Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) DonDragonka válasza CptAdamica (#350) üzenetére


DonDragonka
őstag

A telefon fejlesztői beállításainál nézd meg ezt a lehetőséget, van e, segít e...
Más nem jut eszembe és ilyen gondom nekem nincs.
Milyen alkalmazást használsz videó hívásra?

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#352) adamfriday


adamfriday
senior tag

Jöttek új számlapok, bár szerintem mind a 6 borzasztó. :)

[ Szerkesztve ]

(#353) hatD


hatD
tag

Megjelent pár darab óra számlap, nem szaladt el a fantáziájuk, nincs sok információ rajtuk és azok is passzívak, továbra sem lehet róluk az alkalmazást elérni. :R
Megkéstem és "csatlakozom az előttem szólóhoz"

[ Szerkesztve ]

(#354) Bennyboy válasza adamfriday (#352) üzenetére


Bennyboy
őstag

azok :)
nem igazán értem miért nincs ott egy normális designer. Tudom, h mindenkinek más az ízlése de, h az elérhető számlapok 90%-a csúnya az sztem nem túl jó arány. Persze így is találok olyat ami tetszik de nem értem, h miért ilyen kevés van.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#355) CptAdamica válasza DonDragonka (#351) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, de sajnos nem oldotta meg, szerintem az a baj, hogy a telefonhívások kezelése is engedélyezve van. Amúgy Google Duo-t használok, régebben, amikor elindult a videó hívás, akkor volt egy gomb, amivel ki lehetett nyomni, de most azt leszedték, majd megnézem maximum a beállításait. :)

Megyen!

(#356) hatD válasza adamfriday (#352) üzenetére


hatD
tag

Korábbi hozzászólásodban írtad, hogy lehet szerkeszteni pár óralapot és idézném:

"Pl. Airstream, Letisztult, Steel, Városi: ezekre bármilyen modul kirakható (lépésszám, akku, HR stb), nem csak a másodlagos időzóna"

Azek közül a letisztultat és a vároit probáltam a telefonon szekeszteni, de a szerkesztést választva csak a törlés opció jelent meg, nem tudtam mást választani lehet, hogy rossz helyen próbálkoztam?

(#357) hatD válasza hatD (#356) üzenetére


hatD
tag

Közben az órán a "rugalmas" és a "városi" esetében megtaláltam a második zóna idő beállításának lehetőségét, de egyéb informásió kirakására még nem jöttem rá.

(#358) adamfriday válasza hatD (#357) üzenetére


adamfriday
senior tag

Legfrissebb szoftver van az órán? Hosszan rányomsz a számlapra, az alatta megjelenő fogaskerékkel lehet szerkeszteni. A "városi' esetén mindhárom kis körre ki lehet választani mit mutasson.

[ Szerkesztve ]

(#359) hatD válasza adamfriday (#358) üzenetére


hatD
tag

Az enyémet még nem érte el az új frissítés az 1.0.2.38 van rajta, tudom egyeseknek már 1.0.3.38 van.
Lehet, hogy ez a gond, ahogy írtad megnyomva a számlapot a "fogaskerék" alul megjelenik, de csak az idő zónát tudom változtatni, a beállítást nem tudtam áthúzni másik köröcskéhez.

(#360) #32577792


#32577792
törölt tag

Nektek mit mutat az óra típusra?
GT 2-AC8 ami nekem van, vagy ez mindenkinek azonos?
LTN-B19

[ Szerkesztve ]

(#361) hatD válasza #32577792 (#360) üzenetére


hatD
tag

Nekem is azonos mindkettő.

(#362) CptAdamica válasza hatD (#359) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, az új frissítéssel jönnének ezek a beállítások, csak hát sose fogjuk megkapni...

Megyen!

(#363) #32577792 válasza hatD (#361) üzenetére


#32577792
törölt tag

Közben olvasgattam nemzetközi fórumot, ahol szintén ez a téma. Van, akinek ment a frissítés, vannak, akiknek nem. hüvely szerint 30 napon belül mindenki megkapja, írták ezt kb. január második felében.

