Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Jorgos01


Jorgos01
tag

Sziasztok!
A GT2 tulajoktól kérdem, hogy mennyire igaz az a több helyen is közölt adat, hogy a telefon és az óra közötti bluetooth hatótávolság 150 méter.
Köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#102) Rolly válasza Jorgos01 (#101) üzenetére


Rolly
veterán

Nálam házon belül ha az emeleti dolgozó szobában van az óra akkor a jel a garázsban megy el a földszinten. Ami kb annyit jelent, hogy ha a nappaliban vagyok körülbelül a dolgozó szoba alatt vagy a wc-n ami a dolgozó szobától légvonalban 7-8 méterre van, akkor még megy a bluetooth... Amiért sz különleges mert 1 monolit vasalt födém van felettünk amin erősen árnyékol... Kint volt, hogy a kocsiban hagytam a telefont és kb 50 méter körül jelzett, hogy megszakadt a kapcsolat... szóval szerintem a 150 méter nincs meg, de bőven jó ez így szerintem :), majd kipróbálom valamikor mennyit bír ténylegesen de azért a 150 csak steril rádiómentes övezetben laborban hozható szerintem :)

(#103) szata.68 válasza Rolly (#102) üzenetére


szata.68
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy másnál nincs gond ha bekapcsolja a digitális AoD-t?

Nálam ha be van kapcsolva akkor pár perc után a képernyő kikapcsol,nem reagál a gombokra sem. Ha hívás,vagy értesítés jön akkor rezeg,de a kijelző csak újraindítás után reagál bármire.
Ez egyből első nap kiderült, fel is hívtam az ügyfélszolgálatot. (Konzolvilágnál vettem)
Azt mondták adjam le az egyik boltjukban,és egyből 1-2 napon belül küldenek cserét. Hát rohadtul nem így volt, még mindig nem jött vissza. Nagy nehezen elértem őket, állítólag ez szoftveres gond,és majd javítja a Huawei.

Ha nálatok minden frankó akkor viszont mégis egyedi gondom van. A legújabb fw volt rajta egyébként.

Nagyon hálás lennék ha segítenétek kideríteni,hogy csak nálam van-e a gond.

Tamás

(#104) bakesznorbi


bakesznorbi
lelkes újonc

Sziasztok,milyen huawei telefont ajánlotok hozzá, illetve melyek azok huawei telefonok,amivel az óra párositható,és teljes funkciójában használható?(melyik a legolcsóbb?).Köszönöm szépen a válaszokat.

(#105) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Az üzenetkezelés mennyire használható?
Kapott e-mail, üzenet stb. esetén magát az üzenetet is el lehet olvasni, vagy csak a feladó/tárgy jön át az órára? Magyar ékezeteket, emoji-kat üzeneteknél/e-maileknél tudja kezelni?

(#106) jegenye77 válasza Parallaxis (#105) üzenetére


jegenye77
addikt

Ez engem is érdekelne!
Teszt videót is néztem róla de csak annyit mondtak benne, hogy értesítés jön de, hogy el lehet e olvasni az üzenetet azt nem.
Arról is szó volt, hogy nem jelzi, hogy messengeren vagy WhatsAppon jön az üzenet.
Vagy nem jól értelmezem?
Akkor most, hogy jelenik meg az értesítés?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#107) Inc.corp. válasza bakesznorbi (#104) üzenetére


Inc.corp.
tag

Üdv.Bármelyiket szerintem amelyik még valamirevaló okostelefonnak számít.Én egy P20Lite-al használom,ami lassan 3 éves technológia.Ehhez hozzáadhatod a Honor gyártmányokat is,amik lényegében Huawei-ek. Ha márkaazonos technológiát veszel,kényelmesebb és problémamentesebb lehet a használat.Jelen esetben ezt a telefonokban alapból megtalálható Huawei Health alkalmazás könnyíti meg,nem kell külön appokat telepíteni a különböző eszközökhöz. Pl. a GT 2-őt vagy egy CH-100-as mérleget az összes ficsőrrel együtt azonnal felismer és kezel,a frissítéssekkel együtt.Persze külső eszközöket is tud, pl. egy Omron M7 BT vérnyomásmérő adatait is beilleszti vagy egy sporthoz használatos mellkaspántot.Ha számít a BT adatátvitel távolsága;minősége;fogyasztása,akkor egy magasabb kategóriájú telefonnal ezt is megoldhatod.A GT 2 BT chipje 5.1-es és pl. a P30Pro-é 5.0-ás,tehát a távolság ha nem is 150m-re,de 50m-re is működni fog.

