Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) Wesder


Wesder
félisten

Úgy nèz ki, hogy az újraindítós bug MIUI9 alapjaiban van benne, mert az eheti eu ROM is produkálta. :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15952) skristof


skristof
tag

sziasztok!

oda szeretném adni a húgomnak a Redmi 3-amat, mert másra váltottam.
azonban még 2016 februárjában tettem rá egy greatslon custom ROM-ot, ami értelemszerűen nem frissül OTA és semmi egyéb. BL zárt.

szeretnék olyan állapotot létrehozni, hogy neki ne legyen semmi dolga a telefonnal, a belakásán kívül. milyen ROM-ot tegyek rá? global stable, ami frissül is OTA? mezei usernek lesz, nem akar hozzányúlni majd egyáltalán.

köszi

(#15953) Wesder válasza skristof (#15952) üzenetére


Wesder
félisten

Xiaomi.eu ROM

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15954) skristof válasza Wesder (#15953) üzenetére


skristof
tag

zárt BL-em van, összefoglaló alapján ahhoz nyitott kell.

azóta ez változott?

(#15955) vegyszer válasza skristof (#15954) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem tart sokáig kinyit. Megéri.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15956) vegyszer válasza Wesder (#15951) üzenetére


vegyszer
addikt

Milyen újraindítós bugra gondolsz?
Amikor fekete a kijelző, de nem reagál? Mert én néztem a három nyelvű kínai kínai angol rommal, de abban is megjelent eme bug.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15957) Wesder válasza vegyszer (#15956) üzenetére


Wesder
félisten

Igen arra. Ezt gyökeresen kène kiírtani mert alapjaiban benne van a 9-es MIUI-ban. :(((

A legelső bèta óta produkálja minden global ès eu ROM.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15958) vegyszer válasza Wesder (#15957) üzenetére


vegyszer
addikt

Más teló is csinálja?
Esetleg tudsz szépen fogalmazni angol/mandarin nyelven reportbug szöveget?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15959) Wesder válasza vegyszer (#15958) üzenetére


Wesder
félisten

Redmi 3 Pro-m van, asszonynak 4A ès tudtommal az övè nem produkálja.

Ha megint előjönne reportolom angolul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15960) vornia válasza Wesder (#15957) üzenetére


vornia
senior tag

Halkan megjegyzem,párom mobilja is produkálja ezt elvétve.
Eddig az ájfón ,és nem miui ketyeg rajta 😂😂😂🤗

(#15961) vornia


vornia
senior tag

Üdv.

Érdekel a véleményetek. Nektek mi a logikusabb?

1. Jegyzetbe emlékeztető beállít, majd az adott napon a beállított órában (helyi idő szerint) megtörténik a riasztás /emlékeztetés.

2. Jegyzetbe emlékeztető beállít, majd az adott napon a beállított órában (az eredeti időzóna szerinti!) időpontban történik meg a riasztás /emlékeztetés.

Kíváncsi vagyok....

(#15962) Wesder válasza Wesder (#15959) üzenetére


Wesder
félisten

Rákèrdeztem asszonynál, ès neki nem csinálja, szóval ez Redmi 3 bug. Jó lenne ha kiszednèk :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15963) sunavlys válasza vornia (#15961) üzenetére


sunavlys
senior tag

1-es

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#15964) szunyika


szunyika
tag

Nekem a mostani heti frissítés óta van kijelző bug.
Egyszer amikor úgy gondolja akkor fekete lesz a kijelzo. Nem kikapcsol hanem full fekete. Ekkor kétszer ha megnyomom a power gombot akkor a billzár fogad. Teljesen random időközönként csinálja, van hogy mindenféle beavatkozás nélkül, pl youtube közben... Nagyon gáz

(#15965) vegyszer válasza szunyika (#15964) üzenetére


vegyszer
addikt

Üdv a klubban!
:W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15966) fer válasza szunyika (#15964) üzenetére


fer
őstag

Ez most a miui9?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#15967) peestike


peestike
senior tag

Feltettem a heti eu dev-et. Nem tudom, hogy másnak is előjött e, de nekem az újjlenyomat érzékelő csak nagyon sokára, vagy egyáltalán nem akar menni.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15968) juve600


juve600
nagyúr

üdv

van egy Redmi Note4 telóm nyitott BL-el, a feleségemnek egy Redmi 3-ja amin le szeretném cserélni a miui-t RR romra
ha a feleségem telóján az én miui fiókommal lépek be illetve hozzáadom a fiókomhoz akkor egyből tudnám nyitni rajta a BL-t ??

