Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Sfi válasza zolnagy (#1699) üzenetére


Sfi
tag

Még nem, de elég szomorú, hogy bő egy hét után már ilyeneket kell vele csinálni...

(#1702) Sfi válasza sanyi722 (#1700) üzenetére


Sfi
tag

Az a baj, hogy én még egyetlen számhoz sem állítottam be külön hangot, egy általánosat állítottam, de azt sem hajlandó használni, csak elvétve...

(#1703) zolnagy válasza Sfi (#1701) üzenetére


zolnagy
őstag

Nálam egyből az első nap kellett, mert nem volt meg a play áruház :)

(#1704) fee029


fee029
csendes újonc

Én csak cáfolni tudom ezeket.Fél éve használom a telefont, és alapcsengetés is tökéletes,meg 2 számhoz van külön csengőhang,de úgy csörög,ahogy kell neki.

(#1705) Lacccca87 válasza Sfi (#1702) üzenetére


Lacccca87
őstag

Korábbi telefonon sem? Mert a google fiók miat viheti magáva a beállításokat ha oda meted a névjegyeket.

Nekem pl pár névjegynél volt beállítva kép meg hvási kép és magától áthozta.

[ Szerkesztve ]

(#1706) Sfi válasza fee029 (#1704) üzenetére


Sfi
tag

Neked is csak azt tudom mondani: attól, hogy a te telefon hibátlan, attól az enyém még lehet hibás. 25 éve van telefonom, az első még NMT volt, az utolsó négy androidos. Hidd el, tudom hogy kell beállítani a csengőhangot egy telefonon...
Úgyhogy megköszönöm annak a segítségét, aki találkozott már ezekkel a hibákkal, és megoldotta, vagy van ötlete, hogy hogyan lehet megoldani. Viszont akinek nem állnak fent ezek a hibák, azok ne írják le, hogy már pedig ilyen hiba nincs, mert ő még nem találkozott velük! Köszönöm!
És az külön jó hír, hogy sok embernek hibátlanul működik a teló, mert nyilván ez egy jó készülék, csak én voltam peches és fogtam ki egy hibásat. De ettől még szeretném megoldani...

[ Szerkesztve ]

(#1707) Sfi válasza zolnagy (#1699) üzenetére


Sfi
tag

Megcsináltam az FR-t, holnap jön a teszt. Ha továbbra sem jó, már tudom hol van a szervizpont...

(#1708) Sfi válasza Lacccca87 (#1705) üzenetére


Sfi
tag

Az ötlet jó, köszönöm!
De legjobb emlékezetem szerint senkinek nem volt beállítva külön csengőhang, ráadásul ez még nem magyarázná meg, hogy ugyanannál a számnál egyszer miért így, máskor meg miért úgy csörög...

(#1709) Szabcsizz válasza Sfi (#1706) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Megoldást ugyan nem tudok,de ez nem csak nálad fordult elő. Ez régebbi Huawei telefonoknál is probléma volt. Legalábbis több helyen olvastam már..

(#1710) Sfi válasza Szabcsizz (#1709) üzenetére


Sfi
tag

Hát ma megcsináltam a gyári visszaállítást, holnap tesztelem a GPS-t, de túl sok reményt nem fűzök hozzá...
Talán egy következő frissítéshez inkább. Na mindegy, ha holnap sem jó, megy vissza gariba. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1711) veber0937 válasza Sfi (#1710) üzenetére


veber0937
tag

Hi

A tied telenoros vagy melyik szolgáltatónál van? Ma beszéltem az ügyfélszolgálattal, elmondtam a hibát és azt Ígérte a hölgy hogy utána nézz, nem tduom mi lesz belőle.

(#1712) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Lehet inkább androidos kérdés, de barátnőm telefonján elfogyott a hely, miközben van benne egy 32gb külső SD kártya de nem lehet áthelyezni rá az appokat, nincs is ilyen lehetőség. Ez ismét androidos hülyeség vagy mit kell állítani? A 16gb belső tárhely semmire sem elég.

(#1713) pjen válasza BaLee (#1712) üzenetére


pjen
félisten

Sajnos ez ilyen, töröl i kell. Kártyára csak adatok mehetnek, például kép.

[ Szerkesztve ]

(#1714) Sfi válasza veber0937 (#1711) üzenetére


Sfi
tag

Az enyém is telenoros, 173... 10-12 napja használom.
Én is ma beszéltem a Huawei ügyfélszolgálattal, azt mondta a srác, mentés, gyári visszaállítás, ha nem oldja meg, akkor szervizpont...
Megvolt az FR.
Holnap kiderül a GPS, a csengőhang probléma egyelőre nem jelentkezik...

