Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3218) Zolee11 válasza szaszlaci (#3216) üzenetére


Zolee11
senior tag

Tessék itt van néhány statisztika a kedvedért: KATT
Ahol van WD Green, ott nem látom a kiugró értékeket. Azért erre kijelenthetjük, hogy statisztika nem?

Nem tudom egy virtuális memória kikapcsolása, hogyan old meg egy másik merevlemezen lévő többfeladatos terhelést, de biztos.

Wdidle3 a program neve. Idle = tétlen, ami jelen esetben (de nem kizárólagosan) a parkolásra utal. Ennek vezérlése HDD firmware szintű, ebbe nem szólhat bele az oprendszer. (Az más, hogy lehet trükközni oprendszer alól, de akkor se az irányítja.)
Sokat mond egy cégről, hogy rögtön elkezdtek a Linuxra mutogatni.

Elolvastad, megértetted amit bemásoltam? Nem úgy tűnik. Senki nem írt ilyet (még a WD sem) amit te itt most állítasz, és tisztában vagyok a működéssel.
Javaslom elolvasásra: LINK

Garanciális cserére az akadozás igenis ok, engem nem érdekel a háttér, a működés, ha akadozik, márpedig azt teszi a kollégánál, akkor én úgy hozzájuk vágnám mint a pinty. Beviszem a notebookot, megmutatom a működést és a notebookot kérem vissza, vagy cserélhetik az egészet, nekem úgyis jó, de ellenkező esetben a notebookra nincs szükségük, nekem meg épp lehet. 15 napon túli "javítás" esetén meg cserekészülékre vagyok jogosult, ezt sem érdemes elfelejteni.

no brain, no problem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.