Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) vegyszer válasza Milestone2 (#15750) üzenetére


vegyszer
addikt

Ja persze. Visszatértem EU dev roma közben...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15752) Upo válasza krisz74 (#15747) üzenetére


Upo
addikt

Mert átrakták alapból a bal gomb hosszú nyomására. (de miért? :N )

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15753) krisz74 válasza vegyszer (#15749) üzenetére


krisz74
tag

A gombokat nem tudom állítani valamiért. Ha rámegyek a változtatásra rögtön visszaugrik a képernyő.

(#15754) krisz74 válasza Upo (#15752) üzenetére


krisz74
tag

Á, ott a pont. Tényleg.

(#15755) blash válasza Upo (#15744) üzenetére


blash
tag

"Állítsd át hogy sleep alatt is menjen a wifi és készen vagy."

A "keep wlan on during sleep" eddigis always volt. Bekapcsoltam a "scanning always available"-t, mert a addig nem volt, de ugyanugy nem csatlakozik ismert wifi halozathoz lezartan, ha a halozat kozelebe kerul.

[ Szerkesztve ]

(#15756) Milestone2 válasza krisz74 (#15753) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Global ROM?
Állítsd angolra.
Végezd el a beállításokat a menüben.
Állítsd vissza magyarra.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15757) vornia


vornia
senior tag

Tehát.
Van valami kézzelfogható előnye a V9-nek megéri átváltani?

(#15758) vegyszer


vegyszer
addikt

Másnak is előjött az, hogy mikor ébreszt a teló, csak csörög, és a kijelző fekete marad, csak a háttér fény gyúlik fel?

Ma is, tegnap is így jártam...
Csörgés előtt pár perccel simán ébredt a teló.
Csak a reboot segített...
MIUI 9 7.9.7 EU dev

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15759) napocska2 válasza vegyszer (#15758) üzenetére


napocska2
senior tag

Nálam eddig rendben megy az ébresztés ezzel a ROM-mal.

(#15760) vegyszer


vegyszer
addikt

Ami viszont tetszik, hogy root mentes tiszta telepítéssel (és a telepítés után a recoverynek sem hagyva a rootolást) rendben megy a TVGO app, amit előtte nem tudtam sehogy behangolni...

Tehát: az egyik szemem sír, a másik meg üveg.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15761) napocska2 válasza vegyszer (#15760) üzenetére


napocska2
senior tag

Na banyek, az előbb az enyém is azt produkálta, hogy nem kapcsolt be a kijelző. Hívni tudtam, azt mutatta rendesen, de gombbal nem tudtam bekapcsolni a kijelzőt, újra kellett indítani.

(#15762) vegyszer válasza napocska2 (#15761) üzenetére


vegyszer
addikt

Köszönöm.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15763) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok,
hogyan lehet beállítani olyan széles háttérképet, amely a lapozással együtt szintén mozog?
Bármilyen méretűt is állítok be levágja és minden lapon ugyanaz lesz.

köszi

(#15764) vegyszer válasza laracroft (#15763) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez nem a háttér tulajdonsága, sokkal inkább a lancseré. Lehet, hogy lehetne/kellene hekkelni vele valamit éteren.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15765) Upo válasza laracroft (#15763) üzenetére


Upo
addikt

Háttérkép beállításnál mikor kiválasztod, akkor bökj rá egyet, akkor megjelennek az ikonok/óra, na meg egy kapcsoló a görgetésre. Bekapcsolod, örülsz. :D

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15766) laracroft válasza Upo (#15765) üzenetére


laracroft
aktív tag

Köszi :R és tényleg ;)

(#15767) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Eddig gond nélkül feltudtam lépni erre a wifi hálózatra.Most viszont pár hete nem enged fel ezzel az üzenettel.
A telefonban lehet állítani valamit,hogy esetleg jó legyen?Mások gond nélkül feltudnak lépni...

Köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15768) vegyszer


vegyszer
addikt

Érdekes az új EU dev rom menü feje.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15769) vornia válasza vegyszer (#15768) üzenetére


vornia
senior tag

Hm, jó ez az új?miuihu ,ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#15770) Milestone2 válasza vornia (#15769) üzenetére


Milestone2
nagyúr

EU (Multi) ROM...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15771) trebrona válasza vornia (#15769) üzenetére


trebrona
nagyúr

Érdekes az új EU dev rom menü feje.

vegyszer (#15768):
9-es design. Sötét témával érdekesen mutat valóban. :)

Eredetiben más azért: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15772) vornia válasza Milestone2 (#15770) üzenetére


vornia
senior tag

Egen,az sejtem,csak sosem értettem mivel több a miuihu az eudevhez képest.

