Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) snorbi82


snorbi82
senior tag

Sziasztok! Tegnap én is tulajdonosa lettem egy ilyen csodának. Alirol rendeltem gyors egy fém szijat. A folytonos óra kijelzest lehet időzíteni? Előre is köszönöm

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#1252) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv!A szakiktol kerdeznem, van ennel az oranal olyanra lehetoseg mint a SG watch-nal, hogy egy esetleges elmulasztott rezgo ertesites utan a bejott ertesites ne tunjon el, vagy ha igen akkor legalabb jelezze egy kis ikon vagy potty az oraszamlapon?

(#1253) HKorn válasza viralmind (#1252) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem nincs, annyira nem kifinomult a rendszer itt, mint egy igazi okosóránál :)

Run&Ride

(#1254) HKorn válasza snorbi82 (#1251) üzenetére


HKorn
addikt

Hogy érted az időzítést? Szerintem amúgy nem lehet.

Run&Ride

(#1255) hard74 válasza viralmind (#1252) üzenetére


hard74
senior tag

Custom watchface-ek között van ami tudja ezt.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1256) viralmind válasza hard74 (#1255) üzenetére


viralmind
aktív tag

Koszonom!Tehat elvileg meg lehet oldani , csak varni kell normalis szamlapra :-)

(#1257) zsolt160 válasza jegenye77 (#1195) üzenetére


zsolt160
tag

Ez érdekes, napok óta figyelem, nálam a telefon nem sétál annyit, és az eredmény ugyan annyi.

(#1258) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne, van nekem egy Watch GT2 órám, és tudok e olyat csinálni, hogy párosítva van a telómmal bluetooth keresztül, közben egy fülessel is párosíthatnám (szintén bluetooth keresztül) az eszközt, így pl hívás közben a telefontól távol fülessel is tudnám folytatni a beszélgetést?

(#1259) macy válasza fulton (#1258) üzenetére


macy
addikt

Miért nem a telóval párosítod a fülest?

(#1260) zsolt160


zsolt160
tag

Kérdés, hogy a magasságot gyűjti az Egészség app, de a nyomást nem, ezt lehetne valami progival gyűjteni? Időjárás miatt érdekelne...

(#1261) fulton válasza macy (#1259) üzenetére


fulton
addikt

Mert nem tudom annak ugy lesz e annyi hatótáv mintha az ora es telo nak.
Egyébként lehet amit írtam?

(#1262) shifty!


shifty!
senior tag

Van olyan, akinek még mindíg nem jelentkezett a frissítés az SpO2 méréssel és a plusz sportmódokkal?

Tegnap kaptam egy GT2-t, és hiába indítottam újra az órát is, telefont is, töröltem gyorsítótárat az app-nak, de maradni akar az 1.0.3.62.-n.

Ötlete van valakinek, vagy várjak türelemmel és majd észbe kap? :R

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1263) Balus válasza shifty! (#1262) üzenetére


Balus
tag

Nálam szintén ez a helyzet. Én múlt hét óta várom a frissítést, de nem akar jönni.

(#1264) Balus válasza Balus (#1263) üzenetére


Balus
tag

Időközben megérkezett a frissítés.

(#1265) zsolt160 válasza fulton (#1261) üzenetére


zsolt160
tag

Sajnos nem.

(#1266) snorbi82


snorbi82
senior tag

Nekem jött frissítés. Először 1.06.x-re frissült és rá 20 percre. 1.0.7.16-ra

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#1267) fulton válasza zsolt160 (#1265) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm! :R

(#1268) shifty! válasza snorbi82 (#1266) üzenetére


shifty!
senior tag

Szintén, napközben gyors egymásutánban jöttek meg :)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1269) macy válasza fulton (#1261) üzenetére


macy
addikt

Van egy régi bt. fülesem de sajnos nem lehet párosítani az órával. Kiírja a MAC címet de csak pörög, nem kapcsolódik.

(#1270) fulton válasza macy (#1269) üzenetére


fulton
addikt

Értem.

