Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) pusihusi


pusihusi
addikt

http://hirek.prim.hu/cikk/2020/06/17/mar_100_sporttevekenyseget_tamogat_a_honor_magicwatch_2
Gondolom a mi óránkra is jón!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1202) pusihusi válasza pusihusi (#1201) üzenetére


pusihusi
addikt

Ugyanezeket a funkciókat a Huawei Watch GT 2 és a Huawei Watch GT 2e is megkapja a napokban a Honor MagicWatch 2 modell mellett. A felhasználókhoz nem egyszerre jut el a frissítés, fokozatosan válhat elérhetővé a viselhető kiegészítők tulajdonosai számára.

Üdv. Feri!!

(#1203) macy válasza pusihusi (#1202) üzenetére


macy
addikt

Ezek már megjöttek nem? Vagy csak az előszele volt az a sok edzésprogram ami az utolsó frissítéssel jött? Mondjuk értelme nem sok volt.

(#1204) bandigyerek válasza ktomee (#1200) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A babakocsi, bevásárlókocsi aktiválja az óránál a NINJA üzemmódot. Csendes, észrevétlen. Nem mér. Bár konkrétan ezt az órát még nem néztem, de a band 2 -, 3 pro nem számolt.

(#1205) HKorn válasza macy (#1203) üzenetére


HKorn
addikt

Nem hát, lett benne papírsárkány eregetés, de pl nekem ami fontosabb lenne, hegyi bringázás nincs benne. Persze a sima bringázás is teljesen jó, csak akkor is...

Run&Ride

(#1206) zsolt160


zsolt160
tag

Egy kérdés, a mahinált óraszámlap feltöltésnél a telepíteni kívánt számlapot hova kell rakni? Már azért gondolom, hogy esetleg az óraszámlapoknál lévő kezelőben megjelenne e az a számlap amit akarok? :F

(#1207) adamfriday válasza zsolt160 (#1206) üzenetére


adamfriday
senior tag

Mahinált számlapot csak kínai ID-s, béta appos kecskeáldozással, vagy a taichi-s vuduvarázslattal lehet felrakni. A kezelő nem erre való, hanem ha nincs hely az órán, de telepíteni akarsz az appból számlapot, akkor ott lehet kezelni mi maradjon, mi nem.

(#1208) anonymus89


anonymus89
addikt

Megjött konzolvilágról egy kis apró gesztussal mellékelve. :C

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1209) krisz727


krisz727
tag

Sziasztok
Esetleg valakinek megbízható jó óraszíjhoz ,fém szilikon ,fólia stb alis linkje volna?
Honor Band 4 hez sikerült jókat találnom,kb 1 szíj volt nagyon merev

(#1210) HKorn válasza anonymus89 (#1208) üzenetére


HKorn
addikt

Grat :C

Run&Ride

(#1211) Deck válasza krisz727 (#1209) üzenetére


Deck
titán

Fóliát akarsz mindenképp? Nekem uv-s üvegfólia van fenn és tökéletes :))

PS5

(#1212) Zsoltg4s válasza Deck (#1211) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Valami jó védelem engem is érdekelne.
Telefonra tudok vigyázni, de órára lehetetlen.
Dobnál egy linket?

(#1213) kp78 válasza krisz727 (#1209) üzenetére


kp78
addikt

Link vmi jó szíjhoz engem is érdekelne. :)
A barna szíjast tervezem venni, mivel az ezüst óra jobban tetszik, de a bőrszíj sporthoz nem igazán jó. :U

(#1214) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, nekem van fémszíj, ezt vettem, elégedett vagyok vele: [link]

Az üvegre, meg ezt vettem, tökéletesen illeszkedik és masszívnak tűnik: [link]

Még egy pillangó csatos kerámia szíjon gondolkodom.
Valami ilyesmin: [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1215) g0dl


g0dl
addikt

A gearbesten láttam jó áron "Szilikonfigyelő zenekar csuklópánt "-ot.

Leánykor nevén "Silicone Watch Band Wrist Strap"
Hogy egy klasszikust idézzek "Tudod mi a röhej, hogy ez nem vicc"

(#1216) adamfriday válasza kp78 (#1213) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én ilyen szilikont vettem hozzá pluszban: [link]

(#1217) HKorn válasza g0dl (#1215) üzenetére


HKorn
addikt

:C

Nekem eredeti szilikon/műanyag szíj kellene, van ilyen utángyártott 2mm-es, de azok nagyon gumisak.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1218) Bennyboy válasza HKorn (#1217) üzenetére


Bennyboy
őstag

Egy ideig én is keresgéltem eredetit de nevetséges áron találtam csak.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1219) HKorn válasza Bennyboy (#1218) üzenetére


HKorn
addikt

Gondoltam :(

Run&Ride

(#1220) g0dl


g0dl
addikt

Valahol olvastam, hogy gmail üzenetek olvasása nem megoldott.
Igaz ez?
Csak a tárgy és feladó olvasható, vagy az üzenetnek legalább az eleje is?

