Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) thebiker válasza dattilax (#1300) üzenetére


thebiker
tag

Melyik a legfrissebb fw verzió?

(#1302) dattilax


dattilax
csendes tag

1.0.7.16

(#1303) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Nektek megy az alvas szinkronizáció az appal? Nekem nem megy. Mindig elrontják a jót a frissítésekkel komolyan..

(#1304) ntomka válasza fulton (#1303) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem működik. Próbáltad manuálisan ráfrissíteni az appban (főoldal lefelé swipe)?

ツ Headphones on - World off

(#1305) Elektrosokk válasza fulton (#1303) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nálam is megy.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1306) Ferko65 válasza fulton (#1303) üzenetére


Ferko65
csendes tag

A ma éjszakait, nekem sem szinkronizálja. De szerintem, nem a frissítéssel van baj, én egy régebbi verziót használok. Szerver probléma lehet.

(#1307) fulton válasza Elektrosokk (#1305) üzenetére


fulton
addikt

Jaja, de semmi.

(#1308) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

[link] Esetleg erre valaki? :U

(#1309) Elektrosokk válasza Tacsilaci (#1308) üzenetére


Elektrosokk
addikt

én olyan edzést végzek ahol ripityára törne az óra, úgyhogy sehogy. de ma megjött a polar mellkaspántom! ;]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1310) jegenye77


jegenye77
addikt

Ez mi akar lenni?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1311) ntomka válasza jegenye77 (#1310) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jé, nekem is megjelent. Jó kérdés. 🤔

ツ Headphones on - World off

(#1312) zsolt160


zsolt160
tag

Érdekes nekem nincs. Gondolom ez is majd lesz valami mint a számlapoknál a Kezelő fül.

(#1313) Tacsilaci válasza Elektrosokk (#1309) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm hogy válaszoltál! A melkaspántot ezzel az órával akarod szinkronizálni?

(#1314) Elektrosokk válasza Tacsilaci (#1313) üzenetére


Elektrosokk
addikt

neem, ezzel sajnos nem tudnám. Van saját memóriája amibe tud dolgozni, onnan bárhová szinkronizál, pl huawei health, strava, de van saját app is hozzá. :) Ha működne az órával is az jó lenne, gondolkodom hogy vegyek e másikat ami tudja ezt , de meglepően elégedett vagyok vele.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1315) zsolt160 válasza ntomka (#1311) üzenetére


zsolt160
tag

Érdekes a dolog, mert este nekem is meg jött, de az alkalmazás nem frissült, na ez hogy lehet? :F

(#1316) Elektrosokk válasza zsolt160 (#1315) üzenetére


Elektrosokk
addikt

huawei varázslat! ;] :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1317) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Szép napot mindenkinek, ha hívást fogadok valakitől aki nincs benne a kedvenc névjegyekben a számnak meg kell jelennie a hívásnaplóban? Nálam nem jelenik meg.
Köszönöm :R

(#1318) HKorn válasza szabosasito (#1317) üzenetére


HKorn
addikt

Meg kellene pedig

Run&Ride

(#1319) szabosasito válasza HKorn (#1318) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm, hol nézzem, vagy mit állítsak azért, hogy megjelenjenek a hívások a hívásnaplóban? :R

(#1320) HKorn válasza szabosasito (#1319) üzenetére


HKorn
addikt

Minden engedély meg van adva az appnak? Hozzáférés a névjegyekhez stb?

Run&Ride

(#1321) ntomka


ntomka
nagyúr

Azt tudja valaki, hogy lehet elérni, hogy ne a nőkhöz hasonlítson? A profilnál be van állítva, hogy férfi.

Vagy ezzel azt akarja üzenni, hogy puhány vagyok? 😂

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1322) ntomka válasza ntomka (#1321) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez fordítási hiba lesz. Átállítottam nőre magam és most meg azt írja férfi tagokhoz képest. 😂

Illetve nem teljesen. Így át is számolta és rontott is a VO2max megítélésemen.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1323) jegenye77


jegenye77
addikt

Kicsit furcsán méri az alvás időt!
Konkrétan, azt írja, hogy este tíztől aludtam közben meg fél 1 ig filmet néztem :Y
Igaz, hogy nem volt túl izgalmas film de ha elaludtam volna arról csak tudnék :F
Másnál is produkál ilyet az óra?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1324) HKorn válasza ntomka (#1321) üzenetére


HKorn
addikt

Gondolom bíztatni akar, hogy a nőkhöz képest nem is vagy rossz. :DDD

Nalam amúgy rendesen írja.

Run&Ride

(#1325) szabosasito válasza HKorn (#1320) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Minden engedély meg van adva, az alkalmazásnak, és az értesítések is be vannak állítva. Nem értem mi lehet a probléma.

(#1326) ntomka válasza HKorn (#1324) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nemtom, fura. Mindenesetre most jó, hogy a profilnál nő vagyok. 😂

ツ Headphones on - World off

(#1327) macy válasza ntomka (#1326) üzenetére


macy
addikt

A menstruációs ciklusodat se felejtsd el beállítani :D

(#1328) zsolt160


zsolt160
tag

1. ntomka, az app-ban az én fül alatt nem csak a saját adatnál van nem, hanem ha felül a nevedre tappolva jön be a fiók központ és ott a személyes adatok, itt a bővebben alatt is van egy beállítási lehetőség.
2. jegenye77, sajnos azt érzi nyugalomban fekszel, és ezért nálam is van, hogy nem pontos az alvás kezdése. Asszony Samusung órája megkérdezi ilyenkor, hogy aludtál e.... igaz nem minden esetben, ott is előfordul ilyen....
3. szabosasito, az értesítés beállításánál az alkalmazásoknál rendszerfelület engedélyezve van?
4. ma hallgattam kékfogas fülessel zenét munka közben. Mivel kell a kommunikáció miatt a hallás ezért csak egy oldalát használtam a fülesnek. 3 órás használat alatt az óra szerint 3 %-ot esett az akksi tartalma, szerintem ez nem rossz, főleg úgy, hogy a karom mozgása miatt sokat ébredt fel az óra kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#1329) ntomka válasza zsolt160 (#1328) üzenetére


ntomka
nagyúr

Tudom, de akárhogy állítom, csak így jó.

