Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Szári válasza neoforce (#232) üzenetére


Szári
tag

Akkor különösen ajánlott az összes új Iphone mert kategória legjobb iPhone-jai. Na ne bassz.
Csak az akarom mondani, hogy akarsz venni valamit 200k-300k ig. Mert végső soron az ár érték számít. És az iPhone 11 mellé odarakod a Note10,Note10+, S10e S10, S10+,P30Pro, Oneplus7Pro akkor már nem biztos, hogy annyira ajánlott pláne ha ezek közül csak a Note10+ drágább picivel a többit meg lehet venni 50-80k val olcsóbban igaz, hogy ezek az árak csak akkor érvényesek ha megelégszel az 1 év bolti garival de mennyi gari is van az iPhone-on.? De nyugi premium resellernél vehetsz hozzá 30k ért 2 évet de akkor meg a többit is megveheted hivatalos úton és szintén marad a 50-80k difi. De ha már almát az almához hasonlítunk a tavalyi Xr ami most az iPhone11 nem kapott plecsnit nem véletlenül. Valóban csak 290k nem 300k de +1kamera +1gbram nem indokolja szerintem az ajánlást. Ennyi erővel inkább ajánlom a kifutó XS-t 300k ért hivatalos!! boltból

[ Szerkesztve ]

(#252) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Én mint kezdő iphone -s (most venném az elsőt), nekem ez megfelelő lenne?
Nem vagyok se fénykép, se videó mániás. Normál általános felhasználásra használnám.
Vagy a pro, megéri a felárat? Ott csak a kamera és a kijelző a különbség, vagy sokkal több?

Köszönöm! :R :R

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#253) Wesder válasza B-L-A-C-K (#250) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon magyaràzzàk a bozonyítvànyt, ami màr nekem is kínos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254) moma


moma
őstag

Az 50k-s xiaomin nincs ekkora noccs.

we all deserve a bit of luck.

(#255) Wesder válasza moma (#254) üzenetére


Wesder
félisten

Az 50k-s Xiaomiban nincs a piac legjobb arcalapú azonosítója.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256) #78791680 válasza Wesder (#255) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nem is kell :DD

(#257) Wesder válasza #78791680 (#256) üzenetére


Wesder
félisten

Menj és inkàbb hasznàld megelégedéssel a 1+-odat, mert ez a hittérítés màr nagyon fàrasztó.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258) neoforce válasza Szári (#251) üzenetére


neoforce
aktív tag

Ezt èn nem vitatom csak egy valamit fèlre èrtesz ,ez a teszt az új iphone-okhoz lett plecsnizve ès abból a háromból bizony ez lett a Best !
Nem vitatom hogy van e jobb telefon jobb árèrtèkben ès most hiába teszed ide a note 10 stb.. èrsd meg azon nem iOS fut!Márpedig aki iost akar használni azt ne akard meggyőzni hogy neki jobb vètel a note10! Mondom úgy hogy pl èn csak Xiaomi használok mert nekem ez jön be ! Szóval senki nem mondta azt hogy a plecsnit azèrt kapta mert ez s világ legjobb telefonja ,viszont a három új iPhone közűl ez ajánlott ! Ezt nehèz megèrteni?
Vagy èn vagyok a hülye?😁

[ Szerkesztve ]

(#259) Szári válasza Nkboy (#252) üzenetére


Szári
tag

Ha van 300k a 11re akkor lehet hogy akad még 100k a pro ra én már akkor tuti azt venném már csak a kijelző miatt is ég és föld a különbség. De amúgy igen a kamera meg a kijelző a difi + a gyors töltő a dobozban. Racionálisan gondolkozva ár érték arányban én azért szétnéznék a piacon Xr és XS vonalon is.

(#260) ruarua válasza Szári (#259) üzenetére


ruarua
tag

Én anno xs-t váltottam le XR-re. Fej szem fájás miatt...pwm

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#261) Szári válasza neoforce (#258) üzenetére


Szári
tag

Te úgy ajánlanád a 11-et 290k ért, hogy az XS 300k az XS Max meg 320k frankó boltból?

[ Szerkesztve ]

(#262) Szári válasza ruarua (#260) üzenetére


Szári
tag

Most az, hogy neked megfájdul a fejed az egy dolog 6 éve amoled paneles telót használok nekem nem fáj tőle. Nyilván nem kérdés ha problémát okoz az oled panel akkor ne használd. De az is egyértelmű, hogy ég és föld ips és oled között.

