Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Andrew10 válasza Csika11 (#1798) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Köszönöm
Én is próbáltam itt vissza olvasni de nem találtam.

(#1802) bagyulus válasza Andrew10 (#1801) üzenetére


bagyulus
tag

Szia! Volt az csak nagyon távol, parancsolj. #424

[ Szerkesztve ]

(#1803) Csika11 válasza snakebait (#1799) üzenetére


Csika11
csendes tag

Köszi! Igen, ez az a csoport. Szóval itt minden egyedi számlapos dolog megtalálható.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1804) zsolt160 válasza ntomka (#1787) üzenetére


zsolt160
tag

Ma este nekem is meg jött.

(#1805) Andrew10 válasza bagyulus (#1802) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Köszönöm szépen.

(#1806) filipo71 válasza Andrew10 (#1794) üzenetére


filipo71
újonc

Nekem sikerült,de (állítólag mert nem állítottam angol nyelvere a telefonom) nem tudok számlapokat feltölteni,csak letölteni. Elég sok ingyenes van kb 50-60 db,bár legtöbbje nem szép. Azt veszem észre,hogy mindig változnak ezek. Sajnos nem tudok neked segíteni,ennyire nem értek hozzá.

(#1807) retroid


retroid
senior tag

Hogy kell azt beallitani vagy atallitani higy edzes kozbe mikozbe aktivan mutatja az edzesi adataimat statisztikaimat kapjam az ertesiteseket es meg is tudjam nezni?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1808) hard74


hard74
senior tag

Sziasztok.
Gt2-m van,és azt vettem észre,hogy ha az óra kapcsolódik a telefonhoz(OnePlus 7pro), és bejövő hivasom van automatikusan fogadja a hívást.A bluetooth kapcsolanál kilőve a telefonhívásokat, magához tér, de ekkor az órán csak elutasítani tudom a bejövő hívást, miközben az óra azt írja "Tul sok bluetooth kapcsolat".
Valaki tapasztal lt már ilyet?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1809) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Samsung telóval esetleg használ valaki ilyen órát?

Kicsit korosodik a Gear S3-am, és lehet, hogy ilyen órára cserélém. :R

Véleményem szubjektív...

(#1810) zsolt160


zsolt160
tag

Igen, de mi a kérdés?

(#1811) hackeeeee válasza zsolt160 (#1810) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl. a Gear-hez képest mennyire jó, esetleg nem jó, praktikus, nem praktikus, stb... Én ugye főként az értesítés részét használom a gear-nek, mert nem mindig van nálam a teló, csak rohangálok fel-alá..

Véleményem szubjektív...

(#1812) Leslie1966 válasza hackeeeee (#1809) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nekem Note 9-el működik tökéletesen. A Gear S3 rövid ideig bírja csak egy töltéssel, ez 2 htet is kibír nálam. Sokkal szebb mint a Gear S3. Véroxigén szintet is mér a Gear S3 nem. Mióta megvan nem is használtam a Geart.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1813) StanDoFF válasza retroid (#1807) üzenetére


StanDoFF
tag

Szerintem sehogy, mivel a nagyon fontos emberek is kibírják 1-1,5 órát telefon nélkül... :F

(#1814) Deck válasza StanDoFF (#1813) üzenetére


Deck
titán

Edzés közben nem telefonozunk.. ;]

PS5

(#1815) krisz727 válasza Deck (#1814) üzenetére


krisz727
tag

Pl bicajozok és engem is érdekelne mit küldhettek,hogy ne kelljen a telefonnal foglalkozni.ma is tekertem 3 órát egyszer kétszer jobb lett volna ha tudom olvasni amit küldtek

(#1816) Deck válasza krisz727 (#1815) üzenetére


Deck
titán

Nem baleset veszélyes? Amúgy persze megértem. Én a kondira gondoltam :R

PS5

(#1817) retroid


retroid
senior tag

Azt lehet állitani hogy 100 as pulzusnal ne bemelegitest mutasson mar?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1818) csipuka válasza retroid (#1817) üzenetére


csipuka
senior tag

Ha jol sejtem ez eletkor foggo beallitas. Szerintem nem.

(#1819) ntomka válasza retroid (#1817) üzenetére


ntomka
nagyúr

Pulzus > Jobb felül beállítások ikon > Itt megtalálod. Van egy csúszka, ahol a max pulzus százalékában állíthatod be, vagy konkrét értékeket is megadhatsz a sávokon belül.

