Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) trouble válasza JackeL (#14999) üzenetére


trouble
senior tag

Kivettem azt az opciót, hogy telefonálás közben kapjak jelzést beérkező hívásról.
Ezzel párhuzamosan, ha foglalt : átirányítás az üzenet központnak beállítása (ha leteszem egyből jön az üzenet, hogy kerestek) ennyi !
Azóta nem volt gondom !
Jó hír, hogy vélhetőleg nem hardveres a hiba !

[ Szerkesztve ]

(#15002) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Láma kérdéslesz. A 2 nappal ezelőtti Mokee 7.1.2 van fennt, nem nagyon teszteltem szét még, de igen zavaró,hogy egyszerű weboldalakat nem tölt be mert nem biztonságos a kapcsolat!!! Mit kellene átállítani, hogy ez szűnjön? Elég idegesítő, pc-n az avast zavart be a cégnél, ha azon belül lekapcsoltam a webre vonatkozó védelmet, rögtön engedte. Pl citromail-es a céges email, oda jön minden fontos esemély, és azt sem hozta be ezzel a szöveggel, hogy nem biztonságos a kapcsolat...

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#15003) novakalex válasza kisbarack (#15002) üzenetére


novakalex
aktív tag

Szia.

Nekem nincs ilyen problémám!

(#15004) fuze


fuze
őstag

Nektek is beragadt néha a kontraszt erősítése miui-ban? Ugye az erős napfény hatására csinálja ezt, hogy olvashatóbb legyen. Nekem viszont néha úgy marad.

adms.hu | UI Designer

(#15005) juve600 válasza fuze (#15004) üzenetére


juve600
nagyúr

nem

(#15006) Toby0501 válasza juve600 (#14984) üzenetére


Toby0501
csendes tag

Ma volt időm vele foglalkozni, gond nélkül felment, köszönöm!

(#15007) Upo válasza kisbarack (#15002) üzenetére


Upo
addikt

Dátum-idő jól áll?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15008) juve600 válasza Toby0501 (#15006) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#15009) juve600


juve600
nagyúr

Van új RR rom, még jobb mint az előző

(#15010) vornia válasza juve600 (#15009) üzenetére


vornia
senior tag

Miben pl?

(#15011) juve600 válasza vornia (#15010) üzenetére


juve600
nagyúr

sebességben,állíthatóságban,akku időben

(#15012) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Ismét a tvgo a kérdésem. Valaki talált olyan appot, ami neki bevált a root elfedése kapcsán? Mert a tvgo annyira félti a videó streamet, hogy rootolt készüléken hiba kóddal megáll. De root mentes EU dev rom alól sem indul el. :W :F
Nem értem...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15013) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok ! Szerintetek hasznalt redmi3-ert mennyit erdemes adni , es persza az is erdekelne mennyire vagytok megelegedve a sima redmi3-al , kamera ,tempo,stabilitas ,szemelyre szabhatosag...stb vagy erdemes lenne megvarni a 4x-et ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15014) Viktor0610 válasza this is life (#15013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én inkább vennék 4X-et.
Már csak az ujjlenyomat olvasó és az újabb rendszer miatt is.

Samsung Galaxy A54

(#15015) this is life válasza Viktor0610 (#15014) üzenetére


this is life
Ármester

Az ujlenyomat olvaso nem vonz , az elso lenne amit kikapcsolnek rajta ... az uj droid mennyivel nyujt tobbet mint az elod ? Wp-rol jovok igy az androidos verziok kozti kulonbseget kevesbe ismerem , mivel aktivan nem hasznalok android mobilt?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15016) Viktor0610 válasza this is life (#15015) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most hirtelen csak olyan dolog ugrik be 6.0 előnyként, ami ujjlenyomatolvasóval kapcsolatos különbség és root is kell hozzá.
De biztos lehetsz benne, hogy a ROM-okat a frissebb modell hamarabb megkapja. Ez jelentheti akár azt is, hogy a régebbi modellen egy-egy funkció a korábbi Android miatt nem biztos, hogy elérhető lesz.
Vagy vehetjük alapul a biztonsági frissítéseket is. :)

Szóval én csak a frissebbet venném meg, ha lehetőség van rá. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15017) this is life válasza Viktor0610 (#15016) üzenetére


this is life
Ármester

30 000 lenne redmi3 gondoltam a miui-t es a droidot megszokni tanulni eleg lenne a egy alacsonyabb verzioszamu android is , a w10m utan ugy is szaguldozas lesz nekem . Az app to sd megy rajta ? Mert az 5 androidon ha jol emlekszek ez nem volt alapbol elerheto ...ha xposedet hasznalok ,gond nelkul megeszi a rendszer ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15018) Viktor0610 válasza this is life (#15017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a részét nem próbáltam.

Samsung Galaxy A54

(#15019) Vjankovics82 válasza juve600 (#15009) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Hello!

Hol az új RR rom?

