Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) zsolt160


zsolt160
tag

Ez oké, de miért kell nekünk ilyen sz@r óralapokkal lenni? Nagyon kevés az elfogadható.... :W

(#1052) Deck válasza zsolt160 (#1051) üzenetére


Deck
titán

Ha ennyi zavar pár perc alatt megoldod, hogy rakhass fel külső forrásból. Aztán, akkor annyi lesz, hogy nem győzöd majd válogatni.. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1053) p2pp válasza zsolt160 (#1049) üzenetére


p2pp
őstag

Ha teszem azt felteszem a leírt módon mondjuk a Casio hátlapot.
Mivel törölnöm kell az egészséget. Ugrik minden edzésem a telóról?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1054) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Az új frissítésnél érdekes sportok jöttek :D Vadászat, horgászat, sárkányeregetés stb.... :) De árulja már el valaki nekem ott mit mér egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#1055) Deck válasza Themes (#1054) üzenetére


Deck
titán

Az eltelt időt.. ;]

PS5

(#1056) Themes válasza Deck (#1055) üzenetére


Themes
aktív tag

Sok értelme van :) :W Mintha nem tudnám mikor megyek, meg jövök.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#1057) pergabb


pergabb
senior tag

Gugliban megnezitek az aktualis legnyomast, nektek mennyire egyezik azzal, amit az ora ir?

Arra vmi otlet, hogy mitol mutat neha szintelterest akkor is, amikor egesz nap itthon rohadtam?

(#1058) Deck válasza Themes (#1056) üzenetére


Deck
titán

Csak poénból írtam.

PS5

(#1059) p2pp


p2pp
őstag

Köszi szépen mindenkinek is a segítséget!

[kép]

[kép]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1060) Themes válasza Deck (#1058) üzenetére


Themes
aktív tag

:)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#1061) macy


macy
addikt

Hát ha megdöglök se jelenik meg nálam az upload az óra számlapoknál.

(#1062) Deck válasza macy (#1061) üzenetére


Deck
titán

Melyik módszerrel csináltad?

PS5

(#1063) Gelner válasza pergabb (#1057) üzenetére


Gelner
tag

Ha már Google-ban nézelődsz, itt egy [link] a légnyomás rengeteg mindentől függ, ha épp a közeledben lévő mérőállomás nincs veled egy magasságban de még akkor is a te szobád lakásod hőfok páratartalma mind mind eltérést okoz, mikor teregetted ki a mosást szellőztetés, stb, képtelenség lenne, hogy megegyező értéket kapj tőled km-re lévő szenzorral. Pl egyik nap 194m magasan van a szobám másnap 204m attól függ esős az idő vagy száraz.

(#1064) macy válasza Deck (#1062) üzenetére


macy
addikt

A kínai ID-s, régi béta Health app-os.

(#1065) bagyulus válasza macy (#1064) üzenetére


bagyulus
tag

Szia! Health_10.0.1.021-wearBeta.apk,kínai ID, és a készüléket állítsd át angolnyelvre.

[ Szerkesztve ]

(#1066) macy válasza bagyulus (#1065) üzenetére


macy
addikt

Úgy csináltam, ahogy a #424-ben le van írva de nem adta be az upload-ot.

(#1067) hard74 válasza macy (#1066) üzenetére


hard74
senior tag

Új felhasználói fiókot csináltál?
Ha igen az eredeti fiókbol törölted a Healt appot?

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1068) zsolt160


zsolt160
tag

Ma frissült az órám, nálam kb. 3 perc volt. Semmi új, csak a csodás edzésprogramok az órán... :((

(#1069) Deck válasza macy (#1066) üzenetére


Deck
titán

Taichi-s megoldás? Nem nehéz. :))

PS5

(#1070) laci1892 válasza Deck (#1069) üzenetére


laci1892
senior tag

Azt én is próbáltam, de az se jó. Kifagy tőle a health app nálam 10/10x sajnos.

Elképzelhető hogy, lassan de biztosan jöjjenek új watch face-k eu szoftverre is majd hivatalosan, vagy kb ennyi? Csak mert videókon látva a kínai megoldást.... Alapból sokkal több a választék ott. Szignifikánsan. :Y

(#1071) Deck válasza laci1892 (#1070) üzenetére


Deck
titán

Kifagy? Az, hogy lehet? :Y

PS5

(#1072) macy válasza Deck (#1069) üzenetére


macy
addikt

Azt is próbáltam, de nem sikerült. Mindegy, annyit nem ér az egész, hogy kínlódjak vele. Úgyse 5 percenként nézem az órát. Viszont csájna accounttal tényleg több minden van a health app-ban. A csatlakoztatható eszközök száma is több. Ott vannak fizetős számlapok is.