(#108) bakesznorbi válasza Inc.corp. (#107) üzenetére


bakesznorbi
lelkes újonc

Köszönöm

(#109) elod992


elod992
újonc

Helló.
Gt2 és Forerunner 645 music közül kellene választani. Fő szempont még mindig a sport és ehhez kapcsolódó dolgok: szenzorok, értékelés, regenerálódási fázisok stb...melyiket érdemes inkább? :R

(#110) ajca válasza bakesznorbi (#104) üzenetére


ajca
tag

Nálam a face messenger teljes terjedelmében olvasható,az üzeneteknek és az emaileknek csak a fejléce jelenik meg,ékezet van emoji nincs ha ez segít. :)

(#111) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !
Mi most az óra aktuális verziója : 1.0.2.38 ?
Már elég régen adtak ki frissítést !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#112) jegenye77 válasza Brekecs (#111) üzenetére


jegenye77
addikt

Én most üzemeltet be az órát és ez a verzió került rá.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#113) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Ti milyen Bluetooth headsetet használtok az órához? Ami nem túl drága de nem is gagyi!?koszonom.

(#114) tomboy0013 válasza ajca (#110) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kezdek (kezdtem?) barátkozni ezekkel a "buta" órákkal mert úgy látom, hogy WearOS alapú óránál nem igazán tudnék üzemidőben előrébb lépni a HW1-hez képest. De az, hogy az e-mail-eket nem lehet elolvasni teljes terjedelmében azt nem is értem.... Meg nem fordult a fejemben, hogy 2019-es óránál ez egyáltalán előfordulhat annak tükrében, hogy a 2015-ben vásárolt még Android Wear nevű szoftverű HW1-nél simán alap volt (már 2014-ben is).
Hát akkor inkább 2 naponta töltöm a WearOS alapú órát, minthogy egy több ponton is herélt szoftverrel rendelkező órát vegyek kb ugyanannyiért. 😄 Nem hangulatkeltés miatt írtam ezt, de tényleg megdöbbent ez a dolog és szerintem jogosan. Sok e-mail-t kapok és amelyiket nem akkor kapom amikor kezemben van a telefon azt órán olvasom el, szóval ez elfogadhatatlan nálam.
Ez a többi WearOS nélküli óránál is jellemző egyébként, hogy ilyen gondok vannak az értesítések kezelésénél? Nem tudom merre felé nézelődjek így óra ügyben. Vagy tényleg csak a WearOS opció nekem?

(#115) #91166208 válasza tomboy0013 (#114) üzenetére


#91166208
törölt tag

szoftveresen nem lehet ezt majd javítani? Nekem kifejezetten sportra lesz a Gt2. Holnap megyek érte. Nagyon várom már. Nézegettem mást is de én nem fogok naponta vagy 2 naponta tölteni egy órát. Haver Apple watch órája plafon másfél nap. De akkor hozzá se nyúl szinte.

(#116) bobek77


bobek77
csendes tag

Ez ilyen. Viszont amit ígér, azt tökéletesen hozza. Sztem az egyik legszebb óra valamint az üzemidő mindent visz.

(#117) jegenye77


jegenye77
addikt

Nekem ami hiányzik belőle, hogy a zenelejátszó irányításánál nem lehet az albumokba belemenni. Csak előre - hátra lehet léptetni.
A másik az az üzenetek kezelése.
Elképzelhető, hogy valamikor egy frissítésnél ilyen alap funkciók változnak ( javulnak ) majd?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#118) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Na sikerült végre beszereznem az órát. Számomra tökéletes. Egész nap nyomkodtam de így is csak 6 %merült. Telefon hivast fogadtam és kezdeményeztem is és a hangminoseg számomra kivalo. Gyönyörű az óra. Értesítesek megfelelően jelzi, az ébresztes is tökéletesen működik. Sokáig lesz hű társam. Vegyétek vigyétek 🤟

(#119) #32577792


#32577792
törölt tag

Járt már valaki úgy, hogy az alvásmonitor adatai nem mennek át az appra?
Az órán ott vannak, szinkronizál is de azt írja, hogy nincs adat, ellenőrizzem a készülék bejegyzéseit.
Restart volt órán és telefonon is.

(#120) Brekecs válasza #32577792 (#119) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Igen, dettó ugyan ez a hiba nálam is, tegnap még rendben volt, ma már nem mutatja, van egy honor band 5 is a családban az is ezt a hibát produkálja, valami központi gond lehet sztem.

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#121) #32577792 válasza Brekecs (#120) üzenetére


#32577792
törölt tag

Akkor szinte biztos. Nejem karkötője meg nem volt fent az éjszaka, így az nem releváns.

(#122) Misi1980


Misi1980
senior tag

Nálam sem szinkronizálta át az alvásadatokat.

(#123) B.Gyula


B.Gyula
csendes tag

Ugyan ez van nálam is tesztelve iPhone-no n , androidon egyiken sem szinkronizálta az alvást. Újraindítás le választás semmi nem hatott rá. :F

(#124) TGa válasza #32577792 (#119) üzenetére


TGa
tag

Nálam sem szinkronizál alvás adatokat két napja. Ezt hozta 2020 :) Írtam a Huawei-nek, válaszuk szerint tudnak róla és dolgoznak a hiba elhárításán.