:R :R :R

(#15969) skristof válasza vegyszer (#15955) üzenetére


skristof
tag

köszi, tényleg gyorsan jóváhagyták - tegnap kértem, mára meglett.

viszont custom ROM-mal tudom majd unlockolni?
a leírás alapján csak gyárival lehet - de fastboot ROM-ot meg nem engedte feltenni, mert zárt BL
kicsit ördögi körnek érzem :((

(#15970) vegyszer válasza skristof (#15969) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha egyszer van jogod nyitni, és nyitod is, akkor nem záródik vissza.
Csak a legritkább esetben. ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15971) vegyszer válasza juve600 (#15968) üzenetére


vegyszer
addikt

Fiókonként havonta egy készüléket bátran lehet nyitni állítólag. Ha egyszer volt nyitási igényed, egyes beszámolók szerint nem is kellett várni, nyílt egyből.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15972) juve600 válasza vegyszer (#15971) üzenetére


juve600
nagyúr

már nyitva a teló,TWRP fent,megy fel az RR arra a telóra is,
mi fiókomból meg töröltem asszony telóját

(#15973) vegyszer válasza juve600 (#15972) üzenetére


vegyszer
addikt

Akkor neked se kellett várni. Ezt te is meg tudod erősíteni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15974) trebrona válasza vegyszer (#15973) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valószínűleg egy fióknál csak az első telefon nyitásánál kell 72 órát várni, következőknél már nem. Ezt már többen megerősítették.

Saját fiókommal már öt készüléket nyitottam.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15975) vegyszer válasza trebrona (#15974) üzenetére


vegyszer
addikt

Én csak egyet, a Zasszony Redmi Pro - ja nulladik pillanatban nyitva volt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15976) juve600 válasza vegyszer (#15973) üzenetére


juve600
nagyúr

igen

(#15977) juve600


juve600
nagyúr

redmi 3 ,nyitott BL
legújabb eu-s romot raknám rá,30 perce a mi logot és alul az android feliratot látom :(((

(#15978) trebrona válasza juve600 (#15977) üzenetére


trebrona
nagyúr

Alatta pöttyök, vagy csík mozog?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15979) juve600 válasza trebrona (#15978) üzenetére


juve600
nagyúr

pöttyök

(#15980) trebrona válasza juve600 (#15979) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor jó lesz az. Ilyenkor a pöttyöket bámulva úgy tűnik, mintha jóval több idő telt volna el, mint valójában. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15981) juve600 válasza trebrona (#15980) üzenetére


juve600
nagyúr

pedig már több mint 30 perc eltelt :(((

(#15982) juve600 válasza trebrona (#15980) üzenetére


juve600
nagyúr

hát ez 45 perc után se indult el :(((

feltettem a lineageos 14-et.az 10 perc után felállt a rendszer

(#15983) szunyika válasza fer (#15966) üzenetére


szunyika
tag

Igen

(#15984) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

előzmény

Megjött Kínából a kijelző, kb. fél óra alatt kicseréltem (most szedtem szét életemben először telefont), működik szépen. Négyezerből kijött. Célszerű kétoldalú ragasztót beszerezni (nekem legalábbis nem volt jobb ötletem), mert az akksit meg a kijelzőt újból rögzíteni kell. Víztől (esőtől) ezentúl jobban védeni kell, mert nincs körberagasztózva, ami tömítene.

