Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Sgr_A válasza lolal (#199) üzenetére


Sgr_A
addikt

Gondolkodtam, hogy kihozok egy pirosat a vodától, de mellétettem a mate 20-at és lemondtam róla kicsi, óriásiak a kávák oldalt, még a pro maxnak is, de méretben az lenne a jó, de az ára annyiért most vettünk a fiamnak autót
Megnézem jövöre a tizenkettőt
Meg nem árt ha lenne fizikai dual sim

[ Szerkesztve ]

(#202) Bass válasza nozs23 (#180) üzenetére


Bass
addikt

Igaz bocsi a tesztekre gondoltam 😄

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#203) Fred23


Fred23
nagyúr

Kábé ennyiért van Xs is, inkább azt venném.

(#204) general válasza <Lacy85> (#197) üzenetére


general
addikt

és filmet szeretnél forgatni? :DDD
most komolyan, akinek ilyen igényei vannak (rengeteg 4k60fps videó), az szépen megveszi a nagyobb tárhelyet, a lehetőség adott. de általános használatra még a 64 gb is túlzás, na erről ennyit. ;)
a fikázás az nagyon megy sokaknak.

[ Szerkesztve ]

(#205) #78791680 válasza general (#204) üzenetére


#78791680
törölt tag

Akkor nalad az altalanos hasznalat eleg korlatozott hasznalatot jelent.

(#206) aujjobba válasza Szári (#200) üzenetére


aujjobba
addikt

Ezeken felül kicsivel olcsóbb is lett.

(#207) Integrale válasza general (#204) üzenetére


Integrale
veterán

Abban mi a fikázás, ha 300-ért 64GB az alapmodell? Ez egy teljesen jogos kritika.

"Bad reklám is reklám too"

(#208) concrete86


concrete86
aktív tag

A droidok miért az iphone topikokban beszélgetnek :F

(#209) Fryskitt


Fryskitt
addikt

[link] Ezt is érdemes elolvasni.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#210) bigrock válasza Szári (#200) üzenetére


bigrock
addikt

Több RAM? OK
Több év? OK
Ugyanannyi ár? OK
Problem? :DDD

(#211) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Részletes és korrekt cikk lett, végre rossz szájízű megjegyzések nélkül, dicséret illeti a Cikkírót. :R

A telefon meg pirosban szerintem valami elképesztően jól mutat, az A13 pedig keményen odaszúr mindenkinek. Még így se olcsó egy mobil, de házon belül remek választás, gyakorlatilag kompromisszumok nélkül.

(#212) gusthy


gusthy
veterán

Hátööö
Ami a tesztet illeti, az, hogy minden második sor az, hogy ez így kevés, de frissítéssel majd egy szép napon tuti zsír lesz, kissé elfogulttá teszi annak hangvételét. Vagy akkor minden telefont teszteljen így a Mobilarena.
Ja, máskor 8 pontos ár-érték arány Tetszett. Ez 7.5-tel ajánlott. Aha.

(#213) pokmky válasza concrete86 (#208) üzenetére


pokmky
tag

Mert droidok.. :)

(#214) tom_87 válasza ollie (#27) üzenetére


tom_87
tag

Ha ez így történt akkor a következetesség, mint fogalom a Mobilarénán nem ismert. Valahogy akkor amikor a Nokia (Microsoft) és BlackBerry telefonok kerültek (jó rég) a "tesztpadra", mindig a konkurenciához voltak hasonlítva... Ott hogy sikerült egy másik operációs rendszerrel rendelkező telefonhoz összehasonlítani?

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#215) janeszgol válasza Szári (#200) üzenetére


janeszgol
félisten

A Xr a X fényében maradt plecsni nélkül. Ha nem lett volna a X és a 8+, akkor simán ajánlott is lehetett volna.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#216) gusthy


gusthy
veterán

Ja, az amúgy felesleges kijelzővitához: általában azért szokták fontosnak tartani a nagy felbontást, mert ha az ember VR - t használ, akkor mindjárt per kettő lesz a pixelek száma. És a 329ppi esetén az már elég karcsú.

(#217) tom_87 válasza #65537792 (#48) üzenetére


tom_87
tag

En FHD-s telefonról váltottam QHD-ra és látható a különbség. Mondjuk én a 90Hz-t is érzékelem (scrollozasnal), mert egy másik telefon darabosnak tűnik mellette.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#218) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Sokatmondó azért, hogy a legújabb iPhone tesztje alatt alig több mint 200 hozzászólás gyűlt össze estig. Talán ez is megerősíti azt amit gondolok, hogy mennyire unalmasak lettek ezek az idei telefonok. Jobb processzor, több RAM, jobb kamera, gyakorlatilag mindenen reszeltek egy kicsit, de ennyi, itt ki is fújt a dolog.
Persze lehet hogy majd a Pro variánsok tesztje jobban megmozgatja az embereket.

