Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Hogy lehet felrakni az Órára a letőltött számlapot?

(#702) bagyulus válasza gyuri2008 (#701) üzenetére


bagyulus
tag

Szia! Keress vissza. (#424)

(#703) Rolly válasza zsolt160 (#700) üzenetére


Rolly
veterán

Nekem az órán megy az spO2, de az appban keg nem látom :(

(#704) PHARD válasza Rolly (#703) üzenetére


PHARD
tag

Mert a legújabb egészség alkalmazás kell hozzá.
Nekem a 10.0.5.317 működik.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#705) bagyulus válasza PHARD (#704) üzenetére


bagyulus
tag

Szia és melyik számlap mutatja a mérést?

(#706) #32577792 válasza PHARD (#704) üzenetére


#32577792
törölt tag

1.06.32

(#707) zsolt160


zsolt160
tag

bagyulus, szerintem nem számlapra gondolt.
ungawa az az óra verzió száma, nem a programé, azt az egészség programba az én fül alatt a névjegyben találod meg. APKMiror-on fent van az új, nálam 10.0.5.517.

(#708) bagyulus válasza zsolt160 (#707) üzenetére


bagyulus
tag

Melyik óra számlap mutatja a Vo2?

(#709) zsolt160 válasza bagyulus (#708) üzenetére


zsolt160
tag

Egyik se, legalább is azok közül amiket lehet elérni mindenkinek.

(#710) bagyulus válasza zsolt160 (#709) üzenetére


bagyulus
tag

:R

(#711) adamfriday válasza bagyulus (#708) üzenetére


adamfriday
senior tag

Vo2Max-ot pl a Speedometer nevű számlap is tudja alapból, de kirakható azokra is, amelyeknek testreszabhatók a mutatói (Steel, Urban).

(#712) bagyulus válasza adamfriday (#711) üzenetére


bagyulus
tag

Igen csak nem írja ki a mert adatot. Vagy hogy?

(#713) adamfriday válasza bagyulus (#712) üzenetére


adamfriday
senior tag

Mennyi futás után próbáltad? Csak nagyobb terhelés után fogja mutatni.

(#714) zsolt160


zsolt160
tag

Ha jól látom van három számlap ami nekem új. Az első nekem tetszik, csak nem testre szabható...

(#715) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok
Szeretnék egy ilyen órát feketében és 46-os méretben (a kicsivel nem lehet telefonálni). Csak azt nem tudom mennyire lenne nagy női kézen.Van itt valaki,aki válaszolni tudna, esetleg fényképet is tudna küldeni?
Köszönöm

(#716) Black_Raven


Black_Raven
veterán

[kép] :(((

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#717) zsolt160


zsolt160
tag

Embere válogatja. Asszony Samsung 42 cm-es órát vett magának, de kicsinek találta, igy a lányunknak adta akinek a 46-os nem tetszett, nagynak találta, asszony viszont a 46-os méretet nem. Meg kell próbálni, és dönteni, az a biztos. Mondjuk vékony csuklón nem biztos jól mutat a 46-os, de ha tetszik az illetőnek, miért is ne.

(#718) NemMo válasza Black_Raven (#716) üzenetére


NemMo
őstag

Szép kéz :))

(#719) Black_Raven válasza NemMo (#718) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lorena Buchnici jurnalist.[kép] ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#720) zsolt160


zsolt160
tag

Hát pár napi használat után az általam nagyon várt véroxigén mérés kicsit lehervasztott.
Sajnos nem lehet automatikus mérésre rakni mind a stresszt és a pulzust, így magamnak kell mérni. Ez nagyon nem tetszik.. :(
A másik rossz dolog, hogy az Egészség app-ban a fülön a mérést nem úgy mutatja mint minden mást, hanem fordítva hozza létre az érték oszlopát, így tehát egy pötty látszik ha jó az érték, nem egy csík 0-90-ig.
Tehát amennyire vártam, annyira nem tetszik..... :O

[ Szerkesztve ]

(#721) adamfriday válasza zsolt160 (#720) üzenetére


adamfriday
senior tag

A véroxigénszint méréshez nyugalom kell, írja is, hogy ne mozogj. Ezt hogyan végezné automatikusan?

