Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) shifty! válasza dajkapeter (#1749) üzenetére


shifty!
senior tag

Én is Bip-ről jöttem át, nyilván megérte a váltást, de a mai napig megvan fiókban a Bip.
Az üzemidő nekem GPS-es edzések nélkül 8-10 napra jön ki, ebben benne van hogy az óra ébreszt, mindenről jön értesítés (privát és céges email, Messenger pörög, hívások stb.), intelligens pulzusfigyelés., heti 1-2 edzés, amiből 1 max ami GPS-en követett.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1752) ntomka válasza pdave (#1750) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nyugi, nekem sem bír többet. :))

ツ Headphones on - World off

(#1753) szab13 válasza dajkapeter (#1749) üzenetére


szab13
aktív tag

Szia! Hol vetted? volt hozzá fekete szíj?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1754) g0dl


g0dl
addikt

Ilyen szíjat rendeltem hozzá a fekete mellé, szerintem egész jó színekben van, a sötét és a világoskék is igen tetszetős.. Meglepően jó minőségűnek tűnik, kifejezetten lágy szilikon jellegű anyaga van. A bőr szerintem messze a legjobban néz ki, de az többnyire nagyon merev nekem, ezért használok szilikont. A fém szíj nekem nagyon nem jön be.

(#1755) dajkapeter válasza szab13 (#1753) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Innen vettem. Többedik vásárlásom tőlük, számomra megbízhatóak. Csak a barna volt benne, én vágtam fel a gyárinak tűnő ragacsot az alján. Direkt barnát akartam. De az extra szíjak már úton vannak csájnából.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1756) shifty! válasza dajkapeter (#1755) üzenetére


shifty!
senior tag

Azok még jó sokáig úton lesznek, ha annyi mákod van mint nekem :DDD
Júni 25.-én adták fel, szerdán kaptam postaládába.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1757) szab13 válasza dajkapeter (#1755) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszönöm, Nekem is úton vannak már, csak az óra hiányzik, de hétvégén én is beszerzem. :)

(#1758) pdave válasza ntomka (#1752) üzenetére


pdave
aktív tag

Mondanám, hogy örülök neki, de nem :)
Számíthat az óralap? Gyárit használok (Steel), de lehet azért fogyaszt ennyit, mert azon van több widget is? Pl folyamatosan mutatja a magasságot, ahhoz meg gps kell gyanítom.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#1759) HKorn


HKorn
addikt

Amúgy mit számít, hogy heti 1x vagy 2 hetente 1x kell töltőre tenni? Szerintem nem sokat. Napi szinten nem töltögetném én se, de 1 hét már bőven jó.

Run&Ride

(#1760) adamfriday válasza pdave (#1758) üzenetére


adamfriday
senior tag

Légnyomásból számolja a magasságot.
A folyamatos pulzusszámfigyelés intelligensre, vagy valós idejűre van állítva?

(#1761) krisz727 válasza shifty! (#1756) üzenetére


krisz727
tag

Júni 18 de még semmi,de szerintük már átvettem.meg szerintük a postán keressem.onnan meg várom a választ

(#1762) pdave válasza adamfriday (#1760) üzenetére


pdave
aktív tag

Intelligens módra van állítva.

HKorn - nem zavarna, ha nem tudnám, hogy másoknál (pl a tesztben is), 2 hetet is kibírt egy töltéssel.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#1763) HKorn válasza pdave (#1762) üzenetére


HKorn
addikt

Nálam meg 5napot megy el :D Igaz heti 5x sporttal, 5 óra GPS használattal, 5óra zenelejátszással, meg minden mással. Nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1764) StanDoFF válasza krisz727 (#1761) üzenetére


StanDoFF
tag

Írd be a posta keresőjébe a követési kódot. Ha ott is azt írja, hogy a postán van, akkor be kell menned érte, mert ők nem fognak értesíteni...

(#1765) zsolt160


zsolt160
tag

5-6 napot megy el, és nem is érdekel már. Samu ami asszonynak van (R800) egy másfél nap, tehát ez jónak számít. 2 hetet akkor bír ki ha csak órának használod.
Más, egyszer már kérdeztem, hogy az órára miért nincs animált számlap. Na most van egy ami "animált", XingY a neve a gyáriak között van. Az animáció csak annyi, hogy a csillagképek változnak, de nem folyamatosan. Nekem tetszik. Lehetne ilyen is több....