(#15020) juve600 válasza Vjankovics82 (#15019) üzenetére


juve600
nagyúr

(#15021) Vjankovics82 válasza juve600 (#15020) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Hú köszi kipróbálom!

És milyen amúgy?

(#15022) juve600 válasza Vjankovics82 (#15021) üzenetére


juve600
nagyúr

én visszaraktam az MIUI EU-t,minden jó rajta amúgy,de nekem mintha a térerő nem mindig lett volna jó

(#15023) logarithm


logarithm
őstag

Elérhető számunkra is az új twrp, Anik_khan legyártotta mára nekünk :)
Letöltés : twrp-3.1.0-0-ido.img

[ Szerkesztve ]

(#15024) juve600 válasza logarithm (#15023) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

hogy kell telepíteni ?

(#15025) logarithm válasza juve600 (#15024) üzenetére


logarithm
őstag

Letöltöd a képfile-t, belső sd-re rakod -> twrp-be bootolsz, majd install (telepítés) fül->jobb alul install image (képfájl telepítése) -> betallózod és telepíted [recovery-t raksz azt válaszd ki], kész :)

(#15026) juve600
Nem, csak a recovery partíciót frissíti.

[ Szerkesztve ]

(#15026) juve600 válasza logarithm (#15025) üzenetére


juve600
nagyúr

nem fog törölni semmit a telóról ?

(#15027) juve600 válasza logarithm (#15025) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R :R

(#15028) this is life


this is life
Ármester

Redmit mikent kell frissiteni ez van a jovendobeli telefonon
Sd-rol megy az os frissites ? Ami van kepen rom az frissitheto konnyeden ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15029) solarix45 válasza vegyszer (#15012) üzenetére


solarix45
senior tag

A Magisk kell neked szerintem. Lineage-on használom a beépített su-val. Megy vele a Citrix Secure Mail és az RSA SoftToken is. Csak arra kell figyelni, hogy a MagiskHide be legyen kapcsolva, a BusyBox pedig ki (Citrix emiatt nem ment).

(#15030) slayernick66


slayernick66
tag

Sziasztok,

Redmi 3-asomon MIUI Global 8.2 Stable ROM van (8.2.1.0 (LAIMIDL)). Ugy erzem, hogy sokat eszik az Android System - mindig 20-30% korul, akkor is amikor egesz nap google maps vagy spotify vagy mas sokat fogyaszto program is dolgozik. Ez normalis? Lehet valahogy visszafogni a fogyasztasat?

koszi, udv

(#15031) juve600 válasza slayernick66 (#15030) üzenetére


juve600
nagyúr

rakj fel EU-s romot

(#15032) Viktor0610 válasza slayernick66 (#15030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Android "fogyasztása" néha nálam is sok, de az a kérdés, hogy a kijelzőidőd.

Amennyiben az megvan 8-10 óra, akkor nem feltétlen kell foglalkozz a sokat fogyasztó appal, rendszerrel.

Egyébként meg igen, tegyél fel EU ROM-ot. Azt mondják, azzal a legjobb az akku. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15033) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok !
A redmi 3-ra a stabil global 8.2.1.0 fastboot miui-t erdemes feltenni ? Megfeleloen mukodik, van valakinek tapasztalata rola ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15034) vegyszer


vegyszer
addikt

Az miért van, hogy folyamatosan éltünk EU dev rom alól a recovery?

Mindig ha kell, kábellel fel kell tenni, hiába a rom csere után a védő cofface-no-verity.zip, és reboot után van is recovery, de néhány rendszer felállás után már nincs. :F :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15035) Viktor0610 válasza vegyszer (#15034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valamit rosszul csinálsz.

Én lassan másfél éve minden hét pénteken feldobom a heti EU dev. ROM-ot, soha nem tűnt el a recovery.
Egy esetben volt kérdés, de akkor sem tűnt el.

Ahogy én csinálom.
Updaterből bootolok recoverybe, ott kiválasztom a letöltörr ROM-ot, majd feltelepítem, végül restart.

Samsung Galaxy A54

(#15036) vornia válasza Viktor0610 (#15035) üzenetére


vornia
senior tag

és vegyszer

Vagy pl felrakott egyszer valami romot.Mint én a miuihu-t,az nekem egyszer echte kínai recoveryt hozott fel, + nincs frissítés menüből recovery módba lépés. Azóta kikapcs-bekapcsoláskor vol +/- power gombbal érem csak el a twrp-t

