Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Aethelstone válasza olloczky (#14050) üzenetére


Aethelstone
addikt

Elvileg ez így jó :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14052) Aethelstone válasza juve600 (#14049) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ne bénázzá' mán' :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14053) juve600 válasza Aethelstone (#14052) üzenetére


juve600
nagyúr

:D :D :D

(#14054) olloczky válasza Aethelstone (#14051) üzenetére


olloczky
senior tag

Kiírta, hogy Couldn't update.. semmi bővebb info, jelentkezzek be a miui fórumra és okosodjak ott

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#14055) novakalex


novakalex
aktív tag

De jó, most felraktam.

De most meg azt csinálja, hogyha a fájlkezelőbe az Sd kártyára megyek, akkor azt írja, hogy nincs jogosultságom...

(#14056) trebrona válasza novakalex (#14055) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mit raktál fel? :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14057) novakalex válasza trebrona (#14056) üzenetére


novakalex
aktív tag

LineageOS 7.1.1

(#14058) olloczky


olloczky
senior tag

Nem nagyon értem én ezt a dolgot.. most leszedtem innen a Magyar ROM-ot, ezt csak simán rápakolom, mi flash-sel és kész? Úgy, hogy előtte fastbootba töltöm be a telót. Ehhez kell vmi bootloadert b*sztatni? Meg ez most, amit linkeltem global stable vagy developer? Tényleg nagy katyvasz az egész számomra :F

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#14059) bgyg1 válasza olloczky (#14058) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Szia!

Egy kis segítség [link]

(#14060) trebrona válasza olloczky (#14058) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha az Összefoglalóban ezt látod:

Hogy jön ehhez a fastboot mód és a MiFlash?

Recovery rom recovery-vel feltehető (fomátuma .zip)
Fastboot rom MiFlash-sel feltehető (formátuma .tgz)

Általában ajánlott szabály:
gyári rom - gyári recovery
custom rom - custom recovery (TWRP)

Az összefoglalóban feltüntettem melyik romok a hivatalos gyáriak.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14061) trebrona válasza novakalex (#14057) üzenetére


trebrona
nagyúr

Dokumentum alkalmazás van? Ha igen engedélyezd!

Ha nincs, akkor fejlesztői menüben kapcsold be a SuperSu-t, majd SD fix play-ről.

Nem ismerem ezt a konkrét romot, anno az összes CM így működött.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14062) janesart


janesart
tag

sziasztok!
szertnem a redmi 3 pro telomra a cyanogen mod 14 et ratenni es kerdesem hogy rootolni kell vagy eleg a bootloader nyitas? vagy mi a ketto kozott a kulonbseg? ha rootolom elveszik az eustockos gari?
koszi

(#14063) trebrona válasza janesart (#14062) üzenetére


trebrona
nagyúr

Neked is ajánlom az összefoglaló tanulmányozását.

Roothoz bootloader nyitás szükséges. Bootloadert nyitni csak gyári dev. romokon, vagy az újabb global stable-ön lehet. (eustockoson nem). Rom csere szempontjából teljesen irreleváns, hogy az éppen telefonon lévő rom rootolt, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14064) olloczky válasza trebrona (#14060) üzenetére


olloczky
senior tag

Hát ez sem segített túl sokat.. ahogy beleásom magam, egyre több kérdés merül fel. Mi az isten az TWRP? Ha jól értelmeztem idáig, akkor az vmi program amit fel kell telepíteni, AMIVEL majd már fel tudok rakni egy ROM-ot?

Amit te is írtál, hogy MIUIHU developer, az custom rom? Mert arról sehol nincs szó.

