Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Parallaxis válasza snakebait (#199) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mi a probléma?
Ahogy írod, sok nyomkodással napi 8%-ot merült, ez azt jelenti, hogy 12-13 napot megy el nálad ilyen igénybevétellel. Ha már csak átlagosan használod, akkor meglesz a 14, vagy több nap is.

(#202) snakebait válasza Parallaxis (#201) üzenetére


snakebait
senior tag

Csak az első két-három napban nyomkodtam sokat,mostmár nem. Az a gondom,hogy szűk 5 nap alatt merült 40%-ot. Kicsit sokallom ahogy merül,így nem bír ki 2 hetet. No,de majd ha full feltöltöm akkor megfigyelem pontosan hogyan,milyen ütemben is merül. Addig nem kiabálok el semmit,csak kérdem ki hogyan használja,mi van bekapcsolva,mennyire merül :B :R

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#203) snecizero válasza snakebait (#202) üzenetére


snecizero
senior tag

Párszor feltöltöd és erősebb lesz az aksi. Úgymond beáll az aksi. Örülj neki hogy ilyen sokáig bírja. Jó lesz ez. Ha elmegy egy hetet az is nagyon jó. 10 napot is simán elmegy.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#204) CptAdamica válasza Brekecs (#200) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem az már sok lenne, hogy az órámra is tokot tegyek, vagy védő üveget, ezt így kell élvezni szerintem ilyen formában. :)

Megyen!

(#205) jilian


jilian
addikt

Miért nem méri az edzést? Mármint magát az idejét?
Most álltam meg, több mint 1 órát bicikliztem és egyszerűen a gyűrű meg se mozdult. :F
A telefonon minden adat megvan de maga az hogy végeztem 1:05 perc edzést nem.
Kipróbálom, hogy ha megywk haza nem az órán indítom a kerékpározást hanem a telefonon mi történik..... :(((

(#206) jilian


jilian
addikt

Meg miért nincs szinkronban a lépés számláló?
A telefon több mint 6000-ret mutat az óra meg 2200-at. :F
Aztán a telefon ma a szekrényen pihent....

(#207) Brekecs válasza CptAdamica (#204) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Kíváncsiságból rendeltem, De annyira illeszkedik rá észre sem lehet venni hogy rajta van !
Fent marad egy darabig, bár a vizet nem tudom hogy fogja bírni ,ha közzé folyik stb .

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#208) snakebait válasza snecizero (#203) üzenetére


snakebait
senior tag

Ok,meggyőztetek :R
Arra vagyok kíváncsi,hogy 3rd óraszámlapot hogyan lehet feltenni,vagyis nem ami megjelenik az Egészség app-ban?Neten talált megoldások nem működnek. Csinált már valaki ilyet?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#209) #32577792


#32577792
törölt tag

Múlt hét vasárnap reggel vettem le a töltőről, 35%-on van. Vasárnap reggel 50-en állt.

(#210) jegenye77 válasza snakebait (#199) üzenetére


jegenye77
addikt

Nálam 10 napot bír.
Most nyilván az elején többet is nyomkodom de szerintem 10 nap nem rossz.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#213) jilian


jilian
addikt

Mi a fene?
Fáj valakinek az igazság?

(#214) Doller válasza snakebait (#202) üzenetére


Doller
tag

Szia!

Nekem az első óra 1 hét után meghülyült. Onnantól 3-4 napig bírta.
Kicseréltettem. Ez most kevés nyomkodással, állandó pulzus és alvásfigyeléssel, napi ébresztéssel, sok értesítéssel 15-17 napig bírja. Csütörtökön lesz 2 hete, hogy töltöttem. most 31%-on van.

(#215) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ezeket az új frissítéseket nem lehet valahogy hamarabb előcsalni, pl VPN-el?

Megyen!

(#216) StanDoFF válasza goldister (#156) üzenetére


StanDoFF
tag

Én is ezt tapasztaltam. Erre a hónapra terveztem a vételét, de mindenhonnan elfogyott, és nem is úgy néz ki, hogy lenne raktáron a közeljövőben. December közepétől nézegettem, de január elején mindenhonnan eltűnt, azóta eltelt 2 hét, de nem történt semmi. :F
Na mindegy. Akkor majd születésnapomra (március) veszek... :D

(#217) snecizero


snecizero
senior tag

Vissza térek a Samsungra. Nem rossz ki óra. Vagy lehet, hogy valamelyik Xiaomi terméket veszem meg. Huawei watch gt 2 eladó akit érdekel nálam jelezheti prívátba.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#218) snecizero


snecizero
senior tag

Marad nem adom el. Csak hirtelen felindulásból raktam fel. :DDD
Xiaomi mi 9T használom az órát.
Minden nap egyszer újra kell indítanom az órát. Ahoz hogy tökéletesen működjön.
A következő hibajelenségek jelennek meg az órán ha egy nap legalább egyszer nem indítom újra.

