Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Schuler888 válasza noxon (#50) üzenetére


Schuler888
senior tag

Te most azt kerdezed hogy egy huawei aktivitaskoveto parosithato-e huawei telefonnal? Csak, hogy jol ertem-e...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#52) CptAdamica válasza Schuler888 (#51) üzenetére


CptAdamica
veterán

:C Én is csak vakarom a fejem. :)

Megyen!

(#53) NemMo válasza noxon (#50) üzenetére


NemMo
őstag

Ezt most komolyan kérdezed? El tudod képzelni, hogy egy huawei eszköz működik samsunggal, xiaomival stb és pont huawei telefonnal nem?
Közben többen is megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#55) snecizero válasza kuk@c (#9) üzenetére


snecizero
senior tag

A watch gt2 az üzem idővel tudd többet. Meg még amit jobbnak ítéltem az a Bluetooth hatótávolság. Minden másban jobb a samsung galaxy watch.
Ezt most igazából felesleges firtatni. Amúgy megint watch gt 2 órám van. :DDD :Y
Győzött az üzemidő és ez számomra meghatározó volt. Meg a hatótávolság. Így most bárhova megyek a lakásban mindenhol elérhető vagyok. Legyen az pince vagy padlás. :D Sebaj volt lehetőségem kipróbálni egy samsung galaxy watch-ot is. :))

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#56) NemMo válasza #32577792 (#54) üzenetére


NemMo
őstag

Hol lehet 59k 4 év garival megvenni?

(#57) miszterjoel válasza NemMo (#56) üzenetére


miszterjoel
csendes tag

Sehol. Itthon 70k 2 év gari az alja.

(#58) #32577792 válasza NemMo (#56) üzenetére


#32577792
törölt tag

Svájcból

(#59) noxon válasza Schuler888 (#51) üzenetére


noxon
őstag

Jaj rossz helyre írtam.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#60) bobek77


bobek77
csendes tag

Nekem nagyon tetszik. Akik csak szidják, légyszi írjatok konkrét hibákat vele kapcsolatban! Eddig csak azt tudjuk, hogy szerintetek sz@r, csak nem tudni, hogy miért..... meggyőzhető vagyok :)

(#61) Rolly válasza bobek77 (#60) üzenetére


Rolly
veterán

rossz mert nem okosóra és nem lehet rá mindent is telepíteni... ennél többet én se tudtam meg róla, hogy miért rossz mert senki nem írta le, hogy mit telepítene rá amit nem tud / használná...

Eddig egy app merült fel itt ahogy néztem egy bicajos app, de egy bicajos tracker órát ne hasonlítsunk már egy hétköznapi használthoz való órához szerintem :)

És az akku időőőő :D

[ Szerkesztve ]

(#62) Rolly válasza Rolly (#17) üzenetére


Rolly
veterán

azóta eltelt közel 3 nap és 27%-on állok tehát napi 8-9% a merülés nálam

(#64) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban hogy miért nem kapok az órára értesítést email és sms üzenetre?Gyakorlatilag semmire nem jön az órára semmi. A bejövó hívásra reagál.

(#65) Don Hering


Don Hering
újonc

Annak mi lehet az oka, hogy a GT2 szerint napi max 1-2 órát alszok? Az alvásfigyelés másnál is ilyen hézagos, vagy csak nálam nem működik rendesen?

(#66) snecizero válasza Misi1980 (#64) üzenetére


snecizero
senior tag

Milyen telefonnal használod ?
Healt/eszközök/huawei watch gt2 ikonra klikk/hibakeresés

A telefon akumlátor fogyasztás érdekében egy két programot energia takarékra állít. Ezeket kéne kilőni. Ott a hibakeresőbe is ezt írják. Mondjuk angolul van.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#67) Rolly válasza Misi1980 (#64) üzenetére


Rolly
veterán

Plusz az alkalmazásoknak engedélyezni kell a push uzenetek továbbítását az órára, hogy mi jelenjen meg rajta

(#68) Misi1980


Misi1980
senior tag

Köszi a segítséget. Végül megoldódott egy kapcsolatbontás után.P30 pro-val használom az órát.

[ Szerkesztve ]

(#69) gabber01 válasza tomboy0013 (#21) üzenetére


gabber01
addikt

Mit csinálsz egy órán a Messengerrel? Hagyjuk már. Shazam, anélkül aztán egy centit sem lehet meglenni. Van esetleg valami valódi, említésre méltó hiányosság? GPS-nek és NFC-nek mondjuk pl. pont lenne értelme.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#70) tomboy0013 válasza gabber01 (#69) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hadd döntésem már el én, hogy nekem mire van szükségem...