ツ Headphones on - World off

(#1820) retroid válasza ntomka (#1819) üzenetére


retroid
senior tag

Ezt hol kereseem? Hogy jutok el ide?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1821) adamfriday válasza retroid (#1820) üzenetére


adamfriday
senior tag

Egy kicsit lekurtítva írta le a kolléga.
Egészség app telefonon > alul 'Én' fül > beállítások > Pulzusszám és figyelmeztetés
Itt találod többek között a tologatható százalékokat.

(#1822) StanDoFF válasza Deck (#1814) üzenetére


StanDoFF
tag

Ezt én is így gondolom. Se kondi, se biciklizés közben nem. Bírjuk már ki azt a néhány órát...
Személy szerint 3-4 órát szoktam kerékpározni heti 2-3 alkalommal, de marhára nem érdekel közben, hogy mi történik a facebookon pl... :U Sőt, ha nem lenne ilyen katasztrófális közlekedési morál a magyar utakon, akkor telefont sem vinnék magammal... :)

(#1823) ntomka válasza adamfriday (#1821) üzenetére


ntomka
nagyúr

Simán a főképernyőn nyomva a pulzusra is el lehet jutni ide ahogy írtam.

ツ Headphones on - World off

(#1824) adamfriday válasza ntomka (#1823) üzenetére


adamfriday
senior tag

És valóban. A délutáni kávé előtt még nem esett le, hogy hol található pulzus-ra gondoltál, meg szerintem a kérdezőnek sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1825) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mostanában annyira nem használtam sokat az órát, ma dobtam fel a frissítést is. Megnéztem, hogy azóta jött e új számlap, de ahogy látom semmi. Ez a store hol működőképes? Tiszta vicc, hogy ennyi idő alatt nem bírtak összetákolni egy store-t hozzá, közben meg ilyen semmilyen számlapokat kaptunk mindig...

Megyen!

(#1826) zsolt160


zsolt160
tag

Van pár új.

(#1827) jegenye77 válasza zsolt160 (#1826) üzenetére


jegenye77
addikt

Ezek? Olyan mint ha nem is lenne :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1828) Bennyboy válasza jegenye77 (#1827) üzenetére


Bennyboy
őstag

mint az összes számlap 95%-a. Nevetséges, mint ha 10 éves gyerekek rajzolták volna őket lefekvés előtt. Jó nagy kihagyott ziccer, h máig képtelen voltak összerakni egy shop-ot ahol az ember tud venni minőségi számlapokat. Én már elfogadtam és erősen gondolkozom a cserén. Hiányzik a wifi és az nfc. Az üzemidő viszont szuper.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1829) filipo71


filipo71
újonc

Nagyon kíváncsi lennék az okára amiért a számlapokat így oldották meg. A Telegram-on annyi van,mint égen a csillag ezeket kis hekkeléssel fel lehet ugyan tenni de csak egyet jegyez meg a 'telepítve' részleg.

(#1830) Diamond500 válasza filipo71 (#1829) üzenetére


Diamond500
senior tag

2 módszer van, a masikkal akarmennyit felrakhatsz

(#1831) pusihusi válasza Diamond500 (#1830) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia hogyan lehet egyszerűen?

Üdv. Feri!!

(#1832) csiben1


csiben1
tag

Sziasztok!

A Huawei Watch GT2e-nek mennyire lehet pontosnak nevezni a GPS és pulzus mérés funkcióját okos/sportórák viszonylatában? Hétköznapi viseletre keresek egy órát, viszont napi szinten sportolok (futás leginkább), így ezért kérdezem. Ha megbízhatóan működik ez a két funkció, akkor le is csapok egyre. Vagy inkább engedjem el, mert vannak problémák ezen a téren(pl elugrik, megáll a gps vagy pulzus mérés)?
Mik a tapasztalataitok? Előre is köszönöm, ha megosztjátok! :R

[ Szerkesztve ]

You can walk straight through hell with a smile

(#1833) Russel009


Russel009
csendes tag

Sziasztok!
Van egy fekete színű GT2-őm. Tök jó a szilikon szíj, viszont szeretnék egy sötétbarna/fekete bőrszíjat hozzá, amitől kicsit elegánsabb lenne, így szívesebben hordanám munkába stb... Esetleg van olyan a jelenlévők közül aki hasonlóan gondolkodott és tud adni 1-2 tippet hogy hol érdemes nézelődni? :D

Másik kérdésem, hogy csak engem zavar hogy ahhoz hogy kapjak értesítéseket, a health appnak futnia kell a telefonon nonstop? :/

(#1834) krisz727 válasza csiben1 (#1832) üzenetére


krisz727
tag

Futós rendezvényen voltam nemrég ahol néztek véroxigént és pulzust.abban a pillanatban amikor mérte az óra is azt mutatta mint neki.

