Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) domerator válasza Szabi® (#2999) üzenetére


domerator
veterán

Ezert vigyazok nagyon az i4s-emre, amire sikerult visszatenni a 6.3.1-et! :K
Csillio szinre kepes, 4-500ppi-s kijelzokre vizfestek ikonok mindenhol... komolyan nem ertem, hanyok a mostani trendtol (nem csak ios-en) :O

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3002) B.i.L


B.i.L
senior tag

Beta3
Nem gyenge

Horgászni mentem...B.i.L

(#3003) #30610944 válasza Szabi® (#2999) üzenetére


#30610944
törölt tag

Fu de gusztustalanul nez ki. Nem kar ezert hogy mar nincs.

(#3004) Atlantis


Atlantis
veterán

Ha nem is gusztustalan, de mi a különbség a mostanihoz képest? Elismerem, semmi érzékem a művészetekhez, szóval ha csak azt kell nézni, hogy egy ikon mennyire kidolgozott, akkor azt nézhetném az évezred végéig is, nekem ugyanolyanok. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3005) Szabi® válasza #30610944 (#3003) üzenetére


Szabi®
addikt

Az ékezet nélküli írás,sem szebb !
Neked se volt iphone-od azokban az időkben...... :)

(#3001) domerator :R Én a 7 dizájnját,amit ma is használunk,kb soha nem szerettem meg.

Atlantis 6-os ikonjai nagyon adták magukat,szépen megtervezett,megrajzolt ikonok voltak,az alsó fő ikonsor alatti "üveg" rész visszatükröződött,és volt pár effekt is ,ami más volt.
Ios 6 leváltásakor minden iphone tulaj kisebb tragédiaként élte meg a 7-re váltást.
Mivel nagyon átszabták,elvesztette az "iphone" jellegét,és jobban hajazott egy android ex launcher-re,plasztikus ,műanyag stílt kapott :)

[ Szerkesztve ]

(#3006) #30610944 válasza Szabi® (#3005) üzenetére


#30610944
törölt tag

iPod Touch 5-al kezdtem anno. Ha jol emlekszem azon meg voltak ilyen ikonok. A taskmanager is alul volt egy savban amivel lehetett az appok kozt valtani. Olcso gagyi, izlestelen ikonok voltak. Semmi osszhang nem volt a dizajnban, max az ikonok merete meg formaja. Valakinek ez bejon, nekem nem.

[ Szerkesztve ]

(#3007) lmno válasza Atlantis (#3004) üzenetére


lmno
őstag

A régi szkeuomorf dizájn, azaz van mélysége az ikonoknak, tükröződés stb. és jellemzően valamilyen igazi tárgyra próbálnak hasonlítani. Az iOS 7-től meg flat dizájn van, ahol nagyon egyszerű minden, nincsenek csicsa effektek/árnyékok tükröződések. Már jópár éve ez a trend, lásd Windows 8, újabb Androidok, de a weboldalaknál is. Tehát az iOS 6 lehet hogy tetszik egyeseknek, de mai szemmel már eléggé elavult.

(#3008) Atlantis válasza Szabi® (#3005) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem fel sem tűnt akkor az a váltás szerintem... :) tényleg nem értek az ilyesmihez.

lmno: köszi, hát nem vagyunk egyformák, nekem mindegy, hogy egy ikon milyen. Az is szép volt, meg a mostani is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3009) Gsx-rr válasza Szabi® (#3005) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem főleg egy ilyen internetes fórumon elfogadott az ékezet nélküli írás.
Most is csak azért vannak ékezetek mert diktálok

(#3010) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok
mit kellene tennem hogy a zsebemből ne hivjak fel napjában kb30 embert?

[ Szerkesztve ]

(#3011) -secret- válasza szucsinka (#3010) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lezárni a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#3012) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! Olyan kérdésem volna- hogy regeltem az Apple oldalán a telomat és néztem hogy AppleCare+-t választhatok 150 dollárért, elérhető rá. Viszont itt az USA-t nem lehet átállítani, Magyarországra, most olyan kérdésem volna, ugye Apple nemzetközileg bárhol el kell fogadnia a kárigény bejelentését, és a garanciát, nost ha a számlázási címnek valami fiktívet adok meg, és megveszem az AppleCare+-t ami ugymond hivatalosan a hazánkban nem elérhető, akkor is el kell fogadják a készüléket nem?