(#1073) Gelner válasza macy (#1072) üzenetére


Gelner
tag

Lefotoznád mik vannak benne?

(#1074) macy válasza Gelner (#1073) üzenetére


macy
addikt

Nincs már fent a béta, visszaálltam a rendes verzióra.

(#1075) laci1892 válasza Deck (#1071) üzenetére


laci1892
senior tag

Úgy hogy, csak a régi health appap hajlandó működni a taichi. Amint az új kerül fel ( legfrissebb verzió kifagy ) cserébe a régi nálam néha instabil volt :D

Szóval kb pont nem releváns innentől kezdve nekem a watchface.

Ámbár... Frusztrál hogy, bizonyos dolgok csak Huawei telefonnal működnek...

(#1076) laci1892


laci1892
senior tag

A watch GT 2-nek kb mennyi a reális eladási ára?

Novemberben lett vásárolva, van rajta még egy év gyári garancia. Ellenben semmi kopás.

(#1077) Deck válasza laci1892 (#1076) üzenetére


Deck
titán

Mennyi idős, milyen állapotban van, garancia mennyi van rá, mi van hozzá stb. Ez mind befolyásolja. De van beárazós topik is.

PS5

(#1078) pergabb válasza Gelner (#1063) üzenetére


pergabb
senior tag

hát ez az, amiről lövésem sincs :) Magasság mérés amúgy a légnyomás mérésen alapszik, vagy vmi más technológia? Változatlan keresem arra a választ, hogy lehet az, hogy bármilyen hegyre mászom fel, akkor pontos magasságot ír ki, de néha álmomban (főleg amikor szar az idő) elkezdek levitálni és a napi szinteltérésben azt látom, hogy a hajnali órákban emelkedtem :D

(#1079) laci1892 válasza Deck (#1077) üzenetére


laci1892
senior tag

Novemberben lett vásárolva. 1+1 év gari. Nem a huawei-el van bajom. Csak rájöttem N vagyok okosórás fickó.

(#1080) Deck válasza laci1892 (#1079) üzenetére


Deck
titán

45k-50k szerintem amúgy. :))

PS5

(#1081) adamfriday válasza pergabb (#1078) üzenetére


adamfriday
senior tag

Légnyomás méréssel végzi a magasság mérést. De pl amikor hidegfront érkezik, akkor is leesik a légnyomás, szóval emiatt hiheti azt, hogy magasabban vagy (bár mozgás nélkül nem éppen logikus).

(#1082) ro3000


ro3000
tag

Nekem volt Amazfit GTR órám, most a Huawei GT2, és mind a két óra alámér a "hivatalos" Időképen ellenőrizhető légnyomásnak. És sajnos beállítani egyiket sem lehetett.

(#1083) zsolt160


zsolt160
tag

Nekem a házi időjárás mérőhöz képest nem sok a különbség. Viszont azt is tudomásul kell venni, hogy a hivatalos adatok sem pontosak. Miért? Mert pl. nálunk a mérés magasabban van mint ahol én tartózkodom, ez okozhat különbséget. Ezért mondom, ez mind mind csak tájékoztató adat.

(#1084) pergabb válasza adamfriday (#1081) üzenetére


pergabb
senior tag

ki tudja álmomban mit mozgok.. :D

(#1085) zsolt160


zsolt160
tag

Harry Pergabb! :D

(#1086) Black_Raven válasza macy (#1074) üzenetére


Black_Raven
veterán

A 10.0.1.021 beta app nem dob be semmi óralapot, csak pörög, ha láttad a kínai óralapokat, akkor frissitetted, de abban nincs upload. Tehát hogy csináltad? :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1087) pergabb válasza zsolt160 (#1085) üzenetére


pergabb
senior tag

a pálcát éjjel a fiókba teszem, szóval már csak a földönkívüliek játszhatnak be :D

Amúgy néha nem értem a logikáját az alváselemzésnek sem, azt írja normál, azaz kielégítő mennyiségű volt a mély alvási fázisom, aztán meg beugat mindig, hogy a mély alvás folytonossága túl rövid. Ez nekem ellentmondásos picit :) sok kicsi sokra megy :P

(#1088) laci1892


laci1892
senior tag

Kezdő vagyok a témában így elnézést a nagyon alapszintű kérdés miatt

De! A barométer az órában mennyire működik jól?