(#722) NemMo válasza Black_Raven (#719) üzenetére


NemMo
őstag

Amíg csak a kezét láttam jobb volt. Oda a titokzatosság :)

(#723) zsolt160 válasza adamfriday (#721) üzenetére


zsolt160
tag

Akkor vissza kérdezek (ne értsd félre, nem bunkóságból):
Stressz méréséhez is egy perc nyugalom kellene, és még is mér... Én mint hülye felhasználó csak ezekre a dolgokra támaszkodhatom, és ez alapján gondoltam...
De mind1..... :)

(#724) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Hol lehet mérni a véroxigént? Csak edzésnél működik?

(#725) timirosicka válasza Black_Raven (#716) üzenetére


timirosicka
tag

Köszi.Jól mutat,bár egy kicsit nagynak tűnik. De mindegy,végül megrendeltem, majd holnap kiderül milyen :).

(#726) timirosicka válasza zsolt160 (#717) üzenetére


timirosicka
tag

Jól megoldották családon belül :DD . Nekem sajnos ilyen lehetőségem nincs, szóval marad az,hogy rendelek és ha nem felel meg,akkor vissza küldöm :)

(#727) adamfriday válasza zsolt160 (#723) üzenetére


adamfriday
senior tag

A stresszvizsgálathoz nem nyugalom kell, hanem hogy ne pl rohangálás közben mérjen, mert úgy nem mérvadó a pulzus, simán lefut a mérés séta közben is. A véroxigénszint méréshez meg gondolom a szenzornak kell teljes mozdulatlanság, hibára fut, ha mozogsz.

@bandigyerek: legújabb fw és health app kell hozzá, a vo2max más, az működik csak edzésnél

(#728) mycso válasza bandigyerek (#724) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Órán menü, "SpO2", nem csak edzésnél.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#729) zeee


zeee
senior tag

Tegnap futottam barátnőmmel. Egymás mellet kocogtunk, mindkettonknek Gt2, nekem Classic 46, neki Rose Gold 42. Nálam amikor jelezte az 1 km-t, nála még csak 800 m volt... 10-20-30m belefér, de azért 200m már sok eltérés...

[ Szerkesztve ]

(#730) Luser2000 válasza zeee (#729) üzenetére


Luser2000
addikt

Ha megnézitek az Egészség alkalmazásban a "csiganyálat", akkor az ugyanott van és ugyanolyan hosszú? Nem lehet, hogy nem volt a futás elején a GPS jel? Ez elég nagy tévedés, triviális oka kell legyen szerintem.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#731) HKorn


HKorn
addikt

GT 2e-nél azt írják, képes alvásmonitorozásnál 6 különböző alvás rendellenességet felismerni, ez mit takar, tudja pl apnoe-t (horkolás miatti légzéskimaradást) is detektálni?

GPS jeltalálás mennyire gyors GT2-nél? Illetve tapasztaltatok-e már jeleldobást?

Köszi

Run&Ride

(#732) adamfriday válasza HKorn (#731) üzenetére


adamfriday
senior tag

Itthon hivatalosan nem tudja az alvásproblémákat jelezni, csak monitorozza az alvást (elméletileg béta appal és kínai acc-al működik, nem próbáltam).
Nálam 20-30mp alatt talál jelet, eldobás még nem volt.

(#733) HKorn válasza adamfriday (#732) üzenetére


HKorn
addikt

Köszi, GTe-nél magyar honlapon is hangsúlyozzák az alvásprobléma felismerést, még az apróbetűs résznél sem írják, hogy ne lenne elérhető ez a funkció, csak annyit hogy nem orvostechnikai eszköz.

Run&Ride

(#734) zeee válasza Luser2000 (#730) üzenetére


zeee
senior tag

Megnézem majd délután. De egyszerre indítottuk el és gps jel is volt az elején

(#735) kopidoo válasza HKorn (#733) üzenetére


kopidoo
senior tag

Apnoe-hoz lenne jó az alvás közbeni véroxigénszint mérés.

(#736) zsolt160


zsolt160
tag

zeee, érdekes, mert nálam a benti futásnál (padon) ugyan azt mutatta mint a futógép (igaz itt nincs GPS használat), viszont GPS-t sok minden befolyásolhatja, pl. takarva volt e egyikőtök órája vagy sem, nyílt terepen futottatok e? Nálam a térképre nem pontosan teszi ki a "csiganyálat". Bár erről olvastam, hogy valami tömörítéssel küldi a telefonra az adatokat, ezért pontatlan, bár régi írás és más órákat teszteltek így.
HKorn, a sima mezei GT-nél is írtak ilyent, nekem nem javasol semmit csak monitoroz, bár igaz kis problémák amik határ értékhez közel vannak. Lehet ezért.
bandigyerek, véroxigént csak a legújabb óra szoftver méri (1.0.6.32) nyugalmi állapotban manuálisan. A naplózást is csak új verziós Egészség app tudja, nálam 10.0.5.517 a verzió, de alatta már pár verzióval is tudta.

