Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) adamfriday válasza Doller (#799) üzenetére


adamfriday
senior tag

Legközelebb ne lazán rakd fel és nem fog elmenni. (bocs)

(#802) Parallaxis válasza Macika66 (#796) üzenetére


Parallaxis
addikt

TELJESEN értelmetlen elvárni, hogy a lógó, folyton mozgó csuklónkon használható, még csak körülbelüli tájékoztatást adó vérnyomás-értéket is tudjon mérni bármi.

[link]
A felhasználói tesztek alapján 5-6%-nyi eltérés van a mért érték és a felkaros mérés között. Nem klinikai körülmények között ez az érték teljesen elfogadható. (De az SaMD hitelesítés is jelent valamit :) )

(#803) HKorn válasza bandigyerek (#800) üzenetére


HKorn
addikt

:DDD

Run&Ride

(#804) Macika66 válasza Parallaxis (#802) üzenetére


Macika66
addikt

Lehet, hogy számodra meggyőző egy ilyen animált video.

Számomra nem. majd ha az FDA engedélyezte a Samsungnak vérnyomásmérős okosóraként forgalmazni ezt a Samsung okosórát, majd akkor hívő leszek.

Egyelőre két fajta mérési módszer van, az ún. Korotkov-féle és az oszcillometrikus.

Egy csőben lévő nyomást nem lehetséges még a 21. században sem non-invazív módon mérni.

Kísérletek folynak persze különböző elektródákkal, bőrfelületi ellenállásokkal számolgatva.

Azonban ez egyelőre még mindig nem hozott áttörést.

[ Szerkesztve ]

(#805) zsolt160 válasza Macika66 (#804) üzenetére


zsolt160
tag

Ez mind igaz, de soha senki nem állította, hogy ezek orvosi műszerek, tájékoztató jellegű órák. Tehát nem helyettesíti a megfelelő eszközt. Aki akar ilyet vegyen. Ennyi, nem kell várni, hogy egy csúcs szuper orvosi eszközként működjön.

(#806) Parallaxis válasza Macika66 (#804) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csak halk megjegyzés: az SaMD az FDA orvosi műszereket jóvàhagyó részlege.

(#807) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Zuhanyzás után telefonáltam az órával de recseg ropog a hang! Kiszárad majd, vagy másnak is ilyen?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#808) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ha spotify-ról letöltök zenét telefonra azt hogy a legegyszerűbb az órára tölteni? Nekem az a fura, h ott nem tudok megadni saját mappát.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#809) Themes válasza Bennyboy (#808) üzenetére


Themes
aktív tag

Úgy mint a többit! Csak MP3 legyen!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#810) zsolt160 válasza Bennyboy (#808) üzenetére


zsolt160
tag

Mert az órába nem tudsz belepiszkálni. Magyarul csak a saját gyári mappába tudsz pakolni, azt is csak az Egészség programon belül.
Themes, nem vittem még vízbe, de ha az lenne a baj, az nagy baj, mert nem ázhatna be...

(#811) adamfriday válasza Bennyboy (#808) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én úgy tudom, hogy csak a Spotify appban tudod lejátszani őket a DRM miatt.

(#812) Doller válasza bandigyerek (#800) üzenetére


Doller
tag

Sajnos nem. 😃
Bár nem tudom miért tettem a laptoptáskába. 😁

(#813) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Itt valami készül...
Hogy ez mi és mire jó csak sejtem de venni nem lehet sehol semmit... Vagy valamiről lemaradtam?

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#814) CptAdamica válasza DonDragonka (#813) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nagyon egyedi számlapok fejlesztésnek néz ki.

Megyen!

(#815) Themes válasza zsolt160 (#810) üzenetére


Themes
aktív tag

Többen közben tájékoztattak egy másik fórumon hogy úszás, zuhanyzás után ilyen ropogós a hangja, de 10-15 perc száradás után semmi baja, tökéletesen szól! Úgy is lett kB ennyi idő után már semmi baja nem volt! Gondoltam leírom hogy ha valaki így jár akkor ne ijedjen meg! :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#816) California1


California1
őstag

Üdv mindenkinek!
Ma kezdtem el használni az órát.Telepítettem az egészség appot,majd,frissítettem is. Az órára is érkezett frsiités ,de nem ez a lényeg. Elkeztem próbálgatni az egészség appot,gondoltam kipróbálok más más óraszámlapot. Elkezd tölteni be 3mat fordul az a tekerő izé és megáll. Semmi nem törtánik. Ez csak nálam nem megy? A másik,hogy a telómón található zenék wav-ban vannak látja az óra de nem inditja el. Valaki aki tudna infózni megköszönném. Illetve azt is ,hogy telón mit is kellne állítanom ,hogy ha magam felé fordítom az órát akkor azonnal ébredjen. Köszönöm.

