Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) antal750 válasza hevizms (#15197) üzenetére


antal750
aktív tag

Szerintem ez nem a telefon hibája. eustock féle rom a telómon no problem.. 😀

(#15202) hevizms válasza antal750 (#15201) üzenetére


hevizms
addikt

Szerintem meg de.Ugyanis eu rom van rajt,ami sokaknak.Szoval nem egyedi mokolt rom az enyém sem.Volt már teljes törlés frissítés stb.

(#15203) hevizms válasza trebrona (#15198) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm. :R
Kipróbálom,bár amikor teszt üzemmódban nézem,mindig reagál a proximity sensor ahogy kell,szóval nem hinném hogy elsősorban az a hibás.
Meg ahogy irtam is nem csak ezzel van gond,hanem az egész hívás kezeléssel.
Pld netezek a telón,hívnak és nem vált át.
Egyébként mindkét lányomnak ilyen telót vettem,mert magam is jónak tartottam,deezek a problémák már kezdenek kiidegelni.Ráadásul a gyerekeim is jeleztek már ilyet,szóval nem egyedi a probléma.
Nem is irtam volna ide be ha most nem emlitik,csak azért tettem hogy lássa az aki emlitette hogy nincs egyedül a problémával.
Meghát ezek szerint más fórumokon is írogattak már ilyen hibákról.

Annyit még hozzátennék hogy nem mindig csinál ilyeneket.Teljesen random.Van amikor napokig tökéletes.

(#15204) antal750 válasza hevizms (#15203) üzenetére


antal750
aktív tag

Hát ez a netezek és nem vált át, egyetlen egyszer sem jelentkezett nálam.
Hidd el sokat megy nálam a net, hívnak és ilyen problémám még nem volt soha.. A hívással sem voltak ilyen gondjaim amit írtok👏, de tényleg.14 hónapja használom a telót

[ Szerkesztve ]

(#15205) Blamazs válasza hevizms (#15203) üzenetére


Blamazs
senior tag

A 2 naponta restart nem megoldas, mivel ma beragadt megint, ujra inditottam es utana megint csinalta.
Kezdem elveszteni a hitem a keszulekben en is mar.

(#15206) trebrona válasza Blamazs (#15205) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbáljatok meg TWRP-ben egy Wipe cache, dalvik cache-t! Sok mindenre megoldás szokott lenni, hátha...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15207) trouble válasza hevizms (#15203) üzenetére


trouble
senior tag

Nem ad be ( vesz el hívás képernyőt ), nekem glob. dev. alatt is volt többször is csak, hogy árnyaljam a képet :DD

(#15208) Blamazs válasza trouble (#15207) üzenetére


Blamazs
senior tag

Akkor nem érdemes visszatennem a dev romot sem. pedig mar arra gondoltam megprobalom.

(#15209) Blamazs válasza trebrona (#15206) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nincs twrp- nalam elvileg. zart a bootloader es root sincs. teljesen gyari a telo.

(#15210) trebrona válasza Blamazs (#15209) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor neked is eustock romod van?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15211) Blamazs válasza trebrona (#15210) üzenetére


Blamazs
senior tag

nem global stable. 8.2.1.0.

(#15212) hevizms válasza antal750 (#15204) üzenetére


hevizms
addikt

Már miért ne hinném el hogy nálad semmi gond?Te meg hidd el hogy(ahogy olvashatod is) hogy másoknak meg vannak problémák.
Én meg nem tapasztaltam sosem olyat hogy random kikapcsol a teló.Ettől még nincs okom kételkedni abban hogy a probléma létezik sokaknál hisz itt olvastam már nem egy esetet.Akinek sosincs semmi gondja a teloval az persze hogy értetlenül áll a dolgok előtt

[ Szerkesztve ]

(#15213) antal750 válasza hevizms (#15212) üzenetére


antal750
aktív tag

Elhiszem😉
Ezért nem is romolok..
Ja és még csak ki sem kapcsol-t.. 😀

[ Szerkesztve ]

(#15214) Upo válasza hevizms (#15212) üzenetére


Upo
addikt

Esetleg nem olyan üveg/fólia van a kijelzőn ami a proximity szenzor előtt nincs kivágva? Az simán okozhat ilyent, idővel egy kicsit változik a fólia/üveg fénytörési tulajdonsága és már félre is tud néha érzékelni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15215) Blamazs válasza Upo (#15214) üzenetére


Blamazs
senior tag

Csörög a telefon, húzom elő zsebből és tök sötét a képernyő. Nem gondolnám proximity hibának.

(#15216) trebrona válasza Blamazs (#15215) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pedig pont arra utal.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15217) Upo válasza Blamazs (#15215) üzenetére


Upo
addikt

Nem tudsz más hibát mondani a proximityn kívül ami lehetne.
Csak a redmi3 proximity szempontból mostohagyerek, mert a factory teszt menüben a proximitynél nincs kalibrálás gomb. Nem is nagyon tudok olyan redmit még ahol hiányzik, amivel találkoztam ezen kívül ott mindenhol volt. Esetleg még ha szerencséd van, akkor csak fólia/védőüveg hiba.