Külön kabaré hogy ennek a ~200 hozzászólásnak cirka fele a kijelző fikázásáról, vagy a kijelzőt fikázók fikázásáról szól. Ha nem felel meg valakinek ez a felbontás, akkor ne vegyen ilyen telefont (én sem vennék), szerencsére van alternatíva bőven. Vannak akiknek megfelel, és meg is fogják venni. Abszolút egyéni preferencia kérdése a dolog, szerintem kár ezt ragozni, pláne oldalakon keresztül.

A kamera fejlődésének egyébként nagyon örülök, nem vártam ebben ekkora előrelépést az Appletől. Az összehasonlítások alapján amiket láttam, nappali fotózásban simán utolérték a konkurenciát, videózásban talán el is léptek tőlük. :R

[ Szerkesztve ]

(#220) <Lacy85> válasza general (#204) üzenetére


<Lacy85>
addikt

1. Szövegértelmezés nulla. Épp dícsértem a telót, nem pedig szidtam.
2. Ilyen szűklátókörrel kár vitázni, szóval el is engedem. Hiszen ha neked elég a 32, akkor más miért teszi szóvá? Sokan nem csak böngészésre használják a telefont. A 12 éves lányom is kifutott kb. 2 hónap alatt a 32GB-ból 6s-nél. Pedig Ő minden, csak nem power user.
Ahogy utánad is írták:

"Akkor nalad az altalanos hasznalat eleg korlatozott hasznalatot jelent."

(#221) Szári válasza Integrale (#207) üzenetére


Szári
tag

Nem sopánkodnék, ha a kijelző felbontását 1080p-re növelték volna illetve a dobozban lenne a gyors töltő is. Abban az esetben egy erős Tetszett fölével egyet tudnék érteni 290-ért. Note 10-et 260 körül megkapod.

(#222) janeszgol válasza Integrale (#207) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt a kritikát én is jogosnak érzem. Éppen most néztem egy táblát az edigitalban (microSD reklám) és azon az szerepelt, hogy 16 gigabájtra 80 percnyi FHD videó fér. Persze ott a felhő, szinkronizáljunk és stb, de ha mellé vesszük még a játékokat is...

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#223) Juhaszatti válasza formula01 (#171) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Galaxy S7-ről váltottam (577p) 5.1 col Mate 20 Pro-ra (538p) 6.39 col

Még itt is feltűnő volt az első napokban a kijelzők minősége közötti különbség S7 javára"

Valószínűnek tartom hogy nem abból a 39p-ből adódott az a feltűnő különbség, hanem egyszerűen más paraméterekben is jobb lehetett az S7 kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#224) Eldo


Eldo
csendes tag

S8-at váltott volna, de olyan retek a kijelző, hogy inkább várok vele.
Pro viszont qrvajó... csak mocsokdrága! :DDD

(#225) janeszgol válasza Eldo (#224) üzenetére


janeszgol
félisten

És még a PWM nem okoz agyrákot...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#226) Sn00k


Sn00k
veterán

Jo lett. Draganak draga aki megtudja megveszi azt ennyi. Kar az aron problemazni. Vegre komolyat guritanak kameraban. De ez a fikazas ami itt megy ez tenyleg vicc...

3njoy the Lif3

(#227) Tibee86


Tibee86
veterán

Idén is tuti ez lesz a sláger iPhone, nehéz belekötni és még olcsóbb is, mint tavaly volt.
Kommenteket nem olvasom el, már a korábbi cikkek alatt leírták 10x ugyanazok ugyanazt. Egyszer talán felfogják a hittérítő droidhuszárok, hogy az iPhone-nak nincs konkurenciája, adhatják annyiért amennyiért akarják, akinek ios kell megveszi. Az androidos gyártókból meg mint égen a csillag, nekik muszáj egymással versenyezni mind árban, mind hardverben.
Ahogy sokan hánynak az ios-tól ugyanúgy sokan így vannak az androiddal is. Én inkább használnék nyomógombos telefont, mint bármilyen androidot futtató készüléket, mert rühellem minden egyes részletét(igaz már jobb a helyzet, mint pár éve). És nem, nem muszáj 300-400-500 ezerért iPhone-t venni, én se adnék és adok ki 150-nél többet egy telefonért és nem is fogok, teljesen jól elvagyok egy 3-4 éve megjelent készülékkel is.

[ Szerkesztve ]

(#229) #78791680


#78791680
törölt tag

Vegulis igen, lehet maradni a Nokia 1600-nal is..

(#230) Ricardo válasza general (#190) üzenetére


Ricardo
félisten

Mennyi 4K videót rögzítesz vele? A fő gond az, hogy amennyibe kerül azért a pénzért minimum a duplája kellene legyen az alap.

