Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) pokmky válasza B-L-A-C-K (#1999) üzenetére


pokmky
tag

Igen, csak lekapcsolt kijelző mellett látszik, amit nem nézegetek.

(#2002) Sgr_A válasza pokmky (#2001) üzenetére


Sgr_A
addikt

Hiába nem látszik, de ott a tudat, hogy egy 300k-s telón karcos a kijelző
Egy esetleges eladásnál biztos jelentkezik az összegben
biztos más korosztály vagyunk, nekünk még vigyázni kellett a cuccainkra, amikor gyerek voltam még vezetékes telefon is alig volt (70-es évek)

[ Szerkesztve ]

(#2003) icecave válasza pokmky (#2001) üzenetére


icecave
nagyúr

Én az üvegfólia mellett vagyok, keress rá a hozzászólásaimra, miért :D

Mondjuk hozzáteszem, ez az eddig leggyengébb kijelző, amivel találkoztam. Ahogy jártam, az a Note 9-emben nem tett volna látható kárt, i11-en meg durva, amit művelt.

(#2004) pokmky válasza Sgr_A (#2002) üzenetére


pokmky
tag

Én is vigyázok rá, amíg a használhatóság rovására nem megy, engem rohadtul idegesít mindenféle fólia, pláne a vastag üvegfólia. Nem azért vettem a telefont és őrizgetem, hogy utána a következő tulaj jól járjon. :)

(#2005) TechN7ne válasza btudos (#2000) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Meg az is más ,ahogyan fejlődik a technika régen ilyen biztonsági megoldásra nem is volt lehetőség.
Manapság meg olyan fóliákat lehet kapni ,hogy semmilyen minőségi különbséget nem tapasztal az ember.

Vagy talán ez valami függőség ,hogy az "apple" üvegét akarom csak fogdosni ,senki másét..
Mitől lenne másabb egy jó fajta üvegfólia gyártó minősége ,mint a gyári..? :)
Gyerekes gizdáskodás ,ilyen készülékeket fólia nélkül használni.
Még ha meg is teheti ,de vannak kivételek akik szeretnek vigyázni a cuccaikra.

(#2006) pokmky válasza TechN7ne (#2005) üzenetére


pokmky
tag

Gyerekes gizdának nevezel, miközben gyerekesen próbáljátok igazolni magatokat? Szánalom. :F

(#2007) B-L-A-C-K válasza pokmky (#2004) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem a kővetkező tulajnak őrizgetem, hanem tudom könnyen karcolódik és idegesítene ha azt látnám tele van az egész vele, vagy szimplán ha leejtem ne a kijelző törjön be, és cseréltetni kelljen ~100ezerért.

(#2008) chaosmonger válasza TechN7ne (#2005) üzenetére


chaosmonger
tag

Tök felesleges a fólia, az 5s-t 5 évig hordtam nélküle farmerzsebben, semmi baja nem lett. De ha lenne is, ez egy használati tárgy, ő van értem nem én őérte. Bár tudom van akinek inkább státuszszimbólum...
Azért remélem azt a fóliát levetted róla ami a vásárláskor volt rajta. ;]

(#2009) lmno válasza TechN7ne (#2005) üzenetére


lmno
őstag

"Gyerekes gizdáskodás ,ilyen készülékeket fólia nélkül használni."
LOL?
Tehát aki normálisan használja a telefonját, úgy ahogy kitalálták, az gizdáskodik? :F Van baj...

(#2010) B-L-A-C-K válasza chaosmonger (#2008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha majd leejtesz egy 400 ezres telefont és betörik, majd gondolj erre a mondataidra.

(#2011) chaosmonger válasza B-L-A-C-K (#2010) üzenetére


chaosmonger
tag

Tok van rajta, úgy csak akkor törik be ha pofával pont egy kiálló kődarabra esik. Úgy meg fóliával is betörik.
De én nem akarok meggyőzni senkit, nyilván mindenkinek más a tűrésküszöbe, csak én biztos soha nem fogok fóliát használni.

(#2012) B-L-A-C-K válasza chaosmonger (#2011) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De akkor tokot is minek használsz, az nem ciki :F

(#2013) chaosmonger válasza B-L-A-C-K (#2012) üzenetére


chaosmonger
tag

De ciki. De az muszáj, a fólia nem. Egyébként az emberi irracionalitás egyik csúcspontjának tartom, hogy mobiltelefonokat készítenek üveg hátlappal.