Jut eszembe, nem volt képernyőcserés? Lehet hogy kihagyták vagy fordítva rakták át az árnyékoló elemet a szenzornál.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15218) Anex66 válasza Blamazs (#15215) üzenetére


Anex66
csendes tag

Random nekem is csinál néha hasonlókat. Akár zsebből veszem elő, akár az asztalon van, akár kézben, mert épp nézek rajta valamit, jön egy bejövő hívás, és elég körülményes felvenni. EU stabil ROM, legfrissebb (8.2.2.0.), de úgy emlékszem, az előző is csinált néha ilyet.

(#15219) solarix45 válasza Wesder (#15196) üzenetére


solarix45
senior tag

LineageOS alatt Magisk-kal és MagiskHide-dal megy az OTP, most próbáltam kíváncsiságból. De az ujjlenyomatos belépés valamiért nem megy, nem tudom, az minek a hibája.

(#15220) Blamazs válasza Upo (#15217) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nem volt kijelzo csere a telefonban. Folia van de ki van vagva, de lehet leszedem rola es megnezem ugy egy hetig mi a jelenseg.

(#15221) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Sziasztok!
Egy ismerős Redmi 3-asát víz érte, és az alsó három gomb nem működik. Tudja valaki, mennyibe kerülhet a javítás?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#15222) Wesder válasza solarix45 (#15219) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15223) Upo válasza Blamazs (#15220) üzenetére


Upo
addikt

Akkor lehet hogy csak egy kalibrálás kéne neki, de érthetetlen módon a redmi3 szervíz menüből kihagyták a kalibrálás gombot. A többi redmin eddig még mindig sikerült jól beállítani a szenzort. Volt aki robogózás közbeni telefonáláshoz akarta, ott úgy kellett csinálni, hogy az érzékelőtől 1 centire már elvegye a képernyőt, mert a sisak szíja miatt nem lehetett olyan közel tenni a készüléket hogy lezárjon, és a fülével elnyomkodta. De az is jó lett a kalibrálással. De a redmi3-nál ez ugye nem játszik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15224) Wesder válasza solarix45 (#15219) üzenetére


Wesder
félisten

Nem nyert, nem működik :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15225) szunyika


szunyika
tag

Fura ezt olvasni ami itt megy a proximity sensorral kapcsolatban.
Heti Update-es global romba vagyok és egy ideje van az hogy vagy telefonálás után vagy zsebből elővéve látom hogy már félig meg írt egy SMS-t, vagy névjegyet szerkeszt, vagy éppen valakit be akar kapcsolni konferenciába... Szóval mintha nem venné észre hogy a fülemnél vagy a zsebben van, tehát ne vegye figyelembe a kijelző "nyomkodasat". Gáz!
Lehet hogy valamit elrontott egy nemrégiben kijott Update?

[ Szerkesztve ]

(#15226) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
A lányomnak van egy Redmi 3 pro-ja. A következő a gond.
Ha kamerát elindítja és rányomtál a kép készítésre azt írta ki: Kamera hiba. A kamera indítása nem sikerült. Indítsa újra az alkalmazást.
Mit csináljak vele???
Wipe cache már volt. Nem változott semmi.
A telo Eustockos. Miui 7.5.25 beta van rajta. De miért beta? Ezt nálunk nem tudja senki se. Most megpróbáltam még egy utolsó frissítés újra telepítését.
Eddig mindenféle gond nélkül tette a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15227) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#15226) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Bocs nem Wipe Cache volt, hanem Wipe Data.
Sajnos semmi se változott. Ugyanúgy nem csinál képet.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15228) trebrona válasza 7Heads Drago (#15227) üzenetére


trebrona
nagyúr

Más kamera alkalmazással sem megy? Wipe data hogy történt?

Béta rom=developer

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15229) Upo válasza 7Heads Drago (#15226) üzenetére


Upo
addikt

Ki kell kapcsolni a dátumozást, ismert hiba, csak angol nyelvre állított telefonnal működik, más nyelven hibázik. Törölnui kell a kamera alkalmazás adatait, vagy angolra tenni a nyelvet, kamerát elindítani és kikapcsolni a dátumozást, aztán mehet vissza magyarra. Miui kamera app hiba, minden telefonon ezt csinálja, nem csak ezen. Nem tudom miért nem tudják javítani, nagyon régóta ilyen.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15230) trebrona válasza Upo (#15229) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezért kérdeztem rá a wipe data-ra. Azután default kellene indulnia...

