Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) Upo válasza trebrona (#15500) üzenetére


Upo
addikt

Most szedtem egy global stabilt, rényleg nincs benne, de boot.img van. Olyankor telepítéskor vagy első indításnál patcheli a recovery-t a boot.img-ből. System.new.dat-ot kéne kicsomagolni, scriptet és patch fájlt kiszedni és visszacsomagolni. Na ez nem olyan egyszerű, win alatt különösen. A boot.img törlés nem segít, ha ugyanaz van a telefonon akkor is elronthatja a recoveryt. Biztos megoldásként gyári rom telepítés után még újraindítás előtt twrp alól szoktam flashelni egy twrp.img-t, akkor nincs gond.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15502) hevizms válasza Upo (#15501) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.Ez jó ötlet. :R Viszont ha nincs sd kártya a telóban,akkor hiába rakok a telefon tárhelyére egy ilyen fájlt,azt letörli a telepités nem?Mert az enyémben nincs sd kari

(#15503) hevizms válasza hevizms (#15502) üzenetére


hevizms
addikt

Közben rájöttem hogy hülyeséget kérdeztem.A telepites nem törli a belső tárhelyet. :)

(#15504) krisz74


krisz74
tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy amennyiben 2 sim kártya van a telefonban, az egyiken 1 GB adatforgalom lehetősége, a másikon korlátlan adatmennyiség, akkor melyiket használja ha felkapcsolódom az internetre?
Mindkettő ikonja megjelenik felül.

Előre is köszi!

(#15505) pető bá' válasza krisz74 (#15504) üzenetére


pető bá'
őstag

Beállítésok - Mobilhálózatok - (Alul) Alapértelmezett beállítások

"... and I hope you have a great day!"

(#15506) persie666


persie666
tag

Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy néha amikor kiveszem a zsebemből a telefont, akkor nem erzekeli az erintest. Csak egy újra indítás segít. Ez mitől lehet? Szoftveres, vagy hardveres? Valakinek esetleg volt hasonló?köszi

(#15507) vegyszer válasza persie666 (#15506) üzenetére


vegyszer
addikt

Kereszt kérdés: Nem izzadsz bele abba a zsebbe nagyon?
Mert az okozhat ilyesmit.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15508) persie666 válasza vegyszer (#15507) üzenetére


persie666
tag

Nem. Ilyen meg egy telommal sem volt.

(#15509) krisz74 válasza pető bá' (#15505) üzenetére


krisz74
tag

Hálás köszönet, megvan.

(#15510) littlerock


littlerock
aktív tag

Sziasztok!

Meghülyült a Viber, a telefon teljesen gyári 3 pro. MIUI 8.5.2.0. Kb egy hete pakolta fel magának a frissítést, és azóta némelyik app ikonja egy fehér keretben van.

A gondom az, hogy sokszor a Viber nem jelez bejövő üzenetet. Nem kapom meg őket, csak ha belépek. Ilyenkor egy fehér képernyő fogad, majd eszébe jut, hogy van bejövő üzenetem.

Eddig ha kilőttem minden alkalmazást, akkor ugye egy fekete képernyővel kezdett és elindult a program, de most háttérben is futva "szünetelteti magát..."

Kb egy hónapja véletlenül akkutakarékosabb módra állítottam, akkor egy idő után kilőtte a programokat. Most nem erről van szó...

ha bárkinek van ötlete, szívesen fogadom.

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15511) trebrona válasza littlerock (#15510) üzenetére


trebrona
nagyúr

Apkmirror-rol tegyél fel egy régebbi verziót, így kiderül a Viber-rel van-e a gond.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15512) pető bá' válasza littlerock (#15510) üzenetére


pető bá'
őstag

viber bug, ismerőseim panaszkodtak rá; én nem használom a programot, szóval nem tudom megerősíteni :)

"... and I hope you have a great day!"

(#15513) littlerock


littlerock
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :) a hétvégén még majmolok vele...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15514) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, a 2 mappa közül melyikkel kell nekem foglalkozni MiFlash progiban?
7.1 global stabil van fent. Global Dev verziót szeretném rávarázsolni. Zárt BL.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15515) trebrona válasza Aryon87 (#15514) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eustockos rom lesz az, csak a pontosság kedvéért. Az ido mappa kell neked.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15516) Aryon87 válasza trebrona (#15515) üzenetére


Aryon87
félisten

Szuper. Most kezdek neki, remélem nem rontom el :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15517) Aryon87 válasza Aryon87 (#15516) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem csinál semmit, valami szintaxishibára hivatkozik :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15519) Wesder


Wesder
félisten

Szeptember végén jön a MIUI9 Global Dev. Redmi3 készülékekre.
Kivàncsi vagyok milyen lesz, de az eddigi informàciók alapjàn sajnos csalódnom kellett :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15520) trouble válasza Wesder (#15519) üzenetére


trouble
senior tag

Mi áll a csalódás hátterében?

