Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Black_Raven válasza kp78 (#1150) üzenetére


Black_Raven
veterán

Úgy tudom. Nekik kell vissza küldeni és ők gariztatják, vagyis van rajta gyári gari, max nem Magyarországra szól. De el kell olvasni a honlapon, sokan vásárolnak náluk, azt hallani korrektek. Mindenképpen érdeklődni kell náluk. vásárlás előtt ha biztosra akarsz menni.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1152) Kitti14


Kitti14
csendes tag

Sziasztok! IOS-szal mennyire működik jól együtt? Használható rajta minden, a Huawei Health kell telefonra? :R

(#1153) Parallaxis válasza kp78 (#1150) üzenetére


Parallaxis
addikt

Turbado-nál érdemes a prémium garit kifizetni, mert akkor ha gond van nem szervizelnek, hanem küldenek egy új készüléket.

(#1154) kp78 válasza Parallaxis (#1153) üzenetére


kp78
addikt

:R
De amúgy a Huawei is szervizeli a tőlük vásárolt terméket, ha nekem az az egyszerűbb?

[ Szerkesztve ]

(#1155) Kyller válasza Kitti14 (#1152) üzenetére


Kyller
senior tag

Teljesen jól használható vele. A Health app kell hozzá, bár nagyon fapados andoidos verzióhoz képest, sok minden nincs benne, ami benne van abban. Pl. Nem tudsz onnan watch face-t feltenni.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1156) ro3000 válasza Kyller (#1155) üzenetére


ro3000
tag

Na nem mint ha ez hátrány lenne! Amilyen Móricka rajzokat adnak, az nem is hiányzik. Hogy lehet, egy ilyen kaliberű órához ennyire dilettáns óralapokat adni?

(#1157) macy válasza ro3000 (#1156) üzenetére


macy
addikt

Hát ugye a kici kínaiak szeletik az ilyen csicsa szalokat :D

(#1158) Parallaxis válasza kp78 (#1154) üzenetére


Parallaxis
addikt

Persze, de miért akarna valaki várni a szervizre, ha futárfordultával kaphat egy új készüléket?

(#1159) g0dl válasza Parallaxis (#1158) üzenetére


g0dl
addikt

Csere csak akkor, ha a plusz szolgáltatást is kifizeted, ami ugye már ront az árelőnyön.

(#1160) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Sziasztok

lehet az órához bármilyen utólagosan vásárolt mellkaspántot csatlakoztatni ? :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1161) HKorn válasza Elektrosokk (#1160) üzenetére


HKorn
addikt

Nem lehet.

Run&Ride

(#1162) Gelner válasza Elektrosokk (#1160) üzenetére


Gelner
tag

Nem sajna, tiszta gáz

(#1163) adamfriday


adamfriday
senior tag

Jött frissítés a Health apphoz, az óraszámlapoknál a kezelőben lett egy 'Telepítéskezelő' menüpont az eddig 'Megvásárolt' helyett, de ez is üres, pedig felcsillant a szemem.

(#1164) barm válasza adamfriday (#1163) üzenetére


barm
tag

Közel érzem a célt. :DD
Nem csak be kellene másolni valahova a hwt fájlokat, és akkor megjelenik ebben a számlap?

(#1165) adamfriday válasza barm (#1164) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én is erre gondoltam, de nem találtam semmi erre utaló mappát.

Egyébként az edzésterv hozzáadás is működik már az app-ban a saját tervek alatt. Nem tudom, hogy ez is újdonság-e, de korábban volt itt téma, hogy az is üres.

(#1166) barm válasza adamfriday (#1165) üzenetére


barm
tag

Tényleg, megjelent a hozzáadás. Ez kéne a számlapoknál is.

(#1167) pergabb


pergabb
senior tag

Most komolyan, mi a jo az oranak?
Lazan hordom, rendesen feszitem meg, vagy mar a keringesem is szoritsam el?

Regebben mondtam mennyire felre mert seta kozben, utana jol meghuztam, mar fajt, nyomot hagyott a karomon, cserebe nem mutatott seta kozben 140-es pulzust, csak 100-at.

Ma vissza neztem a pulzust, 142-es pulzust mutatott delelott, amikor mas mellett ultem az autoban es mentunk le balcsira. Nyugalmi helyzetben voltam, max az auto rezeg es gyorsul, ill atmentunk egy esofelhon. Nem ereztem semmit, pontosabban tok jol voltam, szoval szerintem megint hulyet kapott vmitol. Kb 5 perc alatt ment fel es utana vissza a nyugalmi allapotba, azaz volt 1 perc 142-es pulzussal, 1-1 perc 110 fele, 1-1 90 fele, tobbi mar a szokasos 70. Ilyeneket miert csinal az ora? Tudom, nem orvosi eszkoz, de nyugalmi pozicioban ez meredek:) ill, lehet nem szamit nyugalmi helyzetnek, ha az anyosulesen ulsz es 160-al nyomjatok le az autopalyat.

