Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) plejik válasza rewo (#545) üzenetére


plejik
addikt

Ez tuti nem eus változat. Nekem sincs benne, sőt az Alipay főleg nem eus cucc. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#552) kopidoo válasza hatD (#546) üzenetére


kopidoo
senior tag

2m változást hogyan tud mutatni egy légnyomás alapon működő, nem precíziós szenzor, ami hPa-ban mutat?
Szerintem ennek nincs valóság alapja... :U
Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy a többi szenzor (giro, gyorsulás) adataiból számolja ki a 2m változást.

[ Szerkesztve ]

(#553) jegenye77


jegenye77
addikt

Az app ban 16000 lépésnél járok ma. Az órán viszont csak 4000 mutat.
Ez miért van?
A stressz szintet is nagyon hiányosan mutatja. Eddig ez teljesen folyamatos volt. Most meg alig mutatja.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#554) hatD válasza kopidoo (#552) üzenetére


hatD
tag

Teljesen egyetértek veled, ez egy "saccoló", viszont próbáld ki, hogy a padlóhoz, majd kb 2 méterre a padlótól a fejed fölé emeled az órát, ez nélam 2 m változást jelez, ue. van, ha a lépczőházban emeleteket járok és a változást azonnal mutatja.
Teljesen mindegy, hogy miből számolja ki, de nálem ez így viselkedik.

(#555) #32577792 válasza jegenye77 (#553) üzenetére


#32577792
törölt tag

Már írtam, hogy nekem eddig kétszer nem nullázta le a lépést éjfélkor.
Bug
Csak jó lenne tudni, hogy hol lehetne ezeket jelenteni

(#556) jegenye77 válasza #32577792 (#555) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem az óra mutat sokkal kevesebbet. Nem pár vagy párszáz lépéssel kevesebbet, hanem több ezerrel.
Olyan mintha az óra nem is számolná csak néha. Napok óta totál mást mutat mint a telefon.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#557) adamfriday válasza adamfriday (#548) üzenetére


adamfriday
senior tag

És ismét jött egy adag, nagyon belehúztak.

(#558) #32577792 válasza jegenye77 (#556) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ugyanazt mondom :)
Az app nem nullázta magát éjfélkor, vitte tovább az előző napit. Az óra nullázott. Így mutathat sokkal kevesebbet az óra, vagy sokkal többet az app.

(#559) hatD válasza adamfriday (#557) üzenetére


hatD
tag

Igen nagyon megnőtt a kinálat a fertelmesen szép számlapokból, alag akad közöttük elfogadható kinézetű, és még kevesebb a szerkeszthető.

Egy -sajnos aktuális- lapra hívnám fel a figyelmet, a védő hatása még nem ismert, de remélem rövidesen aktualitását veszíti.
A neve "sadness"

(#560) kopidoo válasza hatD (#554) üzenetére


kopidoo
senior tag

A barométeren is kéne változnia a nyomásnak. Nagyjából 10m szintkülönbség már 1hPa változást eredményez. Egy 10 emeletes házban lehet a legegyszerűbben megnézni.

(#561) zsolt160


zsolt160
tag

Hát nem egy Samu, de legalább én nem két naponta töltöm mint az asszon. 4 hete van meg kb. és már két frissítésen vagyok túl. közel 2 hetet megy el töltéssel.
Óra számlapok siralmasak Samuhoz képest. Egy olyant találtam amiben lehet változtatni a hátteret, de ha kettőt csinálok és a másodikat választom, néha csak az elsőt mutatja, néha az első jön be aztán át vált.
Igaz egyenlőre csak munkába járok vele, majd használom másra is.
Légnyomás mérés magasság nekem tökéletes. (Ausztriába hegyek között vagyok)
Azt tudja valaki, hogy mit jelent az OFF a típus után?

[ Szerkesztve ]

(#562) snakebait válasza zsolt160 (#561) üzenetére


snakebait
senior tag

Azt nem tudom mi lehet az az OFF, de nekem mást ír ott

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#563) whYz válasza zsolt160 (#561) üzenetére


whYz
addikt

Az nem OFF, hanem 0(nulla)FF :DDD

(#564) hatD válasza kopidoo (#560) üzenetére


hatD
tag

Igazad van, a légnyomás értéke nem változik a kar felemelésével, a magasság viszont igen és pontosan 2 méterrel, ezt következetesen tudja nálam.
A mutatott magasság csak néha közelíti a valóságot, a rövid időn belüli változás viszont elfogadható.
Nem tudom, hogy miből eredezteti, Wifi, Gps és mobil net nélkül is tudja mindig.

(#565) kopidoo válasza hatD (#564) üzenetére


kopidoo
senior tag

Szerintem az órában lévő MEMS szenzorok (elfordulás, gyro, gyorsulás) értékeiből számolja ki a kisebb változásokat.

(#566) zsolt160 válasza whYz (#563) üzenetére


zsolt160
tag

He-he, ezt jól be néztem! :DD Ez egy azonosító szám lenne?