(#2014) B-L-A-C-K válasza chaosmonger (#2013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk azt sose fogom fel hogyha már tokot használsz, egy jó minőségű üveg (pl Nillkin), miért ne mehetne fel rá, semmivel sem fogod rosszabbnak érezni a kijelzőt, és nem kell nézni mihez rakod be a zsebedbe, vagy éppen leesik nem a kijelző törik be.

Persze te tudod, te telefonod.

(#2015) dptrsk


dptrsk
addikt

Ha már tokok, olyan tokot tudtok ajánlani ami minél vékonyabb és a belseje szövet?

(#2016) B-L-A-C-K válasza dptrsk (#2015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha karcok miatt akarsz szövetet, egyszerűbb ha raksz rá egy full body fóliát, és úgy mehet rá bármilyen tok, én így használom a Pitaka tokot.

(#2017) chaosmonger válasza B-L-A-C-K (#2014) üzenetére


chaosmonger
tag

Nekem egyértelmű a különbség, a telefonnal a kommunikáció alapvetően az érintőképernyőn keresztül történik. Engem zavarna a tudat, hogy van az ujjam és a telefon között egy plusz réteg.
Olyan ez, mint az óvszergyártók is azt mondják, hogy meg se fogod érezni a különbséget ha felhúzod, de azért mindenki tudja hogy nem ugyanolyan na. :)

(#2018) B-L-A-C-K válasza chaosmonger (#2017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Érdekes hogy annak a tudata hogy karcos lesz enélkül nem érdekel, de az hogy van rajta valami amit észre se veszel tokkal az zavar. Ja és úgy hogy telefonodra tokot raksz, ami jelen esetben a te példáddal élve az is egy óvszer ilyen alapon...

Na de szerintem el is engedhetjük a témát, lényeg neked így megfelel. ;)

(#2019) icecave válasza B-L-A-C-K (#2016) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogy megy rá a pitaka tok úgy? Az annyira "passzentos", hogy alig tudom leszedni. Ha még egy full body fólia is ott lenne, kb, ha levenném a tokot, jönne vele a fólia is a szélén.

(#2020) B-L-A-C-K válasza icecave (#2019) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A keretnél a 4 sarkánál a fóliát nem rakod fel, és úgy fel le tudod szedni úgy hogy nem jön fel máshol. Leszedni meg a Pitaka tokot úgy tudod hogy van egy technikája, az egyik szélénél a 2 sarkát megfogod, és lehúzod, nem nagy ügy ha ráérzel.

[ Szerkesztve ]

(#2021) TechN7ne válasza chaosmonger (#2011) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

A sok zagyvaság mellett ,hogy nem szeretik a fóliát ,de tokba bele rakod...? ;]
Te vagy ma a nap vicce ,köszönöm ezt a jól indított reggelemet a kávém mellett ,neked is szép napot! ☕️

Nyílván ha szükségünk van az eretedi formatervre ,tokba nem rakom bele a készüléket ,max. fóliát rakok rá...
Mind1 ,nem az enyém...
Ez olyan mint mikor mit nézzünk meg egy emberen először ,én cipő és a körmei tisztaságát. ;)
Ahogyan vigyázz a cuccaira az ember ,sok mindent elárul róla ,hogy milyenek az igényei.

[ Szerkesztve ]

(#2022) Balaena


Balaena
csendes tag

Sziasztok!

2 napja én is a boldog i11 tulajdonosok táborát gyarapítom. :C
Olyan kérdésem lenne, mivel eddig csak kisebb telefonjaim voltak (most egy SE-t váltottam le), hogy az ördögbe hordjátok magatokkal ezeket a "tepsifonokat"? :DDD
Zsebbe nem fér, farzsebemből félek hogy kiesik, meg ráülök... Az asztalra ha kiteszem, sokszor ottfelejtem amikor ide-oda mászkálok a munkahelyemen... Valami jó ötlet?
Tegyem nyakba akaszthatós tokba? :U :DDD