ツ Headphones on - World off

(#1330) ntomka válasza ntomka (#1329) üzenetére


ntomka
nagyúr

Pontosabban a Huawei profilnál nőre, az app profilnál férfira állítva.

ツ Headphones on - World off

(#1331) krisz727 válasza jegenye77 (#1323) üzenetére


krisz727
tag

Múltkor dél után alvást jelzett kb 22 percre.de a fodrásznál ültem a székben 😉

(#1332) alikah88


alikah88
tag

Sziasztok! Ma észrevettem hogy a Health alkalomazásban van jó pár (legalábbis számomra) új watch face! :)) Nálatok is?

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#1333) snakebait válasza alikah88 (#1332) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem igazán szoktam nézegetni, számomra ocsmányak, de én nem igazán látok újakat, nálam amik vannak voltak is már egy ideje, alkalmazás is már rég frissült.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1334) fulton válasza fulton (#1307) üzenetére


fulton
addikt

Hát nekem totál meghalt az alvás figyelés. Az app nem tudja beszinkronizalni...hogy mindig tönkre vágják a frissitessel ami jó....

(#1335) adamfriday válasza alikah88 (#1332) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nálam nincs semmi új, én mondjuk kb heti egyszer ránézek a kínálatra.

(#1336) rewo


rewo
tag

Sajnos ma bedöglött. Se kép se hang. Azaz remeg, ha van valami üzenetem, meg az alsó érzékelő zöld ledek is villognak, de kép nincs... :((

(#1337) zsolt160


zsolt160
tag

Egy hülye ötlet itt a vírusos időkben, hőmérsékletet miért nem mér? A véroxigén mérését beharangozták úgy, hogy az alacsony véroxigén lehet a COD fertőzés előjele, akkor mérne hőt, és ha a kettő együtt jelentkezik......

(#1338) poczy


poczy
csendes tag

1.0.8.16 most telepítettem.

(#1339) krisz727


krisz727
tag

Tegnap futottam 4000 métert,200 méterrel rövidebbet, ma meg 300zal többet mért kb ugyanazon a távon.fene se tud ezen eligazodni.
Elsőnél egy kanyar felénél levágta az ívet,majd a pálya végén a kanyarnál meg visszatért pályára.ma meg a rajtomat a vonalnál elvitte a pályán kívülre.meg a pálya vonalai na azok érdekesek. Futottam valakivel,strava meg mutatta hogy a másik mit csinált,kb a sávjából sem tért le olyan rajzolatot adott.mondjuk az egy suunto óra volt ami erre van kitalálva.
Így elég pontatlan adatokat mutat ,adott idő az fix,de hol kevesebb hol több a táv.talán a második mérés volt eddig jó.

(#1340) ntomka válasza krisz727 (#1339) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha kiírja, hogy talált GPS jelet, várj még utána valamennyit, hogy több műholdat fogjon be. Azt vettem észre engedi már indítani az edzést akkor is, amikor még vagy 50m a pontosság.

ツ Headphones on - World off

(#1341) ntomka válasza poczy (#1338) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hogy csaltad ki a frissítést, nálam még nem hozza?

ツ Headphones on - World off

(#1342) poczy válasza ntomka (#1341) üzenetére


poczy
csendes tag

Teljesen simán hozta. Semmi hókuszpók. :)
10.1.0.511 Healt app - Eszközök - Óra - Firmvare-frissítés - Frissítések keresése

(#1343) zsolt160


zsolt160
tag

Nem egyszerre adják ki a frissítés, így van aki előbb van aki később.

(#1344) zsolt160 válasza krisz727 (#1339) üzenetére


zsolt160
tag

Nagyon érdekes, nekem még a futó padot is jól merte...
Az óra adatait ami tömörítve kerül a telefonra, a telefon rakja össze a térképpel, ezért is lehet a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#1345) ntomka válasza poczy (#1342) üzenetére


ntomka
nagyúr

App verzióhoz is lehet kötve, mert nálam nem ez az app verzió van (és play sem hoz ilyen friss számozásút, apk mirroron látszik volt ilyen, valszeg visszavonhatták) és nem is jön a firmware.

ツ Headphones on - World off

(#1346) Elektrosokk válasza ntomka (#1345) üzenetére


Elektrosokk
addikt

nekem is frissített reggel.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1347) ntomka válasza Elektrosokk (#1346) üzenetére


ntomka
nagyúr

App verzió?

ツ Headphones on - World off

(#1348) Elektrosokk válasza ntomka (#1347) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az óra. az app verzió nekem is 10.1.0.511

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#1349) ntomka válasza Elektrosokk (#1348) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ebben lesz a kulcs.

ツ Headphones on - World off

(#1350) snakebait válasza ntomka (#1349) üzenetére


snakebait
senior tag

Szerintem is. Nálam még a 10.1.0.311 app verzió van és semmi frissítés az órára.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.