Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) Aethelstone válasza Viktor0610 (#14300) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nem frissíthető. Le kell túrni és feltenni valami kicsit aktuálisabbat :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14302) Upo válasza Aethelstone (#14301) üzenetére


Upo
addikt

Én akkor frissítettem amikor a global dev-be bekerült a magyar nyelv. Nem túrtam le, dirty upgrade volt fastboot módban, a flash_all_except_data_storage.bat segítségével. Az adatok megmaradtak, utána már szépen jönnek az ota frissítések, azóta sincs gond vele. Nem tudom, hogy a mostani miui8-as romra lehet-e egyből frissíteni, én az akkori miui7-re csináltam. Ezzel a rommal bootloadert is lehet nyitni ha esetleg szükség lenne rá, és OTA frissül a 8-asra.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14303) Aethelstone válasza Upo (#14302) üzenetére


Aethelstone
addikt

Úgy értettem a letúrást, hogy nincs clean way, hanem csak dirty :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14304) trebrona


trebrona
nagyúr

Aki esetleg változtatná az előlap színét: Full Cover Tempered Glass

Most találtam, tapasztalatom nincs vele.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14305) cappa72 válasza trebrona (#14304) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi, ez nagyon nagy ötlet, amolyan hiánypótló. :C

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#14306) Wesder válasza cappa72 (#14305) üzenetére


Wesder
félisten

Ha belegondolsz tényleg nem rossz ötlet, bàr lehetne többféle színben is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14307) solarix45 válasza trebrona (#14304) üzenetére


solarix45
senior tag

Nekem valami ilyesmi van a céges telefonra ([link]), a keret rész nagyon karcolódik, pedig nem sokat hordom azt a telefont. Meg az ragasztóréteg is elég gyenge volt, vannak kihagyások. De ezt lehet, márkája válogatja.

(#14309) solarix45 válasza Aethelstone (#14278) üzenetére


solarix45
senior tag

De miben nyilvánul meg a CM/LOS kamera gond? Nem jók a színek? A fókusz, vagy mi? Biztos vaksi vagyok szerencsémre :).

(#14311) internetezoo


internetezoo
senior tag

Wayteq szervízről van vkinek tapasztalata?
Január 6 óta van náluk a telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#14312) Wesder válasza internetezoo (#14311) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem 4 hétig volt nàluk, gyàri visszaàllítàst kértem egy tabletre, mert kifagyott, és többet nem kapcsolt be.
2 hét utàn felhívtak hogy memóriacsere segíthet 14 ezerért. (Garanciàs volt a tab.)
Mondtam hogy csak gyàri visszaàllítàs legyen. Ez tartott 4 hétig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14313) internetezoo válasza Wesder (#14312) üzenetére


internetezoo
senior tag

Még fel se hívtak. Ha kellene.

(#14314) Upo válasza solarix45 (#14308) üzenetére


Upo
addikt

És ne felejtsük el, hogy a lineage már root nélküli, külön szedték egy addon-ba a root elérést. [link]

Fel kell rakni innen a megfelelőt: [link]
Azután ismét megjelenik a fejlesztői beállítások - root elérés alatt az alkalmazások+adb opció.
Ha meg valakinek kényes app-ja van annakeltávolító is van ott.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14315) juve600


juve600
nagyúr

üdv

feleségem redmi 3-ban az sms-eknél azt irja hogy 126 sms -e van de csak kb 15 -öt lát belőle,hogy tudja előszedni a többit ???

:R

(#14316) Viktor0610 válasza juve600 (#14315) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most megszámoltam a Redmi 4 Prime-omon -még jó, hogy csak 42-t írt nálam. ;]
Amit ott ír, az az összes küldött-fogadott üzenetet jelenti, nem a különálló "beszélgetéseket".

Tehát nála a beszélgetésekben (küldött és fogadott SMS-ek) együtt van 126 darab.

Samsung Galaxy A54

(#14317) juve600 válasza Viktor0610 (#14316) üzenetére


juve600
nagyúr

azt értem,de pl olyat nem talál amit ismerőse küldött,tudom én is láttam-olvastam,most meg mégsincs az üzenetek között

(#14318) internetezoo


internetezoo
senior tag

Nem javítható a Redmi 3 Pro, visszautalják az összeget. Mit ajánlotok helyette?

