Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) egopista válasza vegyszer (#14650) üzenetére


egopista
tag

Ha SIM-et cserélsz, majd nézd meg a számlán, hogy aznap küld-e a telefon nemzetközi smst. Mikor 4G -sre cseréltem a kártyát, aznapra lett nekem kiszámlázva egy nemzetközi sms, pedig a telefonban semmi nyoma. Gondolom valami Miui sim aktiváció lehetett, de elég alattomos, hogy szó nélkül csinálja. Kb 60 forint volt, de akkor is...

[ Szerkesztve ]

(#14652) Met


Met
nagyúr

Romban lehet állítani hogy a wifi és a mobilnet ne legyen aktív együtt?
Úgy kellene hogy amikor bekapcsolom az egyiket és a másik is be van kapcsolva akkor a másik kikapcsoljon.
Amikor hazajövök bekapcsolom a wifit és gyakran elfelejtem kinyomni a mobilnetet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14653) Orlin


Orlin
addikt

Ma eltűnt az üzenetek ikon a főképernyőről. :D
Valaki találkozott már ilyennel?Pontosabban ott van csak nem látszik.Mert,ha rányomok megnyitja.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14654) vornia válasza Met (#14652) üzenetére


vornia
senior tag

Elvileg amint wifit érzékel automatikusan átáll.Azért látod "bekapcsolva" a mobilnetet mert passzív módban tartja hogy ha nincs wifi azonnal átváltson

(#14655) juve600 válasza Met (#14652) üzenetére


juve600
nagyúr

nálam be van kapcsolva a wifi meg a mobilnet is,de a mobilnet csak akkor megy ha nincs elérhető wifi a közelben

miuihu 7.3.2

(#14656) Viktor0610 válasza Met (#14652) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Met:
Évek óta úgy használom a készülékeim, hogy folyamatosan aktív a mobilnet és a wifi IS.
A készülék nagyon okosan a wifit részesíti előnyben, ha kimegyek a wifi vételi körzetéből, átvált mobilnetre.
Nincs szükség kapcsolgatásra. Persze, ha a wifit bekapcsolod, és a készülék kapcsolódik valami wifire, a mobilnetet nem használja.

Orlin:
Kapcsold ki-be, ha nem segít, változtass témát, majd állítsd vissza. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14657) Met


Met
nagyúr

Köszi mindenkinek, ezt nem tudtam/gondoltam :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14658) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,
Szükségem lenne egy kis segítségre Windows 10-emet nem tudom rávenni hogy a Xiaomi Redmi 3-am felismerje.
Előre is köszi a segítőkész hozzászólásokat.
üdv,
lakisoft

(#14659) trebrona válasza lakisoft (#14658) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szia, összefoglalóban a megoldás.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14660) lakisoft válasza trebrona (#14659) üzenetére


lakisoft
veterán

Értem én, de bárhogy próbálom nem jön össze. :R Mielőtt az előző HSZ-t megírtam átolvastam és megpróbáltam megcsinálni. :R Nem jelenik meg a listában a megfelelő driver. :R

[ Szerkesztve ]

(#14661) trebrona válasza lakisoft (#14660) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mik jelennek meg a listában?

Szerk: illetve még egy bagatellnek tűnő kérdés, képernyőzár feloldva, értesítősávban MTP mód kiválasztva?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14662) lakisoft válasza trebrona (#14661) üzenetére


lakisoft
veterán

re Szerk: igen.
Gyakorlatilag felhozza az összes eszközt. :R

[ Szerkesztve ]

(#14663) trebrona válasza lakisoft (#14662) üzenetére


trebrona
nagyúr

Milyen drivereket listáz? MTP USB eszköz nem jelenik meg?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14664) lakisoft válasza trebrona (#14663) üzenetére


lakisoft
veterán

MTP USB eszköz nem jelenik meg.

