Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#905) donnie.d válasza Zolka25 (#903) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nem tudom másoknál hogyan működik, de fólia felrakásánál mindig apróbb szöszök jelentek meg szinte azonnal a képernyőtisztítás során, így többször fordult elő, hogy ezek a mikromiliméter nagyságú szöszök miatt lett buborékos a fólia.
Amiket rendeltem mindegyiket le lehetett venni, ha véletlenül nem stimmelt, vagy elcsúszott, esetleg buborékos lett. Nagyon óvatosan ezt felraktam, ami meglepő volt, hogy egyáltalán nem volt az a "vizesedés", azaz amikor látod, ahogyan tapad a kijelzőre. Ezt rátettem és már rajta is volt. Ugyan nem lett buborékos, valamint a széleken lévő fekete csík miatt egyrészről nem láttam, hogy ott is tapadt volna rendesen a lekerekített oldalak miatt, valamint ha nem is tapadt ott rendesen, de ezeknek a színezett oldalaknak köszönhetően nem is lett volna zavaró!

DE!
Megtöröltem a kijelzőt, de azonnal szöszös lett. Így kínlódtam vele tíz percig, míg odáig jutottam, hogy mire tökéletes sima lett a kijelző fújkáltam folyamatosan, hogy ne legyen rajta szösz. Miután sikerült rátennem vettem észre, hogy a telefon alján picit kb. 1 mm-re oldalra van csúszva az üveg, így gondoltam leveszem és megigazítom. "Balesetek" elkerülése miatt teszteltem a telefont: kijelző nem lett matt, se más színűbb, illetve tökéletes volt az érintés is. Kb. egy percig próbálkoztam finoman leszedni, de ez a fólia a többivel ellentéttel nem volt hajlandó megmozdulni. Amikor viszont próbáltam kicsit erősebben roppant egyet, és fent eltört. :(( :O
Pozitív a tapasztalatom, viszont ez tényleg rátapad a telefonra úgy, hogy szinte le se lehet róla szedni. Viszont miután sikeresen tönkretettem megvizsgálva a telefonom kijelzőt kárt nem tett benne. Se egy karc, semmi. Bár mondjuk utólag jöttem rá, hogy tokban az a pici elcsúszás úgy se lett volna szembetűnő...

Innen rendeltem, de azért nem rendelek rögtön még egyet, mert ezzel egy időben egy másik típusra is adtam le rendelést, és az még nem érkezett meg.

Ezt várom, ha nem lesz jó, akkor a befutó a fenti lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.