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#2023) icecave válasza Balaena (#2022) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ki milyen nadrágokban járkál. Nekem vászon/farmer van, egyi ksem bőszárú, mert utálom,hanem rendes (és nem a skinny, az férfiakra hogy is mondjam....) és eddig mindegyik zsebébe belefért. Leülni még okés vele, bár az igaz,hogy a cipőfűző közéses guggolásos művelethez már kiveszem a zsebemből. Munkahelyen asztalon van egy kis állványom, hogy úgy egyből oldjon a face ID, ha hozzáérek a display-hez, de ha kimegyek a szobából, magammal viszem.
Még valami: akkor viszont bajban lennék, ha "kanócos" ülesem lenne hozzá, azzal együtt már gáz, minden egyes leülésnél feszülne a csatlakozóban. Viszont bt-vel ezt ki lehetett küszöbölni.

(#2024) Gsx-rr válasza Balaena (#2022) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Alapban nem tudnek leulni telefonnal a nadragzsebemben. Ahogy szallok be a kocsiba mar a kezembe van.

(#2025) chaosmonger válasza TechN7ne (#2021) üzenetére


chaosmonger
tag

Számomra inkább az minősíti az embert, ha egy alapvetően normális vitába rögtön a másik fél minősítésével lép be. Szóval egy kicsit szánalmas vagy. Tanulj a többiektől, akik normálisan el tudták mondani, hogy miért használnak fóliát. Műveld kicsit magad.

(#2026) pokmky válasza TechN7ne (#2021) üzenetére


pokmky
tag

Kicsit visszavehetnél a fiatalos lendületből, mert úgy tűnik mindenki hülye nálad, csak te vagy a helikopter...

(#2027) TechN7ne válasza icecave (#2023) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem így lassan 2 hónap után a készülék súlya nem a megszokott ,érezni hogy nehezebb mint a többi volt egy hangyányit ,valakit fejbe vágni vele rendesen megérezné. ;]

(#2028) TOZ


TOZ
addikt

Nagy megnyugvas nekem, aki ezerketszaz ev android utan valtott erre a keszulekre, hogy a legnagyobb gond a telefon korul, hogy hasznalunk vagy sem kifejelzo foliat, illetve befer-e a nadragzsebbe.
:R

(#2029) joey04 válasza chaosmonger (#2017) üzenetére


joey04
titán

+1. én sem fóliátok soha. tok az kell nekem is, de fólia nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2030) Blue meth


Blue meth
senior tag

Bt hibajavitasrol meg a Zene lag javitasrol nincs vmi info? Kezd kurva idegesito lenni, hihetetlen hogy hetekig igy kell szenvedni, mert nem kepesek megcsinalni.... es mi van ha ezzel beviszem az istyle-ba, mit tudnak mondani ra vajon?

(#2031) niof válasza Blue meth (#2030) üzenetére


niof
addikt

Majd egy fél év múlva... Vagy nyárra. Türelem! ;]

De a viccet félre téve, eléggé rosszul kezelték mostanában a szoftverfejlesztést az Apple-nél, szóval, lehet, hogy tényleg csak sokára érkeznek majd az apróbb javítások.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#2032) ádika86


ádika86
aktív tag

Sziasztok! Leejtettem az oktober elejen vasarolt iphone 11-es telefonom kb. 1 meter magasrol... Hiperszuper utesallo tokban, uvegfoliaval stb... na most a hatlapi kamera lehalt... fekete a kepernyo, ha megnyitom, vaku nem mukodik. Az elolapi mukodik. Kerdesem az lenne, hogy mitevo legyek? Vegyem meg ra gyorsan az Apple Care-t es setaljak be vele valamelyik szervizbe vagy nincs sok ertelme? A neten fellelheto megoldasok mindegyiket probaltam... :W A hivatalos apple szervizek kozul melyiket ajanljatok? Elore is koszi! :R

Predator G3-571-77QK

(#2033) B-L-A-C-K válasza ádika86 (#2032) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem tört be az üveg hátlap, és előlap, akkor gariztathatod, csak persze ne mond leejtetted.

Ezért most tudom megköveznek hogy ilyet ajánlottam, de ezt más is bepróbálná 99%...

