Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) SirRasor válasza Viktor0610 (#14745) üzenetére


SirRasor
őstag

Thx, meglesem. Megmondom őszintén kivételesen nem futottam át az összefoglalót, mert azt találtam az en.miui.com-on, hogy a redmi 3 csak nyitott bl-el létezik.

Make Love not war!

(#14752) Viktor0610 válasza SirRasor (#14751) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor vagy az én Redmi 3-am (és 3 Prom) volt zárt BL-es vagy tévedtek, akik azt írták, hogy csak nyitott BL-es Redmi 3-ak vannak. :D :))

Samsung Galaxy A54

(#14753) Aethelstone válasza SirRasor (#14751) üzenetére


Aethelstone
addikt

Gyárilag zárt minden újabb Xiaomi telefon.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14754) SirRasor válasza Aethelstone (#14753) üzenetére


SirRasor
őstag

Jah, megnéztem fasbootban és tényleg zárt. Hát ez matthelyzet. Elküldtem megint a nyitási kérelmet, de ezt nem értem; miért nincs egy teljesen gyárira visszaállítás, amit akár nyitott, akár zárt a bl, meg lehetne csinálni :W
Megint el fogják utasítani, mert azt hiszik mókolni akarok vele.

Make Love not war!

(#14755) trebrona válasza SirRasor (#14754) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogyan már írták, összefoglalóban a módja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14756) SirRasor válasza trebrona (#14755) üzenetére


SirRasor
őstag

Igeeeeen....és? Az van ott leírva, hogy igényeljem az eredeti honlapon, amire azt írtam, hogy elutasították. Semmi több nincs erről írva az összefoglalóban. Vagy mit kéne még ott látnom?

Make Love not war!

(#14757) juve600 válasza SirRasor (#14756) üzenetére


juve600
nagyúr

azért meg ne sértődjél mert valaki segíteni akart..............

(#14758) trebrona válasza SirRasor (#14756) üzenetére


trebrona
nagyúr

Érdekes nálam más is le van írva... :U

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14759) Wesder válasza SirRasor (#14756) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig a zàrt bootloaderes flash-elésről volt szó, és nem a nyitàsi kérelemről...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14760) juve600


juve600
nagyúr

Üdv

LineageOS-ben lehet külön értesítési hangot beállítani az alkalmazásoknak ?
:R

(#14761) SEMY


SEMY
tag

Üdv !

8.2 stable romot próbálta valaki ?

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#14762) SirRasor válasza juve600 (#14757) üzenetére


SirRasor
őstag

Jaj istenem..nem sértődtem meg, csak közöltem, hogy elolvastam és nem segít. Nem értem mit nem lehet ezen megérteni, ami nem csak neked szól, hanem trebrona és wesder nektek is. Ne csak azt nézzek, ami oda van írva, hanem kattintsatok is bele; ugyanúgy használhatatlan a számomra, mert azzal kezdtem, hogy fastbootos romcsere NEM megy, mert zárt bl-re hivatkozik. Lehet, hogy bővebben ki kellett volna fejtenem, de szerintem a lényeget tömören, lényegre törően odaírtam.

Make Love not war!

(#14763) trebrona válasza SirRasor (#14762) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem fastbootos romcseréről szól, hanem download (edl) módosról, ahogyan annak idején a Swing-et is feltetted.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14764) Wesder válasza SirRasor (#14762) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor a hiba az ön készülékében van, mert nekem működött a zàrt BL-es ROM csere.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14765) SirRasor válasza trebrona (#14763) üzenetére


SirRasor
őstag

Basszus, ez most esett le! Fastboot módban voltam download helyett. Most kipróbáltam és már száguld is fel a ROM :Y

Röstellem; köszönöm :R

Make Love not war!

(#14766) trebrona válasza SirRasor (#14765) üzenetére


trebrona
nagyúr

Na, csak sikerült megérteni. :)

Szívesen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14767) juve600


juve600
nagyúr

üdv

miuihu 7.3.9

firefox nem szinkronizálja az adatokat-jelszavakat
már töröltem -újra telepitettem,de nem működik
ötlet ?

(#14768) Upo válasza juve600 (#14767) üzenetére


Upo
addikt

Igaz hogy redmi2, de ma reggel frissítettem miuihu 7.3.9-re. A firefox 52-es verzió van fent, és nekem szinkronizál. Legalábbis a jelszavak megvannak, és az előbb pc-ről megnyitott lapokat is látom a telón az előzmény fülön, szerintem nálam működik. Engedélyek esetleg nem állítódtak el? Bejelentkezel sync-be és nem csinál semmit? Esetleg telefon újraindítás? Wipe cache/dalvik cache volt?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14769) juve600 válasza Upo (#14768) üzenetére


juve600
nagyúr

Engedélyek esetleg nem állítódtak el? Bejelentkezel sync-be és nem csinál semmit? Esetleg telefon újraindítás? Wipe cache/dalvik cache volt?

ezek mind megvoltak,de továbbra sem jó

(#14770) vornia válasza juve600 (#14769) üzenetére


vornia
senior tag

Ff-ben új eszköz engedély?

