaxy A54

(#14606) Aethelstone válasza Viktor0610 (#14605) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ez ténykérdés. Azért szoktam Juvét finoman leosztani, hogy magának vakargassa :D

Egyébként jobb lett a kamera, de még mindig nem tökéletes....az automatikus ISO szar, 200-400 már teljesen használható.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14607) juve600 válasza Aethelstone (#14606) üzenetére


juve600
nagyúr

:DD :DD :DD

(#14608) novakalex


novakalex
aktív tag

Letöltöttem a legújabb frissítést, de csak szimplán a TWRP indul el, nem teszi fel automatikusan. Hogy tudnám feltenni?

(#14609) trebrona válasza novakalex (#14608) üzenetére


trebrona
nagyúr

Twrp-vel. ;)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14610) Aethelstone válasza novakalex (#14608) üzenetére


Aethelstone
addikt

Manuálisan töltötted le az oldalról? És utána hogyan próbáltad felrakni?

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14611) Upo válasza novakalex (#14608) üzenetére


Upo
addikt

Install gomb, megkeresed a zipet, aztán elhúzod a csúszkát. Kb. ami infót adtál (gyakorlatilag semmit), ennél többet nem tehetek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14612) juve600 válasza Aethelstone (#14606) üzenetére


juve600
nagyúr

egész jó lett a kamera
legalábbis a a fénymérő :)

(#14613) juve600 válasza Aethelstone (#14610) üzenetére


juve600
nagyúr

open camera app

beállitottam hogy az SD-re mentsen,fotó elkészül,át akarom másolni pc-re de 0 kb-ir fájlméretnek és nem tudja a windows megnyitni
telon meg ott a kép

ötlet ?

(#14614) Upo válasza juve600 (#14613) üzenetére


Upo
addikt

SD elérést kell engedélyezni, mintha a fejlesztői beállítások alatt lett volna. Most nincs kéznél lineage készülék, ha nem felejtem el akkor ebédnél megnézem neked.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14615) juve600 válasza Upo (#14614) üzenetére


juve600
nagyúr

sd-re menti a képet,akkor is ?

(#14616) Upo válasza juve600 (#14615) üzenetére


Upo
addikt

öööö..
Nem tudom. Lehet hogy valami bug akkor. Mintha rémlene hogy valami lineage sd bugot olvastam volna amit pár napja javítottak, lehet hogy a következő build jó lesz.
Root+nextapp sdfix+reboot esetleg lehet hogy megoldja, nekem eddig az bevált a kábeles sd gondokra.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14617) juve600 válasza Upo (#14616) üzenetére


juve600
nagyúr

legfrissebb build van fenn

Root+nextapp sdfix+reboot ezt hogy ?

(#14618) logarithm válasza juve600 (#14617) üzenetére


logarithm
őstag

Root (su (arm64) twrp alól telepít) + nextapp sdfix + reboot (hosszan nyomod bekapcsoló gombot majd újraindítás.)

;]

[ Szerkesztve ]

(#14619) juve600 válasza logarithm (#14618) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

igy sem jó

(#14620) trebrona válasza juve600 (#14619) üzenetére


trebrona
nagyúr

SD fix futtatás után reboot megvolt?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14621) Aethelstone válasza juve600 (#14613) üzenetére


Aethelstone
addikt

Google Photos :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14622) Upo válasza juve600 (#14617) üzenetére


Upo
addikt

És ezzel se jó? Tegnap este még nem volt fent a mai build, az meg még 0213-i volt. Az sd hibát meg tán 3-4 napja javították, akkor nincs tippem. Esetleg még mtp helyett átváltod ptp-re akkor a képek elérhetők lesznek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14623) juve600 válasza Upo (#14622) üzenetére


juve600
nagyúr

ha átváltom akkor csak a belső tárolot látja a gép

ment vissza a xiaomi.eu

(#14624) Aethelstone válasza juve600 (#14623) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nekem ugye nincs külső sd-m, de egyébként is felhőbe mentem a képeket, így fasza a cucc.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14625) tib78 válasza trebrona (#14620) üzenetére


tib78
tag

Egyik pillanatról a másikra elveszett az SD kártyám. Kiírja formázásra, és semmilyen rendszer nem lát rajta semmit.
Fasza, 128GB tárhelyen 2G zene, pár kép..
Ez a nextapp egyből pirossal jelzi, hogy nem megfelelő android verzió.