(#817) thebiker


thebiker
tag

1, A telefonon tudod alapértelmezetté tenni vagy az órán váltani. Itt tartsd nyomva a számlapot és lapozz

2, Only MP3 and AAC audio formats are supported

3, Health -> Eszközök->GT2->Készülékbeállítások->Emelje fel a ....

(#818) jegenye77


jegenye77
addikt

Csináltam gyári visszaállítást, újra pádosítottam az órát a telefonnal, kalibráltam amit lehetett. De mégsem mutatja a lépést pontosan. Mármint telón az app ban írja, hogy 35000 lépés az órán meg 19000.
Ez miért lehet?
Végig nálam volt a teló és az óra is a kezemen volt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#819) adamfriday válasza California1 (#816) üzenetére


adamfriday
senior tag

Az óraszámlapokat szerverről húzza le az app és elég nyögvenyelősen megy. Néhányszor mozgasd le fel, mintha scrolloznál és be fogja tölteni őket.

(#820) California1 válasza adamfriday (#819) üzenetére


California1
őstag

Üdvözlet!
Itt aztán lehet scrollozni :-)

(#821) adamfriday válasza California1 (#820) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nekem is így nyit, de lehúzom az ujjam, mintha frissítenék és betölt hármat. Aztán egy kis scrollozás fel-le és betölti a többit is.

(#822) DonDragonka válasza California1 (#820) üzenetére


DonDragonka
őstag

Lehet, húzd le ezt a felületet és akkor elkezd betölteni... Néha xaraxik a szerver tegnap nekem se ment flottul, bár teszem hozzá, ilyen üresnek még sosem láttam :-)

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#823) California1 válasza DonDragonka (#822) üzenetére


California1
őstag

Bármit csinálok bármikor ez k.o.
A huaweiel is beszéltem,tanácstalanok. Mondták csináljak egy új Huawei id-t hátha..... az újjal is semmi.Wtf????? A másik kérdésem,hogy az egyik autómban hozzá párosítottam a kihangosítóhoz ,az órán ugye ezta fülhallható opciónál tudtam párosítani. A fejegység felismeri ki is írja,hogy csatizott meg az óra is. De ha hívás jön be és felveszem az órával akkor miért nem a kihangosítón "jön a hang" ? Előre is köszi a választ.

(#824) bandigyerek válasza California1 (#823) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ha "kintről" az "eszközök" részben levő "kiemelt" részben levő "óraszámlapok"-at nyitom meg max 13-at tölt be. De ha bemegyek az órához és ott nyitom meg az Óraszámlapoknál az "egyéb" részt, csak úgy fossa a képeket.

(#825) California1 válasza bandigyerek (#824) üzenetére


California1
őstag

"De ha bemegyek az órához és ott nyitom meg az Óraszámlapoknál az "egyéb" részt, csak úgy fossa a képeket." Eskü keresem ezt az egyéb részt ,de sehol nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#826) bandigyerek válasza California1 (#825) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Persze ez nem azt jelenti, hogy így menni fog.

(#827) jegenye77


jegenye77
addikt

Aki tudja nézze már meg nekem, hogy nála is ennyire más értéket mutat az óra mint az app :

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#828) Brekecs válasza adamfriday (#821) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Írj be a keresőbe egy W - t és be adja a számlapokat !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#829) California1 válasza bandigyerek (#826) üzenetére


California1
őstag

(#830) Brekecs válasza Brekecs (#828) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia!
Nekem is mást mutat, az óra kevesebbet, a legutóbbi frissítés óta még a napközbeni pihenést is egyszer mutatja egyszer nem ! :((( egyre sz... abb minden !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#831) California1 válasza Brekecs (#828) üzenetére


California1
őstag

Próbaltam én is ezt ,de ez is semmi. Az mem lehet ,hogy bigos az app?