(#14771) Blamazs válasza SEMY (#14761) üzenetére


Blamazs
senior tag

Én kb 1 hete raktam fel a developer helyett. Benne a magyar es a google appok is. Nem frissul hetente, de nekem nem is baj. Müködik, teszi a dolgát szépen.

(#14772) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Redmi 3s nem hivatalos rommal jött, updaterbol nem lehet telepíteni hivatalos romot?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14773) trebrona válasza enginev3.0 (#14772) üzenetére


trebrona
nagyúr

3S topik itt: [link]

Egyébként próbáld meg, ha nincs túlságosan módosítva, fel szokott rá menni a global.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14774) Upo


Upo
addikt

A belorusz fórumon találtam egy leírást, hogy lehet +100GB mi cloud tárhelyet szerezni. Tegnap is upgradeltem egy fiókot, még működik.
Rövid leírás:

1. i.mi.com-on be kell jelentkezni. Utána a zöld gallery gombot megnyitni. Ha nem lett még megbízhatónak jelölve a gép akkor lehet hogy újra be kell jelentkezni, sms kódküldéssel. A kód beírásnál ilyenkor van egy trust this device pipa (vagy valami hasonló), ha állandó gép akkor célszerű bepipálni. A weblapot ne zárjuk be.

2. A galériában a felső sorban jobb felé a "Use MI PC Suite" linkre rá kell kattintani. A Mi Cloud Photo Manager letöltési oldala jelenik meg, ezt le kell tölteni. Az itt található letöltési link nekem kegyetlen lassan jött, nem is bírtam kivárni. De találtam egy USA szerveres letöltési linket ami gyorsan jön: [link]. Tegnap ezzel csináltam, működik vele.

3. Telepítés. A szoftver full kínai. Kicsit fura, mert elindítás után nem kell semmit kattintgatni, csak várni kell, egyszer csak kész lesz és beadja a bejelentkező ablakot. Indítás után amiket ad linkeket, gombokat telepítés közben, azok valami információs linkek lehetnek, nem kell rákattintani semmire.

4. Ha elindult a program, akkor be kell jelentkezni a mi fiók adatokkal. Itt is lesz egy sms kód küldés. Utána elődob egy kis ablakot, ott a kék gombra kell kattintani.

5. Szinte kész vagyunk, zárásként meg kell nyitni ezt a linket: [link]
Ha nem zártuk be a weblapot akkor simán megnyílik a lap, ha lejárt az idő akkor újra be kell jelentkezni és megnyitni a linket. Ezen a lapon fent az alábbinak kell megjelennie:

Current account: Mega

Ha ez van, akkor öröm, boldogság, kész vagyunk. A buy gombokkal ne foglalkozzunk.
Ha visszatérünk az i.mi.com főlapra, ott már elvileg a 100 gigával megnövelt hely fogad a címsorban. :K

Forrás: [link]

Ja, a kínai szoftot akár lehet uninstallálni is. Én csak kiszedtem az automatikus indításból, elfér az. Lehet hogy egyszer lesz angol verzió is belőle.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14775) sanyci válasza Upo (#14774) üzenetére


sanyci
senior tag

1 hónap után le is jár... :(

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#14776) vornia válasza Upo (#14774) üzenetére


vornia
senior tag

Cirka 600 Ft /hó amúgy a 100 gb

(#14777) Upo válasza sanyci (#14775) üzenetére


Upo
addikt

Hoppá, tényleg.

De hogy lehet venni bővítést? Nekem mi creditet ír. Lehet pénzért is venni, vagy tudok venni kínán kívül mi creditet?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14778) lakisoft válasza lakisoft (#14730) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszönöm a segítő jellegű hozzászólásokat. Sikerült megcsinálni a Global rom töltést. :R

(#14779) vornia válasza Upo (#14777) üzenetére


vornia
senior tag

A mi fiókon belül paypass és bankkártya,csak sajna full kínai nyelven jön be a fizető felület.

(#14780) Viktor0610 válasza Upo (#14777) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal csak kínai bankkártyát fogad el.

