Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Faby válasza misimagaki (#4950) üzenetére


Faby
senior tag

Órán nem találtam semmi értesítéssel kapcsolatos beállítást, a kijelző beállításait néztem, ott sem volt semmi releváns.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#4952) dajkapeter válasza Faby (#4949) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nulláztad az órát? Én az alkamazás adatait is törölném és utána az alkalmazást újraraknám. Hátha az okozza. Ezt inkább az órán keresném, mint hiba.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4953) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Sziasztok! Ti mivel "takarítjátok" az óraszíjat? Az eredeti műanyag szíj van rajta. Nyár óta - amióta izzadtam az óra alatt - nem tudom elűzni a szagot a szíjról. Hiába mosom meg szappanos vízzel, 1 nap múlva megint érzem szagát. Mit javasoltok?

(#4954) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Sziasztok!

Most váltottam Androidról (Huawei Mate 20 Pro) IOS-re. Tök jól működik iphone-nal az óra, ahogy itt korábban már többen is írták. Viszont 2 gondom van.

1. A telefonon beállított ébresztő nem jelez az órán. Erre van megoldás, vagy marad külön az órán és a telefonon állítás?
2. Ahhoz, hogy az időjárás menjen az órán, időnként meg kell nyitni a Huawei Egészséget. Pedig minden engedélyt megadtam az appnak.

Ezekkel találkozott más is? Lehet velük kezdeni valamit? Előre is köszönöm a segítséget! :R

Amúgy egy Watch GT1-ről van szó, de a rendszer ugyanaz és itt talán előbb kapok választ. :D

(#4955) snakebait válasza Dzsosy (#4954) üzenetére


snakebait
senior tag

Második kérdésre tudom a választ. Ahhoz hogy az órán menjen rendesen az időjárás ahhoz a telefonon állandóan be kell kapcsolva legyen a helymeghatározás. Máskülönben nem lesz jó az órán az időjárás.
Az órára az ébresztőt én mindig az egészség appban állítom be. Három éve jól dolgozik, ébreszt ahogy kell.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4956) havenday


havenday
tag

Sziasztok, az órám nem csatlakozik a telefonomhoz, mióta a szoftvert újra kellett rakni a telón. A teló működik ismét hibátlanul, viszont azóta az óra nem csatlakozik, nem reagál a kijelző, csak néha azt is lassan, késéssel. Nem tudom se resettelni, se frissíteni. :U

(#4957) Macika66 válasza havenday (#4956) üzenetére


Macika66
addikt

Miért nem megy a resetelés, mit ír ki rá?

(#4958) havenday válasza Macika66 (#4957) üzenetére


havenday
tag

Addig jutok el, hogy a telefon keresi a csatlakoztatható készüléket, megtalálja, kiírja az óra típusát, megkérdi csatlakozok, az óra kijelzőjén megjelenik a csatlakozási kérelem, és itt jön a probléma, a kijelző mintha nem érzékelné, nem tudok rányomni a pipára. A Huwei egészség app ból társítanám, amúgy. Csak az órát tekintve, néha érzékel a kijelző, de gyakran késéssel. Egyidőben lett szar a telóval, azt gyári beállításokra vissza, azóta jól működik, Huawei P20 Pro, de az óra azóta szar.

(#4959) Macika66 válasza havenday (#4958) üzenetére


Macika66
addikt

De előtte az órát sikerül leresetelni? Ahhoz nem kell párosítva legyen telefonnal...

Akkor működik az érintőfelülete rendesen (reset után)?

(#4960) havenday válasza Macika66 (#4959) üzenetére


havenday
tag

Előtte nem volt reset az órán. Nem működik rendesen, egyszer érzékel, egyszer nem, ha érzékel is késik.
Hogy kell teló nélkül reset telni?

(#4961) dajkapeter válasza havenday (#4960) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Órán!
Beállítások -> Rendszer -> Visszaállítás

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4962) havenday válasza dajkapeter (#4961) üzenetére


havenday
tag

Nem érzékel a kijelző rendesen, nem mindig és nem mindent érzékel.

(#4963) csipuka válasza havenday (#4962) üzenetére


csipuka
senior tag

Egyre rosszabb lesz, en ezert csereltem le vegul.

(#4964) Mcrazy válasza csipuka (#4963) üzenetére


Mcrazy
őstag

Mit ajánlotok helyette?

Üdv: Mcrazy

(#4965) csipuka válasza Mcrazy (#4964) üzenetére


csipuka
senior tag

En nem ajanlok semmit, de azt elarulhatom, hogy Venu 3 lett.

(#4966) havenday válasza csipuka (#4963) üzenetére


havenday
tag

Most voltam szervízben, javíthatatlan, kukába dobtam.

(#4967) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Ha Garmin órára váltok, a Huawei egészség appból átvihető valahogy az eddigi edzéseim?

(#4968) Bl@tty


Bl@tty
tag

Üdv, GT2 PRO kérdéssel folyamodnék segítségért, nem találtam külön topikot neki, remélem jó itt.
Hozzánk került egy ilyen óra, telepítettük egy androidos Redmi telefonra az AppGallery-t a gyártótól, majd a HMS Core-t és a Health appot.
Csatlakoztattuk az órát, és mint ilyenkor szoktam, megnéztem van-e firmware frissítés. A rajta lévő 10.1.0.62 verzióval azt írja, hogy az az aktuális, de nekem gyanús volt. Némi kutatás után kiderült, hogy már több éves, talán 2020-as és még tavaly, 2023-ban is volt frissítés 11-es kezdetű verziószámmal.
Próbáltam csatlakoztatni a saját Samsung S21 FE telefonomra is a saját GT3 PRO-m mellé, majd egy harmadik Xiaomi MI8 Lite-ra is, de ugyanaz az eredmény.
Hosszas Google keresés sem hozott semmi hasznos tippet, pedig nem mondanám, hogy kezdő vagyok... :DDD Az appnak minden engedélyt megadtunk, automata frissítés is bekapcsolva.
A sorozatszámot is ellenőriztem a Huawei oldalon, eredeti óra, bár gyártói garancia nincs (már?) rá.
Valaki esetleg találkozott ilyennel? Van ilyenre megoldás?
Előre is köszi a tippeket! :R