[ Szerkesztve ]

(#263) QwErTy42 válasza Szári (#261) üzenetére


QwErTy42
addikt

Most nézem, hogy egy Laptopszalonban is már 308k az XS. :Y És az már fixen nem sufni gsm.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#264) janeszgol válasza Szári (#261) üzenetére


janeszgol
félisten

Én nem ajánlanám a 11et a Xs és Xs Max ellenében, ha az ár difi max 10%, de hogy én a 11et venném, az 100%.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#265) neoforce válasza Szári (#261) üzenetére


neoforce
aktív tag

Vonatkoztassunk már el lègyszives a tavaji modellektől azok már kilettek vesèzve tavaj! Az ide iphonokrol van szó hahó! Nyilván ezek már egyéni preferenciák hogy kinek mi èri meg!

(#266) Norbi. válasza Szári (#261) üzenetére


Norbi.
őstag

Miert hasonlitod ossze a hivatalos arat a nem hivatalossal? Eltekintve attol, hogy megeri-e vagy sem. Franko bolt, vagy sem, attol nem a hivatalos ar. Istyleban az Xs 360.

(#267) adamssss


adamssss
veterán

Szerintem brutál jó telefon lett. Kicsit drága idehaza de hát ez van, és ez nem (csak) az Apple sara. Az meg, hogy "csak" ekkora a felbontás ki a szart érdekel? Valaki tényleg 2cm-ről nézegeti a kijelzőjét és ha lát egy pixelt lehervad az e-pénisz? De tényleg...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#268) QwErTy42 válasza Norbi. (#266) üzenetére


QwErTy42
addikt

Olvasd lentebb. Ne az iStyle legyen a mervado, hanem hogy honnan lehet beszerezni hivatalos forrasbol.
pl. a LSZ teljesen korrekt aron adja
Az iStyle meg nem golden standard....

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#269) Drp81 válasza Norbi. (#266) üzenetére


Drp81
aktív tag

A XS-eknek nincs hivatalos ára. Az a hivatalos, ami az Apple honlapján szerepel, és ott nem szerepelnek, mert kifutó modellek, a Pro-k töltik be a helyüket. Ergo, az iStyle pofátlanul annyiért adja, amennyiért akarja... És szintén ergo, helytálló az összehasonlítás Vagyis, 290-300k-ért megkapod. Vagy Te inkább megvennéd plusz 70k-ért?

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#270) Norbi. válasza QwErTy42 (#268) üzenetére


Norbi.
őstag

De hivatalos arat hasonlitasz ossze nem hivatalossal. A laptopszalon meg mindig nem az. Ennyi erovel veheted az ujmobilokrol, vagy melyik, onnan meg 293. Varj meg par honapot es nem APR-be meg 250 lesz a 11, vagy meg kevesebb ennyi erovel.

Oke, befejeztem. Nem arrol irtam, hogy megvennem-e APR-be, vagy hogy melyik telot vennem. En ertem, hogy ti mit irtok, ti nem azt amit en. :)

[ Szerkesztve ]

(#271) Szári válasza neoforce (#265) üzenetére


Szári
tag

Miért vonatkoztatnánk el pláne akkor ha az ajánlott 11-es olyan stílusjegyeket hordoz mint a sokat és joggal kritizált kijelzőt. Abban egyetértek, hogy a 11-es szériából a 11 a best buy de az hogy ajánlott.. pláne ha kitágítjuk a képet a tavalyi modellekre akkor már lehet a best buy sem igaz.

(#272) neoforce válasza Szári (#271) üzenetére


neoforce
aktív tag

Saját magad megválaszoltad .Most ha megkèrdeznek tèged hogy melyik 2019es Iphonet èri meg a legjobban megvenni akkor mi a válaszod? Nyilván a 11! Erről szól ez a plecsni! Köszi

(#273) #78791680 válasza Wesder (#257) üzenetére


#78791680
törölt tag

Mellette hasznalom egeszseggel a 11-et is :)

(#274) leslien


leslien
nagyúr

akkor lássuk... beléptem a klubba ... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#275) Szári válasza neoforce (#272) üzenetére


Szári
tag

Tehát a plecsni a 3db. termékből erre vonatkozóan ajánlott. Szóval nem vesszük figyelembe sem a konkurencia termékeit sem a házon belüli egyéb ajánlatokat nem beszélve a legfontosabbat a jelenlegi piacon betöltött ár/érték arányát.