(#2034) ádika86 válasza B-L-A-C-K (#2033) üzenetére


ádika86
aktív tag

koszi! semmi lathato serules nincs rajta. en se vettem eszre semmit, amig meg nem probaltam fenykepezni. szervizek kozul melyiket ajanljatok? :R

Predator G3-571-77QK

(#2035) btudos válasza ádika86 (#2034) üzenetére


btudos
veterán

Első körben azt, amelyiket a hivatalos szervizek közül a legegyszerűbben eléred. Mindegyikkel van pozitív és negatív tapasztalat is.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2036) TechN7ne válasza ádika86 (#2032) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ha nincs semmilyen fizikális törés külsőleg a készüléken ,akkor érvényes rá a hivatalos apple garancia.
Hiba jelenségnek feltünteted a kamerát és a vakut ,aztán leadod.

(#2037) Blue meth válasza niof (#2031) üzenetére


Blue meth
senior tag

Ez szánalmas... itt egy 300 ezres telefon, és nem tudom normálisan használni a bluetooth hangszórót hozzá, mert állandóan ledob... melómból kifolyólag nem tudok fülhallgatót használni, ezért csak a kis JBL-t tudom, és megőrjít már hogy napi szinten többször szivat, a zene laggolást meg meg se említem... tiszta röhej tényleg

(#2038) ruarua válasza Blue meth (#2037) üzenetére


ruarua
tag

Biztos iPhone hibája... :DDD

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#2039) Blue meth válasza ruarua (#2038) üzenetére


Blue meth
senior tag

?

(#2040) B-L-A-C-K válasza Blue meth (#2037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Venni kell androidot nincs mese.

(#2041) Rage47 válasza Blue meth (#2037) üzenetére


Rage47
veterán

Airpods 1 tökéletes és az is BT-n megy.

(#2042) dnl91 válasza Blue meth (#2037) üzenetére


dnl91
tag

Sennheiser BT fülesemmel semmi hasonlót nem tapasztaltam, katt csatlakozik, szól..

(#2043) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!

Gyors kérdés: miért drágább az Iphone Xs az Iphone 11-nél? (Telenornál drágább, és még sok helyen szintén)

(#2044) tboldi válasza mcdennis (#2043) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mert a XS eleve magasabb áron indított 2018-ban. És bár a 11 újabb modell, van, amiben mégis jobb a tavalyi, mint pl. az OLED kijelző.

alt="" title=""
A Wikipédiáról kivágva

[ Szerkesztve ]

(#2045) Blue meth


Blue meth
senior tag

Akkkor viszont lehet megis a keszulekkel van a problema, es nem a bluetooth-szal... 6s-el tokeletesen mukodott a JBL-em

(#2046) TechN7ne válasza Blue meth (#2045) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sajnos az i11 bt kapcsolata inkább apple termékekkel kompatibilis valóban ,többi iPhone al valóban nincs gond.
Ez olyan mint mikor lehagyták a 3,5 es jack bemenetet ,ki fogják lassan szűrni a külső gyártok termékeit ,érdekesség képen nekem a beats fülesekkel sincs bajom ,csak amihez nincs köze az almának.

Nálam nem ledobja a külsős termékeket ,szimplán pár track kapcsolgatás után nem szólnak ,player ugyan úgy megy tovább mint ha minden jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2047) tboldi válasza TechN7ne (#2046) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha ki akarják szórni, akkor miért vették fel az Apple Store-be pl. a DJI Osmót, különböző Bose hangcuccokat, vagy az XBOX és PlayStation kontrollereket? Nekem sántít a megérzésed. :D

(#2048) niof válasza tboldi (#2047) üzenetére


niof
addikt

Nekem is. Szerintem ha nem hiba, akkor egy sima kompatibilitási probléma lesz.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#2049) TechN7ne válasza niof (#2048) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Csak egy feltevés volt ,de mindenképp kompatibilitás hiba amit szoftveresen simán helyre tudnának rakni ,sokan reméljük hogy javítva is lesz.

(#2050) #04441088


#04441088
törölt tag

Mobilfox tokkal van valakinek tapasztalata?
Láttam yt-on videót, hogy helikopterbol dobtak ki a telefont, 30 métert túlélt, 100-at már nem. Bár szerintem jó volt az 15 és 30-40 méternek is.
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.