(#1168) HKorn válasza pergabb (#1167) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem te sokat nézed az órát és az idegeskedéstől megy fel a pulzusod :D

Run&Ride

(#1169) laci1892


laci1892
senior tag

Végül mégis csak eladó sorba kerül a watch gt2-m, egyébként...

Először úgy voltam vele. Először inkább hagyományos óra felé nézelődtem... De végül és jöttem kell az e-sim Samsung 😁😁😁😁😁

Félév garanciával 47 remélem reális.

(#1170) laci1892 válasza laci1892 (#1169) üzenetére


laci1892
senior tag

Mármint... Az e - sim-es Samsung felé kacsintgatok nagyon :C

(#1171) laci1892 válasza laci1892 (#1170) üzenetére


laci1892
senior tag

Vagyis másfél... Bocsánat...

Viszont eladásakor elég csak a párosítás megszüntetése?

(#1172) Bennyboy válasza laci1892 (#1170) üzenetére


Bennyboy
őstag

Arra viszont készülj, h kb 2 naponta töltened kell. Egyébként én nagyon szerettem a gear s3-amat és ahogy nézem még ma is kap frissítést.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1173) laci1892 válasza Bennyboy (#1172) üzenetére


laci1892
senior tag

Tudom a wear os. :(

Rengeteget agyaltam, hogy klasszikus ( értsd nem okosóra ) vagy e-simes okosóra.

Viszont mint sokminden más az életben, ez is egyéni igények alapján született döntés. Szóval kell a SIM kártyás óra nekem.

(#1174) laci1892 válasza laci1892 (#1173) üzenetére


laci1892
senior tag

45-47 között remélem reális a Huawei :R

(#1175) DonDragonka válasza laci1892 (#1170) üzenetére


DonDragonka
őstag

Én pont egy olyanról menekültem watchg gt-re... Aztán abból lett a Gt2...
Nagyon nem bántam meg...
De lehet neked bejön.

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1176) Parallaxis válasza laci1892 (#1170) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ha használod is telefonként (aktív eSIM), akkor 1 napot sem bír ki, erre készülj fel. Én ezért váltottam róla a GT2-re.

[ Szerkesztve ]

(#1178) Gelner válasza adamfriday (#1165) üzenetére


Gelner
tag

Basszus én frissítettem de nem találok új hozzáadás opciót a régin kívül és ott is csak a hülye 5 db van amihez valamilyen távolság kell. Ki tudnád fotózni? (10.1***) mate 20 pron

(#1179) g0dl válasza pusihusi (#1177) üzenetére


g0dl
addikt

Minden hipochonder a szívéhez kap, és azonnal produkál minden tünetet.

(#1180) odani


odani
tag

Okosórák/aktivitásmérők terén, ahogy a mobiloknál is, mindenki kompromisszumot kell, hogy kössön. Nincs olyan eszköz, ami minden tekintetben megfelelne valakinek.
Nálam például kizárt, hogy olyan okosórát vegyek magamnak, amit 1-2 naponta tölteni kell. Szerintem ez vicc. Az egy hetes üzemidő már OK. (Stratost cserélek le épp.)
Egyébként meg tegye a kezét a szívére minden okosórahasználó és mondja, hogy megérte beruházni rá, mert bizony kihasználja azt a sok-sok okosfunkciót, amit egy aktivitásmérő nem tud. ... Látatlanban mondom, hogy a userek fele rég megbánta, hogy ilyenekre költötte a pénzét és csak a saját (pénzügyi) elköteleződése miatt védi a beruházását és mantrázza magának (és a fórumokon), hogy jól döntött, jól döntött, jól döntött...

Leginkább hibridet vennék, de azok sportolásra csak korlátozottan alkalmasak, nincs bennük GPS. A Stratos 3 nem nagy előrelépés az elődhöz képest, a Garminok túl sportosak (és drágák), ez a GT2 tűnik jó kompromisszumnak. Ez egy szép óra, jelzi a bejövő hívásokat és üzeneteket, sok sportot támogat és extraként hívásokat is lehet bonyilítani rajta, ha épp nincs karnyújtásnyira a mobil a szobában. Aki már használja huzamosabb ideje, milyen téren kellett, hogy csalódjon benne?