(#3013) Walter_White válasza Walter_White (#3012) üzenetére


Walter_White
senior tag

Vagy ha esetleg nem mernem bevallalni, es hivatalosan inteznem a dolgot Telekomnal, vajon a biztosito tarsasaguk kivel szervizeltet? Volt valakinek tapasztalata Telekom biztositassal? mert ugy tudom,hogy eredeti alkatreszeket csak Apple hivatalos szervizek kapnak. :R

(#3014) szevassag


szevassag
tag

Üdv.! Világ életemben hardcore Androidos, azon belül Samsungos voltam. Most viszont egyrészt kíváncsi vagyok, másrészt tetszik ez a telefon, illetve ez a fórum is szimpatikus. Néztem az S20-at kövi telefonnak, de nem dobtam tőle hátast.

Szóval a nagy váltáson gondolkodok, és az itteni szakertőket kérdezem, hogy szerintetek az i12 milyen áron nyit majd nálunk? Most ugye az a pletyi, hogy 750$ lesz mint a jelenlegi i11 128 gb, tehát az is ilyen 240-280 körül lesz, vagy először indul egy jó drágán, aztán visszaesik? Hogy szokott ez lenni az Almánál itthon? Nálam a 300 ezer az ilyen lélektani határ.
Samunál unom, hogy a kezdetben 300 ezres telefon 2 év múlva 70-80at ér, és nem jön rá ujabb android. Most S9 plust nyúzok.

(#3015) #30610944 válasza szevassag (#3014) üzenetére


#30610944
törölt tag

En azt javasolnam, vard meg az oszi bemutatot es akkor dontsd el mire valtasz.
Ha nem jon be a 12-es szeria arazasa akkor ott lesz a 11 aminek akkor mar sokkal baratibb ara lesz. En amugy kihagynam a 12-est mert nagyon ugy fest a 13-asban fog nagy valtozas lenni. USB C elvileg ott fog debutalni.

(#3016) lmno válasza szevassag (#3014) üzenetére


lmno
őstag

300k körül indulnak általában az új iPhone-ok. Lemenni nem nagyon szokott az áruk jelentősen, csak ha jönnek az új modellek.
Azzal meg ne nagyon foglalkozz, hogy mennyit fog érni 2 év múlva, ez használati tárgy, nem befektetés.
Lehet, hogy 3 hónap múlva leejted és ripityára törik :D

(#3017) szevassag


szevassag
tag

Értem, és köszi.
Az a pletyka, hogy októberben jön egy 6.1"-os, minimum 128gb-os oled kijelzős két kamerás 5g-s i12 modell 750$-ért. Kicsit a "túl szép, hogy igaz legyen" kategória. De úgy vagyok vele megvárom, aztán ha nem úgy lesz akkor még mindig ott az i11.

(#3018) joey04 válasza szevassag (#3014) üzenetére


joey04
titán

Ha hivatalos helyről veszed, akkor veheted első nap is, az ára egy forintot nem fog mozdulni. Ha szürkén, akkor 3-4 hónap után már jelentősen olcsóbban beszerezhető. Árakról meg ez a legfrissebb pletyka: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3019) #30610944 válasza joey04 (#3018) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ha ez az ar igaz akkor nem durvan fog dragulni minden ugy hogy kozben a doboz konyebb lesz. Gyakorlatilag a kicsi 12 ara veszi at a 11 arat. Nem hiszek ezeknek az araknak.

(#3020) #86564352 válasza xhege (#2994) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az emailed gmail? Mert azzal nincs push. Töltsd le a gmail appot.

(#2995) -secret-: outlook.com címmel is van push.

(#3021) Gergőke88 válasza joey04 (#3018) üzenetére


Gergőke88
addikt

Azért egy idő után szokott akcióban lenni.
most is volt mm-ben, istyleban.

(#3022) joey04 válasza Gergőke88 (#3021) üzenetére


joey04
titán

időleges néha lehet. de pl nyakunkon az új széria, és a 11 pro alapmodell most is beton fixen 400k, pont úgy, mint az első napon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3023) Szabi® válasza joey04 (#3022) üzenetére


Szabi®
addikt

A Pro azért tartja sztem jól az árazást,mert az Apple tudja,ha valakki megveszi,évekig nyúzza majd.Erőpotenciál,és a featureök szempontjából sem érdemes róla még talán két új típusig sem váltani.
Ezért az "S" és "Pro" modellek mindig tovább voltak a debüt áron.
Emlékszem az 5s,6s is elég nehezen ment le. Az Xs-t pl. nem vágom honnan indult,és mennyire ment le,az nekem teljesen kimaradt.