Akkor nekem most ez a folyamat kell? : "Custom recovery (TWRP) flashelése már nyitott bootloaderrel (thx Karavik és Viktor0610)"

Ha igen, akkor gondolom nyitni kell a bootloadert, azt még nagyjából értem is, hogy kérni kell a miui.com-on. Meg ahogy tegnap néztem, nekem valszeg valami moddolt rom lehet a telómon akkor előtte tegyek fel másikat? Borzalmas ez az egész.. bocsánat, ha értetlenkedek de rengeteg ha van, meg kismillió feltételnek teljesülni kell, hogy léphessek egyet előre..

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#14065) Aethelstone válasza olloczky (#14064) üzenetére


Aethelstone
addikt

A TWRP egy úgynevezett custom recovery. A recovery egy olyan szoftver, ami a telefonra telepített ROM-tól függetlenül működik, amolyan szervízprogram. Azért custom, mert van a gyári recovery meg van a custom, ami nem gyári. Gyári recovery-vel csak a MIUI által kiadott ROM-okat tudod telepíteni (mondjuk), míg a custom recovery-vel az úgynevezett custom/főzött ROM-okat. Ilyen főzött ROM a CM/LineageOS, de a Xiaomi.eu által kiadott MIUI alapú!!! ROM is.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14066) olloczky válasza Aethelstone (#14065) üzenetére


olloczky
senior tag

Aha aha, így már kezd világosodni. :) Ez miért nincs benne az összefoglalóban? Nem sokára lesz egy kis időm akkor ennek fényében tovább kutakodni, köszönöm :R

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#14067) trebrona válasza olloczky (#14064) üzenetére


trebrona
nagyúr

MIUIHU developer, az custom rom? Mert arról sehol nincs szó.

Ezt írtam: Az összefoglalóban feltüntettem melyik romok a hivatalos gyáriak.
Ebből következik, hogy az összes többi, nem hivatalos (nem gyári), azaz custom rom...

Tölts fel ide egy képernyőképet az about phone (telefonról) menüpontról, ha nem tudod beazonosítani.

Ha mégis szerencséd van és nyitható a bootloader, akkor a Multitool-t neked találták ki.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14068) Viktor0610 válasza olloczky (#14066) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyi erővel lehetne még százmillió dologról is írni az összefoglalóban. :P Kis Google-keresésbe még senki nem halt bele. ;]
Nekem pl. nagyon jó segítség volt, mikor a Redmi 4 Prime-omat nyitottam, telepítettem. ;)

(Jah, és szívesen, hogy összeraktuk neked IS az összefoglalót. :P Nem kell megköszönd, a saját szórakoztatásunkra csináltuk. :P )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14069) Aethelstone válasza olloczky (#14066) üzenetére


Aethelstone
addikt

Azért nincs benne, mert ez nem telefonfüggő információ :) Ezt úgy az emberek "szokták" tudni. Már azok, akik ROM-olásra adják a fejüket :) A google a Te barátod IS by the way :)

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14070) olloczky


olloczky
senior tag

(#14067) trebrona A telefonról köszönöm

(#14068) Viktor0610 köszönöm szépen, bár mint mondtam, előrébb nem jutottam az összefoglalóval, de igazad van köszönjük a fáradozásotokat

(#14069) Aethelstone tudom tudom tegnap legalább 1 órán keresztül bújtam a googlet meg különböző MI fórumokat, de mint mondtam csak egyre több kérdés merült fel bennem. Valóban romolásra adtam a fejem, de nem azért, mert moddolni szeretnék vagy csak úgy passióból, hanem egy kevésbé akksi zabáló telefont szeretnék elérni. "szokták tudni" Pontosan. Nem tudok az egészről semmit, és ezért kérdezgetek, úgy, hogy az összefoglalót is elolvastam.. lehet én vagyok a hülye. Az előző kommentedet viszont tényleg köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#14071) trebrona válasza olloczky (#14070) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez a bonyolultabb történet, valóban valamilyen webshopos rom van a készülékeden.