(#1221) Kyller válasza g0dl (#1220) üzenetére


Kyller
senior tag

Az üzenet néhány sora olvasható.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1222) adamfriday válasza g0dl (#1220) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én most csekkoltam, csak a feladó és a tárgy látható. De pl Messenger esetén az egész szöveg scrollozható.

(#1223) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!
Vettem ma egy watch 2 órát.Letöltöttem a Huawei Healt appot, nem indult el csak ha telepítem a Mobile Service appot is.Úgy hallottam a play áruházas nem jó ezért az Apkmirorrol akartam, de egyszerűen nem tudtam letölteni egyiket sem.Vegul a play áruházast telepítettem, megy is, csak sokszor amikor belépek a Healt appba, nem enged, hanem azt mondja, hogy telepítsem az ujabb verzióju hmsc-t.Kicsit később, megint beenged.
Mit kellene csinálnom, hogy rendesen működjön?
Samsung S9 plus a teló

(#1224) Black_Raven válasza lacuska74 (#1223) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Google a barátod lett volna..de tessék töltsd le innen a legfrissebb HMS CORE-t. [link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1225) Balus


Balus
tag

Tud valaki segíteni hogyan lehet az óra firmware-t frissíteni?

1.0.3.62 és verzióval érkezett az óra tegnap és nem talál frissítést. Megpróbáltam újra telepíteni a telefonos applikációkat, de nem segített. Még almás telefonnal is tettem egy próbát de ott sem talált újabb verziót :(((

(#1226) bagyulus válasza Balus (#1225) üzenetére


bagyulus
tag

Csak türelem, párnapmulva frissülni fog.

(#1227) krisz727


krisz727
tag

Futottam ma az elsőt az órával.
10 kör,az nekem meg a stravanak kb 4 km
Na az óra rajzolt olyan szögletes távoli pontokat hogy eleinte kb körönként 1 km-t mutatott.
kb 4km után szerinte helyreállt.
Remélem nem csinál ilyet mert kb ez is fontos szempont volt amikor vettem.
Vagy javaslat valakinek mit csinálhatok rosszul?
Óráról indítottam az edzést

Bicajoztam vele tegnapelőtt akkor kb jól mért

[ Szerkesztve ]

(#1228) mycso válasza krisz727 (#1227) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én biciklizésnél használtam többször, azt korrektül méri/mutatja.
Szintén óráról indítva.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1229) HKorn válasza krisz727 (#1227) üzenetére


HKorn
addikt

Ilyen nálam akkor fordul elő, ha olyan helyen indítom az edzést (futás) ahol gyenge a GPS jel, ott az első km-en téved kb 2-300m-t, viszont a többi km-ert már jól méri. Ha olyan helyről indulok ahol nincs vételi nehézség, akkor végig pontos.

Run&Ride

(#1230) krisz727 válasza HKorn (#1229) üzenetére


krisz727
tag

Gps rendben volt,enyhén felhős volt.remélem helyreáll,bosszantó volt eleinte
Felhős időben szokott cifra karikákat rajzolni a strava is

(#1231) krisz727 válasza HKorn (#1229) üzenetére


krisz727
tag

Futópályán voltam.,szabadtéri pálya.6.28km volt szerinte a 10 kör

(#1232) HKorn válasza krisz727 (#1231) üzenetére


HKorn
addikt

Az furcsa, ekkorát nálam sosem tévedett, főleg nem nyílt ég alatt.

Run&Ride

(#1233) krisz727 válasza HKorn (#1232) üzenetére


krisz727
tag

Futok még 5 kört ezügyben mindjárt 😅

(#1234) krisz727 válasza HKorn (#1232) üzenetére


krisz727
tag

Na leszaladtam 5 körre,kb mindig figyelgettem az órát,most teljesen pontosan mutatta :F

(#1235) HKorn válasza krisz727 (#1234) üzenetére


HKorn
addikt

Lehet csak egyszeri zavar volt. Nálam sem jellemző. Alapvetően mindig gyorsan talál jelet és pontos is.

Run&Ride

(#1236) krisz727 válasza HKorn (#1232) üzenetére


krisz727
tag

URL=http://kepkezelo.com/][IMG]http://kepkezelo.com/images/1jttptkurl5m53ov5z6l.jpg[/IMG][/URL]

[ Szerkesztve ]

(#1237) zsolt160


zsolt160
tag

Ilyet nekem a telefon szokott csinálni. :D Sokszor lévonalba megy a két pont között, ha pc-n azt mondom neki tegye az útra, akkor ráteszi. Valahol olvastam, hogy tömörített adatfeldolgozás miatt csinálhatnak ilyet az órák, egy régi okosóra tesztben olvastam, és a Nokia volt ilyen szempontból a legrosszabb..