Egyébként akkor hibázik, ha pont szerepel a dátumformátumban.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15231) 7Heads Drago válasza trebrona (#15230) üzenetére


7Heads Drago
veterán

3 gombossal elindítottam és ott rányomtam. Elégé sokáig csinálta. Már azt hittem hogy valamit elrontottam, de aztán csak elindult. A kamera dátumot majd megnézem, most nem tudom sajna.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15232) 7Heads Drago válasza Upo (#15229) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Zsír. Ez volt a gond. Simán kikapcsoltam és már csinálja is a képeket.
:R :R :R :R :R :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15233) solarix45 válasza Wesder (#15224) üzenetére


solarix45
senior tag

Pedig de :) Milyen rendszeren próbáltad? Nekem csak a LineageOS meg a Magisk van fent.

(#15234) peestike


peestike
senior tag

Eu dev 7.5.25 van fenn, asszonynak van külön csengőhang beállítva, viszont egyszer az szól, egyszer a beállított alap csengőhang. Másnak is feltűnt ez, vagy csak egyedi hülyeség? :)
Eddig minden romnál jó volt, ennél kezdte a viccességét...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15235) dmad válasza peestike (#15234) üzenetére


dmad
aktív tag

Szintén...

Élj úgy, hogy.......

(#15236) Upo válasza peestike (#15234) üzenetére


Upo
addikt

SD kártyáról előfordul néha, én belső tárhelyen tartom a csengőhangokat és nem szokott gond lenni. Legalábbis még nem vettem észre.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15237) zolipapa74


zolipapa74
csendes tag

Sziasztok!
Redmi 3 pro telefonom most jött vissza a telefon gariztatásból és azóta nem tudok a kocsiba bluethoot kihangosítón léptetni a számok között. Itthon is van egy Lg sh2 soundbar és azon sem működik. Semmilyen lejátszóval sem jó!
Szerintetek mi lehet a gond? Előtte sosem volt ilyen gondom.
Eu dev 7.5.25 van fenn.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#15238) Wesder válasza solarix45 (#15233) üzenetére


Wesder
félisten

LineageOS 5.31-es build.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15239) peestike válasza Upo (#15236) üzenetére


peestike
senior tag

Köszi! Áttettem belsőre, majd kiderül, hogy milyen lesz.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15240) dmad válasza zolipapa74 (#15237) üzenetére


dmad
aktív tag

Szia.
Akkor ez egy jól sikerült frissítés volt...
Ez is előjött nálam meg a csengőhang probléma is...
Próbáltam már újrapárosítani, de nem segített...

peestike:
Nekem a belső memón van mégse működik néha...

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy.......

(#15241) zolipapa74 válasza dmad (#15240) üzenetére


zolipapa74
csendes tag

Remélem ha sok embernél jelentkezik ez akkor a következő frissítésben javítva lesz!
Én is próbáltam belső memóriára rakva is :(

(#15242) solarix45 válasza Wesder (#15238) üzenetére


solarix45
senior tag

(#15243) Wesder válasza solarix45 (#15242) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm, elmentettem késöbbre, ugyanis valahogy unroot-oltam a LOS-t és most megy az OTP app. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15244) Upo válasza solarix45 (#15242) üzenetére


Upo
addikt

Ez nem nagyon működik ám, csak a build.prop-ot írja át talán a stabil verzióra. De ha unlockolt a bootloader azzal nem tud mit csinálni, CTS hibás lesz. Régebbi lock nélküli telóknál van talán nagyobb siker vele.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15245) this is life


this is life
Ármester

Nem tudjatok a yellow pages torolheto a rendszerbol?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15246) Upo válasza this is life (#15245) üzenetére


Upo
addikt

Milyen rendszer? Milyen yellow pages? Találtál valami kínai romot? Vagy webshopos taknyolást?
Miért nem raksz fel miuihu vagy eu vagy gyári global romot?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15247) Wesder


Wesder
félisten

Juliban jön split-screen a MIUI8-ba. Egyenlőre China Dev-ben lesz elérhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15248) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek találkozott már valaki olyannal, hogy hívás után nem jön vissza a képernyő és semmit nem lehet kezdeni vele? 7.1.1-es rom van fent, nem tudok felrakni frissebbet, mert a frissítésnél egyrészt nem talál, másrészt próbálom én kiválasztani a 7.5.1-t, mint rom-ot, de visszadobja, hogy márpedig ő ezt nem szeretné felrakni. Recovery mod az a gyári szar, de hogy lecseréljem nyitnom kéne BL-t, amit meg nem szeretnék. Service menüben a proximity sensor-t teszteltem és jól működik! MIUI fórumon akkora keszekuszaság van, hogy semmit nem találok meg rendesen. Köszönöm ha tud valaki segíteni! :R

(#15249) this is life válasza Upo (#15246) üzenetére


this is life
Ármester

Global stabil romban , app eltavolito programmal leltem ra ...nem takolt rom ,hivatalos ...8,2,1,0 verzio

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15250) solarix45 válasza Upo (#15244) üzenetére


solarix45
senior tag

Pedig működik, szép zöld pipám van a Safety net checkhez. Korábban szerintem screenshotot is csatoltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.