[ Szerkesztve ]

(#1766) krisz727 válasza StanDoFF (#1764) üzenetére


krisz727
tag

Hagyományos postai kereső nem ad rá semmit kb.de már rábiztuk egy ismerősre bent,remélem nem felejti el

(#1767) g0dl válasza zsolt160 (#1765) üzenetére


g0dl
addikt

Van valami mód, hogy pc-n böngéssze az ember a számlapokat? Mobilon elég esetlen a lapozgatás.

(#1768) alikah88


alikah88
tag

Megérkezett a védőüveg az órára, habár voltak kétségeim de a vásárlók által feltöltött képek meggyőztek. Sajnos nálam az történt amire számítottam, hogy a széleknél nem tapad rendesen ami mérsékelten, de látszik -> [kép]
Valaki talált olyan üveget ami teljesen tapad vagy érdemesebb fóliát tenni? Köszi előre is!

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#1769) g0dl válasza alikah88 (#1768) üzenetére


g0dl
addikt

Én ilyet vettem. A háromból felraktam az elsőt, és kb. kb 3 órán belül lejött, mert a fa asztalhoz ütődött picit az óra pont olyan szögben, hogy oldalra lelökte. nem sérült meg, csak felszedett egy-két apró szöszt.
Felraktam a másodikat, az két hete van felrakva, és nem látszik, hogy rajta lenne.

(#1770) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!
Használom már egy ideje az egészség appot, a kiosztott érmek alá kínaiul van írva minden, az ajánlások, reklámok is kínai nyelven vannak.
Azon kívül teljesen magyar minden más.
Az appot a Google play áruházból töltöttem le, a Hmscore pedig Apkmirror-ról.
Van valami ötletetek, hogy miként tudnám magyarra varázsolni?

(#1771) Diamond500 válasza lacuska74 (#1770) üzenetére


Diamond500
senior tag

Magyar ID-ed van?

(#1772) lacuska74 válasza Diamond500 (#1771) üzenetére


lacuska74
tag

bocsi, azt hol tudom megnézni?

(#1773) Diamond500 válasza lacuska74 (#1772) üzenetére


Diamond500
senior tag

Kínai regisztrációd van vagy magyar?

(#1774) Balus válasza lacuska74 (#1770) üzenetére


Balus
tag

Nekem is ugyanez volt a probléma. Én telefonnal regisztráltam és ezért valamiért kínainak vett. A megoldás az lett, hogy töröltem minden adatot az app-ból és HMS coreból. Letöröltem őket, majd újra regisztráltam az e-mail címemmel. Ez megoldotta. Az eddigi adatok, érmék elvesztek.

(#1775) lacuska74 válasza Balus (#1774) üzenetére


lacuska74
tag

Köszi,sikerült.Amúgy az órám egy csomó adatot megőrzött és leszinkronizált :)

(#1776) alikah88 válasza g0dl (#1769) üzenetére


alikah88
tag

Én is pont ezt rendeltem, de nekem 3ból 3 ilyen.. később rendelek újra, remélem addigra jobb lesz.

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#1777) pumsz


pumsz
tag

Sziasztok, iphoneval nem lehet óraszámlapot felrakni a huawei appból. Más mód nincs rá, hogy mégis sikerüljön?

(#1778) Diamond500 válasza pumsz (#1777) üzenetére


Diamond500
senior tag

De van, nem Iphonnal

(#1779) barm válasza Csika11 (#1708) üzenetére


barm
tag

Ilyen tényleg van? Kerestem a neten, de semmit nem találtam róla.

(#1780) no01ricsi válasza barm (#1779) üzenetére


no01ricsi
tag

Láttam, igaz samsungnál.
Elégetett kalóriákkal kapcsolatban érdeklődnék(nem vagyok sportoló még amatőr szinten sem). Heti szinten indítok kb. 3 aktivitást (bringa, futás, séta, túra közül) Ekkor a kalóriákat jól számolja, viszont napközben más órához képest sztem kevesebbet számol, kb fele annyit. Adataim megadva, pulzusmérés folyamatos, talán inteligens. Más tapasztalt hasonlót? Azért eret nem vágok emiatt :)

PSN ID: PRicsi83

(#1781) HKorn válasza no01ricsi (#1780) üzenetére


HKorn
addikt

Honnan tudod, hogy amit a másik óra számol az pontos? Egyik sem az egyébként.