[ Szerkesztve ]

(#1715) zolnagy válasza BaLee (#1712) üzenetére


zolnagy
őstag

Próbáld ki, amit fent linkeltem, hátha. Persze biztonsági mentést csinálj előtte.

(#1716) veber0937 válasza Sfi (#1714) üzenetére


veber0937
tag

Hi

Vagy egy szar szériát fogtunk ki, bár nem hiszem elég régen téma ez az egyik csoportba a face-n, a hard reset időbe mennyi?

(#1717) DejaVu93


DejaVu93
újonc

Sziasztok, van egy G9/P9 lite azaz vns-dl00 - as telefonom, ez elmeletileg ugyanaz mint a P9 lite, csak kinai verzio, 3GB ram, LTE...elmeletileg frissitheto 7-es androidra, de ez gyakorlaban nem sikerult, aztan utana olvastam hogy az AL-DL-TL szeria nem frissitheto 7-re...az beallitasoknal VNS-L31 kent jelenik meg, probaltam felrakni a vns-l31c432b370-b380 - as firmwaret de hibat dob ki,aztan probaltam egy vns-dl00 ...-as firmwaret is, de visszaraktam a vns-l31c432b160 - ast mert idegesitett a sok kinai iras.... a problemam az lenne, hogy amiota megvan (kb.fel eve) sehogy sem tudom beallitani az LTE-t, minden beallitast probaltam mar...az emlitett firmwareokkal is probaltam de semmi...a 3G-n kivul mas nem jon be, baratnomnek is P9 2016-os van, neki bejon, tesomnak is ( huawei neo ) .valaki tudna esetleg egy magyarazatot hogy mitol nem jon be?a beallitasok -> preferalt beallitasoknal bevan allitva 4G/3G/2G , viszont mikor keresem a halozati szolgaltatot csak 3G es 2G-t ad be, 4G- sehol nem jelenik meg.feltoltos vagyok, erdelybol, orange halozatot hasznalok, es a sim kartyam is legalabb 5 eves, nemtudom ha ez szamit. koszonom elore is a valaszokat

(#1718) Sfi válasza veber0937 (#1716) üzenetére


Sfi
tag

Szia!

Megpróbálom megkeresni ezt a csoportot...

Én a mentéssel kínlódtam sokat, mert az SD-re nem fért, a géppel összekapcsolás meg rakoncátlankodott kicsit. De ha minden jól megy, egy óra alatt megvan szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1719) BaLee válasza zolnagy (#1715) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszi, megnézzük!

(#1720) gabenh


gabenh
tag

Nektek hogy muzsikál a készülék? én telefonba ennyire nem csalódtam még mint ebbe, pedig jó pár készülék volt nálam kategórián belül is... haverom p8 lite-ja veri sebességbe, folyamat összeomlik a rendszer ui, kamerába belépek hosszú másodpercek telnek el mire hajlandó reagálni hogy fotozni szeretnék, programok sorra omlanak össze...
csak az enyém ennyire borzalom vagy más is szenved vele?
Minnél előbb szeretnék megszabadulni ettől a készüléktől már

Galaxy S23 Ultra

(#1721) Sfi válasza gabenh (#1720) üzenetére


Sfi
tag

Nekem nem ennyire vészes a helyzet, minden csili-vili, gyors, csak ez a GPS meg a csengőhang szívat, de az nagyon...

(#1722) pjen válasza Sfi (#1721) üzenetére


pjen
félisten

Milyen progit használsz?Az IGO szülinap nekem is sz@r volt,a Sygic megy jól.

(#1723) Sfi válasza pjen (#1722) üzenetére


Sfi
tag

Az IGO Szülinapp-ot kedvelem, nagyon gyorsan lehet bevinni akár 15-20 címet is egymás után, és szerintem az IGO tervez a legjobban. De mi az, hogy egy 2017-es telefonon nem megy egy legális IGO? Hát ilyen nincs!!

(#1724) pjen válasza Sfi (#1723) üzenetére


pjen
félisten

Én is az IGO t szeretem.Egy HTC M7 en használom navinak.De a Sygic el sem indul a HTC-n.

(#1725) donnie.d válasza gabenh (#1720) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nekem egy éves a készülékem, és semmi bajom nem volt vele. P8 Lite-ról váltottam, és ez a telefon nálam sokkal GYORSABB. Habár én odafigyelek, hogy tényleg az legyen telepítve, amit ténylegesen használok, továbbá ne fussanak felesleges programok a háttérben, amik később lassítják, vagy gubancot okoznak a telefonban.