(#1181) pergabb válasza pusihusi (#1177) üzenetére


pergabb
senior tag

:D
Nincs semki bajom, egesz csalad orvos, eloszor en is gyogyszereszkent vegeztem.

A nyugalmi pulzusom 56-60 kozott van
Ejjel alvas kozben 37-44.

Tempos seta 110 atlag, de rajtam mindig van plussz 15kg vmelyik oldalamon. Oke, perpill a testemen is van plussz 15 kg:D atlag sulyom 86, 100 vagyok jelenleg.

Szoval nem, az ora mer fosul, mert ilyen szivroblema eseten egyszer nem ennyire gyorsan all vissza nyugalmi helyzetbe, masodszor meg egyeb tuneteket is produkalnal. Gondolj bele ulsz, semmit sem csinalsz, de 60-rol 140-re ugrik a pulzusod. Nem feltetlen jar szivdobogas erzessel, de leszedulnel a k*rva eletbe:D

Kezdem azt erezni mutans borom, mutans szorzetem van es mutans mod izzadok, azert ennyire gyik nalam az ora.

Ui.: meg is bajom volt es meghaltam, akkor jelentkezem nalad es elmeselem.

(#1182) zsolt160 válasza odani (#1180) üzenetére


zsolt160
tag

Szóval nekem nem kellett volna az új óra, de a régi Casio órám 30 éves, a szíj tönkre ment rajta, a közel látásom romlott, nem láttam a számokat, ezért lett a csere, no meg a szülinapom miatt is (persze én imádok órát hordani, tehát hiányzott is). Annyit mondanék még a Casio órámról, hogy az már 1990-ben (ekkor vettem) életkor, lépés távolság, testsúly alapján kiszámolta mennyi kalóriát fogyasztok el (100 kg felett voltam), persze ha tartottam az ütemet, amit beállítottam az órán, és természetesem 200 m vízálló. Tehát ez is "futós" óra.
Feleségem vérnyomása, és szívverése miatt, Ausztriába hajnalba kórházba kötöttünk ki, ez után mondta neki kell okos óra, ami nézi a pulzust is. Mivel, mint írtam van WPW betegségem, amit a kedves orvos nem tudott rendesen megcsinálni (ezt ő mondta, ha gond van, megműt egy másik eszközzel), ezért én is akartam egy ilyen órát. A választék a Samu Galaxy R800 vagy a Huawei GT 2. Azért választottam a GT 2-t elsőre, mert 2 hete írtak használati időt.
Ez után használatom során én megszerettem, bár a feleségem Samsung-ja csak annyiban tetszik, hogy rengeteg jó kinézetű számlapok vannak (bár most már van pár normális, nem rég jöttek). Mint már írtam nem sokat használom edzéshez, de néha futópadon futok vele, no meg sétálok. A hivatalos magasságot tudom, ahhoz képest csekély a mért különbség kb.5 méter. Légnyomást a házi időjárás mérő alapján néztem ott 5-10 hPa az eltérés. Pulzus felkaros várnyomás mérőhöz 1-2 eltérés volt. GPS nálam a meg tett távon pontos volt, és jól helyezte el a térképen, futópad távolság is megegyezett az óráéval.
Tehát én nem csalódtam, úgy tűnik a Huawei végre a hátlapok terén jó irányba indult el, de nagyon lassan halad előre. 10-11 napot bír ki az óra nálam folyamatos pulzus mérése mellet. A telefonálási lehetőségnél a 10 szám nekem elég, és kipróbálva autós kihangosító helyett is jó, jól hallom a hívót és ő is tisztán hall engemet, tehát én nagyon meg vagyok elégedve az órával. Mind ezt kb. 5 hónap használat mellet. Ja, jut eszembe, egy negatívum a töltés, azt hinné az ember, hogy vezeték nélküli, de nem, igaz a mágneses megoldás miatt fordítva nem lehet az órát a töltőre tenni.

[ Szerkesztve ]

(#1183) p2pp válasza pergabb (#1181) üzenetére


p2pp
őstag

100m-ről 700m-re feltekerve folyamatosan 185 volt a pulzusom.
Haláli volt. 🙂 De olyan gyönyörű helyen megérte.
Azóta csak laposon tekerek.
Nyugalmi pulzusom jó. 70-80 körül. 100kg az önsúlyom. 🙂
Ha fáradt vagyok lemegy 56-ra is.
Biturbós pörgős motorom van. 😂😅🤣
A lényeg az óra jól mér. 🙂
Sürgősségin letesztelve ugyanazt mutatta. (pedig nem Alma)
De van itthon is pulzoximéter.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1184) HKorn válasza odani (#1180) üzenetére


HKorn
addikt

Nem kell benne csalódni. Ez szerintem a legjobb koncepció, amit a Huawei csinál a Honor MagicWatch-csal és a Watch GT-vel.