1.- Ha hívnak csak a számot jelzi, nevet nem.
2.- Zene lejátszásnál ha a telefon zenéjét akarom vezérelni akkor nem látja hogy lenne zene a telefonon. Meg ki írja hogy tökéletes Bluetooth kapcsolatnak kell legyen.
3.- Hívásnaplóban az utolsó hívót nem jelzi ki.
Meg ha az utolsó bejegyzett hívót akarom hívni az óraról akkor nem azt hívja amire rányomok hanem a kettővel lejjebbit pl. Szóval most vagy huawei telót kéne vennem vagy az óra sz@rakodik.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#219) jegenye77 válasza snecizero (#218) üzenetére


jegenye77
addikt

Én ebből a hibákból egyiket se tapasztaltam eddig.
Még egyszer se indítottam újra.
Lehet azzal az órával van valami baj.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#220) snecizero válasza jegenye77 (#219) üzenetére


snecizero
senior tag

Milyen telefonnal használod ? Amúgy ha újra indítom az órát akkor minden oké egy két napig.
Ez van részemről ezért még nem garanciáztatom.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#221) jegenye77 válasza snecizero (#220) üzenetére


jegenye77
addikt

Huawei Mate 20 pro
Esetleg ha van rá lehetőséged, próbáld ki másik telóval.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#222) adamfriday válasza snecizero (#218) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nálam Xiaomi Mi9-el tökéletesen működik.

(#223) snecizero


snecizero
senior tag

Amúgy mikor lesz frissítés ? Már valakinél jött új. Nálunk miért nem ? Nem egyszerre kapjuk meg ?! Láttam az új számlapokat és az egyik nagyon tetszik.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#224) jilian válasza snecizero (#223) üzenetére


jilian
addikt

Melyik az új?
Hol látod egyáltalán, hogy van új, és mi lesz benne?
Melyik oldal adja le a friss changelog-ot?
Nekem 1.0.2.38 van.

[ Szerkesztve ]

(#225) jegenye77 válasza jilian (#224) üzenetére


jegenye77
addikt

[link]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#226) DonDragonka válasza snecizero (#218) üzenetére


DonDragonka
őstag

2.- Zene lejátszásnál ha a telefon zenéjét akarom vezérelni akkor nem látja hogy lenne zene a telefonon. Meg ki írja hogy tökéletes Bluetooth kapcsolatnak kell legyen.

Ez sajnos a frissítéssel(1.0.3.38) lett ilyen nálam is... P20 pro-m van és eddig semmi gond nem volt vele... majd gondolom jön rá javítás...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#227) #32577792 válasza DonDragonka (#226) üzenetére


#32577792
törölt tag

Lehet, hogy a hiba miatt állt le a frissítés, nekem se jött meg rá,

(#228) StanDoFF


StanDoFF
tag

Üdv! Valaki használja az óráját csatos fém "óraszíjjal"? :)
Az lenne a kérdés, hogy ennél ugyanúgy lehet kiszedetni szemeket az órással, mint annó a sima óráknál? :)

(#229) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Érdeklődnék, h másnak is így kopik a bőr szíj mint nekem? Kicsit olyan mint ha festve lenne. Ez normális? Még sosem hordtam bőr szíjjal órát azért kérdezem.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#230) goldister válasza StanDoFF (#216) üzenetére


goldister
tag

Én most a honor magicwatch 2-t néztem. Ebben a hónapban jelenik meg Mo-n. Olcsóbb lesz, viszont szerintem egy az egyben ua. Szerintetek? Van valami különbség? Bár nekem az ezüst+bőrszín jön be a huawei illetve a honornál is.

(#231) DonDragonka válasza goldister (#230) üzenetére


DonDragonka
őstag

azért akad néhány különbség, azt már neked kell tudni, hogy azok amik a GT2-ben léteznek nem fognak é hiányozni a Honorral...
honor magicwatch 2 vs gt2

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#232) snecizero


snecizero
senior tag

Erősen ajánlott az órát egy nap egyszer újra indítani. A jó működés érdekében.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#233) Luser2000 válasza snecizero (#232) üzenetére


Luser2000
addikt

Ez a kijelentés ebben a formában elsőre badarságnak tűnik, de ha leírod, hogy milyen működési anomáliák miatt javaslod, akkor azzal előrébb vagyunk. :R

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#234) Rolly válasza Luser2000 (#233) üzenetére


Rolly
veterán

nekem még sose volt újra indítva frissítésen és ha lemerült azon kívül... nincs gondom vele bár főként sms nézésre és mozgás trackingre használom :)

(#235) #32577792


#32577792
törölt tag

Ezt az órát legalább ,14 naponként célszerű feltölteni, a normális működés érdekében.

(#236) jilian


jilian
addikt

:DDD :DD
#232 & #235

:R :C

(#237) snecizero


snecizero
senior tag

Lehet hogy a telefonom miatt vannak a hibák.
Az órával amúgy semmi gond nem lenne ha telefont cserélnék. Amúgy a napi újraindítás nálam megoldja a hibákat.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#238) kiskun968 válasza StanDoFF (#228) üzenetére


kiskun968
tag

Igen. Én azzal használom új kora óta, s lett a szíjból kivéve egyből.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#239) Macika66


Macika66
addikt

A Watch GT mellé vettem egy GT2-t is (H-K szállítják, ha igaz), ha beválik, a GT2 marad a régi meg megy eladásra.

