Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#400) Neck válasza pokmky (#89) üzenetére


Neck
veterán

Ezzel az érvvel csak az a baj, hogy én pl. párhuzamosan használok Android és Apple telefonokat, az egyik a magán (LG G6), a másik a céges (i 7) telefonom, és én pl agybajt kapok az Apple rendszerétől, úgymint:

- kicsi a kijelző felbontása
- a gyári navi fos, a Google Maps meg nem mindig érzékeli, ha másik útvonalat választok, nem hajlandó átkapcsolni (több kollégánál ugyanez)
- minimálisan nedves ujjal már nem nyit az ujjlenyomat olvasó, több ujjal is próbáltam (több kollégánál ugyanez)
- nem lehet rá olyan billentyűt telepíteni, amivel lehet swype-olni, mert pl a Mail alkalmazás nem engedi használni
- Nem tudok csak úgy, a BT ikon hosszú nyomására bemenni a BT eszközök közé, váltani köztük - helyette elő kell keresni a settings ikont, és bemenni a menübe
- Ugyanez a Wifivel
- a giroszkóp van, hogy fixen meghülyül, hiába forgatom a telefont, marad fekvőben. Ezt is sok embernél láttam már hibának
- Vannak appok, pl Skype for Business, ami úgy befagy, hogy hosszú 20-30 mp-ekig nem csinál a telefon semmit.

Arról már nem is beszélve, hogy a G6 GCammal rommá veri az iPhone kameráját, így pl azt egyáltalán nem is használom, vagy például a G6 Quad DAC-cal gyönyörűen szól, az iPhone-on meg jack sincs.

A fentiekbe használat közben gyakran, de legalábbis többször beleütközök, engem rendkívül bosszant, és egyszerűen nem értem, hogy miért mondja annyi ember, hogy az Apple mennyivel stabilabb + megbízhatóbb + jobb használni... miközben az Androidom a fentieket nem produkálja, cserébe tök stabilan, gyorsan működik egy évekkel ezelőtti hardveren is, és semmi gondom vele.

Egyszerűen nem értem...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.