(#3024) joey04 válasza Szabi® (#3023) üzenetére


joey04
titán

sima 11 is 290 most is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3025) szucsinka válasza -secret- (#3011) üzenetére


szucsinka
őstag

lezárva teszem zsebre nem vagyok akkora Láma :N

(#3026) Subimp


Subimp
tag

Sziasztok! Kb. fél órája furán fagyott le a telóm (11 Pro). A telefon része egyáltalán nem működik (se hívás, se hívás fogadás), kikapcsolni nem tudom, kamera sem működik, de pl. a net megy. Kérlek segítsetek.

(#3027) Subimp


Subimp
tag

Most magától kikapcsolt, bekapcsolás után minden működik :U

(#3028) #30610944 válasza Subimp (#3027) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nekem is volt olyan hogy behalt es semmire sem reagalt. Epp bluetooth egerrel iranyitottam miko osszefosta magat de ugy hogy se az egerre se az erintesre nem reagalt. Alig tudtam ujraineitani. Majd restart utan mintha semmi sem tortent volna. Azota lekopogom nem volt ilyen.

(#3029) Walter_White válasza szucsinka (#3025) üzenetére


Walter_White
senior tag

jólkód+FaceID garantáltan nem fog feloldani.

(#3030) hubertus33


hubertus33
tag

Sziasztok!

Csatlakozom egy iPhone 11-el én is . Az lenne a kérdésem hogyha megveszem a 18W-os töltőfejet akkor kell külön kábelt is venni vagy jó hozzá a gyári is? :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#3031) Sgr_A válasza hubertus33 (#3030) üzenetére


Sgr_A
addikt

A 18W-os szerintem nem jó mert azon typeC csati van
de a 12W-os ipad töltőhöz jó
ez a fajta jó

[ Szerkesztve ]

(#3032) hubertus33 válasza Sgr_A (#3031) üzenetére


hubertus33
tag

köszi!

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#3033) K82 válasza Sgr_A (#3031) üzenetére


K82
őstag

Amit linkeltél, azzal nem fog menni a 18W-os gyorstöltés. Power Delivery szabványt használ az Apple, nem QualComm-féle QuickCharge-ot. Csak olyan töltőfej jó, aminek USB-C a kimenete. i11 esetén tehát töltő + kábel is kell.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#3034) Mitya2010


Mitya2010
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nemrég váltottam 11-re és találkoztam egy számomra szokatlan problémával: valamiért telefonálás közben nem éled fel a kijelző ha elemelem a fülemtől. 6S-nél simán működött ez a feature, de 11-ben beállítások között sem találtam ilyen lehetőséget. Vagy szimplán gyári hibás a közelségérzékelő? A face ID se működik nálam olyan beton biztosan néha kéri a jelkódot. Kifogtam egy gyári hibás példányt vagy beállítható? Köszi a válaszokat előre is.

(#3035) Sgr_A válasza K82 (#3033) üzenetére


Sgr_A
addikt

Jó tudni :R
akkor ezt mihez árulja az apple

(#3036) Sgr_A válasza Mitya2010 (#3034) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nincs rajta üveg?
Lehet hogy bezavar

(#3037) Mitya2010 válasza Sgr_A (#3036) üzenetére


Mitya2010
csendes tag

Van rajta üvegfólia, de az a 6S-en is volt.

(#3038) tboldi válasza Mitya2010 (#3037) üzenetére


tboldi
nagyúr

Elképzelhető, hogy nem pontosan lett feltéve, kicsit belelóg a szenzorokba, és bezavar nekik.
Ha nem sajnálod annyira az üveget, vedd le, és próbáld ki nélküle is, hogy kizárható legyen a hardverhiba.

(#3039) K82 válasza Sgr_A (#3035) üzenetére


K82
őstag

Az Apple semmihez, ez az iStyle saját márkás biznisze. Külön vicces ez a töltő leírásában: "Ideális vezeték nélküli gyorstöltőkhöz". Namármost a 11-es széria vezeték nélkül 7.5W-ot tud, szóval ez még mindig másfélszer gyorsabb mint az 5V/1A-es sztenderd töltő, de nem gyors - egy 10W-os (5V/2A), mezei töltő is elég annak a kiszolgálására, felesleges mellé a 18W-os, úgysem fogja kihasználni.