(#15773) vornia válasza trebrona (#15771) üzenetére


vornia
senior tag

Lásd előzőnél, a különbség érdekelt,az eudevhez képest azt akartam kérdezni

(#15774) Milestone2 válasza vornia (#15772) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mivel két különálló csapat készíti nyilván adódnak benne különbségek. Nem csekkoltam soha.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15775) trebrona válasza vornia (#15773) üzenetére


trebrona
nagyúr

- Deodexelt
- Root integrálva (Magisk)
- MiRecovery törölve
- pinyin törölve
- kínai alkalmazások, nálunk használhatatlan alkalmazások törölve, letiltva
- Képernyő kikapcsolás animáció
- Napi zárképernyő elérhető
- Swiftkey billentyűzet integrálva
- Legfrissebb magyar fordítás
- T9 keresés a tárcsázóban (is)
- Google Play integrálva
- Live ikon az iránytű alkalmazás ikonja
- Adatforgalom kínai funkciói letiltva
- Antispamban a telefonszám azonosítás letiltva (nálunk nem működik)
- MiDrive elérhető a fájlkezelőben
- Időjárás alkalmazás mutatja a napkeltét, napnyugtát
- 3utas újraindítás menü
- Témák appban elérhetőek,letölthetők a fizetős témák, ikonok alatti szöveg újra magyar nyelvű
- Böngésző kezdőlap módosítva
- Kezdőképernyőn felhúzással elérhető a gyorskeresés
- Alapértelmezett óra lecserélve MIUIHU órára (Lánchídas),választható MIUIHU7 vagy MIUIHU8(Lánchidas)
- Google ikonok módosítva (nem olyan, mint a Globalban)
- Záróképernyőn bal-jobb alsó ikonjai testreszabhatók

Ugyanúgy china rom az alap, ez a leírása. 7.9.14 nincs még.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15776) vornia válasza trebrona (#15775) üzenetére


vornia
senior tag

Hm,ez a mi recovery törölve sor érdekesen hangzik,anno az egyik miuhu bál nagyon bevált,mikor az a szerviz menü jött be helyette 😂😂
Pont te írtad meg hogy mi az,mikor beraktam a fotót róla.

Amúgy tetszik a téma,csak még nem olvastam meggyőző előnyöket, amikért érdemes lenne váltani.
Pl multiwindow ,woa!! Remekül hangzik!
Ide vele!!
Ja.Várjunk csak.
Az nugáthoz köthető.
Nekünk maradt az 5.1. 😒😔
Én úgy értelmezték a zseniális új featur-ok nagy része az N-re alapul.
Innentől kezdve meg. . . . 😖

[ Szerkesztve ]

(#15777) trebrona válasza vornia (#15776) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hm,ez a mi recovery törölve sor érdekesen hangzik,anno az egyik miuhu bál nagyon bevált,mikor az a szerviz menü jött be helyette

Visszakerestem, indult a TWRP akkor is, csak más módon.

Btw ez a Redmi 4X rom leírása, nem általános, azon Nougat van. Ahogyan írtam, Redmi 3-ra még nem készítették el. Igazából nem értem az iróniát, senki nem kötelezett rá, hogy azt kellene használnod.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15778) vornia válasza trebrona (#15777) üzenetére


vornia
senior tag

Nem irónia volt,sajnálkozás.A saját gondolat /érzelem menetem.Eufóriától apátiáig.
Nem is használom.

[ Szerkesztve ]

(#15779) fer válasza trebrona (#15777) üzenetére


fer
őstag

Igen indul a 3 gomb együttes nyomásával!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#15780) laracroft


laracroft
aktív tag

7.9.14-et használva észre vettem egy hibát. Mi Calendar-t használva létrehoztam egy évfordulós bejegyzést. Na onnantól a Calendar app nem indult el, mindig kilépett. Visszaállítottam 1-el a MIUI ver-t, de ott is. Most hogy visszaálltam MIUI 8-ra már nincs a hiba.
Más esetleg találkozott ilyennel, esetleg meg tudta oldani?

Köszi

(#15781) fer válasza laracroft (#15780) üzenetére


fer
őstag

Nem hiába van még béta státuszban, én is visszaraktam az előzőt nekem v8.5.2.0 vált be eddig a legjobban!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#15782) solarix45


solarix45
senior tag

[UNOFFICIAL] LineageOS 15.0 | ido | Beta 1 - Anik_khan féle :)

What's working :

Boots
RIL (Calls, SMS, Data)
Fingerprint (FPC1020 only)
Wi-Fi
Bluetooth
Camera
Video Playback
Audio
Sensors
Flash
LED
GPS

What's not working :

HDR
More?

Szintén nem próbáltam még, a topicba beleolvasva még semmi értelmes visszajelzés. Ezt majd azért megnézem valamikor, ha lesz időm.

Mobilos topicokban miért van ennyire sok hülye ilyen kegyetlenül rossz angollal?