Megformáztam...

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#14626) coolabácsi


coolabácsi
tag

Szevasztok !

A gyerek telefonján olyan hiba keletkezett, hogy nem hallani amit mond csak akkor ha kivan hangosítva a redmi.Viszont ahogy próbálgattam a telefont azt vettem észre hogy telefonálásnál a saját beszéd hangot vissza lehet hallani , a másik fél meg nem hall semmit, ha belefújok a lenti mikrofonba akkor az szépen átmegy :)
Próbáltam álló videót készíteni, az nem jött be, maradt ugyan az a probléma.Telefon alaphelyzetbe, nem segít, pedig a mikrofon mintha jó lenne. Mi lehet ez :F
Global dev. van rajta frissítve.

(#14627) tib78 válasza tib78 (#14625) üzenetére


tib78
tag

Frankó nap..., ez csak a jéghegy csúcsa volt. Egész nap nem tudtam telefonálni sem, és használni se a telót.
Minden az otp hülyeségével kezdődött. Felraktam Xposed, Root kijátszó. Ment is minden frankón.
Ma meg a nagy fekete sötétség.
Nem tudom TWRP-ben sem úra indítani. Normál reboot után system error.
Kezdhetem elölről tiszta telepítéssel.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#14628) tib78 válasza tib78 (#14627) üzenetére


tib78
tag

Mik most az aktuális lépések?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#14629) trebrona válasza tib78 (#14628) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pc-vel sem tudsz Twrp-t indítani?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14630) tib78 válasza trebrona (#14629) üzenetére


tib78
tag

Azt nem tudom hogy kell...

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#14631) Aethelstone válasza tib78 (#14630) üzenetére


Aethelstone
addikt

Összefoglaló kinyit, megfelelő rész elolvas, végrehajt, örül :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14632) tib78 válasza Aethelstone (#14631) üzenetére


tib78
tag

TWRP-ben hogy rakom át a nyelvet kínairól?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#14633) Aethelstone válasza tib78 (#14632) üzenetére


Aethelstone
addikt

Így

Kedves Topicgazdákok! Ezt a linket be is lehetne tolni az Összefoglalóba...szerintem.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14634) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

A hétvégén érdekes dolog történt:
Jött egy kitörölhetetlen értesít. Vagyis ideig óráig (kb 3 perc) ki lehet törölni, de vissza jön.

Sajnos nem tudom mihez kötni.

Van valami ötlete rá valakinek, hogy ez miért van? Hogy lehet kitörölni? (a gyorsító és az ART törlés nem segít)

Köszönöm a tippeket!


"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#14635) Istu94


Istu94
csendes tag

Sziasztok! Iszonyatosan merül a redmi 3 pro készülékem. A battery use alapján az Android App a ludas. Valakinek van ötlete hogy mi okozhatja ezt a 56,4 %-ot?
Jelenlegi rendszer : zárt bl, MIUI 8 global stable 8.2.1
Köszönöm! :F

(#14636) tib78 válasza trebrona (#14629) üzenetére


tib78
tag

Itt valami nagyobb gond van.
Végig ment már 2x a tiszta telepítés, és ugyanaz, mint reggel. Nem akar felébredni a kijelző akármit nyomok.
Pedig mlg el sem kezdtem belakni, csak az alap kb 20 progit telepítettem beállítások nélkül.

HW hiba? Megpróbálom az új Mokee-t először, aztán új LineAge

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#14637) juve600


juve600
nagyúr

felraktam a legfrissebb MIUI.HU-romot és nagyon jó

(#14638) trebrona


trebrona
nagyúr

FYI, holnaptól az eu dev-be bekerül a GSM kódolású SMS üzenetek támogatása.
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14639) tib78 válasza tib78 (#14636) üzenetére


tib78
tag

7.1 mokee eddig rendben megy. Nem tudom mi lehetett a 6ossal. Hónapokig szépen ment utána allergiás rohamot kapott a teló tőle.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#14640) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Üdv. Hogy lehet leválasztani a telefont a mi accountról? Ha eladom, ne legyen gondja az új tulajnak.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14641) trebrona válasza Aethelstone (#14640) üzenetére


trebrona
nagyúr

Telefonon kilépés a fiókból, ezzel együtt find device kikapcs, majd i.mi.com:
1. katt 1 connected

2.katt telefon

3.katt Delete Device

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14642) Aethelstone válasza trebrona (#14641) üzenetére


Aethelstone
addikt

Köszönöm :)

TO ALL:

Ez úton is megragadom az alkalmat, hogy búcsúzkodjam. Az idők és a telefonvásárlási mániám szele megcsapott és MI5-re tértem át.