(#276) GEIL


GEIL
addikt

LG G4-em 534 ppi ( 2560×1440 5.5" QHD IPS)

Huawei Mate 10 Pro-m 402 ppi ( 2160x1080 6.0' FHD+ OLED)

Hiába újabb és oled paneles a Huawei Mate10 Pro-m....VR szemüvegben "egy sapka sz@r a felbontás és ppi" az öreg LG G4-hez képest.....bizony olyan közelről már számít......de kézben tartva is látom hogy mi mennyi.....úgyhogy ezek alatti ppi meg kisebb felbontás az kevéske.....nekem legalábbis az.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#277) Sinesol


Sinesol
veterán

Nagyon jól sikerült, ahol kellett csiszoltak rajta, az is jó hogy továbbra is van Ips kijelzős csúcsteló és nem kell feltétlen Oled-et bámulni. A felbontás mizériát meg nem értem, mégis ki a vihart érdekli, csak egy szám az egész, a lényeg azon van, hogy a használatban mit mutat, ott meg nincs vele gond.

Geil: Egyrész a telós VR elég rétegigény, másrészt meg az az Oled főleg a pentile matrix miatt rossz, mivel a valós felbontása nem 2160*1080.

[ Szerkesztve ]

(#278) llama.adam


llama.adam
csendes tag

Pont nem érdekel mennyi ram rom ghz meg pixel van venne. Jó kézbe venni, jól működik, megengedhetem magamnak, és tetszik. Aki iPhonet akar, annak nem az a fontos hogy pártízezer forintért másnál többet adnak. Aki bmwt vesz azt sem érdekli, hogy a skodában is van négyhengeres dízel, meg a puttonya hány literrel nagyobb. Az egész nem erről szól. Mi az igazi baj? Rossz érzés, hogy nem engedhetem meg magamnak? És akkor meg kell magyarázni, hogy mekkora szar, mert mástól már pártízezerért több ram rom ghz pixelt kapok. És attól automatikusan jobb lesz? Egy kamionban van egy sokhengeres nagy lökettérfogatú motor, nagyobb a tengelytávja, két űléses mint egy menő sportkocsi (max három), a kereke is sokcolos, és a puttonyába pakolhatsz 25 tonna akármit. Akkor most papíron jobb mint egy bmw? Hát valakinek biztosan az. Ne ez legyen már a legfontosabb az életben, kinek milyen okostelefonja van, nem mindegy? Szerencsére nem kötelező iPhonet vennie annak aki nem akar. Aki meg azt akar, az megveszi és kész.
Nekem ez szuper upgrade lesz 6s után!
;)

(#279) llama.adam válasza Nkboy (#252) üzenetére


llama.adam
csendes tag

Tökéletes lesz!

(#280) Sgr_A válasza llama.adam (#278) üzenetére


Sgr_A
addikt

Érdekes hogy minden iphone-os oda jukad ki, hogy aki nem veszi meg valamiért akkor azt azért teszi mert nem engedheti meg magának
Szaros havi 14k ról van szó
Miból gondolod hogy te különb vagy mint aki droidot vesz pont mint egy bmv-s aki azt hiszi hogy az autóval külön kresz is jár

[ Szerkesztve ]

(#281) Nekton


Nekton
aktív tag

Nekem csak az USB 2 nem illik ide sehogy sem a 4k/60fps videók és a 48Gb tárhely mellé. Egyszerűen nem illik az ökoszisztémába. Mindenhol gigabites tunderbolt csatik, itt meg ez? Hát mégis hogy gondolták ezt? Szerintem ez az igazi trollkodás 2019-ben. :C a cégnél jól be lehettek tépve és most is szétröhögik magukat. :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#282) #78791680 válasza Sgr_A (#280) üzenetére


#78791680
törölt tag

+1
Erdekes hogy ezt a temat milyen sokszeruen lehet felfogni. De a kis picikeket senki nem bantja, csupan mindenki leirja hogy milyen hatalmas hianyossagai vannak ilyen sok penzert. Ezert nem az android usereket kell hibaztatni :)

(#283) Integrale válasza cirx (#244) üzenetére


Integrale
veterán

Nem, csak a Pro variansoknal, a 11-nel USB A az egyik vege.

Pixo:
Felejtsetek mar el ezt az Android user es Apple user skatulyazast. :K
(Oled kepernyoktol faj a szememe/fejem, probaltam tobbszor is, nem nekem valo)

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#284) Nekton válasza llama.adam (#278) üzenetére


Nekton
aktív tag

Csakhogy a te bömösödből kihagyták a ködlámpát (USB 2) meg a jobb oldali kapaszkodót (5W-os töltő). Muhahahahaaa! :DD :DD :DD

Ui. Van itthon több Apple cucc, de valljuk be, jo nagy f@szok ezek is. Nevetni kell rajta, ennyi az egész. Engedjétek már el egymást! :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#285) Nekton válasza Integrale (#283) üzenetére


Nekton
aktív tag

Jav.