(#15037) Upo válasza vegyszer (#15034) üzenetére


Upo
addikt

A no-verity-nek nincs köze a recoveryhez, az a boot blockot patcheli hogy a nem gyárilag aláírt rendszer is elinduljon.
Nem amiatt tűnik el. Az magától amúgy sem tűnik el, csak ha valami felülírja. Vagy olyan romot raksz fel amiben van recovery (akkor lecseréli ami fent van), vagy a telóra lehet telepítve valami app ami esetleg bekavar a recoverybe.
Tuti próba egy factory reset lenne, üres telón ha nem tűnik el, akkor egyenként felrakni a programokat amiknek root elérése van és megpróbálni a recoveryt, akkor kiderül hogy melyik szoftver okozza. Az is lehet, hogy mindent visszarakva se jelentkezik a hiba, akkor valami hiba volt a mátrixban vagy esetleg nem kívánt dolog lehetett a rendszerben.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15038) Upo válasza vornia (#15036) üzenetére


Upo
addikt

A miuihu rom NEM tartalmaz recovery-t. Ez azt jelenti, hogy ami eredetileg is volt, az marad. Amit te kínai recoverynek gondolsz, az egy boot/teszt menü. A legalsó teljes soros gomb feletti sorban a jobb oldali gomb átvált angolra, ott látod hogy mik vannak benne, és a recovery gomb el kell hogy indítsa a recovery-t. Ez a menü a kínai developer romokba került be valamelyik verzió óta, ha annál újabbat raktál fel akkor már ez van benne. Szerintem ez még jobb is, innen nem csak recoveryt hanem fastboot-ot és edl módot is lehet indítani. A MIUIHU rom pedig mint tudjuk a kínai dev-ből készül.
Recoverybe lépést meg nem a frissítés menüből szoktam, hanem power gomb menüben a restart alatt nyomok recovery-t.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15039) erdomester2


erdomester2
tag

Sziasztok!

A barátnőm 1 éves redmi 3-ja iszonyatosan belassult. Igazából már fél év után kezdődött, én már biztosan földhöz vágtam volna - de szerencsére nem mindenki annyira türelmetlen, mint én. Nekem a majd 3 éves (top) HTC telefonom is legalább 10x gyorsabb, pedig az sem reagál már tized mp alatt.

Más is tapasztalt ilyet? Mit lehet tenni? Factory resetet még nem toltunk rajta.

Bálint

(#15040) juve600 válasza erdomester2 (#15039) üzenetére


juve600
nagyúr

factory reset,legújabb rom felrakása megoldja

(#15041) erdomester2 válasza juve600 (#15040) üzenetére


erdomester2
tag

Köszi. A legújabb romot úgy rakom fel, hogy felmegyek az alábbi webhelyre a telefonról, letöltöm és klikk install, mint egy appot? http://en.miui.com/download-298.html

(#15042) juve600 válasza erdomester2 (#15041) üzenetére


juve600
nagyúr

olvasd el az összefoglalót,le van irva

(#15043) vornia válasza Upo (#15038) üzenetére


vornia
senior tag

Na csak hogy nekem a power gomb utáni menü alatt nekem csak sima újraindítás van, nincs reoverybe indítás.
Nem,nem raktam fel kínai romot,csak a miuhu-t, tehát akkor elvileg az tette fel magának.
hm

[ Szerkesztve ]

(#15044) Upo válasza vornia (#15043) üzenetére


Upo
addikt

Tényleg, valahol a beállításokban volt olyan hogy kiterjesztett kikapcsoló menü vagy valami hasonló (valami tekervényes megfogalmazása van), lehet hogy valaki egyből rámondja hogy hol van, most nincs redmi3 a közelemben. Azt kell bekapcsolni, és akkor az újraindítás megnyomása után lesznek gombok hogy hova.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15045) Faaaguuu


Faaaguuu
csendes tag

Sziasztok!
Redmi 3 pro telefonom a következőt produkálta.
Menet közben egyszer csak kikapcsolt és sehogyan nem tudtam bekapcsolni. Hiába próbáltam mindenféle billentyűzet kombinációt, próbáltam tölteni hátha csak lemerült az akksi, de nem segített.
Majd az eset után 3 nappal, amikor a garanciális ügyintézést kezdtem volna, gondoltam teszek még egy próbát
feltettem töltőre, majd bekapcsoló gombot megnyomtam és indult a telefon és azóta is működik. Mire számíthatok a telefonnál? Még van rá 1.5 hónap garancia.

(#15046) juve600


juve600
nagyúr

üdv

van olyan lehetőség a miui-ban hogy a lokscreen-en mutassa az időjárást ? nem témára gondolok

:R

(#15047) Viktor0610 válasza juve600 (#15046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.
Csak témával megoldható.

Viszont azt meg tudod tenni (pontosabban régebben volt erre lehetőség biztosan), hogy csak a záróképernyőt használod az adott témából. :)

Samsung Galaxy A54

(#15048) juve600 válasza Viktor0610 (#15047) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi

(#15049) tib78


tib78
tag

Hali, kipróbálnám a RR ROM-ot.
Hogy tudok áttérni Mokee MK71.1-ről?

Új TWRP kell hozzá?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#15050) juve600 válasza tib78 (#15049) üzenetére


juve600
nagyúr

TWRP -ben mokee törlés,utána RR telepités

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.