Ami nálad probléma lehet:

- Tele van mindenféle programmal, aminek a fele elképzelhetően hulladék. Ez okozhat működési és/vagy sebességi problémát a telefonnál. Hasonlóan hulladék app a nem túl jól megírt sima facebook, vagy a messenger. Tapasztalat.

- Átlag felhasználó vagy, azaz legalább hat program fut a háttérben. Mert folyamatosan kell internet kapcsolat, emellett menjen a facebook, hogy lásd ki mit ír ki az üzenőfalára, de legyél aktív a messengeren is, hogy ha pittyeg a telefon rögtön tudjál válaszolni. De véletlenül se maradj offline azért kell oda egy viber, skype vagy más csevegős program. Amiket megnyitottál korábban pedig csak kiléptél belőlük, de nem zártad be. Így szépen jó sok alkalmazás fut a háttérben, amik megakasztják, fagyasztják és összeomlasztják a telefonodat. A beállítások alkalmazás menüpontjában láthatod, hogy mi fut a háttérben.

- Rosszul sikerült frissítés, vagy frissítés után nem volt factory reset. Mielőtt szeretnél továbbadni a készüléken érdemes factory resetet csinálni. Tehát kikapcsolt állapotban a bekapcsoló gomb és, ha jól tudom a fel hangerőgomb együttes lenyomása.

- Hibás készüléket fogtál ki. Nem létezik olyan termék, amiben ne lenne hibás darab. Főleg úgy, hogy nagyon sok mindent már gyártószalagon gyártanak, valamint számítógépes technika a gyártás jelentős része. Ha nem sufni GSM boltból vetted szervíz foglalkozik vele.

...válasz a kérdésedre: igen. A topicba írók 90%-a megvan vele elégedve nagyon.

(#1726) Sfi válasza pjen (#1724) üzenetére


Sfi
tag

Nekem Xperia M2 az előző telóm( szerencsére még nem adtam el), azzal nem volt olyan, hogy valami app ne indult volna el.

(#1727) Viktor677


Viktor677
csendes tag

Sziasztok!
Nekem már fél éves a készülékem.
Nekem a Waze, és az iGO is fent van rendszeresen használom /ANDROID_iGO Nextgen Navigation 9.18.27.702387 - 1.jun.2017/
Mindkettő tökéletesen működik. Egyetlen gondom, hogy lassan betelik a memóriám.
Sajna nem tudtam SD-kártyáról indítani az iGO-t, s elég sok helyet foglal.
Nem tettem rá egész Európát, csak ami kell..

(#1728) galuska95 válasza Sfi (#1726) üzenetére


galuska95
aktív tag

Csinalj egy hard resetet es lakd be ujra mintha uj telefon lenne semmilyen biztonsagi mentest ne rakj fel.

(#1729) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Huawei P9 Lite 2017-en csak részben működik az OGYouTube, mert letölteni nem tud!
Innét szedtem le, a MicroG-t is feltettem, tárhelyhez is van hozzáférése, máshoz nem kér engedélyt!

Van aki használja és működik nála?

(^)(>.<)(^)

(#1730) cssaszi válasza DejaVu93 (#1717) üzenetére


cssaszi
tag

Szia!Elképzelhető hogy a sim kártya a ludas.Szerintem cseréltesd ki,egy próbát megér.

(#1731) mirci18 válasza mirci18 (#1689) üzenetére


mirci18
addikt

Más is járt már úgy a telefonnal ahogy én.
B161-es frissítésen vagyok.
Se a telefon nem akarja magát frissíteni se a Hisuite nem akarja frissíteni frissebb szoftra.
Kipróbáltam a Huawei firmware finder appot.
Próbáltam letölteni többféle verziójú frissítést.
Proxy szervert elindítva.
A telefon megtalálja a frissítést.
Le is tölti a végén pedig kiírja csomag vagy adathiba.
Szerintetek mi lehet a gond?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1732) veber0937 válasza Sfi (#1718) üzenetére


veber0937
tag

Hi

Huawei közösség a csoport

(#1733) goop válasza mirci18 (#1731) üzenetére


goop
őstag

Hja, 170 re próbáltam a 191-et, imei check approved, letölti, de pár % után failed telepítéskor.