Run&Ride

(#1782) no01ricsi válasza HKorn (#1781) üzenetére


no01ricsi
tag

Azt szakirodalom alapján be tudom lőni, hogy mennyit kell "elégetnem" és most tartok 281kcal-nál, nem íróasztal mellet ülök. 6000 lépésnél tartok. Nem vitát akarok indítani, csak érdeklődni.

PSN ID: PRicsi83

(#1783) filipo71


filipo71
újonc

Ma feltettem azokat a programokat amikkel egyedi számlapokat lehet letölteni. Sikerült is,azonban van egy olyan mellékhatása,hogy az edzés útvonalat rögzíti ugyan,de nem jeleníti meg a térképen.(Azaz látom az útvonalat,de térkép nincs hozzá) Ezt hogyan tudom megoldani? Előre is köszönöm.

(#1784) zsolt160


zsolt160
tag

Nektek is ilyen Kínai felirat van a számlapoknál? Igaz a számlap megjelenítés is más mint szokott, bár nem láttam, hogy az egészség app frissült volna.

(#1785) bandigyerek válasza zsolt160 (#1784) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Igen

(#1786) snorbi82 válasza zsolt160 (#1784) üzenetére


snorbi82
senior tag

Frissül az a háttérben (ahogy én észre vettem)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#1787) ntomka válasza zsolt160 (#1784) üzenetére


ntomka
nagyúr

Web alapú az app, nem kell az egésznek frissülnie.

Mindeközben:

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1788) Andrew10 válasza filipo71 (#1783) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Milyen telefonra tetted fel, mert nekem huawei telóra sehogy sem sikerült.

(#1789) filipo71 válasza Andrew10 (#1788) üzenetére


filipo71
újonc

Huawei Redmi Note 4. Trükkös,mert a health először nem enged be,olyan mintha lefagyna.Kiléptem belőle,utána sikerült.

(#1790) filipo71 válasza Andrew10 (#1788) üzenetére


filipo71
újonc

Még annyi,hogy a térképet nem jelenítette meg a Health .Az útvonalat láttam,térkép nélkül.Van térkép állítási lehetőség de az egyik kínai a másik a google,de nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#1791) shifty! válasza filipo71 (#1789) üzenetére


shifty!
senior tag

Feltételezem Xiaomi Redmi Note 4.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1792) roti86


roti86
őstag

Sziasztok!

Bedobom ide is a kérdést, úgy látom itt többen vannak aktív tagok :) Szóval az egészség alkalmazás a futás, úszás, biciklizés, séta, meg kosárlabdán kívül nem jelenít meg egyéb mozgást az exercise records menüpont alatt? Ilyesmire gondolok

(#1793) roti86 válasza roti86 (#1792) üzenetére


roti86
őstag

Megoldva

(#1794) Andrew10 válasza filipo71 (#1790) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Képzeld nekem Huawei mate 20pro-ra nem tudom meg csinálni sehogy. Többször próbáltam, ahogy a youtube-on is van. Nem megy.

(#1795) Csika11 válasza Andrew10 (#1794) üzenetére


Csika11
csendes tag

Huawei és Honor telefonokon nem működik a ThaiChi módszer.

(#1796) Andrew10 válasza Csika11 (#1795) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Akkor nekem azért nem sikerült. Köszönöm. És más megoldás van rá?

(#1797) Tacsilaci válasza roti86 (#1793) üzenetére


Tacsilaci
tag

Megosztod velünk is hogy sikerült? :Y

(#1798) Csika11 válasza Andrew10 (#1796) üzenetére


Csika11
csendes tag

Igen, a Facebook-on van az órának egy csoportja -most sajnos nem tudom linkelni- ahol a Huawei és Honor telókra is van trükk. Itt a fórumon is olvastam korábban.

[ Szerkesztve ]

(#1799) snakebait válasza Csika11 (#1798) üzenetére


snakebait
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1800) roti86 válasza Tacsilaci (#1797) üzenetére


roti86
őstag

Igen. Egy régebbi verziós Egészség alkalmazás volt telepítve, mert egyedi számlapokat telepítettem. Ezt törölve és a play áruházból felrakva a legfrissebbet már hibátlan. Google Fit-el is szinkronizál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.