(#1835) filipo71 válasza Diamond500 (#1830) üzenetére


filipo71
újonc

Nahát! Van valami leírás róla vagy videó?

(#1836) Leslie1966 válasza Russel009 (#1833) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Mobilasz.hu. Én innen rendeltem feketét fehér varrással pillangó csattal. Nagyon szép és jó minőségű.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1837) ntomka


ntomka
nagyúr

Az miért lehet, hogy a healt alkalmazás jelzi is, hogy június vége óta használom, de edzés adatokat augusztus vége óta látok vska, korábbról nem? Volt újratelepítve az app, ez tény, de azt hittem azért szinkronizál felhőbe, hogy meglegyen minden korábbról is.

ツ Headphones on - World off

(#1838) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Újabb firmware ma reggel: 1.0.9.58

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1839) snakebait válasza Leslie1966 (#1838) üzenetére


snakebait
senior tag

Itt még semmi🤔

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1840) Deck válasza Diamond500 (#1830) üzenetére


Deck
titán

+1 :K

PS5

(#1841) pusihusi válasza Leslie1966 (#1838) üzenetére


pusihusi
addikt

:N :N :R

Üdv. Feri!!

(#1842) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

Használati szerint intelligens pulzusfigyeléskor 10 percenként mér az óra. Ha ez így van akkor miért változik folyamatosan a pulzus?

Arra van megoldás, hogy edzéskor( pl. szobabicikli, erőnléti edzés) az óra ne "aludjon" el?
Kis lakattal rögzítem, de mindig fordítgatni kell csuklóm, ha szeretném látni a pulzust, eltelt időt stb.

Köszönöm

(#1843) HKorn válasza szab13 (#1842) üzenetére


HKorn
addikt

Én úgy tudom, hogy az intelligens mérés az az, hogy alapállapotban ritkábban méri, de ha aktívabb mozgást észlel akkor gyakrabban kezdi el mérni.

Run&Ride

(#1844) szab13 válasza HKorn (#1843) üzenetére


szab13
aktív tag

Használatiban konkrét 10 perc szerepel , ha nincs edzés

(#1845) HKorn válasza szab13 (#1844) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, de ha azt érzékeli hogy sétálsz vagy aktívabban mozogsz akkor elvileg sűrűbben kell, hogy mérje mint 10 perc sztem. Nyugalmi helyzetben lehet, hogy 10 perc. Legalábbis én sokszor látom hogy villog a zöld fény, pedig nincs edzés elindítva.

Run&Ride

(#1846) ntomka válasza HKorn (#1845) üzenetére


ntomka
nagyúr

Továbbá a stressz figyelés miatt meg az ellenkezőjére reagál be. Ha nem mozogsz, akkor a stressz szint miatt nyugalmi pulzust mér.

ツ Headphones on - World off

(#1847) zsolt160 válasza Leslie1966 (#1838) üzenetére


zsolt160
tag

Most jött meg nekem. Mi benne az újdonság?

(#1848) lumpika


lumpika
tag

Sziasztok
Az a módszer működne esetleg hogy egy régebbi (Huawei) telóról a taichis módszerrel viszek át órlapokat, majd a napi használatban lévő telefonomon pedig használom az órát a normál egészség appal?

(#1849) snakebait válasza lumpika (#1848) üzenetére


snakebait
senior tag

Huawei és Honor telefonokkal nem jó a taichis módszer.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1850) lumpika válasza snakebait (#1849) üzenetére


lumpika
tag

És ha vmi régi(nem Huawei és honor) telefonon tenném fel a taichival számlapokat?
Aztán leválasztás majd a napi telefonom rendes egészség app- csatlakozás?
Így működhet a dolog?
Próbálta így vki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.