Romcsere zárt bootloaderrel bekezdés vonatkozik rád, de az előző hsz-id alapján inkább megkérnék valakit, aki kicsit otthonosabban mozog a témában, hogy segítsen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14072) olloczky válasza trebrona (#14071) üzenetére


olloczky
senior tag

Na zsír. Innen már elboldogulok szerintem. A probléma az volt, hogy nem tudom melyik procedúrát csináljam. Maga a folyamat nem tűnik nehéznek. Tényleg kicsit nehézfelfogásúként írtam a kommenteket, de nem vagyok amúgy hülye ezekhez :) Köszönöm szépen a türelmet! :R

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#14073) juve600 válasza olloczky (#14072) üzenetére


juve600
nagyúr

itt le van irva minden,szájbarágósan [link]
ja és regisztrálni kell hozzá :)

(#14074) menledge


menledge
senior tag

Sziasztok!

Tudna nekem ebben segíteni egy miui 8 felhasználó?

Előre is köszönöm!

Üdv!

(#14075) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

A hirtelen akksimerülésekre lehet,hogy itt a válasz?! :F

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#14076) juve600 válasza vizslakutya (#14075) üzenetére


juve600
nagyúr

igen

újra kell telepiteni a messengert-facebookot
ennyi

(#14077) Wesder válasza menledge (#14074) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos van, csak keresni kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14078) menledge válasza Wesder (#14077) üzenetére


menledge
senior tag

Ez nem túl meggyőző :DDD

Pont azért kérdezek rá, mert addig nem szeretném lecserélni a romot és 7-alatt is ezt az egyet találtam, szóval a "biztos van", mégsem olyan biztos számomra. :(

(#14079) novakalex válasza menledge (#14078) üzenetére


novakalex
aktív tag

Nekem is ez volt a baj. Bár én tiszta telepítéssel raktam fel a rendszert újra, mert azt hittem más a baja. De igen, valószínűleg ez volt.

(#14080) trebrona válasza menledge (#14078) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt nézegesd a 8-as ikon pakkokat!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14081) menledge válasza trebrona (#14080) üzenetére


menledge
senior tag

Köszi szépen! :R

Ezeket lehet integrálni akármilyen témába?

[ Szerkesztve ]

(#14082) trebrona válasza menledge (#14081) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, de letölteni csak az ingyeneseket tudod, hacsak nincs kredited.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14083) menledge válasza trebrona (#14082) üzenetére


menledge
senior tag

Találtam ingyenesben olyat, ami kör alakú és tetszik.

Ezt a téma appban tudom integrálni egy másikba, vagy ez spécibb dolog?

(#14084) trebrona válasza menledge (#14083) üzenetére


trebrona
nagyúr

Téma alkalmazásban tudod, igen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14085) menledge válasza trebrona (#14084) üzenetére


menledge
senior tag

Szuper! :))

Akkor hétvégén nekiugorhatok a frissítésnek!

Köszönöm a segítséged! :R

Még két kérdés, ezt az oldalt a téma alkalmazásból el lehet érni, vagy böngészőből kell letölteni és külön buherálni.

A másik, hogy eustockos romról frissítenék global stable-re, akkor nincs más dolgom, mint download módban a fastboot romot feldobni.

Olvastam az összefoglalót, csak gondoltam egy megerősítés azért nem árt :D

(#14086) trebrona válasza menledge (#14085) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. rákereshetsz az ikonpakk nevére az alkalmazásban, ha nincs, belső tárhelyre másolod, alkalmazással integrálod, vagy belépsz az oldalon az acc-oddal és közvetlen a telefonra töltöd, mint a play áruháznál
2. igen, 64bites winnel

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14087) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

Akik a Lineage rendszert használják, mennyire elégedettek vele? Milyen minőségű képeket lehet a rendszer kamerájával csinálni, akku idő, gyorsaság érdekelne még.

Előre is köszönöm válaszotokat.

(#14088) menledge válasza trebrona (#14086) üzenetére


menledge
senior tag

Köszönöm a segítséget!

Remélem semmi probléma nem lesz majd.
Persze, csak 64 bites rendszer van a családba.