(#14319) Viktor0610 válasza internetezoo (#14318) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Redmi 3 Pro/Redmi 3s/Redmi 4 Prime :D

Samsung Galaxy A54

(#14320) internetezoo válasza Viktor0610 (#14319) üzenetére


internetezoo
senior tag

Úgy értem amivel nincs nyűg, frissül, felmegy rá a TWRP, MIUIHU. És van rá magyar garancia. Most így hirtelen olvassam át az egészet külön külön

[ Szerkesztve ]

(#14321) trebrona válasza internetezoo (#14320) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem muszáj, meg is veszi helyetted. :D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14322) internetezoo


internetezoo
senior tag

Most nincs semmi eustockon, se newteqen. :(

(#14323) hevizms válasza internetezoo (#14322) üzenetére


hevizms
addikt

Ismerősnek próbáltam segiteni keresni 3S-t,de nagyon úgy néz ki már lassan kikopik mindenhonnan.Kiszoritja a Redmi 4/4A/4 PRO.

Szerintem ezek közül válassz.

(#14324) Viktor0610 válasza internetezoo (#14320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is úgy értettem. :D

Egyikkel sincs nyűg, felmegy rájuk a TWRP, MIUIHU helyett Xiaomi EU ROM-ot használtam/használok. :D

Samsung Galaxy A54

(#14325) Wesder válasza hevizms (#14323) üzenetére


Wesder
félisten

A 4-es széria miatt nem is éri meg a 3s szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14326) trebrona válasza Wesder (#14325) üzenetére


trebrona
nagyúr

B20 csak a leggyengébb 4-esben van jelenleg...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14327) solarix45 válasza solarix45 (#14308) üzenetére


solarix45
senior tag

Bármennyire is pártolom a LineageOS-t, sajnos a második kiadás is bugos. Volt már olyan, hogy hívtam valakit és egy csörgés után újraindult a teló, meg az még továbbra is áll, hogy néha lemászom wifiről és nem kapcsol be a mobil adat, csak a teljes újraindítás segít :(.

@Aethelstone: Te Anikot milyen csatornán kerested meg és mennyire viselte jól a direktben megkeresést? XDA fórumon annyi majom van, gondolom, hogy ő sem olvassa a topicot...

(#14328) Wesder válasza trebrona (#14326) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, igaz. Nekem nem hiànyzik, így el is felejtettem hogy màsnak fontos lehet :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14329) hevizms válasza trebrona (#14326) üzenetére


hevizms
addikt

Hát igen,ismerős is ezért akar 3S-t.
Ahhoz meg türelmetlen hogy megvárja míg (már ha egyáltalán lesz ilyen) kijön a Prime verzió B20-al :)

Wesder ezzel én is így vagyok.Egy kezemen megtudom számolni hogy hányszor hiányzott a B20 és akkor sem életbevágóan fontos volt

[ Szerkesztve ]

(#14330) Aethelstone válasza solarix45 (#14327) üzenetére


Aethelstone
addikt

Még mindig a 6-os stable MoKee visz mindent. Anik? Facebookon követem, egy posztjához hozzászóltam és beszédbe elegyedtünk. Kb.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14331) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Mit tegyek?

(#14332) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Gyerekek!

Több mint 3 órája rakja fel a miflash a rom-ot! Mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

(#14333) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Jelenleg így áll.

(#14334) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Ha lehúzom telepítés közben tégla lesz vagy tudok újabb rom-ot rakni rá? Szerintem rossz a kábel.

(#14335) Gubbba


Gubbba
tag

Sziasztok!

Az autóhifi topikban már próbálkoztam, nem sok sikerrel, gondoltam egy kérdést itt is megér. Rákerestem láttam, hogy másnak is volt már gondja bluetooth kihangosítóval. Nekem annyi a gondom egy autós (Kenwood fejegység) kihangosítóval, hogy nem tudok hívást fogadni és indítani a rádióról (van dedikált gomb pedig) és egy iPhone4S-sel működött is. Arra gondoltam, hogy talán a dual SIM zavarja valahogy, de ezt inkább hívásindításnál tudnám csak elképzelni (bár hiába állítottam be hívásra alapértelmezettnek valamelyik SIM-et, nem segített, a másikat ki is kapcsoltam). Egy korábbi ráióval ment a hívásfogadás, indítást azzal nem is próbáltam soha szerintem. Amúgy ha a telefonról fogadom vagy indítom a hívást maga a kihangosítás megy (bár a bekapcsolt wifi eléggé zavarja, akadozik tőle a hang, de ez más téma). Valaki esetleg futott már bele ilyenbe? Még az Eustock-os ROM van rajta, ahogy kaptam anno.