Köszönök minden segítséget, akit esetleg megbántottam, attól elnézést. További jó Redmi használatot.

Aethelstone.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14643) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

Mobil adatkapcsolat bekapcsolva van a telón. Ha elhagyom a wifi körzetét jelezz a gép, hogy nincs internet kapcsolat, de amikor már újra veszi a wifi jelét akkor is azt írja egy kis felugró ablakban, hogy nincs internet.
Ennek ellenére tudom használni a netet. A kis ablakos felugró jelzés csak akkor tűnik el ha újraindítom a telót.

Szerintetek miért csinálja ezt?

MIUI Global 8.1 Stabil 8.1.3.0(LAIMIDI) rom van rajta.

(#14644) Upo válasza vegyszer (#14634) üzenetére


Upo
addikt

A szövegfelolvasó kimenetnél valamelyiknél elindítottad az indonéz hang letöltését, de a biztonság appban a szövegfelolvasó alkalmazás internet elérése tiltva lett. Lehet hogy amikor először kérdezte akkor a tiltásra lett kattintva.
Be kell menni a nyelv és bevitel - szövegfelolvasó kimenet beállításokba, ott végignézni a szövegfelolvasó motorok beállításait hogy melyiken lett elindítva. Ott vissza kell vonni a letöltést. Ha nem megy akkor meg, mivel már megvan az app, az engedélykezelőben engedni kell neki a letöltést. Akkor letöltődik a hang, utána az értesítés eltűnik. A hangot meg gondolom lehet uninstallálni.

Szerk: gyanús a google szövegfelolvasó, abban van indonéz női hang.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14645) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

MIUI 87.3.2 heti kiadás van a telefonomon.A gyári böngésző "gyenge hálózati jel" ezt írja ki nagyon sok oldalnál.Mondjuk a Prohardvert pont betölti ,de sok más oldalt nem.Ma frissítettem a heti kiadásra a rendszert.Más nem tapasztalta a hibát?

Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14646) peteragard


peteragard
csendes tag

Kedves Tagok! Segítségetek kérném. Xiaomi Redmi 3 pro telefonom futás közben beázott/bepárásodott. Amint végeztem, kikapcsoltam a már fura színű kijelzőjü telefont, de visszakapcsolásnál a kijelző már be sem kapcsol. A telefon megy, misuite-al látom is. Van vmi szervíz, ahol értenek hozzá, illetve szerintetek érdemes megcsináltatni? Az érintőképernyő is működik, misuittal, refresh-el tudok/nék pötyögni. Válaszokat előre is köszönöm.

Szabó Péter

(#14647) gerii


gerii
addikt

Üdv!

Global Stable és Global Developer között van érdemben különbség a heti/havi frissítésen kívül? Már unom, hogy hetente b{sztat a telefon a frissítéssel, és most látom, hogy van magyar nyelv is a Stable-ben.

Illetve másnál előjött már az, hogy az ujjlenyomat olvasó nem enged be, csak rezeg, főleg ha az értesítési sávon van valami (sms, mail, frissítés, stb). Új kora óta ilyen :F

(#14648) Wesder válasza gerii (#14647) üzenetére


Wesder
félisten

Inkàbb 3-4-5 havonta frissül a stable, annyi a különbség.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14649) gerii válasza Wesder (#14648) üzenetére


gerii
addikt

Még jobb ;]

(#14650) vegyszer válasza Upo (#14644) üzenetére


vegyszer
addikt

Köszönöm a választ. Nem bírtam kivárni. Hétvégén ledúrtam, mert pár hete az egyes SIM kártyát is elkezdte ledobálni. A hibaüzenet egy tiszta telepítés után elmúlt. De a SIM kártyát ugyanúgy dobja... Ma lesz SIM csere szolgáltatónál.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.