(#15783) trassher


trassher
addikt

Az eddig tökéletes global beta miui 9-es kiadása nagyon félresiklott. Inkább miui 9 light mint bármi más. Most épp nincs mobilnet hiába kapcsolom be. :U

Redmi Note 7

(#15784) vegyszer


vegyszer
addikt

Érdekes bug, még mindig ébresztő.

Tehát:
Mivel a legkisebb fiam egy éves, és régebben igen morcos időben kellett kelni a műszakozás miatt (03:27-kor), ráálltam, hogy több, átfedésben lévő ébresztő is aktív a hét szorgos napjain. De ezek java csak vibrál, és az utolsó ébresztő hangos egyedül.
Jelen esetben egy szól 5:10-kor, egy 5:17-kor, és aminek hangja is van, az 5:24-kor. A szundi 5 perces.

Múlt héten azzal szoptam, hogy már az első ébresztő után nem volt aktív tartalom a kijelzőn. Csak fekete+háttérfény. Hosszú power gombra kikapcsoló menü, dupla power gombra a kamera jött elő. Kilépj nem lehetett.
Az EU dev 7.9.14 ezt annyira orvosolja, hogy nem jön elő. Ellenben az 5:10-re állított vibrátor ébresztés helyett a teló úgy gondolta, hogy tutira megy, hogy ma el ne aludjak. És keltett hanggal 4:12 perckor. De hogy miért, azt nem mondta el. Ilyen időpont nincs is benne, de tutira akart menni, hanggal keltett...
(engem is, a kéz fiút is, és a Zasszonyt is...)

Egyre jobban azt érzem, hogy az ismert hibákat újakra cseréltem...

Azmeg, hogy root nélkül használom, és nincs semmi tweeker appom, megmutatta, mennyire elbuzeráltam a telót. Mert most az Istenért nem lelem, hogy kéne a Messenger értesítés hangerő levenni külön. (Lehetséges, hogy ez 5.0 droidos fícsör? Valami rémlik)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15785) vornia válasza vegyszer (#15784) üzenetére


vornia
senior tag

Na ezért inkább megvárom a novembert,addigra csiszolnak még rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#15786) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Miért írja ki a telefon, hogy SIM kártya aktiválása megszakadt illetve miért van az, hogy egy adott routeren amin regisztrálva van, nem hajlandó automatikusan csatlakozni rá.

Köszönöm válaszotokat.

(#15787) trebrona válasza bgyg1 (#15786) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha a MIUI SIM kártya aktiválásról van szó, mostanában több helyen olvastam ilyen hibáról, váltsd át a nyelvet angolra amíg elvégzi.

Wifi kérdés passz.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15788) bgyg1 válasza trebrona (#15787) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Köszi sikerült elsőre.

(#15789) fer


fer
őstag

Töltéskor miért záródnak be a háttérben futó alkalmazások?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#15790) trouble


trouble
senior tag

A megosztott képernyő, hogy, hogyan érhető el, köszönöm !

(#15791) trebrona válasza trouble (#15790) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nougaton...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15792) trouble válasza trebrona (#15791) üzenetére


trouble
senior tag

Ezek szerint hiába MIUI 9, ez csak az android 7-alapnál létezik,van !?
7.9.15 Beta.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15793) trebrona válasza trouble (#15792) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15794) Wesder


Wesder
félisten

Én abban reménykedem azért, hogy késöbb bekerül 5.1 alà is, mert hàt ugye Samunàl pl 4.4-en is volt osztott képernyő.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15795) vegyszer válasza Wesder (#15794) üzenetére


vegyszer
addikt

Én ma reggel úgy döntöttem, megy vissza az utolsó MIUI 8 EU dev rom. Ez a fekete kijelző ébresztés, sőt, a legújabb romban már hívás vége után is nekem előjött.

Bánatomra megpróbálok root, Xposed framework, és egyéb tweekek nélkül élni...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15796) Wesder válasza vegyszer (#15795) üzenetére


Wesder
félisten

A fekete kijelző nekem is előjött, visszaraktam volna a 8-ast, csak lusta vagyok :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15797) vegyszer válasza Wesder (#15796) üzenetére


vegyszer
addikt

Azért az sok, hogy minden áldott reggel ébresztés alatt előjön, és olykor még telefonálás közben/végén is...

Most rápihenek

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15798) apa978


apa978
csendes tag

Sziasztok.
Én tegnap töltöttem le,és raktam fel a Miui9-et,és eddig probléma mentesen üzemel.

(#15799) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Mikor jön a következő heti frissítés a MIUI 9 Global beta után?
A sötétedő képernyő nálam is jelentkezett.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15800) appel válasza Orlin (#15799) üzenetére


appel
őstag

A héten egyszer nálam is előfordult emailek olvasása közben, és sajnos újra is kellett indítani, hogy jó legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.