Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Viper26 válasza Kepu1 (#1550) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az durva. :Y

iPhone 14 | FR955

(#1552) ntomka válasza Kepu1 (#1550) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem lehet, hogy bementél épületbe/alá vagy fa alá? Ilyet akkor csinál bármilyen GPS, ha takarásba kerül és kevés műholdat lát, aztán magához tér és ahogy nő a pontosság össze vissza ugrál és be is rajzolja.

(#1548) zsolt160: Nekem voltaképp két funkció hiányzik, amit betehetnének:
- Fejlettebb értesítés kezelés, ha lehet ugyanazok az opciók jelenjenek meg, mint a telón is (na jó, a konkrét szöveges választ nem várom el, de pl. gmailnél olvasottság, törlés, archiválás mehetne), ha pedig elseprek egyet órán, ugyanaz történjen telón is. Ez nem hiszem, hogy bonyolult lenne már onnan, amit most is tud az óra.
- Custom watchface.
Előbbi csak rajtuk múlik, az utóbbit meg már a közösség megoldotta, mint látjuk, csak be kéne tenniük, esetleg egy normális hitelesített watchface boltot tehetnének mögé, ahova nem a vírusok kerülnek fel. :D

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1553) pdave válasza Kepu1 (#1549) üzenetére


pdave
aktív tag

Nekem ilyet akkor csinált, amikor biciklivel elmentem a pékségbe, és nem állítottam le a trackelést, és bent nem talált jelet. Következő alkalommal már kikapcsoltam, amikor bementem valahova, és nem volt ilyen gond.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#1554) Kepu1 válasza pdave (#1553) üzenetére


Kepu1
lelkes újonc

Feleségemnek is ilyen órája van együtt sétáltunk 0,6km-errel kevesebbet mért mint az enyém 😁 pedig ahol én voltam ott volt ő is ezért nem értem ezeket a hurkokat séta alatt volt vagy 6 hurok😡

(#1555) Viper26 válasza Kepu1 (#1554) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én most sétáltam egyet, teljesen jól mutatta (MW2).

iPhone 14 | FR955

(#1556) macy válasza Kepu1 (#1554) üzenetére


macy
addikt

Putyin biztos zavarja a műholdakat :D

(#1557) Kepu1 válasza Viper26 (#1555) üzenetére


Kepu1
lelkes újonc

A vonalat a térképen rendesen mutatja?

(#1558) pusihusi válasza Kepu1 (#1549) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia a telefon gps-en mennyit mutat?

Üdv. Feri!!

(#1559) Viper26 válasza Kepu1 (#1557) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, semmi gond vele.

iPhone 14 | FR955

(#1560) g0dl válasza g0dl (#1538) üzenetére


g0dl
addikt

Biciklizésnél nekem jól méri gps alapon a távolságot. ( telefonos endomondo-val kb. megegyezik), tehát úszásnál valamit okoskodni próbál.

Az gondolom normális, hogy a gps használata erősen meríti az akksit.

(#1561) ntomka válasza g0dl (#1560) üzenetére


ntomka
nagyúr

Egyértelmű, hogy többet fogyaszt úgy.

Egyébként futásnál nekem is egész pontosan rajzol és mér is. 400-as pályára szoktam menni és rendesen körberajzolja, a távolság is rendben van.

ツ Headphones on - World off

(#1562) Kepu1 válasza ntomka (#1561) üzenetére


Kepu1
lelkes újonc

Akkor nekem cserés lesz😡

(#1563) Diamond500


Diamond500
senior tag

Érdemes firmware-t frissíteni? Gyári verzión vagyok, bizalmatlan vagyok az új verziókkal, sokszor van gubanc velük

(#1564) zsolt160 válasza ntomka (#1552) üzenetére


zsolt160
tag

Nekem is ezek hiányoznak, sőt pl. ugye Gmail leveleket nem mutatja meg teljesen, csak az Outlook programnál, és sok más programnál. No meg az eddigi sima óráimnál óránként jelzett, itt nem lehet jelzést bekapcsolni.
Óra számlapok terén ugyan az az érverésem mint neked.

(#1565) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Ez nem okosóra, inkább egy pofás aktivitás-mérő. A samsung órái a nektek valók, ott nagyon sok mindent lehet állítani.

Diamond500: Nekem nem volt semmilyen rossz tapasztalatom fw frissítés után.

[ Szerkesztve ]

(#1566) pdave válasza Diamond500 (#1563) üzenetére


pdave
aktív tag

Nekem utána lett sz*r az értesítések kijelzése (többször ua), előtte ok volt.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#1567) ntomka válasza bandigyerek (#1565) üzenetére


ntomka
nagyúr

Félreértesz. Pontosan tudtam mit veszek, nekem ez az óra kellett. Csak ha mondanom kéne mi hiányzik, akkor ennyit tudok csak sorolni. Ezzel kötöttem kompromisszumot. Samsung okos, de ott más bajaim lettek volna.