Pixel / OnePlus Pad

(#3040) Mitya2010 válasza tboldi (#3038) üzenetére


Mitya2010
csendes tag

Nincs kivágva a szenzoroknál. Nem hiszem hogy túl sokféleképpen lehet feltenni.

(#3041) pinnacle válasza okoska74 (#2503) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ezzel reggel hideg a telefon, amikor leveszed a töltőről? Már vettem, IKEA-s, Xiaomi töltőt, mindkettőnél meleg a telefon reggel, gondolom nem kapcsol le. Vezetékes töltésnél hideg lesz reggel, ha egész este töltöm. Töltés közben persze meleg. Most vettem egy olyan Samsungot, mint a tied. Remélem azzal nem lesz gond. Jó, hogy sárga, piros, zöld LED-je van, gondolom az utóbbi jelzi ha kikapcsol 100% után. iPhone topikban sokat írtak a wireless töltésről, remélem nem a telefonom a rossz, hanem az eddigi töltők. Samsung 5V, 1,5A-es töltőfejet használok.

[ Szerkesztve ]

(#3042) pinnacle válasza pinnacle (#3041) üzenetére


pinnacle
nagyúr

okoska74 illetve akinek ilyen Samsung töltője van, töltés befejezése után pirosról, zöldre vált a LED. Logikus lenne, de nincs leírva a kézikönyvbe. Nekem piros maradt 100% után is, 8, 11-el próbáltam. BlitzWolf töltöje van valakinek? Ott jelzik a led váltást, illetve az iPhone kompatibilitást is.

(#3043) Atlantis válasza pinnacle (#3042) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem is ilyen van, nem vált át...ettől még feltölti, szóval nekem mindegy is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3044) pinnacle válasza Atlantis (#3043) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Azért lenne jó ha 100% után lekapcsolna, mint vezetékes töltés esetén, mert nekem egész éjszaka rajta van. Ugye az meg nem jó az akkunak ha megállás nélkül töltik, teljes feltöltés után is. iStyleban azt mondták az ő töltőjük kikapcsol, led is jelzi.

(#3045) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!
Csatlakoztam a táborához egy 64GB-os zöldalmával.

Ez a töltő és kábel párosítás akkor tudja már a 18W gyorstöltést a korábban olvasottak szerint ugye?

https://a.aliexpress.com/_dYiQjW8

https://a.aliexpress.com/_dZq6A8M

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#3046) okoska74 válasza Atlantis (#3043) üzenetére


okoska74
senior tag

Változtattja a színét de, hogy mi mikor világít az passz. az biztos, hogy este mikor rárakom pirosan világít.
Nem volt gondom vele. Estétől kb 10 és éjfél között kerül felrakásra és reggel 7 kor le. Néha - néha használok más töltőt de az esetek 97% -ban ezen van és a már lassan egy éves telcsi még mindig 100% on van az akku szintje. Mondjuk a samsung padot egy számítógép táplálja nem külön töltő.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#3047) K82 válasza DJosef (#3045) üzenetére


K82
őstag

A kábel jó, töltőből pedig a C-s kimenetes kell.

Pixel / OnePlus Pad

(#3048) pinnacle válasza okoska74 (#3046) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nézd meg légy szíves, hogy milyen színű reggel. Az érdekes lenne, ha neked zöldre vált. Egyébként neked nem meleg reggel, optimalizált töltés be van kapcsolva? Mondjuk lehet az is jó nálad, hogy nem töltőfejről megy. Vettem egyet az iStyle-tól, kíváncsi vagyok ez vajon lekapcsol 100% után.

[ Szerkesztve ]

(#3049) okoska74 válasza pinnacle (#3048) üzenetére


okoska74
senior tag

Igen az optimalizált töltés be van kapcsolva néha ki is írja, hogy a teljes feltöltés otimalizálva 7 órára.
Rendben megnézem.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#3050) pinnacle válasza okoska74 (#3049) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Most próbáltam ki egy 8-as telefonnal, 84-ről töltött 100%-ra, optimalizált töltés ki van kapcsolva, és abszolút nem volt meleg töltés után. Lehet az is számít, hogy a tokot levettem, és az iStyle-os töltő felülete üveg. Majd kíváncsi vagyok mi lesz a 11-el, tokban, egész éjszakás töltés után.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.