(#14089) chucky80


chucky80
csendes tag

Sajnos kb fél méter magasról leesett a Redmi3 a betonra olyan szerencsétlenül, hogy a tokja kinyílt és pofával lefelé. Csúnyán berepedt a kijelző. Hol szervizelik ezt? Egyátalán megéri megcsináltatni?

(#14090) trebrona válasza chucky80 (#14089) üzenetére


trebrona
nagyúr

wayteq vagy miuiszerviz.hu

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14091) spileraaa


spileraaa
senior tag

redmi 3s prime telefonhoz kérek saját tapasztalat alapján tanácsot és segítséget

1. védő tokot keresek ami megvédi a kisebb esésektől ha véletlenül megtörténne (biztos megfog a jelenlegi is kb havi szinten landolt a földön kicsúszott a zsebemből a legtöbbször de szerencsére komolyabb baja meg akkor sem lett ha a kezemből fordult ki véletlenül )
2. védő fólia ha van fólia és fólia közt is különbség tudnátok ajánlani ami tényleg jó
3. szállítson Romániába is (kb menyi idő míg meg érkezik?)

köszönöm a választ előre is

ui.
a keresőt használtam van 1-2 kiszemelt is de direkt nem írtam mert lehet kapok jobb ajánlatot

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#14092) Aethelstone válasza spileraaa (#14091) üzenetére


Aethelstone
addikt

Öö.....nem ez a Redmi 3s topic :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14093) trebrona válasza Aethelstone (#14092) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez nem volt szép. :D

Te is tudod, hogy a tokok és kijelzővédők kompatibilisek...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14094) trebrona válasza spileraaa (#14091) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ugyanazok a tokok fognak feltűnni itt is, mint odaát....

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14095) Aethelstone válasza trebrona (#14093) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szabálytisztelő és követő ember vagyok :) És a szabály az szabály :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14096) spileraaa válasza trebrona (#14094) üzenetére


spileraaa
senior tag

Tudom már itt is végig néztem
eddig ezeket válogattam ki
[link]

[link]

[link]

[link]

de nem tudom kép alapján eldönteni melyik védene a legtöbbet

fóliát még nem néztem végig de 2 így is bele futottam
[link]

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#14097) trebrona válasza spileraaa (#14096) üzenetére


trebrona
nagyúr

Filléres tokokról kérdezősködsz. Ne kezdd ezzel is azt, amit a telefonnal műveltél kb 5 topikban, köszi!

Vegyél meg hármat amelyik ránézésre tetszik. Amiket linkeltél mindhez volt tapasztalat és beszámoló is. Ha rám hallgatsz, rendeld meg az első linken lévőt! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14098) Titmouse09 válasza spileraaa (#14091) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Nekem ilyen stílusú tokom van, csak aliról, lyuk mentes. Nagyon masszívnak néz ki tőle. Gombok nyomáspontja nekem tetszik benne, bár nyilván nehezebb mint tok nélkül de sokkal jobb mint egy S-line tokban.
Üveg pedig ilyen. Szerintem sokunknak van ez, nagyon baba, március óta most kezdenek gyűlni rajta a pici karcok. Szerintem legjobb fajta.

Tegnap kabát külső zsebébe beraktam telót, kicsit később lehajoltam bekötni a cipőt és paff, rücskös betonra. Pattogott vagy 1,5 métert, a cica fogta meg. :) Na gondoltam viszlát üveg, de semmi baja. Letöröltem róla a piszkot, mintha mise' történt volna.
Ma meg fotel széléről repült, szintén semmi. Mióta megvan szerintem nem esett ennyit.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#14099) Aethelstone válasza trebrona (#14097) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ez sem volt szép :D (csak igaz :D )

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14100) juve600 válasza Aethelstone (#14099) üzenetére


juve600
nagyúr

szia

LineageOS-ból van már új verzió ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.