(#364) jegenye77 válasza adamfriday (#358) üzenetére


jegenye77
addikt

Nálam még ez a számlap sincs meg, nemhogy szerkeszteni tudjam.
Ha hosszan rányomok a számlapra akkor se jön be a fogaskerék.
Egyedül a Gallery nél tudom a hátteret variálni.
Szoftver 1.0.2.38

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#365) Luser2000


Luser2000
addikt

Nekem az 1.0.2.38 alatt bejöttek az új / mai számlapok.
Nincs összefüggés a FW-el.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#366) jegenye77 válasza Luser2000 (#365) üzenetére


jegenye77
addikt

Nálam is vannak új számlapok de az ami fentebb van az nincs benne. És azok a beállítások sincsenek.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#367) adamfriday válasza jegenye77 (#366) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nincs benne az Urban (városi) számlap? Az azért érdekes, mert konkrétan azzal reklámozzák az órát (legalábbis a bőrszíjasat).

(#368) jegenye77 válasza adamfriday (#367) üzenetére


jegenye77
addikt

Nincs benne.
Mondjuk nekem nem bőrszíjas van.
Fekete az óra és narancssárga szilikon szíj.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#369) Luser2000 válasza adamfriday (#367) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem az Urban benne van.
Lásd a képet.

A korábban linkelt nagyon hasonlít rá, azonban a színei mások.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#370) adamfriday válasza Luser2000 (#369) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ugyanaz, azért kékek a körök, mert szerkesztő módban van.

(#371) Macika66 válasza adamfriday (#358) üzenetére


Macika66
addikt

Nem értem, nálam van fogaskerék, alulra be is tudom állítani a második időzónát, de a 3 kör tartalmát nem tudom megváltoztatni sehogyan sem...

FW: 1.0.2.38

(#372) CptAdamica válasza Macika66 (#371) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért, mert időzónát az 1.0.2.38-on is lehet és eddig is lehetett, viszont a következő frissítéssel jönnének a további beállítások, esetünkben a körök tartalma pl.

Megyen!

(#373) adamfriday válasza Macika66 (#371) üzenetére


adamfriday
senior tag

Enyémen 1.0.3.38 van, valószínűleg épp sikerült frissítenem mielőtt visszavonták.

(#374) Laplander


Laplander
friss újonc

Segítséget szeretnék kérni. Azért adtam el a Smart Watch GT-t, mert nem lehetett egyedi háttérképhez, egyedi analóg órát illeszteni. Azt mondták a Huawei Magyarországnál, hogy a GT-2 tudja. Megvettem. Persze tud valami hasonlót, mert lehet képet beilleszteni óra háttérnek, csak éppen nem lehet analóg órát kiválasztani mellé, csak digitálist. Tud valaki erre valami megoldást, vagy működő appot, amin ha szerkesztek egy órát, rá lehet tölteni a GT-2-re?

(#375) Risard


Risard
aktív tag

Sziasztok. Szuanát vagy gőzkabint mennyire bírja az Óra? Használta valaki ilyen körülmények között?

(#376) Luser2000 válasza Risard (#375) üzenetére


Luser2000
addikt

Egyik sem javasolt.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#377) plejik válasza Laplander (#374) üzenetére


plejik
addikt

Most nem tud még ilyet, de hamarosan lesz benne már valami szerkesztési lehetőség... elvileg :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#378) #32577792


#32577792
törölt tag

Frissült az Egészség app

(#379) adamfriday válasza #32577792 (#378) üzenetére


adamfriday
senior tag

Érdekes, az apkmirror szerint a 10.0.3.511 (január 22) a legfrissebb és a Play áruház sem dob fel rá frissítést.