Firmware frissítés: nálam nem volt gond előtte sem, azóta sem.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1568) pusihusi válasza Diamond500 (#1563) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia mi a száma a legújabbnak?

Üdv. Feri!!

(#1569) pdave válasza pusihusi (#1568) üzenetére


pdave
aktív tag

1.0.8.16 (legalábbis nálam)

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#1570) krisz727 válasza Kepu1 (#1549) üzenetére


krisz727
tag

Első futásomnál 4km helyett 6.2 -t mért
Utána egyszer pontos volt,azóta sem tudok pontosat mérni.leginkább többet mért 1000méteren minimum 50 métert téved.nem sok csak igy az időmmel az adott távon gyorsabb vvagyok mint tényleg.

(#1571) snakebait


snakebait
senior tag

Szerintetek ezeket miért csinálja? Hálózati hibára hivatkozik az egészség app is a firmware frissítés menüben, meg az időjárás adatokat sem hajlandó átvinni az órára és ott is azt állítja ellenőrizzem a hálózatot. Mobilon minden engedély megadva egészség appnak. Ez a gebasz 2 napja van, mikor is meg akartam csinálni azt a bizonyos taichis módszert, hogy több számlapot tudjak feltenni. De nem sikerült, visszacsináltam mindent, azóta meg ez van.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1572) Viper26 válasza Kepu1 (#1557) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mai séta alkalmával hurkot rajzolt nálam is. :Y

iPhone 14 | FR955

(#1573) Kepu1 válasza Viper26 (#1572) üzenetére


Kepu1
lelkes újonc

Szia!
Nekem jó lett, átállítottam a beállításoknál a térképet automatikusról Google mapsra. Tökéletes lett. Próbáld meg.

(#1574) Viper26 válasza Kepu1 (#1573) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azt hol?

iPhone 14 | FR955

(#1575) Diamond500 válasza snakebait (#1571) üzenetére


Diamond500
senior tag

Próbáld törölni az Alkalmazásoknál a Health adatait, aztán telefon restart

[ Szerkesztve ]

(#1576) Kepu1 válasza Viper26 (#1574) üzenetére


Kepu1
lelkes újonc

Telefonon az applikacioba Profil- beállítás - térkép és ott kell atallitani Google mapsra.

(#1577) ntomka válasza Kepu1 (#1576) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nálam nincs ilyen beállítás. Mondjuk enélkül is Google térképre rajzolja az adatokat.

ツ Headphones on - World off

(#1578) Viper26 válasza Kepu1 (#1576) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én sem találom.

iPhone 14 | FR955

(#1579) Zsoltg4s válasza Viper26 (#1578) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Nekem van ilyen, lehet, hogy csak Huawei telefonokon van ez a lehetőség.

(#1580) snakebait válasza Diamond500 (#1575) üzenetére


snakebait
senior tag

Az már megvolt. Sőt raktam fel régebbi verziókat is, próbálgattam , mondom hátha valami kompatibilitás gond van, de nem jó.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1581) Balage180 válasza snakebait (#1571) üzenetére


Balage180
tag

VPN és ESET nélkül próbáltad?

(#1582) HKorn válasza Zsoltg4s (#1579) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, csak EMUI-n megy ez a feature.

Run&Ride

(#1583) snakebait válasza Balage180 (#1581) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Leszedtem Adguard - ot(most ez volt fent, ez csinált VPN-t) és leszedtem Esetet is, hogy egyik se zavarjon be semmit. Így sem jó. Nincs számlap menüm, firmware frissítésnél hálózati hibára hivatkozik, ugyan úgy mint az órán az időjárás, amit ugye nem küld át.
Nem értem én ezt azért. Honor mobilon ha csatlakoztatom az órát, ott minden OK, átmegy az időjárás, leellenőrzi firmware-t, van számlap menü. Pedig egy régebbi android van azon a mobilon, nincs is frissítve, az egészség app is egy ősrégi béta, sőt onnan bírok átküldeni egyedi számlapokat. Ja, és hogy tetőzze a dolgot ma az alvás adatokat sem akarja mobilra szinkronizálni. Pedig órán ott van. 😡😠Mostmár totál kivagyok. Hiába filózok, nem tudok rájönni a hibára. Másik mobilon be vagyok jelentkezve HMS-be kínai ID-vel, mert ott nem is enged másképp belépni egészség appba. De próbáltam ott kijelentkezni és ezen az aktuális xiaomi mobilon meg nem kér semmi régiót az egészség app. Viszont a névjegy adatoknál Magyarország van. Nem értem, de valahol valami gubanc van.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1584) Balage180 válasza snakebait (#1583) üzenetére


Balage180
tag

Honnan töltötted le az egészség appot és a HMS core-t?
esetleg még azt édemes megpróbálni hogy:
1 letörölsz mindent a telefonról ami kapcsolódik az órához
2 letöltöd a huawei appgalery-t (apk-ból lehet telepíteni)
3 Appgaleríből letöltöd az egészséget és a HMS Core-t