Az érték folytonos ereszkedésével, elvileg a rosszabb időjárás közeledte prognosztizálható, nem?

(#1089) Gelner


Gelner
tag

Kezdem úgy érezni, hogy sokan azt hiszik, hogy az óra megvétele felér egy komplett orvosi személyzettel akik folyamatosan jönnek és mérnek plus egy komplett meteorológia állomás húzunk magunk után. Nem ehhez az órához fogják beállítani az atomórát vagy a Csomolungma új magasságát nem ezzel mérik meg :Y ezek tájékoztató ilyen olyan kísérleti érdekességek 😃🥰

(#1090) HKorn válasza Gelner (#1089) üzenetére


HKorn
addikt

+1 :D

Run&Ride

(#1091) macy


macy
addikt

Két dolog zavar az órában. Az egyik, hogy kikapcsoltam a csuklófordítós kijelző bekapcsolást, mert meló közben állandóan ki-be kapcsolgatja a számlapot, de ha megnyomom a felső gombot, sokszor a menü jön be vagy a számlap, de rögtön át is vált a menüre. A másik, hogy edzés közben nem lehet visszaváltani az órára, ami bringázás közben jól jönne ha gyorsan meg akarom nézni mennyi az idő.

(#1092) HKorn válasza macy (#1091) üzenetére


HKorn
addikt

Edzés közben is mutatja az időt alul.

Run&Ride

(#1093) Deck válasza Gelner (#1089) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#1094) macy válasza HKorn (#1092) üzenetére


macy
addikt

Igen de azt terepen nehéz elolvasni, miközben igyekszem nem fikkantani a bringával :DD

(#1095) HKorn válasza macy (#1094) üzenetére


HKorn
addikt

Hát akkor lassíts :D Amúgy nem értem, ha éppen nagy csapatásban vagy miért fontos az aktuális idő? Miért nem ér rá megnézni amikor lazábban gurulsz?

Run&Ride

(#1096) zozobá válasza macy (#1091) üzenetére


zozobá
csendes tag

Ha indítasz egy edzést, akkor több képernyőd van, le fel görgetve, ezeket tudod szerkeszteni, hogy hova mit írjon ki. (pl. az időt nagyobb méretben).

(#1097) HKorn válasza zozobá (#1096) üzenetére


HKorn
addikt

De az csak az edzés ideje, neki az aktuális idő kellene, azt meg kicsiben írja alul.

Run&Ride

(#1098) zozobá válasza HKorn (#1097) üzenetére


zozobá
csendes tag

Alapban igen, de ha valamelyik képernyőn "beáldoz" egy paramétert, oda ki tudja választani a pontos időt, és azt nagyobb méretben írja ki, igaz alul ott marad kicsiben is. A tuti az lenne ha vissza lehetne váltani a rendes számlapra, az edzés meg megy a háttérben.

(#1099) HKorn válasza zozobá (#1098) üzenetére


HKorn
addikt

Aha értem, így tényleg működhet

Run&Ride

(#1100) zsolt160 válasza laci1892 (#1088) üzenetére


zsolt160
tag

Én az otthoni időjárás készülékemmel ami eléggé pontosan jelzi nálam az időjárást, igen kicsi az eltérés. 5-10 HPa.
"Egy jó kis hidegfrontnál nem meglepő módon egy hideg légtömeg érkezik a meglévő meleghez, majd nagyobb súlya miatt a meleg légtömeg alá gyűri magát. A hidegfront következtében a légnyomás először csökken, aztán pedig emelkedni fog, erős csapadékozással és persze a hőmérséklet lehűlésével jár együtt. A melegfront szintén a meglévő, csak éppen hideg légtömeg alá férkőzik, a légnyomás folyamatosan csökken, de a hideg fronttal ellentétben nem emelkedik, hanem megmarad az adott szinten. A légnyomás változásából következtetnek a meteorológusok a közeljövő várható időjárására."
Forrás: ITT!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.