(#1271) poero


poero
aktív tag

Sziasztok! Ki lehet valahol azt a funkciót kapcsolni, hogy ha a párosított Huawei telefonon megszólal az ébresztő, akkor az óra ne kezdjen el rezegni mint állat? Vagy ezt csak úgy lehet megakadályozni ha az órát olyankor éjszakára repülőbe/nezavarjba/bármi hasonlóba teszem?
Köszi a válaszokat :R

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1272) DonDragonka válasza poero (#1271) üzenetére


DonDragonka
őstag

1. Vedd ki GT értesítések beállításánál az órát
2. Ne állíts be azonos ébresztés a telón és a GT-n
Nekem nem rezeg az óra ha a teló ébreszt...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1273) poero válasza DonDragonka (#1272) üzenetére


poero
aktív tag

Az a vicces, hogy az óra értesítéseinél az óra ki van kapcsolva, valamint az órán nincs beállítva ébresztő... :F

[ Szerkesztve ]

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1274) macy válasza poero (#1273) üzenetére


macy
addikt

Nálam is ébreszt az óra ha a telón van beállítva ébresztés.

(#1275) DonDragonka válasza macy (#1274) üzenetére


DonDragonka
őstag

Huawei p30 pro-m, p30 és p20 pro-m van.
Mindhármon kipróbáltam. Csak a teló jelzett az óra egyiknél sem... :F :F

OK
Rájöttem... :D
Amióta a Google óra támogatja, hogy Spotify zenét is lehet használni ébresztéshez azóta azt használom. Azzal nem zizeg az óra, de a gyári óra alkalmazással beállított ébresztésre igen.
Szóval a megoldás használj Google órát...
[link]

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1276) macy válasza DonDragonka (#1275) üzenetére


macy
addikt

Nekem nincs bajom ezzel, legalább nem kell éjszaka karnyújtásnyira lennie a telónak. Az óráról működik a szundi is.

(#1277) zsolt160


zsolt160
tag

Én se használom már a telefont ébresztésre....

(#1278) DonDragonka válasza macy (#1276) üzenetére


DonDragonka
őstag

Nem is nekem volt gondom vele... :)

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1279) macy válasza DonDragonka (#1278) üzenetére


macy
addikt

Tudom :)

(#1280) macy


macy
addikt

Voltam ma megint a Euronicsban, felnyomták MagicWatch 2 árát 74.990-re. Mikor legutóbb láttam 54.990.- volt. Megnéztem a Watch GT 2-t is, úgy csillog-villog az az óra mint Salamon töke. Nem láttam még ilyen polírozott verziót, az enyém selyemfényű inkább.

(#1281) zsolt160


zsolt160
tag

Én februárba vettem Media Markt-ban Ausztriában 189 €-volt. Az érdekes az volt, hogy a Samsung Galaxy Watch R800 46mm 20€ volt drágább mint a kistestvér.

(#1282) krisz727


krisz727
tag

Sziasztok
Na másfél hete nyúzom a készüléket.vasárnap este levettem a töltőről .38%-nál rátettem a töltőre 59ig felnyomtam,hosszabb túrát terveztem vele aznapra de sztornózta a viharos nap.most 22 %on van ,vagyis kb pont lemerülne mostanság.
Kb 4 óra 20 perc edzés volt vele (futás ,bicaj)
Kézemelésre feloldja a képernyőt,alvásfigyelés bekapcsolva,folyamatos pulzusfigyelés is megy.
Csendesebb környezetben jól használható a telefonálás része amit szinte csak erről bonyolítottam a héten
Ami negatívum kicsit az az hogy futásnál többet mér valamennyivel,de pl ma is futottam ,a rajt szerinte nem onnan volt ahol kezdtem ,meg ki is futottam a kerítésen.
5km én kb 400 méterrel többet mér.vigasztal hogy pl a strava is csal a telefonnal valamennyit.
Picit talán lassabb a telefonálás indítása, lassabban csatlakozik a készülékhez Bluetooth híváskor,és feloldja közben a készüléket és zsebben emiatt pl séta közben belezavarhat a telefonálásba a vétlen érintés(be van kapcsolva a telefonon a vétlen érintések rész)
Volt ezzel eleinte nyűgöm ,párszor kikapcsolta a hívást az órán,zsebén kívül sose volt vele gondom
A lényeg a lényeg Honor Band 4 et kinőttem,minőségi váltás volt. Nem bántam meg .egy két nyűg mindenhol van de legalább jó az üzemidő,pont ahogy terveztem :R

[ Szerkesztve ]

(#1283) dattilax


dattilax
csendes tag

Üdv mindenkinek. Sajna nálam se frissül az óra. A healt appba mindég hálózati hibát ír ki. Az időjárást se akarja atvinni és még az aku is szépen merülget. :F

(#1284) zsolt160


zsolt160
tag

Telefon, óra újra indítása, esetleg az óra vissza állítását, illetve az egészség app leszedését, újra telepítését. Tegnap nálam is volt hasonló, sőt a számlapokból is csak párat mutatott az app.... Most viszont minden jó. Lehet központi szerver hiba volt.