(#15521) Wesder válasza trouble (#15520) üzenetére


Wesder
félisten

Szàmomra tök fölösleges dolgok lettek kiemelve. (Smart assistant, smart launcher, smart image search) közben meg semmi hír az értesìtési területről visszaìrós feautre-ről, ami a 7.0-ban benne van. Na szóval nekem az N és O-s feature-ök hiànyoznak. Lehet hogy tök smooth lesz a rendszer, meg jobb akkuidő stb, de azért ezt is belerakhattàk volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15522) vegyszer válasza Wesder (#15521) üzenetére


vegyszer
addikt

Gondolom főverzió váltást az új MIUI nekünk nem hoz. Ugye?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15523) Wesder válasza vegyszer (#15522) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, de simàn lehetne implementàlni, ahogy a Samsung is tette 7.0 droid elött.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15524) AaronOS


AaronOS
tag

A barátnőmnek ilyen telefonja van, de jelenleg a stabil 7-es MiUI-t használja. Egyetlen dolog lenne ami miatt váltana a 8-as rendszerre az az lenne, hogy az ujjlenyomatolvasó ébressze a kijelzőt. Nem úgy, hogy ismeri az ujjlenyomatot és feloldja hanem csak simán bárkinek az ujjára ébredjen fel.
Ilyesmi manapság van már ezen a telefonon a 8-as MiUI alatt?
(Csak mert a Redmi 4X-en van, hátha ezen is.)

So Long, and Thanks for All the Fish

(#15525) trebrona válasza AaronOS (#15524) üzenetére


trebrona
nagyúr

MIUI verziók telefonfüggetlenek, amit az egyiken tud, azt a másikon is, ha a hardver adott hozzá.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15526) Viktor0610 válasza AaronOS (#15524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én azt vettem észre (4 Prime-on), ha nincs beállítva ujjlenyomat, akkor minden ujjérintésre ébreszt -MIUI 8.

Samsung Galaxy A54

(#15527) vegyszer válasza Viktor0610 (#15526) üzenetére


vegyszer
addikt

valószínűleg azeért, mert úgy működik ekkor,mint egy fizikai gomb...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15528) Wesder válasza vegyszer (#15527) üzenetére


Wesder
félisten

Redmi3 Pro-n nem működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15529) vegyszer válasza Wesder (#15528) üzenetére


vegyszer
addikt

passz. A kezdetektől használom az ujjlenyomat olvasót...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15530) littlerock


littlerock
aktív tag

Sziasztok! Valami gond van a 3 pro-mal...

A mobilnet iszonyat lassú lett. BP 10, 13, 14, kerület...
Nem találom az okát a dolognak.
Az asszony céges 5S szifonja tökéletesen működik, ugyanannál a szolgáltatónál (T-mobil)

Wifi-n minden rendben.
Adatkeret nem hiszem, hogy elfogyott volna, a hónap elején. Fogalmam sincs mekkora, talán 2 Gb, de eddig mindig mindenre elég volt...

Nincs esetleg valakinek ötlete?
A SIM kártyát kivettem, visszaraktam, hátha megoldja a dolgot, de semmi...

Hogyan tudom megtalálni egy ilyennek az okát? Még egy speedtest oldalt se tudok betölteni.
Az email-okat betöltögeti, fb-re egy képet kb öt perc alatt töltött fel... ritkán teszek fel képet, de ennél gyorsabbnak gondoltam.

A 4G jelzés ott van a felső sávban

:W

Szofver: 8.5.2.0
semmi mókolás nincs a telón...

[ Szerkesztve ]

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15531) Viktor0610 válasza littlerock (#15530) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megkeresed a szolgáltatód? :P

(Vagy előtte még kicseréled az 5s-sel a kártyát, hogy megnézd a te kártyád mit mutat az 5s-ben és az eredetileg az 5s-ben lévő kártya mit mutat a te készülékedben. :) )

Samsung Galaxy A54

(#15532) littlerock válasza Viktor0610 (#15531) üzenetére


littlerock
aktív tag

Köszi a választ.