(#231) smc


smc
addikt

Nekem egyedül az usb-c hiányzik. :(((

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#232) neoforce válasza Szári (#200) üzenetére


neoforce
aktív tag

Basszus meg mondták hogy a 11pro ès a 11 pro max-hez viszonyítva kapta a plecsnit ugyanis tudás és minősèg szinten elhanyagolható a különmbsèg az ára viszont jóval kedvezőbb! Nehèz ezt felfogni? Ezt trollkodást frankon nemèrtem èn droidot használok de elfogadom ha vkinek az iPhone kell!

(#233) Mr.Silkó válasza Penguin_ (#219) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én jövőre tervezem lecserélni pont az i8 Plusomat, bár az ártól függően inkább a Pro szériára, de kicsit irigylem innen ezt a vagány színvariációt. Igaz, hogy eddig is voltak Product Red szériák, de valahogy a 11-nél számomra jobban üt ez a szín. :)

(#234) Sn00k válasza neoforce (#232) üzenetére


Sn00k
veterán

Ilyen egy normalis emberi felfogas. En mind a 2 rendszert hasznalom evente. Eszembe nem jutna menni fikazni egyik vagy masik tabort. Mert most eppen a ppi vagy a ram a nagy problema itt egyeseknek. Raadasul nem is fogjak/akarjak soha hasznalni ,csak hogy irjanak valamit es fikazhassanak. Na de szoktak mondani a fiatalsag , bolondsag.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#235) sztsam válasza general (#190) üzenetére


sztsam
csendes tag

Van akinek a "csak" 64gb tárhely a zenék tárolására sem elég... :))
Szerencsére vannak gyártók akik nem hagyták el az sd kártyát és a jack aljzatot és nem kell prémium árat fizetni a tárhelyért :D

-Sam

(#236) Khelben válasza Szári (#221) üzenetére


Khelben
nagyúr

Note 10-et magyar garanciával, magyar boltban 300-ért kapod, nem 260-ért.

(#237) neoforce válasza Sn00k (#234) üzenetére


neoforce
aktív tag

Ha iphonet vennèk èn tuti a 11-et választanám ès pont a kijelző miatt az oled kikèszit ! Meg relatív az ára is ennek a legjobb ha friss kèszülèkeket nèzzük iPhone fronton!

(#238) Juhaszatti válasza Khelben (#236) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Akad 260-ért is, magyar bolti garanciával. Smartshopnál háztól házig garanciával 277.
Persze ez sem gyári, akinek az kell tényleg nem ússza meg 300 alatt.

(#239) #78791680 válasza neoforce (#237) üzenetére


#78791680
törölt tag

Hogy keszithet ki az oled? Zavar hogy a fekete tenyleg fekete es nem szurke?

(#240) cirx


cirx
senior tag

Akár alma, akár android, úgy fogynak ebben az országban a csúcstelefonok, mint a pisztácia. Nincs itt semmi gond a fizetésekkel, lendületben az ország. :B

Btw gyerekek azért egy 300ezres telefonra ne rakjunk már ajánlott plecsnit....

Ja ha azt nézzük, én is ajánlom a Tesla Model X P100D-t.

S23 GREEN

(#241) aujjobba válasza #78791680 (#239) üzenetére


aujjobba
addikt

A villogtatásos fényerőszabályozás (PWM) sokaknak zavarja a szemét, vagy másképpen érzékenyek rá, fejfájást okoz.
Az OLED-ek általában ezt a technikát használják.

[ Szerkesztve ]

(#242) neoforce válasza #78791680 (#239) üzenetére


neoforce
aktív tag

Speciel a fekete az nagyon üt az tetszik az oleden de a többi kiègeti a szememet! Jó lenne ha ipst lehetne ötvözni az amoled feketèjèvel!Nem vagyunk egyformák ez van.

(#243) #78791680 válasza aujjobba (#241) üzenetére


#78791680
törölt tag

Arra ott van a DC elsotetites.

(#244) cirx válasza smc (#231) üzenetére


cirx
senior tag

Az adatkábel egyik vége usb-c. :DD

S23 GREEN

(#245) aujjobba válasza #78791680 (#243) üzenetére


aujjobba
addikt

Ott van, csak kevés gyártó használja, és azok se minden telefonnal.

(#246) <Lacy85> válasza cirx (#240) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Kamatmentes részletre 8-10 ezerért hozzád vágnak egy random felsőkategóriás telefont.
Ennyit szerintem bárki be tud vállalni, aki nem minimálbérért dolgozik.

(#247) Pjotr


Pjotr
senior tag

Korrekt teszt, ebből kiindulva tenyleg jo lett a telo...

(#248) Wesder válasza Pjotr (#247) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy jò lett, csak egyeseknek ez fàj.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249) spawn21


spawn21
veterán

Oh máj gád mi megy itt :Y

nekem nem kellene, de ez nem befolyásol semmit

iPhone 13p

(#250) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom mi a meglepő ezen a hisztizéseken, mikor tudjuk mindig ez van...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.