(#14665) trebrona válasza lakisoft (#14664) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egy screenshot-ot tudnál, milyen drivereket listáz?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14666) lakisoft válasza trebrona (#14665) üzenetére


lakisoft
veterán

Kikerülöm inkább ezt a problémát. Van olyan oprendszer amint az MTP hibátlanul megy? pl Windows 7 64bit?

(#14667) Aethelstone válasza lakisoft (#14666) üzenetére


Aethelstone
addikt

Windows 10 64 bit, Ubuntu 16.04. Próbáld meg másik kábellel. Van olyan kábel, ami csak töltésre jó, adatkábelnek nem.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14668) lakisoft válasza Aethelstone (#14667) üzenetére


lakisoft
veterán

2 kábellel próbáltam eddig lehet hogy egyik se jó. Win 8 alatt folyamatosan és win 10 alatt is néha csippan a telefon mintha ki be dugdosnám. :R

(#14669) Aethelstone válasza lakisoft (#14668) üzenetére


Aethelstone
addikt

A telefonhoz adott kábelt gondolom, hogy próbáltad. Az elvileg adatkábel IS.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14670) lakisoft válasza Aethelstone (#14669) üzenetére


lakisoft
veterán

Igen azzal kezdtem. :R

(#14671) lakisoft


lakisoft
veterán

Na a telefon meg van a gyári kábellel. A többi valószínűleg nem kompatibilis ezzel. Drivert kell már csak szereznem és menni fog. :R

(#14672) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Sziasztok. Hosszú idő után tegnap visszatértem Miui-ra lé is töltöttem a friss verziót utána. Előtte szépen twrp és supersu. Ment minden. Lefrissítettem és már nem hagyja a twrp és supersu telepítését. Szar a hang is, nem értették belőlem semmit, lehet az a VoLte miatt? És persze jó volna ha normális recovery lenne a telefonon és root is. Ugyan az az oprendszer van fent és ugyan azzal a kábellel csinálom, csak a rom más és még sem enged semmit. A miui.hu oldalon található programmal valami olyat ír ki hogy a redmi3 fastboot izé nem win 32bit támogatott, amúgy 64bites a rendszer és pár órával előtte minden ok volt...

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#14673) juve600 válasza kisbarack (#14672) üzenetére


juve600
nagyúr

miuihu TWRP -vel működik nem a gyári recoveryvel
próbáld meg tiszta telepitéssel

(#14674) kisbarack válasza juve600 (#14673) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Épp ez a gondom hogy a miui tool nem telepíti fel a dolgokat

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#14675) juve600 válasza kisbarack (#14674) üzenetére


juve600
nagyúr

TWRP nem tudod előhivni ?

hangerő +- és bakapcs egyszerre

(#14676) kisbarack válasza juve600 (#14675) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Ott sajnos valami gagyi recovery jön be. Annyira tiszta telepítést csináltam, hogy a miflash-nél beállítottam a minden törlését. Jó is volt a rom utána, csak miután letöltöttem a frissítést hozzá, és telepítettem, na azóta szarakodik így.

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#14677) trebrona válasza kisbarack (#14676) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor persze, hogy nem működik a multitool. Nyisd ki a bootloadert előtte! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14678) kisbarack válasza trebrona (#14677) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Azon volnék épp, de valami miatt nem hgyja

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#14679) trebrona válasza kisbarack (#14678) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eddig semmi említést nem tettél erről...
Bootloadert nem multitool-lal nyitod.

