Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok!
Redmi 3 esetében érdemes tavalyi Eustock romról frissíteni? Ez ugye az óta nem kapott frissítést, mióta megvettem a telefont, viszont nincs is vele semmi gond, stabilan működik, jó az akkuidő, nem akadozik a telefon, még újraindítani is csak havi egyszer szoktam, de szinte az is felesleges.
Jelenleg 5.1.1-es Android és 7.1.1-es MIUI van rajta. Az új verziók adnak valami plusz funkciót pl. két koppintásos ébresztés (4A Pronál most láttam, hogy van ilyen funkció)?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#15352) trebrona válasza Zsolt1 (#15351) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha csak a duplakoppos ébresztés miatt szeretnél váltani, ne tedd! Redmi 3 nem tudja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15353) Zsolt1 válasza trebrona (#15352) üzenetére


Zsolt1
tag

Rendben köszönöm, akkor marad ez, a 8-as MIUI amúgy sem jön be kinézetre túlságosan.

(#15354) this is life válasza Zsolt1 (#15353) üzenetére


this is life
Ármester

Azert az eu stockos romot egy hivatalos gyarira lecserelnem a helyedben ... a fastboot romhoz bl-et se kell nyitni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15355) Zsolt1 válasza this is life (#15354) üzenetére


Zsolt1
tag

De ez járna valami pozitív hatással a telefonra nézve (milyen előnyei lennének)? Amikor beleolvastam párszor az elmúlt 1 évben a topicba, akkor mindig azt láttam a friss romokkal kapcsolatban, hogy nem jó az akkuidő, vagy bizonyos funkciók nem működnek rendesen. Csak azért kérdezem, mert ha nem javul/gyorsul (érezhetően)/kap új funkciót a telefon, akkor nem frissítek inkább egy jelenleg jól működő rendszerről. A duplakoppos ébresztés miatt megérte volna, mert Lumia 520-am volt régebben, és abban is szerettem használni.

(#15356) juve600


juve600
nagyúr

7.6.8 as MIUI használható ? EU-s

:R

(#15357) this is life válasza Zsolt1 (#15355) üzenetére


this is life
Ármester

Nehez megitelnem , mert nalam a 7.1.1.0 kb 4 orat volt a telefonon (hasznaltan vettem a redmit) s ment is fel egybol a fastboot global rom , amit rootoltam es kitakaritottam a felesleges google appokat.. a telefonom stabilan mukodik , es nem tudnek okot arra hogy 7.1.1.0 legyen a 8.2.1.0 helyett (ez utobbi elonye a frissebb google security patch).. dupla kopp nincs es l735 w10m-rol valtottam , a mellett a redmi 3 alapbol fenysebesseggel teszi a dolgat . A 8.2.1.0-ban a task valto mas lett nem ikonok vannak hanem a lapok gordulnek egymas utan , mint anno wp8.x-en ,kamera app is at lett szabva a tobbi resze passz mert custom launchert hasznalok ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15358) Zsolt1 válasza this is life (#15357) üzenetére


Zsolt1
tag

Rendben, köszönöm a segítséget, még meggondolom :R

(#15359) celeron válasza this is life (#15357) üzenetére


celeron
senior tag

Nekem 7.5.1.0 van fenn, volt már 8-as MIUI is, stabil, és Xiaomi EU "heti" is. Viszont a kamera érzésem szerint jóval rosszabb volt a MIUI 8-on. Ezért vagyok még mindig 7-en. Tudnál esetleg pár képet lőni, és valahova feltölteni, hogy milyen 8.2.1.0-án? Mert váltanék szívesen rá ha a kamera is megfelelő. Köszönöm :)

(#15360) this is life válasza celeron (#15359) üzenetére


this is life
Ármester

Kepek miui 8 fenykepezovel keszitve dropbox mappa de nehez osszehasonlitani mert miui 7 alatt nem keszitettem kepeket ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15361) juve600 válasza liskov (#15346) üzenetére


juve600
nagyúr

szia

AICP-ről nem tudo mikor lesz official ? listában benne van az ido de nincs hozzá rom

:R

(#15362) juve600 válasza this is life (#15360) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem a RR rom kamerája,ISO 200-as beállitással egész jó képeket lő

(#15363) celeron válasza this is life (#15360) üzenetére


celeron
senior tag

Köszönöm a képeket, szerintem nagyon korrektek. :)
Ami emlékeim szerint baj volt hogy nagyon lassan készületk a képek volt hogy sok fénykép elmosódott azért mert ez a "záridő" (nem tudom ez-e a szakmailag helyes kifejezés) nagy volt.

juve600
Tennél fel lécives az RR kamerával képet? :)

(#15364) trebrona válasza celeron (#15363) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valószínűleg be volt kapcsolva a HDR mód.