(#14336) Wesder


Wesder
félisten

A Mokee-hoz is kell GAPPS, vagy azt tartalmazza?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14337) juve600 válasza Wesder (#14336) üzenetére


juve600
nagyúr

kell hozzá

(#14338) Aethelstone válasza Wesder (#14336) üzenetére


Aethelstone
addikt

Melyik MoKee-t akarod feltenni?

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14339) Wesder válasza Aethelstone (#14338) üzenetére


Wesder
félisten

6.0 stabil-t

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14340) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

Sikerült felrakni a MIUI global 8.1 stable-t a telómra (redmi 3 pro), de a mappák, amikben alkalmazások vannak, szaggatva nyitja meg, meg mintha nem olyan gördülékeny lenne, mint az előző volt .. csak nem rontottam el semmit, ha amúgy a rendszer működik, ugye? Erre valami tipp?

üdv és köszi

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#14341) Aethelstone válasza Wesder (#14339) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jó választás :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14342) Upo válasza Gubbba (#14335) üzenetére


Upo
addikt

A lányom redmi3-a is akadozott eustock rommal, idegekkel nem lehetett bírni se a zenelejátszást, se a kihangosítást. Most ha jól rémlik MIUI8 2016.dec.29-i global developer rom van rajta, azóta tökéletes a bluetooth. Előtte, az eustock rom után valami nyári global developer volt rajta, nem sokkal utána hogy bele került a magyar nyelv, ott még voltak megbicsaklások, de volt hogy negyed órát ment a lejátszás, akkor kicsit beakadozott, utána egy darabig megint jó volt, és így tovább. De a mostanival már több int 1 órát is folyamatosan jó. Szerintem ha frissíted, akkor nyugodtan rakd a friss global romot fel, lehet hogy még a hívás indítás is menni fog.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14343) Viktor0610 válasza olloczky (#14340) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hard reset.

Samsung Galaxy A54

(#14344) Gubbba válasza Upo (#14342) üzenetére


Gubbba
tag

Tartottam tőle, hogy előbb utóbb valami rákényszerít a ROM cserére, beleásom magam a témába. Köszi.

(#14345) internetezoo


internetezoo
senior tag

Megjött a válasz Wayteq szervíztől. Mivel Extreme Digital nem tudott semmit mondani, forduljak a szervízhez:

"A garancia meg szokásos. Ha szoftverezi és ettől megy tönkre az nem garos vagy ha nem jó szoftvert tesz rá és a hiba ez miatt van akkor a szoftverezés sem garos. De önmagában a tény, hogy másik szoftvert rakott rá nem zárja ki a garanciát. Ha a hiba azzal összefügg akkor igen."

(#14346) Raruh


Raruh
tag

Skacok mi újság van most a Global Devvel? 7.1.19 óta nem jött frissítés. Tudom, hogy közben volt kínai újév, és sokat kimaradtak a melóból, de lehet már tudni valamit, hogy mikor jön frissítés? A legutolsó nem valami kitartó akku szinten. (R3 Pro)

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#14347) trebrona válasza Raruh (#14346) üzenetére


trebrona
nagyúr

Február 1-ig tartott az ünnep. Örülj neki, hogy nem dobták össze egy nap alatt. :)
Pénteken lesz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14348) trassher válasza olloczky (#14340) üzenetére


trassher
addikt

Nem dob be mappa megnyitásakor alul egy sávban ajánlott alkalmazásokat? Ha igen akkor nyisd meg a mappát, bökj hosszan a mappa nevére majd kapcsold ki az "Ajánlott alkalmazások"-at. Bekapcsolva nekem is érezhetően lassabb volt.

Redmi Note 7

(#14349) Raruh válasza trebrona (#14347) üzenetére


Raruh
tag

Emlékeztem én, hogy szünetelnek, csak nem tudtam meddig .:)
Köszönöm az infót, várom nagyon! :P

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#14350) Wesder válasza Raruh (#14346) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem feleslegesen vàrod a kamu frissítéseket.
Olyan felesleges dolgok vannak néha hogy csak na. A komolyabb gondokat meg nem fixàljàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.