(#4969) Jack Oneill válasza Bl@tty (#4968) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Semmi ilyeneket nem kell telepiteni!!!
Csak a regi idokben kellett a huawei keret rendszer. Siman onmagaban innen le tudod tolteni es magatol frissul szerver szinten.
Csak az appot szedd le, sem a HMS, sem az appgalery nem kell.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4970) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#4969) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Csak nalam ures az oldal, ha megynyitom?

[ Szerkesztve ]

(#4971) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Akkor itt, de ezt meg nem probaltam.
[link]

(#4972) Bl@tty válasza Jack Oneill (#4971) üzenetére


Bl@tty
tag

Köszönöm, holnap megpróbáljuk. (Nem lesz egyszerű, immár 100+ km távolságból :DDD )
Letakarítunk minden mást és ezzel nézzük majd meg. Az első link valóban üres oldalt hoz be.

Gondolod amúgy, hogy a keretrendszer beleszól? :F

(#4973) Jack Oneill válasza Bl@tty (#4972) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ugyis mennie kell szerintem, viszont annyit tudok, hogy par eve megszuntette a huawei mas gyartok teleofanjara szukseges sajat keretrendszer szuksegesseget, es ezert csinaltak meg kulon az appaot. Csaladon belul mindenkinek igy megy, szoval kennie kell, viszont tenyleg nem tudom, hogy a masodik linken levo letoltes a standalone telepito vagy sem. En samsungra tettem fel korabban, amelyik linken meg mukodott az oldal, de azota a galaxy store-bol egyszer csak elkezdett frissulni.
Remelem, megoldodik a gondod es tudod hasznalni.

(#4974) Bl@tty válasza Jack Oneill (#4973) üzenetére


Bl@tty
tag

Sajnos ez sem jött be. :( Továbbra sem talál frissebb verziót, pedig egy eddig "Huawei-szűz" telefonnal próbáltuk újra. Ugyan az óra működik, de azért ez így nem elfogadható. Valószínűleg ebből "válás" lesz, megy vissza a boltba... :(
Azért köszönöm a segítő tippet. :R

(#4975) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Holgyek Urak, nagyon orultem, de tovabb lepek egy Redmi Watch 4 tarsasagaban. Minden jot nektek!

(#4976) shifty!


shifty!
senior tag

Sziasztok,

Egy rövid beszámolót szeretnék adni ide azoknak, akik Watch GT2-ben utaznak.

Párom, és saját készülékemen is cserélnem kellett a komplett kijelzőt, mert semmilyen érintésre nem reagált, láthatóan az OLED panel és az üveg (és digitizer) közé pára és/vagy egyéb szennyeződés bejutott, hiába bontatlan eszköz volt mindkettő.

Aliexpressről, konkrétan innen rendeltem kijelzőt, mostani árfolyamon szállítással együtt kb. 12-14e ft között kijön / darab. Choice delivery-vel nem a királyi posta, hanem az ExpressOne hozta, nekem egy feketét és egy ezüstöt kellett rendelnem, mindkettő 46mm-es, időben és sértetlenül szállította az Ali / ExpressOne.

Gyakorlatilag a komplett házat fogod megkapni, gombokkal, és az eredeti csak az alsó műanyag "alaplap" marad, rajta a szenzorokkal. Bár elgondolkodtam rajta, de akkumulátort nem cseréltem egyiken sem, nem éreztük szükségességét így ~4 év távlatából sem.

Maga a szerelés nem bonyolult, gyakorlatilag +- fél óra alatt meg lehet oldani (bár én relatíve sok gyakorlattal rendelkezem ilyen szerelésekben, sok PC, laptop, mobil javítás okán)

Amire szükséged lesz, az egy kb. standard finommechanikai szerelőkészlet (én pl. egy egységsugarú Lidl-ös készlettel dolgozom évek óta), ajánlott egy T2-es torx bitfej, vagy ha az nincs, apró, azonos profilszélességű lapos bitfej, mert a tokot összefogó 4 csavar gyárilag menetrögzítőzött, meglepően sok erő kifejtése lehet szükséges az első szétszerelésnél.

Ajánlott egy mágneses tálca, hogy ne járj úgy mint én, és ne hagyd el az egyiket a 4 torxos csavar közül...

Ami még trükkös, hogy az alsó szenzorlapot ki kell pattintani a fém házból, itt a műanyagra kell vigyázni, ne törjön, repedjen, vagy deformálódjon, türelem és óvatos, többszöri feszegetés az egészséges határokon belül, és ki fog jönni.

A szerelési folyamatra ezt a videót ajánlom, ez alapján könnyen érthető a sorrendiség és a beavatkozási helyek.

Ha valaki ilyenben gondolkodik, és elakad, keressen bizalommal, sok sikert a szereléshez. :R

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4977) bala6120 válasza shifty! (#4976) üzenetére


bala6120
senior tag

Köszönöm!
:R

(#4978) dajkapeter válasza shifty! (#4976) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Az egyik gombom tavaly pakolásnál megnyomódott. Azóta nem "kattan" és erősen kell nyomni. Lehet rápróbálok! Köszönöm! :R

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4979) DjShockh89


DjShockh89
tag

Sziasztok,

Az órát használja valaki mellkaspánttal futáshoz? Lehet egyátalán?
Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.