(#832) mycso válasza jegenye77 (#827) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem, lépésben 50 a difi, az óra ennyivel többet mutat.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#833) jegenye77 válasza mycso (#832) üzenetére


jegenye77
addikt

Mi lehet akkor nálam? :C
Csináltam gyári visszaállítást is.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#834) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, ilyet vagy Honor magic watch 2-t vennék, vannak érvek pro és kontra vagy kizárólag ízlés és a kis árkülönbség kérdése ez?
:R

[ Szerkesztve ]

(#835) adamfriday válasza California1 (#823) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nem egyszerűbb inkább a telefont a kihangosítóhoz párosítani?

(#836) HKorn válasza Sanyyka (#834) üzenetére


HKorn
addikt

Kb igen, nagy különbségek nincsenek, nálam pl az döntött, hogy a Tachymeter-es megoldás a kereten jobban tetszett, mint a GT2 kontrasztosabb gravírozása, ott nagyon erősen látszódnak a számok.

Run&Ride

(#837) Sanyyka válasza HKorn (#836) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Köszönöm szépen, lassan akkor megvagyok, már csak némi családi egyeztetés szükségeltetik. :)

(#838) barm válasza Sanyyka (#837) üzenetére


barm
tag

Szerintem is szebb a tachymeter, valamint a matt fekete is jobban tetszik, mint a GT2 fényes háza.. Bár azt csak képen láttam.
Különbség még, ha jól tudom, hogy más szamlapok érhetők el a kettőre.

(#839) California1 válasza adamfriday (#835) üzenetére


California1
őstag

Üdvözlet!
De persze az, az is hozzá van. De. ha érkezik be hívás és az órán veszem fel nem a kihangosítón érkezik a hang hanem az órán. A fejegység tud kezelni több bt ezközt is egyszerre.
Mi lehet a megoldás?

(#840) adamfriday válasza California1 (#839) üzenetére


adamfriday
senior tag

Mindig az az eszköz kezeli a hívást amelyiken fogadod. Ha a fejegységen fogadod, akkor ott fog szólni.

(#841) zsolt160


zsolt160
tag

De minek bonyolítani. Óra telefon nélkül nem tudja fogadni a hívást, ergo ha a közelbe van a teló minek közbeiktatni az órát, mikor közvetlen mehet a rádióra a hívás a telefonról?

(#842) macy


macy
addikt

Vasárnap rendeltem meg az órát, még nem jött meg, de már kezdek elbizonytalanodni a hozzászólásokat olvasva.

(#843) bandigyerek válasza macy (#842) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Mi húzta el a szádat?

(#844) California1 válasza macy (#842) üzenetére


California1
őstag

Figyi ,pár napja használom és egész jó. Van pár fura dolog ,de rendben van. Kérdés ,hogy ha jön az órára új frissités milyen + újítások érkeznek. Én nagyon de nagyon preferálnám ha a teljes telefonkönyvet hozzá lehetne adni. Kicsit ha gyorsabban ébredne stb.... apróságok. Ha meg nem jön át neked 14 napod van visszaküldeni. Van valakinek infója mikor várható újabb update az órához?

(#845) macy válasza bandigyerek (#843) üzenetére


macy
addikt

Minden ami nem úgy működik ahogy kellene :) Sosem volt még okosórám egyébként, bringázáshoz, meg alvásfigyeléshez akartam ezt megvenni. A régi telefonom bedöglött, vettem egy P30 pro-t, gondoltam akkor veszek egy hozzá illő órát is. Remélem azért nem olyan "rossz" ez a GT2. :)

(#846) HKorn válasza macy (#845) üzenetére


HKorn
addikt

Nem kell túlizgulni, meg leszel vele elégedve, jó kis óra, én ugyan Honor tesóját használom futáshoz és bringához és nagyon imádom.

Run&Ride

(#847) macy válasza California1 (#844) üzenetére


macy
addikt

California1, HKorn, köszi. Reméltem hogy megjön a héten de nem ért ide, pedig már nyomkorászni akartam a hétvégén :)

(#848) HKorn válasza macy (#847) üzenetére


HKorn
addikt

Ez a legrosszabb, amikor titkon bíztál benne, hogy megkapod pénteken, de mégse, így várhatod ki a hétvégét is :D

Run&Ride

(#849) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok

Egy kérdésem lenne. Az értesítés miért nem villan fel az óràn? Nincsen ilyen funkciója csak ha felemelem a kezem?
Köszönöm

"Hosszú és eredményes életet!"

(#850) firemanus82


firemanus82
senior tag

A telefonon beállított ébresztés eddig jelzett az órán is, lehetett szundi vagy bezár. A frissítés óta nem jelez az óra. Más is találkozott ezzel?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.