[ Szerkesztve ]

(#737) bandigyerek válasza mycso (#728) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Thx!
:R

(#738) bagyulus


bagyulus
tag

Ma frissült .10.0.5.521 (Appgalleryn)

(#739) ro3000 válasza bandigyerek (#737) üzenetére


ro3000
tag

A GPS azért pontatlan, mert nagyon kevés a percenkénti mintavétel. Az Amazfit több mintát vesz, ezért pontosabb.

(#740) HKorn válasza ro3000 (#739) üzenetére


HKorn
addikt

Melyik Amazfit? Maximum a Stratos, a többi biztos nem jobb ebben.

Run&Ride

(#741) tamassneff


tamassneff
kezdő

Sziasztok, 1 hete vettem egy watch gt2. Az lenne a kérdésem van-e valami beállítás ami különösebben meríti az akkumulátort vmi amit célszerű kikapcsolni. Pl GPS hol tudom ki vagy be kapcsolni?
Kb 4 nap alatt lemerült, nem használok semmi különöset, állandó pulzus mérés, értesítések, nem igazán telefonálok vele, nem is edzek, nincs AOD. Szóval van valakinek ötlete? Tegnap töltöttem újra fel és frissítettem a legújabb firmware-re. Azóta 1 nap alatt lement 10%-ot. Különben minden jól működik rajta Iphone-al használom.

Ami még érdekes volt, hogy mikor 30% este akkor reggelre lement 15% az aksi...

köszi!

(#742) zeee válasza tamassneff (#741) üzenetére


zeee
senior tag

Én az egészség appban a folyamatos pulzusszámfigyelést inteligensre állítottam. Eszközök menü, majd fent az órán belül az egészségfelügyelet.

A GPs az 'Én' menüben a beállításokban találod. Nekem így kibír kb egy hetet.

(#743) akos727


akos727
senior tag

Sziasztok, egy ismerősömnek ilyen órája van és állítása szerint lehet vérnyomást mérni vele, csak ő nem tudja, melyik alkalmazással. Én viszont erről nem találok infót. Tényleg lehet vele vérnyomást mérni? Ha igen, milyen appal? Köszi

(#744) CptAdamica válasza akos727 (#743) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem lehet és app-ot sem lehet rá telepíteni.

Megyen!

(#745) adamfriday válasza tamassneff (#741) üzenetére


adamfriday
senior tag

A GPS csak akkor kapcsol be, ha pl kültéri futás edzést indítasz. Ahogy a kolléga feljebb jelezte, valószínűleg a pulzusmérés nálad nem intelligensre van állítva, hanem valós idejűre.
Napi 10%-ot merül így nekem átlagban, a 10 napot simán hozza.

(#746) zsolt160


zsolt160
tag

Nekem folyamatos pulzus figyelés mellett 10-11 napot bír, 1.0.6.32 az óra verzió.
akos727 ismerősöd szerintem keveri a Samsung Galaxy Watch Active 2-vel, de azon sem elérhető még, Koreában első negyedévre ígérik, máshol az év vége felé. Sok noname óra tud elméletileg mérni vérnyomást.
Van két új számlap, de ez is bugyuta szerintem...

(#747) CptAdamica válasza zsolt160 (#746) üzenetére


CptAdamica
veterán

A Huawei-nél sem találták még fel a szépérzéket.

Megyen!

(#748) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én inkább töltöttem le pár nekem tetszőt: [link]

Megyen!

(#749) B@ldrick válasza CptAdamica (#748) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Elsőt megosztanád? Köszi

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#750) tamassneff válasza adamfriday (#745) üzenetére


tamassneff
kezdő

köszönöm a nem folyamatos pulzusban az bosszant, hogy nem ír ki értéket, legalább az utolsó mért értéket mutathatná folyamatosan, mikor ránézek az órára. Különben vicces mert 3 telefon-nal oldottam meg mindent amit akartam.
1. Iphone napi használat (céges)
2. andriod no1 gyári számlapok telepítése
3. andriod no2 custom számlapok telepítése kínai karatéval :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.