Nagy félelmem az üveg védelme.
Akinek már van GT2, meg tudná nézni, hogy mennyire domború az üveg?
Mert van, aki azt írja, hogy sík, van aki azt, hogy épphogy domború.

Utóbbi esetéln nem nagyon oldható meg a védelem, ezért kérdezném...

(#240) jegenye77 válasza Macika66 (#239) üzenetére


jegenye77
addikt

Teljesen sík.
Én raktam rá fóliát. Valamennyire csak védi.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#241) StanDoFF válasza kiskun968 (#238) üzenetére


StanDoFF
tag

Rendben, köszi szépen! 🙂

(#242) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tényleg senki sem használ classicot gyári szíjjal?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#243) adamfriday válasza Bennyboy (#242) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én 1 hónapja igen, de enyémen még nem jelentkeznek ilyen használati nyomok.

(#244) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy ez a januári patch tényleg akkora was is das, hogy még nem tudott megjönni? Basszus dögivel kéne nyomniuk az óra lapokat, erre jön 2 havonta 2-3 darab.

Megyen!

(#245) jegenye77


jegenye77
addikt

Az, hogy lehet, hogy a telefonon az app más lépésszámot mutat mint az óra?
Telefonon már több mint 10000 van az órán csak 7000 körül.
Pedig a telefon nem is volt egész nap a zsebembe.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#246) bobek77


bobek77
csendes tag

Sziasztok, frissítések milyen rendszer szerint jönnek? 2.38-on vagyok még mindig. Érdekelnének az új számlapok. Ha valaki tud valamit, ossza meg légyszi! Köszönöm

(#247) snakebait válasza CptAdamica (#244) üzenetére


snakebait
senior tag

Januári frissítést állítólag visszavonták valami bug miatt. Ha jól hallottam az óráról nem lehetett vezérelni a mobilon a zenét frissítés után.
Az óra lapokkal én is egyet értek,kellene lenni rengetegnek,nem tudom mit fukarkodnak vele. Néha látok YT-on videót,mikor mutogatják egészség appban az óra számlap árúházat,némelyiknek annyi van mint a nyü.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#248) CptAdamica válasza snakebait (#247) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, akkor ezért tart ilyen sokáig. :D

Megyen!

(#249) Booyaka


Booyaka
újonc

Sziasztok!
Olvasgatom a hozzászólásokat, elnézést ha hosszú lenne a véleményem!
Szerintem mindenki mérlegelje vásárlás előtt sz igényeit!!! Egy aktív sportoló tuti nem ebben a kategóriában fog keresgélni! Aki meg villogni akar ennyi pénzért, ne reklamáljon!
Én anno az MM-ben rendeltem meg szinte elsőként. Sokat vártam rá, mert az ígért füles nem jött meg az órával együtt! Egy LG G6-tal használom, a zenelejázszó kezelése és a stressz kezelés miatt választottam. Csatlakozással semmi problémám nem volt. (Előtte egy Huawei Band 3 pro-t használtam). Én meg vagyok vele elégedve. Sokat bír(16 nap), az üzeneteket (amit beállítok) megkapom, visszaolvasom (file csatolást ne várjatok), a hívásokat tudom fogadni, a kedvenc hívószámok a beállítások után, hívásnál is tudok váltani. Az Lg Health-tel és a Google fitnesszel nem működik pontosan, mivel a telefon nincs hozzám ragadva!
Nekem a mai napig hibátlanul működik. A számlapos dolgokkal nem foglalkoztam, bár tényleg lehetne több választék, de a béta programos dolgokba inkább nem kezdenék bele! Az órának a lényege -szerintem, hogy mutassa az időt, lépéseket, pulzust, edzéseket, stb.
Ha valaki különleges számlapra vágyik, annak ajánlom a következő linket:
https://huaweiblog.hu/igy-allithatsz-be-uj-oraszamlapokat-a-huawei-watch-gt-orakon/
Remélem senkit nem sértettem vérig! Sztem ebben a kategóriában vállalható!
Béke Veletek! :)

[ Szerkesztve ]

(#250) #32577792 válasza Booyaka (#249) üzenetére


#32577792
törölt tag

Szia
Dettó így vagyok vele. Akinek nincs, az meg menjen oda fikázni, ahol a sajátja van.
13. napon tettem fel tölteni, 10%-on, még 2-3 napot ment volna.
Rühellem, hogy a telefont 1-2 naponta etetni kell, ezt nem. Az sem mindegy, ha pl. nincs velem a telefon egy-egy kezelés közben, vagy amikor áztatom magam a vízben, de olyan távban van, ahol a BT még kitart és látom ha keresnek, ha olyan, felveszem és beszélek, és leszarom azokat, akik ezen fennakadnak :)
Számlap engem se izgat. Szép, amire kell tudja, pulzust mértem karos mérővel, 2 volt az eltérés...
Aki wear-t szereti, az vegyen olyat, nekem volt az is (Lg), néha lassú, néha este töltőre, más. Nem hiányzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.