(#71) snecizero


snecizero
senior tag

Az óra üzenet jelzése igen gyatra. Egyet rezeg azt kész. Azt is haloványan. Jó lenne ha hosszabban és többször rezegne. Ezen jó lenne ha javítanának. A messenger üzenetekbe is jó lenne ha bele tudnánk olvasni. Van olyan pl hogy nem minden fb messenger jön át.Sokat ki lehet hozni ebből az órából. Remélem hogy a fejlesztők reszelnek rajta.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#72) NGA válasza snecizero (#71) üzenetére


NGA
addikt

Nekem meg pont elég az a kis rezgés. Az üzeneteknél csak a szöveg jön át, de az mindig. A hangulatjelek viszont nem.

(#73) toth_janika


toth_janika
őstag

Nekem ez az óra bejön, pont azt tudja, ami nekem kell. Az epöl meg a számszung mehet a leves az 1 napos üzemidejével :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#74) nyisziati válasza Meglivorn (#42) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen.
Pebble.

Én is ezekre használom javarészt. Bár én időnként diktálok sms-t is, meg használok pár egyéb funkciót, de 90%-ban nekem is csak arra kell, amit leírtál. És mindezt 15-20 e környékén.

[ Szerkesztve ]

(#75) tothbe válasza nyisziati (#74) üzenetére


tothbe
addikt

Ha meg már Pebble akkor ennek az órának ott van konkurensnek a Pebble Versa.

By(e) Tothbe

(#76) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sok hasznos dolgot tudtam már meg itt. Miért ne ezt vedd, van ennél jobb, bla bla bla. Nekem ez kellett, ezt használom. Akinek nem tetszik vagy nem jön be a tudása, nem értem miért itt hype-olja az általa imádott terméket. Én is menjek másik topicokba és osszam az észt, hogy ez 2 hétig is bírja? Sosem értettem ezt a mentalitást.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#77) goldister


goldister
tag

Nekem egy Ticwatch pro-m van. Azt mondják ez a legjobb wear-es okosóra. Tény hogy kibírja 3-4 napig. Okosnak okos, de alkalmazást nem töltöttem rá. Gpay-jel próbálkoztam, de nagyon instabil. És elég nagy óra, vastagságra. Ezért is gondolkodom ezen az órán. Mert idáig amit néztem, ez hasonlít legjobban egy órára.

(#78) joey04 válasza firemanus82 (#76) üzenetére


joey04
titán

ez egy fórum, az emberek leírják a véleményüket a cikk/hír topikban. ha ez számodra nem elfogadható, az sajnálatos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#79) Rolly válasza joey04 (#78) üzenetére


Rolly
veterán

csak azt nem értem - és gondolom mások se - hogy miért kell odejönni és egy okosórát fikázni azért mert nem androidos... senki se mondta hogy az, amit kell tud és azt jól tudja... amit nem tud azt nem tudja és kész... én se megyek az iwatch és a android weares tokipokba fikázni, hogy de ezeket 2-3 naponta maximum tölteni kell és hogy ez milyen szar dolog már...

(#80) nyisziati válasza Rolly (#79) üzenetére


nyisziati
veterán

"én se megyek az iwatch és a android weares tokipokba fikázni, ..."
De mások igen! ;]

(#81) kukacfej válasza goldister (#77) üzenetére


kukacfej
tag

Na pont ez két óra foglalkoztat engem is.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#82) joey04 válasza Rolly (#79) üzenetére


joey04
titán

nem tudom én az elején voltam csak a topikban, azóta nem érdekel, csak rákattintok, ha látom hogy van pár új hsz, de olyan kiemelkedően nagy fikázást nem láttam. melyik az? vagy lett törölve? azt nem figyeltem. annyira nem érdekel. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#83) firemanus82 válasza joey04 (#82) üzenetére


firemanus82
senior tag

Igazad van részben. Véleményt kell/lehet alkotni, de ne akarjunk már meggyőzni mindenkit a magunk igazarol. Szerintem ezt a topicot nevezhetjuk a forumjanak, mivel teszthez kapcsolódik, nem csak egy hír vagy cikk van előtte.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#84) snecizero


snecizero
senior tag

Délután 18 órakor levettem a töltőről. 100% Este 22 órakor ne zavarj üzem mód reggel 6 ig. Folyamatos pulzus mérés. Most 94% vagyok. Ez elfogadható ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#85) firemanus82 válasza snecizero (#84) üzenetére


firemanus82
senior tag

Szerintem kell pár töltés merites ciklus h teljesen kialakuljon az aksi, nekem kB 10 napot bír ki folyamatos pulzus meressel folyamatosan a csuklomon bt kapcsolatban a telefonnal