Jól néz ki, megállja a helyét sportos és elegánsabb környezetben is, hobbisportra a tudása bőven elég és okosóraként is helytáll, igaz korlátozott tudással, de akinek semmi szüksége arra, hogy az óráján nézzen YT videókat vagy navigáljon, az kap cserébe egy használható üzemidőt, mert amit az okosórák jelenleg kínálnak, az tényleg egy vicc.

2 pontot lehetne kiemelni, ami még jó lenne ha lenne, az pedig a gpx export lehetőség, illetve a mellkapánt csatlakoztatás lehetősége. De igazából már ezek is kicsit túlmennek egy átlaguser igényein.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1185) pergabb válasza p2pp (#1183) üzenetére


pergabb
senior tag

Mondom, lehet en izzadom szet magam, tul sok a szor a karomon, vastagabb a borom, vagy hulye szine van, nalam sajnos nem pontos. Arra mar rajottem, hogy a karomon csak 1 centivel odebb van es maskepp huzom meg, mar teljesen mas eredmenyek szuletnek. A legelejen meg akkor is 140-et mert, amikor en kezzel kitapintva 100-at. Mivel nem fix a helye, mozog akkor is, ha szarra huzod (karod osszenyomod stb), igy egyertelmuen nem lehet egyetlen ora sem pontos. A tobbi meg mar abbol adodik, amit az elejen is irtam. Extrak nelkul egy mi band 4 pontosabban mer nyugalmi helyzetben, az mozgasnal szall el teljesen:D a pulzioxi merod sajnos szinten csak 98-99%-os lesz, egy tenyleg megbizhato mero fel milla kapasbol. 36 vagyok, nincs semmi bajom, igazabol nem erdekelne a pulzusom sem, tisztaban vagyok vele, hogy nekem alapjaraton alacsony es ejjel mar tenyleg hibernalom magan, egyszeruen csak zavar, hogy egy olyan funckio amire semki szuksegen, amugy nem mukodik rendesen. Nem hajszal pontos merest varok, nem orvosi eszkoz, de ekkora, spontan kiugrasokat nem toleralok az oranak. Amikor irtam, aznan ugyan ezt megcsinalta minuszba is, ketszer leesett a felere 1-2 percre. Azota szarra pucoltam, sokkal feljebb toltam a karomon es rohogni fogtok, de az ora alatt leborotvaltam a szort:D nem csinalt ilyen anomaliakat, de a legpontosabb akkor volt, ha belulre csatoltam fel, ahol konkretan hasznalhatatlan, de total jol mert mindent, ott vekony a borom es latok egy rakas kis zold kigyot:D mondjuk a tuloldalt meg kiallo hernyok vannak a karomon, eres tipus vagyok, szoval rohadjon meg.:) Nem latni az ora takarasa miatt, de en tuti nem fogom csak ezert a karom borotvalni. Nagyon paras idoben tud felre merni tapasztalataim alapjan, ill amikor front jon es a legnyomas hirtelen valtozik, akkor tud szintelterest produkalni ugy, hogy amugy meg sem moccansz.
Igen, az ora egesz pontos, de ne arra hagyatkozzatok, hogy otthon leultetek par alkalommal, megneztetek vernyomasmerovel is es megallapitottatok, hogy pontos. Gondolom senkin sincs egesz nap ekg, amivel ossze tudna nezni, hogy de, neha azert pontatlan is tud lenni.
Egy apple watch sokkal jobb, de az is ugyan ugy teveszt.
Azt lehet elmondani, hogy nagy altalanossagban jo, de senki se gondolja azt, hogy ez egy preciz, orvosi eszkoz es mindig, mindenben igaza van.

(#1186) g0dl válasza p2pp (#1183) üzenetére


g0dl
addikt

Na erre a fáradtság esetén bekövetkező súlyvesztésre szerintem sokan kíváncsiak lennének. :DD

(#1187) macy


macy
addikt

Ma voltam Euronics-ben, megnéztem a Magic Watch 2-t. Igaz csak vitrinben láttam de olyan volt mintha kicsit nagyobb lenne mint a GT 2.

(#1188) p2pp válasza g0dl (#1186) üzenetére


p2pp
őstag

:) :) :)

Az a pulzusom volt nem a súlyom!!!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1189) HKorn válasza macy (#1187) üzenetére


HKorn
addikt

Pedig biztosan nem nagyobb, csak a tachymeteres dizájn miatt láthatod annak.