(#1238) krisz727 válasza zsolt160 (#1237) üzenetére


krisz727
tag

Nem sikerül belinkelni a képet :(
[link]

Na csak meglett

[ Szerkesztve ]

(#1239) HKorn válasza krisz727 (#1238) üzenetére


HKorn
addikt

De össze vissza futsz, de legalább a tempód elég jó :D

Run&Ride

(#1240) bandigyerek válasza krisz727 (#1238) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Tyű! Szép kriksz-kraksz! Nem tudom mit ittál, de én is kérek! :DD

(#1241) CB válasza bandigyerek (#1240) üzenetére


CB
senior tag

Ja! Látszik, hogy minden házba bement inni.... :D

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1242) krisz727 válasza CB (#1241) üzenetére


krisz727
tag

Szép csapat 1239-1240-1241🤣🤣🤣 .
Nem voltam boldog amikor megláttam mit csinált az óra .Na de talán a második után ami jó volt,nem lesz ilyen.holnap ha úgy van meglesem

(#1243) pergabb válasza krisz727 (#1242) üzenetére


pergabb
senior tag

felhős időben nálam is képes hülyeségeket csinálni, de a dual gps-el rendelkező telefonom is simán bedobál házakba, ha sz*r az idő.

Más: Ma nővéremre rátettem az órát, mivel mondtam nálam a pulzus eléggé random dolog, mivel eléggé hasonló a bőrtípusunk, genetikailag is, egyikünknek vmi baja van, a másiknak is az lesz előbb-utóbb, így jó tesztnek bizonyult. Nála is ugyan úgy ugrál, pedig az én karom szőrös csak :D sógoromnak meg tökéletes volt, szóval az órával semmi gond, kellene egy nyúzás és vmi másik bőr a karomra, mutánsok vagyunk, nem ránk tervezték ezt az órát. Most már kíváncsi lennék egy színes bőrűre is, hogy nála mi történhet, pedig nekünk kifejezetten vékony és fehér bőrünk van, jó, hogy azt nem látom, ahogyan a vér pulzál az ereimben.
Faternál szobabiciklit is próbáltam, kézzel kitapintva legerősebb fokozaton hajtva 130 volt, ami vicces, mert egy marha tempós séta és teljes fotós felszereléssel is simán hozok ennyit, óra meg mutatott vagy 170-et. Egy esetben működik nálam is jól, ha olyan embertelenül meghúzom a szíjat, hogy már fáj és 2 hétig a karomon az óra nyoma. Sajnos ez nem kivitelezhető :) Szóval.. sz*rom le a pulzusom, a nagyanyáink és tök jól elvoltak a folyamatos figyelgetés helyett :P
Már csak egy hátrányát látom az órának, hogy azt a rohadt rezgést nem lehet hosszabbra állítani, mi band 4 esetén még saját rezgést is be tudtam állítani. Dögöljek meg, de én nem érzem, rá is tettem a hangot, az az egy kis csippanás pont elég, jobb mint amikor a telefon áll neki metálozni.
Alvásfigyelést sem értem, néha borzalmasan rosszul alszom, de szerinte jó volt, néha meg nagyon jót és beleköt. A logikát sem értem, mert mélyalvásra azt írja elegendő, de a mélyalvás folytonossága már ne jó neki. Ez így ebben a formában nekem ellentmondás, ha elég mennyiségű a mélyalvás, akkor nem tök mindegy mennyire rövid, vagy hosszú? Rem alvás meg extrém magas, azon is mindig rinyál, nem tudom mi baja a szép, hosszú álmokkal :D

(#1244) Hzi válasza bandigyerek (#1240) üzenetére


Hzi
aktív tag

Jól látod, csak rosszul írtad, mert ez Krisz-kraksz.
:))

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#1245) HKorn válasza pergabb (#1243) üzenetére


HKorn
addikt

Azért nem mindegy a mélyalvás folytonossága, mert lehet hogy többször kerülsz mélyalvási fázisba, de ha azok túl rövidek, az ugyanúgy nem jó. Amúgy nekem is ezt hozta ki legtöbbször nem megfelelőnek, többi rendben van.

Run&Ride

(#1246) firemanus82 válasza HKorn (#1245) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem meg sohasem hozta a melyalvas folytonosságát normálra. Bár lehet a hivatasom miatt is, de elég éber alvó vagyok

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1247) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok! Állítólag ha Outlookot használtok emailhez akkor a teljes szöveg megjelenik az órán! :DD

(#1248) pergabb


pergabb
senior tag

akkor a mélyalvás folytonosságában a magyarok sz*rok :D Viszont extrém szépeket álmodhatok, hogy a rem fázis mindig magas :)

(#1249) zsolt160


zsolt160
tag

Mély alvás folyamatossága nálam is alacsony, 64 pontot hoz, a többi rendben...

(#1250) zsolt160 válasza Tacsilaci (#1247) üzenetére


zsolt160
tag

Nem állítólag tényleg, kipróbálva! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.