Van néhány képem nekem is, MIUI8: [link]
MIUI7: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15365) liskov válasza juve600 (#15361) üzenetére


liskov
tag

Szeva

Ötletem sincs. XDA-s oldalon ez van:

Why unofficial?
Just let the time go, I may make this official.

Szóval ígéret van rá, hogy official lesz, a kérdés mikor. Igazából ha bízol benne, nyugodtan próbáld ki.

Anno a Lineage elég gyorsan official lett. Nem tudom az AICP-nél milyen követelményrendszernek kell megfelelni ahhoz, hogy official legyen. Gondolom valaki azért végignézi, hogy nincs-e benne szándékos backdoor vagy kontár munka.

AOSPExtended nem tetszik? Ez is Lineage alapú, bár kicsit több forrásból cherry-pick-eltek bele modokat.

(#15366) this is life válasza celeron (#15363) üzenetére


this is life
Ármester

A kepek gyorsan keszulnek , a hdr is eleg furge ,ott inkabb a mentese lassabb.. anno abban a 4 oraban mig miui 7-en volt a telefonom keszitettem par kepet, es nem tunnek jobbnak mint a miui 8-as kamera app kepei.
Ami inkabb senzor korlat , hogy kell neki a feny es akkor jo kepeket keszit...keves fenynel mar tud hibazni ,feheregyensuly,expozicios ido ...stb de ez mind ket miui verziora igaz .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15367) Wesder


Wesder
félisten

Redmi 3-ra felfüggesztettèk a Global Developer ROM-ot Augusztusig. Ez jelentheti azt, hogy akkor jön a MIUI9?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15368) Viktor0610 válasza Wesder (#15367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Remélem, mert a Redmi 4 Prime-on is felfüggesztésre került a ROM fejlesztés. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#15369) Wesder válasza Viktor0610 (#15368) üzenetére


Wesder
félisten

Szèpen vagyunk mondhatom :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15370) vornia válasza Wesder (#15369) üzenetére


vornia
senior tag

Akkor kukázhatjuk lassan a redmi 3 pro-t? Mert nem lesz rá újabb miui??

(#15371) Wesder válasza vornia (#15370) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem megkapja a 9-est, csak meglepődtem hogy a R4P sem kap global devet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15372) gabe_ válasza vornia (#15370) üzenetére


gabe_
őstag

Én biztos nem fogom kukázni, amíg pörög-forog, működik és kiszolgálja az igényeimet. :))
Ráadásul épp most rendeltem rá új tokot a régi elkopott helyett :)

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#15373) vornia válasza gabe_ (#15372) üzenetére


vornia
senior tag

ott volt a képzeletbeli " " a kukázás szónál :D

én sem válnék meg tőle.. :B

(#15374) Orlin válasza Wesder (#15371) üzenetére


Orlin
addikt

Vagy csak nyaralnak a kis kínaiak. :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15375) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Redmi 3-ra keresem a jelenleg elérhető legfrissebb romot amit MiFlash-el feltudok rakni, dobna valaki egy linket? előre is köszönöm. :)

(#15376) marci.szf válasza Barell (#15375) üzenetére


marci.szf
csendes tag

http://update.miui.com/updates/v1/fullromdownload.php?d=ido_xhdpi_global&b=F&r=global&n=

tessék!

(#15377) Barell válasza marci.szf (#15376) üzenetére


Barell
senior tag

Nem hoz be semmit. :)

(#15378) marci.szf válasza Barell (#15377) üzenetére


marci.szf
csendes tag

http://en.miui.com/a-234.html

ezen az oldalon ezt töltsd le: Redmi 3/Prime Latest Global Stable Version Fastboot File Download

[ Szerkesztve ]

(#15379) trebrona válasza Barell (#15375) üzenetére


trebrona
nagyúr

Összefoglaló...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15380) Blamazs


Blamazs
senior tag

Ma jott global stable romra 194mb frissites. Probalta mar valaki? Erdemes felrakni?

(#15381) Raruh válasza Blamazs (#15380) üzenetére


Raruh
tag

Nekem 6.8-a óta nincs frissítés a Global developerre sem..