Run&Ride

(#1190) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Sziasztok.
Az óra honnan szedi az időjárási adatokat?
A telefon szintén Huawei. Azt gondoltam, hogy a gyári időjárás progit szinkronizálja,hagytam is futni a háttérben, de mást mutat helyszínt is és hőfokot is...
Természetesen frissítettem manuálisan egyszerre mind kettőt...

[ Szerkesztve ]

(#1191) zsolt160


zsolt160
tag

Elméletileg a saját időjárás app-ból. Nálam is volt ilyen, beléptem az időjárás progiba és átállítottam másik városra aztán vissza és jó lett. Igaz közben másik városban is voltam, és akkor változott jól a hely....

(#1192) Zeban58


Zeban58
tag

Jó ez a rengeteg új sportág, viszont nem értem, hogy miért ilyen lebutított formában kerültek be az órába? Általában csak időt és kalóriát mér a rendszer, vagyis például egy kajakozás, vagy SUP-ozás során nincs semmi GPS-támogatás, nem mér távolságot az óra. Ez így amolyan nesze semmi fogd meg jól kategória, legalábbis számomra.

Futáshoz imádom használni az órát, és annyira jó lenne, ha a többi sportág is ilyen korrekt módon lenne támogatva. No és hát jó lenne végre, ha a beígért Strava támogatást is megkapnánk végre...

(#1193) csipuka


csipuka
senior tag

Gear S3-asom van es mar egy ideje keresem az utodjat. Jon a GW3, de minel tobbet olvasok rola, annal jobban elveszi a kedvem. A GT2-t mar kovetem egy ideje, es kicsit visszalapozva megtalaltam a telegram csoportot, amiben volt is watchface ami szimpi, mivel most is MD face-t hasznalok. Boszen el is kezdtem nezegetni ezeket, es kesobb jottem ra, hogy a custom watchface-hez meg mindig trukkozni kell. Nna ekkor letettem rola.
Ahogy olvasom az uj Huawei wealth-ben megjelent egy uj letoltesvezerlo, ami talan gyarilag engedi az egyedi watchface-eket. Lehet hiu abrand, max kivarom, ha muszaj.
Van olyan oldal ahol a gyari watchface-ket lehet megnezni, hatha tudok kompromisszumot kotni, amig kijon a hivatalos egyedi watchface installalasa?

(#1194) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok mi a 2 között a különbség? egyik másik
Tegnap megrendeltem az olcsóbbat és az OTP-seknek még 1150,-ft lejön ha bektiválják a kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1195) jegenye77


jegenye77
addikt

Nálam még mindig nem ugyanazt mutatja az egészség alkalmazásban mint az órán.
Az érdekes, hogy az egészség app ban ezt mutatja

HHa rámegyek az eszközök re akkor meg ezt :

Ekkora a különbség reggel óta. Végig ugyan annyit volt nálam a teló mint amennyit az óra a kezemen.
És akkor most melyik a valós?
Nem kellene ezt szinkronizálnia és ugyan azt mutatni?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1196) zsolt160 válasza jegenye77 (#1195) üzenetére


zsolt160
tag

Gondolom a lépésszámra gondolsz, sikerült rájönni. Az első képen ha rá mész a felső sarokba az infóra, kiírja, hogy a telefonból és az órából veszi az adatokat, igy én úgy gondolom, hogy a kettő "átlagát" mutatja, telefon többet mér és talán ezért.

(#1197) zsolt160 válasza anonymus89 (#1194) üzenetére


zsolt160
tag

Szerintem a lényeg tök ugyan az.

(#1198) macy válasza zsolt160 (#1196) üzenetére


macy
addikt

Tökmindegy, úgyis rosszul számol az óra :D

(#1199) jegenye77 válasza zsolt160 (#1196) üzenetére


jegenye77
addikt

Nap végére így is dupláját mutatja az egészség app mint az óra.
Akkor a telefon annyival többet számol? :F
Most akkor melyik a valós?
Én úgy gondolom, hogy szinkronizálnia kellene és ugyan azt kiírni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1200) ktomee válasza jegenye77 (#1199) üzenetére


ktomee
csendes tag

Az én tapasztalatom az, hogy ilyen akkor fordul elő, ha hosszabb távolságot teszek meg úgy hogy a kezem nem mozgatom (mert pl babakocsit tolok), de a telefon a zsebembe van.

Úgy látom, h nem átlagolja a kettőt, hanem egyszerűen a nagyobbat veszi. akkor is ha a két mozgás nem egyidőben történt. Ilyenkor "elveszik" a lépések egy része ha utána a következő sétára aznap nem viszem magammal a telefont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.