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#86) mati12


mati12
senior tag

Ha valaki esetleg megunta a GT 2-es (kizárólag fekete színű sport verziójú óráját) én szívesen elcserélném vele egy kb.3 hónapos hibátlan,garanciális 46 mm-es Samsung Galaxy Watchra.
A csere oka pedig...
Az órát anno egy Samsung S9+ hoz vettem amit azóta egy Huawei P30 pro váltott. Lehet,hogy csak az én hülyeségem de szeretem ha a dolgaim egy márkához tartoznak,ezért szeretném ha az órám is Huawei lenne.Huawei okos mérlegem meg már úgyis van...
Ha esetleg valakit érdekelne a csere és hasonló paraméterekkel rendelkező órája van mint amit én ajánlok az privátban jelezze. Az óra helyileg Győrben található.

[ Szerkesztve ]

(#87) snecizero válasza mati12 (#86) üzenetére


snecizero
senior tag

:U

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#88) snecizero


snecizero
senior tag

Végre javították a pulzusmérést óráról. Végre van. Ha éppen nincs bekapcsolva a telefonon. Akkor az óráról is el lehet indítani a mérést. Ez eddig nem működött nálam.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#89) Inc.corp. válasza snecizero (#84) üzenetére


Inc.corp.
tag

Üdv
Az akku merülése szerintem egyenletes,a kijelzés viszont nem.Itt pl.valaki azt írta,hogy a lépésszámlálás is hasonlóképpen kerül kijelzésre.A telefonhoz képest mást mutat,de a nap végére mégis majdnem uaz a szám "jön ki".A 3.töltésen vagyok túl és azt figyeltem meg,hogy a töltöttség vége felé szépen mégis csak beáll megszokott fogyasztás.A telefonomhoz képest (P20lite) sokkal pontatlanabb.5% körül töltöm.10%-ról majdnem két nap alatt merül odáig.

(#90) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Egy ismerős kérdezte, hogy iPhone készülékkel az óra működik-e?
Erre vonatkozó saját tapasztalata van valakinek?

Köszönöm, Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#91) firemanus82 válasza Luser2000 (#90) üzenetére


firemanus82
senior tag

A kezelési útmutató szerint működik iphone-nal, de tapasztalatom nincs vele, P30 pro-val használom

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#92) Kyller válasza Luser2000 (#90) üzenetére


Kyller
senior tag

Én az előző verziót használom iPhone-nal,és teljesen jól működik. A Health app viszont nagyon nem uptodate...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#93) Ádám1979


Ádám1979
csendes újonc

Szevasztok! Ma vettem egy Gt2-t! Kicsit keveslem a watchface felhozatalt, tud erre valaki megoldást? :R Köszi!

(#94) Sickboy75


Sickboy75
tag

Szia, amennyire en tudom, itt (egyelore) nincsen a userek altal krealt millionyi watchface ugyhogy egyelore be kell erni azokkal, ami az appbol toltheto. Valoban nem tul sok, de remelem hogy lesz customizalt lehetoseg hamarosan.

(#95) Luser2000 válasza Kyller (#92) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia Kyller!

A "nagyon nem uptodate" mit jelent? Nincsenek benne funkciók?

Köszi, Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#96) Kyller válasza Luser2000 (#95) üzenetére


Kyller
senior tag

Igen. Pontosan. Nem lehet pl watchface-t állítani benne... :W

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#97) Luser2000 válasza Kyller (#96) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszönöm, megüzenem, nem fogom javasolni.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#98) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!
Android 10 alatt nektek működik rendesen a Huawei Health alkalmazás?
Nekem folyamatosan ForceClose jelentkezik, Samsung Note10 plus. (Fent van a Huawei Mobile Service is).
Ötlet? (Nekem a wipe cache, illetve az alkalmazás újratelepítése nem hozott eredményt).
Köszi, Balázs

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#99) Luser2000 válasza Luser2000 (#98) üzenetére


Luser2000
addikt

Meg is van az átmeneti megoldás:
Egy régebbi Huawei Mobile Services alkalmazás telepítésével működik. Én ezt tettem fel: Huawei Mobile Services 3.0.1.303.apk

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#100) ajca válasza mati12 (#86) üzenetére


ajca
tag

Aktuális még a csere?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.