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#15382) Wesder válasza Raruh (#15381) üzenetére


Wesder
félisten

Mert fel lett függesztve Augusztusig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15383) napocska2 válasza Blamazs (#15380) üzenetére


napocska2
senior tag

Reggel felraktam, bár nekem kicsit nagyobb méretű volt, gondolom, de az enyémen az utolsó előtti global stable volt. Sok változást még nem vettem észre azon kívül, hogy néha töröljem az alkalmazás adatait üzenettel bombáz. :)

(#15384) Raruh válasza Wesder (#15382) üzenetére


Raruh
tag

Jó tudni, köszi az infót. Szerencsére csak ritkán nézek be, mivel nincs különösebben nagy gond a telóval.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#15385) Blamazs válasza napocska2 (#15383) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ez a töröéjem az alkalmazás adatait nálam is megvan. Mikor hívnak akkor dobja be.
Hibas lehet a rom, mivel masnal is jelentkezett ahogy latom. Csinaltam kepet is rola, ha valakit erdekel. Kimondottam mikor a tarcsazot hasznalom hivas jon vagy inditom akkor jon elo a hiba. De a tarcsazo adatokat hogy lehetne torolni? elegge idegesíto ez igy sajnos.

(#15386) napocska2 válasza Blamazs (#15385) üzenetére


napocska2
senior tag

Nem csak a tárcsázóval jelentkezett ez az üzenet nálam, hanem ROM telepítés után hirtelen többször előugrott, aztán egyszer délután híváskor is beadta. Mondjuk nem is telefonáltam többször, szóval több esélye nem volt. :D Szerencsére fennakadást nem okoz, csak zavaró. Remélem, hogy megszűnik az idő előrehaladtával.

(#15388) Blamazs válasza napocska2 (#15386) üzenetére


Blamazs
senior tag

igazad van telepites utan mar megjelent. de nekem azota telefonalas kozben jon elo leginkabb azt vettem eszre.

(#15389) juve600


juve600
nagyúr

sajnos elég sok gond az utolsó MIUI romokkal
ajánlom a LineageOS-t

(#15390) bgyg1 válasza juve600 (#15389) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Szia! Tudsz linket dobni? Illetve felrakása, hogyan történik?

(#15391) Lil21


Lil21
csendes tag

Azt hiszem, én már csak "nosztalgiázni" fogok idejárni, az Égei-tengert ivott telefonom visszakerült hozzám, jöttem azért elmesélni, mizu vele.
Mivel ugye vagy egy hét volt, mire Mao-ra visszaértünk, így logikusan az alaplapot megmarta rendesen a ső, egyébként bekapcsol, viszont így kábé ennyi. Az adatokat le lehetett róla menteni. (Egyébként beruháztam egy Redmi 4x-re, és siratom ezt.) :O

(#15392) juve600 válasza bgyg1 (#15390) üzenetére


juve600
nagyúr

[link]

felrakás ott az összefoglalóban

(#15393) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!
Cimbinek beszart a billzár ill hangerő le gombja.

Factory testen sem működik így gondolom tényleg rosszak és nem szoftveres.

Tudnátok segíteni hová vitessem vele megcsináltatni?
Semmilyen behatás nem érte, érzésre klikkelnek rendesen. :(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15394) Viktor0610 válasza Kleroo (#15393) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Öhm.
Budapesten a József körúton van szervizük.

Egyébként meg: szervizkereső

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15395) this is life


this is life
Ármester

Jott tegnap miui frissites global stabilra 8.5.1.0 ...egy ket aprosag valtozott...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15396) Kleroo válasza Viktor0610 (#15394) üzenetére


Kleroo
veterán

Huawei szervízekben foglalkoznak vele? :-O
Körúton lévő konkrétan xiaomi szervíz?

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15397) Viktor0610 válasza Kleroo (#15396) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, topikot tévesztettem! :U

Kell(ett) nekem mobilról írni... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15398) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
A xiaomi.hu mennyire megbízható bolt? Akkut akarnék onnan beszerezni csak egyáltalán nem ismerem azt a céget...

Köszönöm

(#15399) Orlin válasza nzozz (#15398) üzenetére


Orlin
addikt

Én inkább az EUSTOCKOT ajánlanám!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15400) Wesder válasza Orlin (#15399) üzenetére


Wesder
félisten

Ott nincs akku. (Nem biztos)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.