A SIM csere sajnos nem fog menni. Az asszony nem engedné, és ez rendben is van... a cégé a telefon minden szoftverrel együtt ami rajta van... stb..

A szolgáltatóval még nem beszéltem, közben megtaláltam az adatforgalmamat, az kb 137 mega volt eddig...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15533) trebrona válasza littlerock (#15532) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért egy kicsit túlaggódjátok. Céges SIM a telefonodba ugyan milyen biztonsági kockázatot jelentene? :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15534) vegyszer válasza littlerock (#15530) üzenetére


vegyszer
addikt

Véletlenül nincs átállitva, hogy csak 2G/3G?
Melyik szolgáló? Kártyás? APN jól van beállítva?

Pl a Telenor a netet a hóforduló urán két nappal kapcsolja fel.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15535) littlerock válasza trebrona (#15533) üzenetére


littlerock
aktív tag

Vannak dolgok, amit hiába kérsz egy nőtől... jelen esetben nem engedi betenni :)

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15536) littlerock válasza vegyszer (#15534) üzenetére


littlerock
aktív tag

Üdv!

Semmilyen módosítás nem történt a beállításokban.

A preferált hálózat LTE...

de lehet, megpróbálom manuális 3G-n

ápdét:

Így is lassú...

[ Szerkesztve ]

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15537) littlerock


littlerock
aktív tag

A telefon hálózati sebességmérője alapján 3-11 K/s a sebesség 3G-n és LTE-n is..

lehet beszélek a szolgáltatóval.

Lehet ez SIM hiba is?

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15538) trebrona válasza littlerock (#15537) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ennek kiderítésére kellene másik kártyával megpróbálni. Egyébként akár az is lehet, igen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15539) littlerock válasza trebrona (#15538) üzenetére


littlerock
aktív tag

Vaklárma volt...

A Tré oldalán a következőket találtam:

NetPlusz L 0 kB maradt
Felhasználható: 2017.08.08. 0 óra 00 percig 1 GB-ból

Július 12-13-a körül a szoftverfrissítés mobilneten keresztül is ment... Mivel addig csak wifi-re volt állítva a letöltés, de egy alkalmazás letöltése miatt ezt visszaállítottam, és ezek szerint úgy is maradt...

Azt hiszem kissé feledékeny vagyok...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15541) Viktor0610 válasza littlerock (#15539) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó reggelt kívánok.

;]

Samsung Galaxy A54

(#15542) this is life válasza littlerock (#15535) üzenetére


this is life
Ármester

Az mar reg rossz ha az asszony nem engedi betenni :DDD nincs mese vagy a parod vagy a telefont kell lecserelni ...olyan asszonyt keress aki engedi hogy betegyed nekim :D
Bocsi nem birtam kihagyni

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15543) littlerock válasza this is life (#15542) üzenetére


littlerock
aktív tag

Direkt volt magas labda :)

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#15544) Wesder válasza this is life (#15542) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig adta magàt ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15545) this is life válasza littlerock (#15543) üzenetére


this is life
Ármester

Koszonom a labdat , jo volt lecsapni 😀😁

Amugy a tremobilnak nincs app-ja amivel megnezhetned hogy mennyi van a havi adatkeretedbol ? Hatha hasznalhato app ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15546) Titmouse09 válasza this is life (#15545) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

De, egész tűrhető:
Gyorsan és könnyedén:
• ellenőrizheted aktuális mobil egyenleged és adatforgalmad
...

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#15547) vegyszer


vegyszer
addikt

Új rom mikorra várható? Mintha augusztus vége, szeptember eleje rémlene, de már nem emlékszem pontosan.
Valaki követi ezt, hogy mikor fejeződik be a MIUI 9 fejlesztés a tervek szerint?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15548) trebrona válasza vegyszer (#15547) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15549) Viktor0610 válasza trebrona (#15548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kicsit Nagyon hiányzik már a heti frissítés. :(
Belegondolok, szept. végén lesz kínai, akkor mikorra várható az EU dev.? :O
Karácsonyra? :DD
(Ugyan Redmi 4 Prime-om van, de gondolom, ugyanakkor adják ki erre is, mint az én kütyümre. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15550) trebrona válasza Viktor0610 (#15549) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eu romok alapja a kínai ugye, megjelenésük közel azonos... :D
Sőt egy időben.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.