(#1585) snakebait válasza Balage180 (#1584) üzenetére


snakebait
senior tag

Először a Play árúházból töltöttem mindkét alkalmazást. Itt az volt az érdekes, hogy akkor a HMS mutatta árúházban, hogy telepítve van , de xiaomi mobilomon nem található az alkalmazás kezelőben. Viszont utána APK Mirror - ról leszedtem mindkét alkalmazás ott található legfrissebb verzióit és így most a HMS megtalálható mobilomon telepítetten az alkalmazás kezelőben. Habár így nem az a verzió száma egyiknek sem mint az árúházban. De nem jó így sem.
Gondolod az App Galeriből letöltöttekkel hátha? 🤔Megpróbálhatom, de már nem hiszek benne.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1586) snakebait válasza Balage180 (#1584) üzenetére


snakebait
senior tag

No, megcsináltam. Letöröltem mobilról egészség appot, hms-t. Feltettem Appgalleryt, onnan mindkét alkalmazás letölt... És maradt minden a régi, $ar😡😠
Pedig ott ha megnyitom a hms-t akkor birok bejelentkezni. Próbáltam kínai akkountal is és másikkal is bejelentkezni, egyikkel sem hoz javulást a dolog. 😭

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1587) Diamond500 válasza snakebait (#1586) üzenetére


Diamond500
senior tag

Azt gondolom, hogy neked a Taichi vagy a faceapp hagyott valamit hátra, ami bekever.. lehet teljes FR kellene :U

(#1588) gringoka


gringoka
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem , hogy ezt az órát lehet párosítani strava-val?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#1589) snakebait válasza Diamond500 (#1587) üzenetére


snakebait
senior tag

Mondasz valamit🤔😎. Mert mostmár mindent kipróbáltam, semmi eredmény. Csak ugye FR kicsit hosszadalmas a mobilon, de majd rászánom magam.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1590) ntomka


ntomka
nagyúr

Szóval megjöttek a szíjak aliról. :))




ツ Headphones on - World off

(#1591) Viper26 válasza ntomka (#1590) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jól néz ki. :)

Ez valamelyik gyári számlap?

iPhone 14 | FR955

(#1592) ntomka válasza Viper26 (#1591) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen, mindkettő alapból rajta is van az órán.

ツ Headphones on - World off

(#1593) krisz727 válasza gringoka (#1588) üzenetére


krisz727
tag

Sajna nem,ha sportolok,megy az óra meg a telefonon a strava

(#1594) krisz727 válasza ntomka (#1590) üzenetére


krisz727
tag

Pár ezt azt várok én is már másfél hónapja lassan 😒

(#1595) Viper26 válasza krisz727 (#1594) üzenetére


Viper26
nagyúr

Apple watch szíjakra majdnem három hónapot vártam, a napokban ért ide.

iPhone 14 | FR955

(#1596) gringoka válasza krisz727 (#1593) üzenetére


gringoka
aktív tag

Köszi szépen

(#1597) StanDoFF válasza ntomka (#1590) üzenetére


StanDoFF
tag

A fém fekete láncos szíj nekem hamarosan megérkezik szem kiszedővel, viszont kellene valami jól szellőző szilikonos, vagy egyéb anyagból levő szíj kerékpározáshoz, hogy ne izzadjon annyira be alatta a kezem. :D

(#1598) ntomka válasza StanDoFF (#1597) üzenetére


ntomka
nagyúr

Kiszedő nekem is van hozzá, hasznos dolog. Ezzel a fém szíjjal egy bajom van csak. Anyagában jó minőségű, jól megmunkált, csak a fekete csík benne ami feldobná és ezért is rendeltem elég gagyin van megcsinálva az egészhez képest. Olyan, mintha egy fólia lenne csak rajta ráragasztva, vagy a festék nagyon gagyi, nemtom. A lényeg, hogy a szemek közötti részen ahol összeérnek már szét van kopva. Karon nem látszik, de ha ott ennyitől lekopik, akkor kívülről is le fog. Mindegy, akkor szín ezüst lesz. :D Amúgy is nem ez lesz az állandó, ezt csak alkalomhoz vettem ha mutatni kell. :D Minden másra a szilikon van.

Szerintem olyan szíj nem létezik, ami alá valamennyire ne izzadna be a kéz. Annyi biztos, hogy ezek a szilikonok nagyon jók.

ツ Headphones on - World off

(#1599) snakebait válasza Diamond500 (#1587) üzenetére


snakebait
senior tag

Szóval, tegnap megcsínáltam mobilon a teljes reszetet, vissza állítottam gyárira, sőt még nem is mentésből raktam vissza, hanem új mobilként, nehogy mentésből valami szemét visszamásszon. És nem jó, ugyan az a hiba mint előtte. Szóval tegnapi napomat elcsesztem erre az egészre hiába. Mostmár ötletem sincs mi lehet a gond. 😔😭

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1600) Diamond500 válasza snakebait (#1599) üzenetére


Diamond500
senior tag

GPS bekapcsolva? Mobilneten és Wifin is ugyanaz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.