(#1734) pjen válasza goop (#1733) üzenetére


pjen
félisten

Majd jön rá frissítés,ha lesz hivatalos.Vodánál én 153 mon vagyok két hete,de semmüvel nem jobb mint a 151.Mi olyan sürgős.

(#1735) goop válasza pjen (#1734) üzenetére


goop
őstag

A Volte lenne, ha menne...

(#1736) pjen válasza goop (#1735) üzenetére


pjen
félisten

Gondolod,hogy a frissítéssel menne...?A listában a P 10 Mate van az nagyon másik utca.

[ Szerkesztve ]

(#1737) Szabcsizz válasza pjen (#1736) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Áruljátok már el,hogy mi ilyen sürgős. Úgysem fogtok semmi változást érzékelni nagy eséllyel,maximum az Oreonál..de az ugye még odébb van.

(#1738) pjen válasza Szabcsizz (#1737) üzenetére


pjen
félisten

Én sem értem.

(#1739) goop válasza pjen (#1736) üzenetére


goop
őstag

Gondolom menne, kártyámon már aktív, gyerek samu j5 2016 os telefonjába átraktam a simem, aktiválva lett, szóval ha telefon is támogatja akkor menni fog. Amúgy most kapott új samut, a j5 2017 et, ott pl már úgy van, hogy csak telekom kártyát használva látni a volte opciót.

[ Szerkesztve ]

(#1740) mirci18 válasza goop (#1733) üzenetére


mirci18
addikt

Én 162-őt próbáltam meg a 169-et kapufa.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1741) mirci18 válasza pjen (#1734) üzenetére


mirci18
addikt

Azért az nevetséges hogy az asszony független telóján nyári szoftver van a testvéréén aki vodás még régebbi vagy akkorú és eggyik sem frissül.
És nincs rá megoldás sem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1742) Sfi válasza veber0937 (#1732) üzenetére


Sfi
tag

Köszönöm!

(#1743) Zolka25 válasza mirci18 (#1741) üzenetére


Zolka25
tag

Ez a Huawei sajnos. Nálam is az volt, hogy mások már hónapokkal ezelőtt kaptak frissítést, nekem meg semmi. Beszéltem az ügyfélszolgálattal akik azt mondták, hogy nem tudnak mit tenni várjak. Mert automata küldi a frissítést és nem tudnak belenyúlni. Aztán panaszt tettem és 2 nap múlva jött a frissítés. Nem hiszem, hogy pusztán véletlenül. Csak vicc, hogy a 3. legnagyobb mobilgyártónál ez így megy.

(#1744) Garfield85 válasza Zolka25 (#1743) üzenetére


Garfield85
tag

Szerintem meg semmi köze, h panaszt tettél. Legyünk komolyak azért mert 1-2 ember panaszkodik nem fognak gyorsabban dolgozni. Amúgy kíváncsi vagyok milyen hatalmas változást hozott a frissítés a telefon használatában?

(#1745) Lacccca87 válasza Garfield85 (#1744) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nagyjából semmilyen változtást nem hoz azonos andorid verzión belül, és kb 1-2 biztonsági részt foltozhat vagy apró majdnem észrevehetetlen bugot. Én lefrissítettem mert jelezte hoy van frissítés még október november tájékán de ha nem kaptam volna meg akkor sem ugrálnék.

Akkor viszont már igen ha a 8-as drodid frissítést küldözgetnék és 1-2 hónap alatt sem kapom meg.

(#1746) Garfield85 válasza Lacccca87 (#1745) üzenetére


Garfield85
tag

Igen ezzel egyetértek ha az Oreot sok készülék késve kapja a többitől, de ah írtad ezek kis javítások,lehetnek max. Nekem 172es van, de régebbi lenne akkor se foglalkoznék vele.

(#1747) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Akinek egyébként nem jön a frissítés az megnézheti hogy a HiCare appon belül be van e jelentkezve. Nekem addig csinált anomáliákat ( pl témákat nem láttam nem tudtam letölteni), miután bejelentkeztem helyreállt.

(#1748) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, P9 lite, vízbe esett, volt rizsben, jelenleg nem kapcsol be, nem tölt, led se világít.

Pár adatot kellene lementenem róla, van erre vajon vmi lehetőségem?
Ha esetleg sikerülne vhogy a bootloaderbe lépnem?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1749) Garfield85


Garfield85
tag

Akinek volt szetszedve,a hátlapon látszik hogy hozzá volt nyulva?

(#1750) bigsee válasza Zirowe (#1748) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem két hétig volt rizsben egy Samsung, utána feléledt. Nálad?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.