(#567) DDKing


DDKing
csendes tag

Már négy készenléti számlapból lehet választani.
Vagy ez csak nekem új? :B

(#568) Drbonci válasza Zototh64 (#524) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Nálam ugyanez a probléma,csak almás telefonnal....

(#569) Pistivi válasza Drbonci (#568) üzenetére


Pistivi
tag

Nekem is almás van , és gond nélkül vissza csatlakozik.

(#570) zsolt160 válasza hatD (#564) üzenetére


zsolt160
tag

Tudomásom szerint van benne GPS...
Más, mivel nem lehet egymás után külön válaszokat írni, Drbonci: igen jöttek új számlapok, van jó is bennük, nem olyan gagyik mint az előzőben....

(#571) hatD válasza zsolt160 (#570) üzenetére


hatD
tag

Igen, van benne GPS, de az látszólag a szabadtéri edzések és séta választásánál aktív.
Lényeg az, hogy nekem a magasság változást azonnal jelzi, de ez a változás és nem azonos a pontos magassággal.

(#572) ribarszki


ribarszki
őstag

Sziasztok!
Vásárlás előtt állok. Amazfit Gtr a másik lehetőség... Az lenne a kérdésem, hogy mennyire sérülékeny az óra üvege? Mennyire karcolódik sima hordástól/alvástól? Egyáltalán kénylemes benne aludni?
Ajánlott rá valamilyen védőüveg?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#573) Macika66 válasza ribarszki (#572) üzenetére


Macika66
addikt

Az Amazfit GTR üvegje védett (süllyesztett), védőüveggel védhető. A gond a keret körülötte, az nagyon sérülékeny. És nem is nagyon védhető, csak a karcsúság beáldozásával, különböző bumfordi megoldásokkal...

A GT2 teljes üvegfelülete sík, lehet rá rakni védőüveget, azon kívül már csak a kerámia keret van, ami viszont JÓVAL karcállóbb, mint a GTR alumíniumkerete.

Az árkülönbség jól jelzi a minőségi különbséget.

Az órában alvás meg döntés kérdése, minden órában alvás ilyen. Nem függ óratípustól...

[ Szerkesztve ]

(#574) #32577792 válasza ribarszki (#572) üzenetére


#32577792
törölt tag

Én ebben az alszok, előtte meg akkor sem volt rajtam, ha tényleg okosóra volt, mert minden éjszaka töltődött :)

(#575) nikilauda válasza ribarszki (#572) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nálam is ez a kettő volt képben. A Gtr-eknek a GPS vételével sok a gond. Ha használni szeretnéd rendszeresen, akkor a GT2 az ajánlott szerintem. 71 ezer forint volt a Média Marktban. Úgy gondolom ennyivel többet is ér. Benne alszom, nincs vele gond. Samsunggal használom , ha ez még érdekes.
Talán a sokkal több watchface ami a gtr javára dönthet.

(#576) ribarszki válasza nikilauda (#575) üzenetére


ribarszki
őstag

Köszönöm! Meggyöztetek, Huawei lesz. Egyébként te használsz kijelzővédőt? Leginkább fóliát kapni, de szkeptikus vagyok nagyon.. szerintem hamar feljönne az órán a széle. Na meg a tapintása... esetleg valami üveg..

(#577) jegenye77 válasza ribarszki (#576) üzenetére


jegenye77
addikt

Van rá üveg. Nekem is az van rajta.
Pont ma be is repedt. Szerencsére az óra üvegének nem lett semmi baja.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#578) Parallaxis válasza jegenye77 (#577) üzenetére


Parallaxis
addikt

Küldenél linket róla, hogy mi vált be?

(#579) nikilauda válasza ribarszki (#576) üzenetére


nikilauda
senior tag

Még nincs rajta, de üveget szeretnék én is venni.

(#580) ribarszki


ribarszki
őstag

Egyébkén ti a fekete sportot vettétek, vagy a bőrszíjas classicot?
Nagyon tetszik a bőrszíjas, de azt hiszem több kompromisszummal jár. Fürdéskor levenni, kevesebb ruhához megy jól, sportoláshoz sem a legjobb. Pedig betyár jól néz ki!

(#581) zsolt160 válasza ribarszki (#576) üzenetére


zsolt160
tag

Én amazonon rendeltem hozzá tokot, ami egyben egy műanyag óralap védővel van felszerelve. A Samu viszont forgatható gyűrűvel remdelkezik, arra kell tok, gyűrű védő, óraüveg védő, bár az van rajta gyárilag, asszonynak kellett ezért tudom. Amazonról rendeltem, ezüstöt és átlátszót vettem, ilye (7.59€)t:

Eddig semmi karc nincs rajta, bár szilikon....