Szvsz olvasd újra az összefoglalót! :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14680) kisbarack válasza trebrona (#14679) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Igen nem említettem, de mivel olvsgattam ismét, így felmerült bennem a látottak alapján, mi van ha visszazárt valami miatt ami furcsa lenne hisz OTA után nekem még nem csinált ilyet. mindegy újra szerdtem a Miflaschunlock-ot ls megcsináltam a belépéseket ahogy kell telón és i.mi-n is ... hegesztő nyuszkót nézve elindítottam az unlockot, de egyszer sem akart végigfutni. akkor ismét próbáltam a miuitoolt és végig is futott a TWRP telepítése, de nem indított ujra a teló. Megint előről kezdtem a TWRP telepítést és végig is ment, szóval siker! Pedig nem tudtam unlockolni a telót, és mindent ugyan ugy csináltam... érdekes, és ugye már supersu-t is feltette a TWRP. :C

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#14681) juve600


juve600
nagyúr

van új LineageOS build.... :)

(#14682) Wesder válasza juve600 (#14681) üzenetére


Wesder
félisten

Mit tud?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14683) juve600 válasza Wesder (#14682) üzenetére


juve600
nagyúr

jó lett a kamera pl

(#14684) lakisoft válasza lakisoft (#14671) üzenetére


lakisoft
veterán

Na továbbra is driver problémám van. -!Mondjuk hogy user error!- Tudna nekem segíteni valaki? Legszerencsésebb a személyes segítség lenne Hajdú-Bihar megyéből különösen előnyös lenne Debrecenből. :R

[ Szerkesztve ]

(#14685) bgyg1 válasza lakisoft (#14684) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Pontosan mi a probléma?

(#14686) lakisoft válasza bgyg1 (#14685) üzenetére


lakisoft
veterán

driver volt. ez megoldva. :R

További infók, hogy a bootloader le van zárva és a MiFlash nem látja a telefont (download módban sem)
USB debugging enabled és a Mi PC Suite is felrakva. :R

[ Szerkesztve ]

(#14687) lakisoft válasza lakisoft (#14686) üzenetére


lakisoft
veterán

Hogyan tovább?

(#14688) trebrona válasza lakisoft (#14687) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14689) Wesder


Wesder
félisten

Képernyővideó app került a 7.3.9.-es Dev. ROM-ba, és normàlisan működik hàl istennek. 3rd Party appal csak akadozós f@s videók születtek :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14690) csabi63 válasza Wesder (#14689) üzenetére


csabi63
senior tag

(#14691) coolabácsi válasza lakisoft (#14686) üzenetére


coolabácsi
tag

Nekem ez látta : MiFlash20160401 az újabbak nem, és fastbootmodban csak.Dev-ről váltottam stabilra és kérni kellett nyitást.

(#14692) Wesder válasza csabi63 (#14690) üzenetére


Wesder
félisten

A "Vedd fel kazettàra" új értelmet nyert :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14693) fuze


fuze
őstag

xposed telepíthető belső tárolóból is? Ki lett szedve az SD kártyám és nem tudom hol van.

adms.hu | UI Designer

(#14694) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Van egy redmi3 pro keszülékem, meg spemall-os beszerzes. kinai stable rommal erkezett, de felraktam ra a global developert. most nezem, hogy a global stable is tartalmazza mar a magyar nyelvet. hogyan tudnam felraki ra a stable romot, mivel ugy nezem google is integralva van bele es a magyar nyelv is. bl nem lett nyitva nem kellett a rom cserehez anno.
a valaszokat elore is koszonom!

(#14695) Wesder válasza Blamazs (#14694) üzenetére


Wesder
félisten

Röviden: Összefoglaló :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14696) Blamazs válasza Wesder (#14695) üzenetére


Blamazs
senior tag

Elolvastam, de nem tudom kideriteni, hogy sima updaterrel mehet fel,vagy valami mas verziot kell alkalmazni.

(#14697) Wesder válasza Blamazs (#14696) üzenetére


Wesder
félisten

Sima updater

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14698) Blamazs válasza Wesder (#14697) üzenetére


Blamazs
senior tag

Köszi!
Azzal csinaltam, szerencsere jo is lett.

(#14699) Wesder válasza Blamazs (#14698) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs mit :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14700) Blamazs válasza Wesder (#14699) üzenetére


Blamazs
senior tag

Lesz valamikor hivatalos 6.0 ezekre a telefonokra? Van errol valami info esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.