[ Szerkesztve ]

(#15985) Upo válasza Ereshkigal (#15984) üzenetére


Upo
addikt

Én kérdeztem az eladótól hogy kétoldalú ragasztó van-e hozzá erre visszaírt, hogy ad ajándékba. És tényleg volt a csomagban egy kis darab amiből tudtam vágni megfelelő csíkokat. Régen volt és más teló, de lehet hogy most is bejön. Illetve nálam az volt az első és utolsó beragasztós csere, azóta mindig kerettel együtt rendelek (+frame), nekem azt a plusz 3-5$-t megéri hogy nem kell vésni-ragasztgatni, és így az általad említett tömítési gond sincs. És jó esetben 10 perc alatt kész a csere, csak szétcsavar- takaró elemeket-gumikat-árnyékolókat-hangszórót stb. átrak, összedug, becsavar és már kész is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15986) Ereshkigal válasza Upo (#15985) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Na igen, meg is lepődtem, mikor kiszedtem a csomagból az új képernyőt, hogy hoppá, ezt most hogy teszem bele... aztán rájöttem, hogy ugye szemből is bontani kell ehhez a telefont. Nem gondoltam bele, nem volt még tapasztalatom, illetve nem figyeltem eléggé, valamiért nekem természetesnek tűnt, hogy egyben küldik. De nem. :)
A ragasztócsík érdekes sztori, mert nem volt itthon a szokásos "alap", viszont van néhány méter hővezető szalagom, ami elég vékony, és mindkét oldala ragad (IC-t, tranzisztort szoktam vele hűtőbordához ragasztani, ha a csavarozás nem megoldható); erre a feladatra is megfelelt.

(#15987) andris1602


andris1602
aktív tag

Sziasztok

Egy kis segítségre lenne szükségem. Most tervezek ilyen telefont venni, elolvastam az összefoglalót, abban nem volt nyoma ezért megkérdezem: van valami tipushibaja, amire figyeljek?

Még valami: melyik most a legfrissebb MIUI, ami OTA-n keresztül frissíthető a telefonra?

Köszönöm előre is

(#15988) juve600 válasza trebrona (#15980) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
eu-s romot raknám fel
normál esetben mennyi idő amíg feláll a rendszer ?
TWRP alól rakom fel,mi logo,pöttyök mennek :) 20 percnél tart a dolog ( felírtam mikor kezdte :) )

:R :R :R

(#15989) trebrona válasza juve600 (#15988) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha jól emlékszem, nálam volt 40-45 perces sztori is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15990) juve600 válasza trebrona (#15989) üzenetére


juve600
nagyúr

most tart 50 percnél

(#15991) juve600


juve600
nagyúr

csak azt nem értem hogy az RR vagy LineageOs hogy megy fel 10 perc alatt ...........

(#15992) juve600


juve600
nagyúr

1óra20perc és semmi :((( :((( :(((

(#15993) trebrona válasza juve600 (#15992) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ebből akkor már nem lesz semmi. Melyik rommal próbálkozol?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15994) juve600 válasza trebrona (#15993) üzenetére


juve600
nagyúr

Utolsó eu

(#15995) trebrona válasza juve600 (#15994) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mondjuk kicsit pontosabban... Esetleg linkkel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15996) juve600 válasza trebrona (#15995) üzenetére


juve600
nagyúr

Most miflash - alközponti próbáltam, azt írja hogy missed hello packet, try to recover

(#15997) Upo válasza juve600 (#15996) üzenetére


Upo
addikt

Mi az az alközponti?
Milyen módban próbáltad, edl vagy fastboot? Próbáld edl módban. Driver rendben van? Kábel csere, másik portba dugás (hátlapi)?
Gép újraindítás esetleg? Ha a windowsban be van kapcsolva a gyors rendszerindítás az is szokott ilyesmit okozni (és még rengeteg fantom hibát ami a kikapcsolásával megszűnik).

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15998) juve600 válasza Upo (#15997) üzenetére


juve600
nagyúr

mindent próbáltam de nem jó
RR 5.8.5 meg simán felment rá TWRP alól,de miui rom twrp alól sem megy fel

(#15999) vegyszer válasza juve600 (#15998) üzenetére


vegyszer
addikt

A recovery védő zip is ment a rom után?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16000) vegyszer


vegyszer
addikt

Felettem a heti EU dev romot. De valami nem kerek az ujjlenyomat olvasással kapcsolatban.
Nem jelzi, hogy hozzá tettem az ujjam. Új mintát is vettem, akkor rendben olvasta, de oldani már nem akaródzik neki így se...

Ha nincs fekete nem reagáló kijelző hiba, lehet, hogy marad...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.