Samsung Galaxy A54

(#14781) juve600


juve600
nagyúr

az eddigi legjobb rom amit használtam [link]

:C :C :C

(#14782) vornia válasza juve600 (#14781) üzenetére


vornia
senior tag

Nugát?
Nyalóka?
:F

(#14783) Viktor0610 válasza vornia (#14782) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P
Nougat. Mint a linken írja is. ;)

Samsung Galaxy A54

(#14784) juve600 válasza vornia (#14782) üzenetére


juve600
nagyúr

7.1.1

(#14785) Wesder válasza juve600 (#14781) üzenetére


Wesder
félisten

RROS mindig is jó volt :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14786) Aethelstone válasza juve600 (#14781) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ha annyi forintom lenne, ahányszor ezt Tőled leírva láttam :D :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14787) kaszibat


kaszibat
tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Kollégám Redmi 3-asára nemrég felflasheltem a global dev 6.10.27 Romot. Most szerettem volna frissíteni, felmásoltam a gyökérbe a global dev 7.3.16-t, majd a frissítés menüben kijelöltem az új romot, hogy frissítsen. Ki is kapcsolt a telefon, kiírta hogy ne indítsam újra mert frissít, csík elindult, majd egyszercsak pár másodperc múlva újraindult, de nem tud bebootolni, majd újra próbál frissíteni, majd pár másodperc ujraindulás stb. Ebben a körforgásban ragadt. Nagy nehezen a 3 gomb egyszerre nyomásával sikerült kikapcsolnom, de ha be akarom kapcsolni, újra ebbe a körforgásba kezd, nem tud sem frissíteni, sem bebootolni. Hogyan tudok most rárakni firmwaret? A download módot sem tudom elindítani. Csak fastboot módba tudom tenni. SEGÍTSEN VALAKI legyen szíves! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#14788) Istu94 válasza kaszibat (#14787) üzenetére


Istu94
csendes tag

Szia!
XiaomiFLash programot próbáltad ? Felismeri a telefont ? Ha felismeri akkor azon keresztül könyedén újra tudod telepíteni.
Ha meg esetleg nem akkor a DEEP FLASH kábelt tudom neked ajánlani. Ezt tudsz készíteni illetve az Aliexpressről rendelni. Nekem ezzel sikerült visszahozni az életbe egy Redmi Note 3 pro készüléket a halálból. Nem reagált se fastboot se download módra. A deep dlash kábellel felismerte a XiaomiFlash program és újra tudtam telepíteni.
Sok sikert!

(#14789) kaszibat válasza Istu94 (#14788) üzenetére


kaszibat
tag

Fastbootban felismeri, de downloadba nem tudom tenni. Hogyan kell?

(#14790) bgyg1 válasza kaszibat (#14789) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Szia!

Egy kis segítség [link]

(#14791) kaszibat válasza bgyg1 (#14790) üzenetére


kaszibat
tag

Köszönöm, de nem flashelni nem tudok, már erre is flasheltem egy rom-ot, de most meghülyült. Abban kellene segítség, hogy a download módot hogyan tudom előhozni, mert csak fastbootba tudom tenni jelenleg. A MIFlash ismeretlen hiba című üzenettel leáll.

[ Szerkesztve ]

(#14792) bgyg1 válasza kaszibat (#14791) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Részletesen megnézted a videót?

Bootloader nyitva vagy sem?

U.i: ha csak fastboot van akkor nincs download mód (nálam így volt).

[ Szerkesztve ]

(#14793) kaszibat válasza bgyg1 (#14792) üzenetére


kaszibat
tag

Bootloader zárva. Alaposan megnéztem, mindent úgy csináltam, de hibaüzenetet dob. Most másik verziószámú myflash-el is megpróbálom. NAGYON szépen köszönöm, hogy próbálsz segíteni! :R

(#14794) bgyg1 válasza kaszibat (#14793) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Nagy valószínűséggel csak a (2015.10.28) mi flash-l tudod csak fel tenni.

Nekem meg van, ha kell átküldöm.

[ Szerkesztve ]

(#14795) kaszibat válasza bgyg1 (#14794) üzenetére


kaszibat
tag

Köszönöm, megtaláltam én is, már települ és utána próbálom a flash-t.

(#14796) bgyg1 válasza kaszibat (#14795) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Ha nem sikerül, holnap folyt köv, de akkor már privátra írj, mert túl sok lesz a felesleges hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

(#14797) kaszibat válasza bgyg1 (#14796) üzenetére


kaszibat
tag

Nekem egyik sem volt felesleges... :) Köszönöm szépen!

(#14798) vornia válasza Viktor0610 (#14783) üzenetére


vornia
senior tag

Persze,persze...
de a V5 a sorban jobban lekötötte figyelmemet,mint az a kis N betűcske.. :D

(#14799) Wesder


Wesder
félisten

Felraktam én is az RROS-t. Nem találom a témázhatóságot és az értesítési LED-del kapcsolatos dolgokat. Kimaradt volna?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14800) novakalex válasza Wesder (#14799) üzenetére


novakalex
aktív tag

Beállításokba van egy rész, ahol megtalálod a testreszabást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.