[ Szerkesztve ]

(#286) joey04 válasza aelod (#58) üzenetére


joey04
titán

Az a baj, hogy nem értetted meg, hogy nem a valós kritikával van a baj soha, hanem felnagyított, eltúlzott, kekeckedő, trollkodó hangnemmel. Ezt nem feltétlen erre a cikkre értem, ha érdekel a lélektana, olvass Abu-tól nv vagy intel híreket, teszteket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#287) joey04 válasza Ricardo (#84) üzenetére


joey04
titán

Miért nem adják meg?

Hogy meg tudd kérdezni még 3 topikban majd úgy, hogy azt mondtad ennyiért nem is vennél telefont. :D :D ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#288) joey04 válasza Zanik (#153) üzenetére


joey04
titán

kb így érzem én is. [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#289) joey04 válasza tom_87 (#217) üzenetére


joey04
titán

miről váltottál?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#290) joey04 válasza cirx (#240) üzenetére


joey04
titán

Márkától függetlenül miért ne lehetne egy 300 ezres telefon ajánlott?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#291) joey04 válasza Szári (#251) üzenetére


joey04
titán

biztos jók azok a telefonok amiket felsoroltál, de abban segíts már kérlek, hogy melyik a legfrissebb iOS azokra?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#292) Sinesol válasza Nekton (#284) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem látom mi a gond a lightning csatival, én konkrétan a sajátomat szerintem még egyszer nem használtam számítógéppel, mivel automatikusan szinkronizál a iClouddal a teló és csak azt kell megnyitnom gépről ha bármi kell. Bár az igazat megvallva kevés helyzetben kell bármi a telóról, hiszen azon is megtudom nézni a dolgaimat, arra van végülis, meg bármit arról is ki tudok tenni TV-re ha kell, vagy el tudok bárkinek bármit küldeni, stb. Archiválásra meg megint semmi szükség, hiszen mindenről ott a másolat a Cloud-ban. Igazából töltésen kívül nem kell semmire a kábel, de még igy is irritáló, jó lenne ha alapból csak vezetékmentes töltő lenne hozzá mellékelve, elhagyhatnák a csatit is felőlem.

Amugy érdekes, hogy csak most gond ez, pár éve amikor mindenféle micro meg mini usb volt droidokon, az nagyon jó volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#293) #95561216 válasza gzbotii (#22) üzenetére


#95561216
törölt tag

Megboldogult androidos koromban is úgy kerestem telefont, hogy ne legyen túl nagy felbontása a telefonnak, mert csak feleslegesen zabálja az aksit, én meg úgy is félvak vagyok. Lehet specifikációkat méregetni, de csak ha értelme is van. Az nem értelem, hogy bibi én 6 millió pixelt nem látok, te meg csak 4-et. (Ne köss bele a számokba, hasraütöttem, fogalmam sincs mennyi most a "menő").

(#294) #95561216 válasza pepe792 (#181) üzenetére


#95561216
törölt tag

Persze, mert ott nem csak a pénzeddel fizetsz..

(#295) #95561216 válasza Nekton (#284) üzenetére


#95561216
törölt tag

Telefonmárkától függetlenül, a töltőt eleve feleslegesen adják, csak több lesz a szemét. Még évekkel ezelőtt vettem egy hama két usb-s töltőt, azóta minden telefon, tablet töltője bontatlanul ment a fiókba. Mindenki jobban járna, ha egyszer venne egy normálisat, és nem fizetne feleslegesen a 90%-ban sz*rokért minden telefon árában 1-2 évente. A sok ipari hulladékot meg nem kéne legyártani, szállítani.

(#296) #46105344


#46105344
törölt tag

Hát, ez már megint mocskos ronda nekem.

(#297) Gergőke88 válasza #46105344 (#296) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igazán hasznos hsz. volt, köszönjük.

(#298) razorka777


razorka777
veterán

Miért?
A szubjektív vélemény is vélemény.
Csak éppen a kutyát nem érdekli. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#299) #46105344 válasza Gergőke88 (#297) üzenetére


#46105344
törölt tag

Nagyon szívesen. Elhiszem hogy fáj a kis szívednek, ha rosszat írnak arról amiből neked pénzed lesz. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ne nyilváníthatnám ki a személyes véleményemet egy telefon külsőségeivel kapcsolatban. Hasznos kommentekért menj vissza az első oldalra, ahol a kijelzőről van szó.

(#300) QwErTy42 válasza Sinesol (#292) üzenetére


QwErTy42
addikt

Én rendszeresen mentem a teloimon lévő fotókat több háttértárra is, mert nem szeretnék mindent felhőben tárolni.
Akkor látom én is hogy milyen lassú szar az adatátvitel, amikor több száz/ezer fájlt kell átmásolni. Kurva bosszantó, hogy ennyire le vannak mardva.
És nekem ez a szopás két szifonnal duplán jár. :K

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.