(#125) TGa


TGa
tag

A pulzus adatok pontossága nálam most érdekes kérdés. Tény, hogy nem a javasolt csukló feletti 2-3 cm-nél hordom az órát hanem a csuklómon. Talán emiatt, de sok pontotlanságot tapasztaltam a pulzus mérésében. Általában felül mér a megfigyeléseim szerint és sok esetben pedig kimagasló különbséget is észlelek pl 110-120-at mutat és a valós 80-85 (tesztelve samsung active 2 és kézi mérés egyszerre). Ti találkoztatok ilyennel?

(#126) #32577792 válasza TGa (#125) üzenetére


#32577792
törölt tag

Amikor használatba vettem, párhuzamosan mértem egy vérnyomásmérővel, 2-3 volt az eltérés.

(#127) Brekecs


Brekecs
aktív tag

[központi hiba! ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#128) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Használja valaki Xiaomi telefonnal? Aki igen,nála minden rendben? Minden értesítés átmegy,egészség app rendben működik az órával?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#129) #32577792 válasza snakebait (#128) üzenetére


#32577792
törölt tag

Mix 2s: teljesen rendben működik. Sőt ma használtam telefonálásra is, háát tök jó, más kérdés, hogy a kocsmában úgy néztek, mintha a kocsmáros szólt volna: ma ingyen van minden :)

(#130) adamfriday válasza snakebait (#128) üzenetére


adamfriday
senior tag

Mi 9-en minden ok. Akku optimalizálást kikapcsoltad a health app részére, ahogy ajánlja?

(#131) TGa


TGa
tag

Alvás adatok szinkronizálása megoldva a 10.0.2.519 frissítéssel. A Huawei appgalery alkalmazásában fent van.

(#132) Rolly válasza TGa (#131) üzenetére


Rolly
veterán

köszi frissítés után jó lett :)

(#133) snakebait


snakebait
senior tag

Tudja valaki,hogy az óra peremén körben az a 24 órás beosztás mire való? Egyáltalán lehet azt használni valamire vagy csak dísz?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#134) adamfriday válasza snakebait (#133) üzenetére


adamfriday
senior tag

Pl a 24-hour time nevű számlap +1 mutatóval azon mutatja az egész órát.

(#135) #91166208


#91166208
törölt tag

Rossz topikba írtam. Bocs

[ Szerkesztve ]

(#136) Don Hering válasza Misi1980 (#122) üzenetére


Don Hering
újonc

A Huaweitől azt az üzentet kaptam, hogy töröljem a telefonról a Health appot és telepítsem újra. Nekem utána megoldódott az alvás adatok szinkronizálása.

(#137) snakebait


snakebait
senior tag

Most kaptam kézhez az órát,kétszer is frissített,beüzemelés folyamatban. És máris elakadtam. Hogyan tudok az órára rárakni másik számlapokat? Az egészség appban nem kellene lenni valahol olyan menünek,hogy számlapok? Mintha valamelyik YT videóban láttam volna olyat,hogy egészség appban rengeteg számlap van és átküldik az órára 🙄😳

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#138) bagyulus válasza snakebait (#137) üzenetére


bagyulus
tag

Szia ilyet keress.

(#139) snakebait válasza bagyulus (#138) üzenetére


snakebait
senior tag

(#140) snakebait


snakebait
senior tag

[kép]

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#141) Luser2000 válasza snakebait (#140) üzenetére


Luser2000
addikt

iOS?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#142) snakebait válasza Luser2000 (#141) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem. Android,Redmi Note7. Próbáltam neten utánanézni,valami huawei app gallery kell,onnan letölteni az egészség appot,regisztrálni huawei azonosítót...Szóval nem tudom,szenvedek,nem jó az egész :F :W

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#143) bagyulus válasza snakebait (#142) üzenetére


bagyulus
tag

És ilyen?

(#144) snakebait válasza bagyulus (#143) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem,ilyen[kép]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#145) bagyulus válasza snakebait (#144) üzenetére


bagyulus
tag

Hol tartasz a frissítésekkel?10. 0.2.519
Az óra 1.0.2.38

[ Szerkesztve ]

(#146) snakebait válasza bagyulus (#145) üzenetére


snakebait
senior tag

Igen. Ettől frissebbet nem találok. Ez is a Huawei App Gallery alkalmazásból van letöltve,ahova egy huawei azonosítóval vagyok belépve.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#147) bagyulus válasza snakebait (#146) üzenetére


bagyulus
tag

Próbáld újra telepíteni.

(#148) snakebait válasza bagyulus (#147) üzenetére


snakebait
senior tag

Már megtettem párszor.Semmi :F :(

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#149) adamfriday válasza snakebait (#146) üzenetére


adamfriday
senior tag

Itt valami fogalomzavar lesz. A Play áruházból telepítsd a Huawei Health és Huawei Mobile Services alkalmazásokat. Ezek közül csak a Huawei Health-et kell elindítani és abba belépni a Huawei azonosítóval.

(#150) snakebait válasza adamfriday (#149) üzenetére


snakebait
senior tag

Így csináltam most,Huawei Mobile Service telepítve és a Huawei Health is,de dögöljek meg akkor sem találom az egészség app-ban hol lehet bejelentkezni. Mert nálam sehol sincs bejelentkezési lehetőség a Health-ban :W

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.