(#582) hard74 válasza zsolt160 (#581) üzenetére


hard74
senior tag

Én is ilyet raktam rá. Egy baj van vele, hogy alá megy a víz zuhanyzáskor.Viszont már többször csaptam oda az órát, és eddig megvédte.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#583) jegenye77 válasza Parallaxis (#578) üzenetére


jegenye77
addikt

Linket nem tudtam de ez az ami nekem van :

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#584) snakebait válasza zsolt160 (#581) üzenetére


snakebait
senior tag

Én is ilyet rendeltem AliExpresen újév után, de még nem jött, és van egy érzésem nem is fog a helyzet miatt☹️

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#585) zsolt160


zsolt160
tag

Tapasztalatból mondta egy ismerős, hogy az üveg fólia előbb törik el mint az igazi, hogy ezzel védje, de már egy kis ütésre berepedt, pedig az a koccanás nem is az üveg felületet érte...
Nekem be vált ez a műanyag előlapos tok (véletlenül már koppant az asztal széléhez az óra üvegrészén, és semmi gond, nem is látszik a védőrészen semmi), véd, és működik a képernyő lapozása is.
Apropó, van két új, elfogadható számlap. (de lehet csak nekem új?)

(#586) nikilauda


nikilauda
senior tag

Használja valaki iphone-nal a gt2-t? Mik a tapasztalatok, minden ugyanúgy megy, mint Androidon?

[ Szerkesztve ]

(#587) Kyller válasza nikilauda (#586) üzenetére


Kyller
senior tag

Nem. Márcsak a Health app miatt sem. Nagyon le van maradva az Androidos verziótól... :U

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#588) nikilauda válasza Kyller (#587) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszönöm.

(#589) Szabi46


Szabi46
csendes tag

Sziasztok. Az óra körül a 24 beosztás mi célt szolgál? Mert nekem maga az óra tetszik, kivéve ez a számomra értelmetlen beosztás. Pont ez tetszik a Honor magic watch 2 - ben, hogy az nem ilyen 0-24 beosztású.

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#590) hatD válasza Szabi46 (#589) üzenetére


hatD
tag

Sok hasznát én sem látom, hacsak nem a „24-hour Time” nevű számlapra gondoltak, mert azon van egy 24 órás mutató is, ami ehhez tartózóan mutat időt.

(#591) Hzi válasza Szabi46 (#589) üzenetére


Hzi
aktív tag

+1

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#592) adamfriday válasza hatD (#590) üzenetére


adamfriday
senior tag

Igen, olyan számlaphoz való, amelyiken van dedikált 24 órás mutató (egyelőre a már említetten kívül nem találtam én sem másikat).

(#593) mycso válasza ribarszki (#580) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem a bőrszíjas van, imádom. Élőben nagyon megfogott a simához képest.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#594) StanDoFF válasza ribarszki (#580) üzenetére


StanDoFF
tag

A bőrszíjas, is csak részben az. A belső fele ugyanolyan szilikon, mint a fekete sport kiadás.
Szerintem ebben sem lehet jó fürödni, mert ha bemegy alá a víz, akkor viszket alatta a bőröm, plusz csúszkál a kezemen, tehát így is úgy is le kell venni megtörölni. :)
Egyébként bármilyen szíjat tudsz hozzá venni, bármilyen színben. :D Szerintem a fekete sokkal jobban néz ki, és jobban is megy a ruhákhoz, mint az ezüst/barna, de kinek mi... :)

[ Szerkesztve ]

(#595) Drbonci válasza nikilauda (#586) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Szia

Én almával használom,viszont nincs összehasonlítási alapom hogy milyen androidal.
Viszont működik rendesen vele,volt egy kisebb újra kapcsolódási probléma,teljesen törlést csináltam az órán azóta jó 🙂

(#596) Drbonci válasza StanDoFF (#594) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Ez így nem teljesen igaz,én full bőr szijjal kaptam,de láttam létezik az általad említett verzió is.

(#597) nikilauda válasza Drbonci (#595) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszönöm.
Megpróbálom hétvégén a feleségem nyolcasához kapcsolni.
Lehet visszamennék iPhone-ra, de az apple watch üzemideje nem tetszik.
Arra emlékszem, hogy a Samsung Galaxy watch nem igazán működött normálisan ios-szel.

(#598) zsolt160 válasza Szabi46 (#589) üzenetére


zsolt160
tag

Azért van, mert azzal lehet tájékozódni. ITT egy kis leírás. Tudom van benne iránytű, de desing miatt is van rajta szerintem.

(#599) StanDoFF válasza Drbonci (#596) üzenetére


StanDoFF
tag

Itt kb mindenki azt írta, hogy az csak félig bőr, félig szilikon, én ez alapján írtam. Mielőtt megvettem volna az enyémet, megtapogattam 2 media marktban is mind a két változatot, és ott is szilikon belsős volt, és én emiatt választottam inkább a fekete kivitelt. Egyébként meg van vagy 1 millió féle kivitel, anyagfelhasználású, és színű szíj, bármit lehet venni. :)

(#600) TGa válasza StanDoFF (#599) üzenetére


TGa
tag

Én előrendelésben vettem és teljesen bőr a szíj. Úgy tudom a szilikon belsősek később jöttek ki. A teljesen bőr jó és elegáns egy irodai használatban, de nem praktikus a sportban. Még szerencse, hogy szinte korlátlan a választék a szíj kínálatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.