(#1285) dattilax válasza zsolt160 (#1284) üzenetére


dattilax
csendes tag

Mindent megprobaltam már. Régió váltás is volt de hiába. Nincs mit tenni várok lehet magától eszhez tér.

(#1286) 01


01
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne az órával kapcsolatban. Mennyire meríti a telefon akksiját? Tudom, hogy ez telefon - és használat függő, de egy kb. értéket mondanátok?

Előre is köszi!

(#1287) shifty! válasza 01 (#1286) üzenetére


shifty!
senior tag

Abszolút nem relevánsan kimutatható mértékben.

P20 folyamatos BT kapcsolat, Egészség app fogyasztása az eddigi napi adat (este 11kor vettem le töltőről) 3.4% a teljes fogyasztásból (72%-on van a telefon most).

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1288) 01 válasza shifty! (#1287) üzenetére


01
tag

Köszi! Akkor nem nagy a +fogyasztás.

(#1289) plejik


plejik
addikt

Hali,

Látom megjelent az egyedi óraszámlap menüpont, hogyan tudok telepíteni? Mert belel lépek , de semmi tallózási lehetőséget nem ad a menüpont. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1290) macy válasza plejik (#1289) üzenetére


macy
addikt

Még sehogy.

(#1291) plejik válasza macy (#1290) üzenetére


plejik
addikt

Akkor mi a francnak van benne :D? :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1292) HKorn válasza plejik (#1291) üzenetére


HKorn
addikt

A kérdés önmagában nem rossz :D

Run&Ride

(#1293) macy válasza plejik (#1291) üzenetére


macy
addikt

Gondolom majd jön a lehetőség... egyszer... talán... :D

(#1294) ntomka


ntomka
nagyúr

Sziasztok! Csatlakoztam a klubhoz.

Első kérdésem: ez direkt ilyen?

ツ Headphones on - World off

(#1295) zsolt160 válasza 01 (#1288) üzenetére


zsolt160
tag

Ha félsz, hogy merül a telefon, akkor kapcsolt ki a kékfogat, az óra akkor is tárolja az infókat, és csak mielőtt az egészség app-ba lépsz akkor kapcsold be, igaz akkor kezd majd szinkronizálni ha belépsz az app-ba, ami hosszabb időt igényelhet. Én nem igazán érzem a + merítő hatását az órának.

(#1296) zsolt160 válasza ntomka (#1294) üzenetére


zsolt160
tag

Az alsó részre, be vagy lépve az alkalmazásba Huawei fiókba? Használható a Gmail hozzá azt hiszem, de nem biztos, nem emlékszem rá.
Felső rész, érdekes, mert manuálisan működik, de az automatikusan még soha sem mentett, mindig a manuális mentési időt mutatja.

(#1297) ntomka válasza zsolt160 (#1296) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az alsót akkor írja, ha a kézi szinkronra rányomok. Most észrevettem, hogy megjelenik egy legutolsó dátum, ha a főképernyőn lefelé swipeolok, tehát olyan, mintha csak a beállítsoknál nem tudna szinkronizálni (természetesen huawei fiókba be vagyok jelentkezve).

ツ Headphones on - World off

(#1298) #76500480


#76500480
törölt tag

Kajakhoz melyik program áll a legközelebb? Evezést, kenut találtam.

Pár hete volt az órával, hogy kijelző felvillanásnál kifalult a kép, percekig úgy maradt.... (megjavult). Beázhatott?

Mostani probléma, hogy asztalon hagyva 46%ból lett 0% egy éjjel alatt és mért pulzust is. Másfél óra bicikli csak pár % ot vitt le. Akksi döglött meg vagy az elektronika? :((

(#1299) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok! Ti melyik edzés módban használjátok az órát konditermi edzéshez? Erőedzés? Funkciónális edzés? Testedzés? Esetleg egyéb? Melyik módban kapja az ember a legtöbb adatot? Köszönöm előre is a választ!

(#1300) dattilax


dattilax
csendes tag

Sikerült frissítenem a legujabb verzióra.
Először óra visszaallitva, Huawei health visszaallitva leinstalava, hms core visszaallitva. Régió magyar. Wifin huawei healt letoltese installálás repülő módba csak wifivel. Jöhet a párosítás és így kaptam meg rögtön a frissiteseket. A hms core volt a probléma hogy nem töröltem az adatokat ott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.