(#380) snakebait válasza adamfriday (#379) üzenetére


snakebait
senior tag

Nálam 10.0.2. 332 és ettől nincs frissebb 🤔

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#381) #32577792 válasza adamfriday (#379) üzenetére


#32577792
törölt tag

Akkor lehet nekem új :)
Ritkán jutok el hogy átnézzem a frissítéseket

(#382) ravebp


ravebp
senior tag

Sziasztok. Egy ilyen óra vásárlása előtt vagyok de egy kérdésre nem találok választ. Ha az órán indítok vagy fogadok egy hívást, azt at tudom "adni" a telefonra az óráról?
Samsungon van ilyen lehetőség az órán egy gomb megértéssel.

Rave

(#383) Brekecs válasza ravebp (#382) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Igen !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#384) adamfriday válasza ravebp (#382) üzenetére


adamfriday
senior tag

A telefonon át tudod venni, de az órán én nem találtam ilyen lehetőséget, épp most próbáltam.

(#385) ravebp válasza Brekecs (#383) üzenetére


ravebp
senior tag

Thx.

Rave

(#386) ravebp válasza adamfriday (#384) üzenetére


ravebp
senior tag

Az nem jó nincs egy hangszóró ikon az órán?
Esetleg más?

Rave

(#387) #32577792


#32577792
törölt tag

Nálatok jól működik a hangszóró? Híváskor olyan, mintha recsegne picit.

(#388) firemanus82 válasza #32577792 (#387) üzenetére


firemanus82
senior tag

Én nem tapasztaltam ilyet.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#389) greyslay


greyslay
aktív tag

Az első széria csat mérete megegyezik a másodikéval? Szóval amelyik csatok az elsőre jók az a watch gt 2 re is? :R

"embertelen ember munka"

(#390) DonDragonka válasza greyslay (#389) üzenetére


DonDragonka
őstag

Igen. 22mm

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#391) Luser2000


Luser2000
addikt

Az én GT2-öm most jelezte, hogy frissíthető 1.0.3.62-re.
Főként számlapokat érintő fejlesztés és új nyelvi támogatás.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#392) CptAdamica válasza Luser2000 (#391) üzenetére


CptAdamica
veterán

Enyém is, csoda történt. :D

Megyen!

(#393) hatD válasza Luser2000 (#391) üzenetére


hatD
tag

Nekem is most jelezte ugyanezt, 50,15 MB.
Letöltöttem, most telepíti, az óra számlap végtelen körözésbe kezdett.

(#394) jegenye77 válasza hatD (#393) üzenetére


jegenye77
addikt

Nálam is ugyan az.
Már egy ideje csinálja de nem akar csatlakozni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#395) hatD válasza jegenye77 (#394) üzenetére


hatD
tag

Várd meh míg az órán befejeződik a talepítés, akkor le, majd újra csatlakozást kér. (az óra ber fog jelentkezni)

(#396) jegenye77 válasza hatD (#395) üzenetére


jegenye77
addikt

Igen. Most már müxik.
Van pár új számlap és most már egy-kettőnél lehet állítani is, hogy mit mutasson. Megjelent a beállítási lehetőség.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#397) snakebait


snakebait
senior tag

Igen, nálam is befrissült, semmi gond nem volt, se le-fel csatlakozás se semmi. Jött néhány új számlap, meg azt vettem észre, hogy Magyar nyelvűek lettek.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#398) #32577792


#32577792
törölt tag

Nálam is jön.
Ma utána jártam a garinak. Az óra Svájcból lett véve, de az EU régióba szánt óra, így itthon is szervizelik :)

(#399) Misi1980


Misi1980
senior tag

Nekem ikyen jól sikerült a frissítés hogy ez az óra pörög egy órája. Ha a bekapcsoló gomvot hosszan nyomom akkor is ez a kép fogad. Szerintem vége lett neki.

(#400) jegenye77 válasza Misi1980 (#399) üzenetére


jegenye77
addikt

Én kivártam és működik is.
Nem tudom meddig csinálta de sok idő volt az biztos.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.