Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Feri1977


Feri1977
senior tag

Egy kérdés, nem tudjátok, a háttérkép miért nem megy se balra se jobbra, ahogy mozgatom mászkálok az oldalaim közt? A 7.0 nem tudja ezt, vagy csak nincs beállítva telón, mert nem találok ilyen beállítást. Lg-n, meg samsungon az volt, hogy a háttér is 3 felé volt osztva, ha volt egy háttérkép, és ment az is, ahogy görgettem az oldalt, itt meg áll egyhelybe, bármit rakok be.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#702) Feri1977 válasza Occon adom (#700) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ennyi, azaz tok kell rá, azaz okafogyottá vált, hogy csiriviri üveg a hátlap, mert úgy sem látod, ennyit az eleganciáról, cserébe rideg kemény, tégla a tokban is a fogása a készüléknek, na mind1.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#703) Rula válasza Feri1977 (#702) üzenetére


Rula
tag

Most írtad le minimum harmadszorra...

Háttérképes: keresel egy képet a galériában, beállítás háttérképként, alul rányomsz, hogy görgethető legyen.

(#704) Feri1977 válasza Rula (#703) üzenetére


Feri1977
senior tag

Szuper, köszönöm szépen! :R Elkerülte a figyelmem a képernyőn ez a választható opció.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#705) Zolka25 válasza Occon adom (#700) üzenetére


Zolka25
tag

Igen egyszer- kétszer majdnem megjártam, de meg lehet ezt szokni. Vagy a zsebemben van, vagy asztalon. Így semmi gáz. :) És nem csúfítja el egy tok.

[ Szerkesztve ]

(#706) Occon adom válasza Feri1977 (#702) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Vettem rá üveget ( 9H ) illetve vékony, de tetszetős tokot, ennyi, nekem így szuper!

tök

9H Tempered-Glass
nem tökéletes a hajlatokhoz, de nyugodt vagyok, ha leejteném! :D

(#707) Feri1977


Feri1977
senior tag

Engem nagyon lenyűgőz az akkumulátor idő, soha nem volt még ilyen telefonom, ami ennyi SOT időt tudott volna, elképesztő, hogy nyúzással az 1 napot kibírja teljesen, vagy van, hogy másfél napot is, 5 és fél óra kijelző időm van, előző telefonjaimban úgy kellett remegnem, hogy estig kibírja, és volt benne 2 és fél 3 és fél óra SOT idő.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#708) goop


goop
őstag

A duálosítás menete, ahogy nekem jó lett. Direkt nem szájba rágósan írom, csak az álljon neki, aki tudja, hogy mit csinál, ki tud nyitni egyedül bootloadert, stb. Mindenki csak saját felelősségre álljon neki, nem fogok tudni segíteni, ennek tudatában álljon neki mindenki! ! !

Első lépés bl nyitás, a huaweitől kapott kódot, mindenki tegye el, írja le egy papírra!
Utána fastboot alól twrp felrakás, és twrp alól egy mentés KÜLSŐ sd re, ezzel lehet majd vissza állni, ha mégsem kell a duál. Aki csak rootot akar, most lehet rootolni, én nem ajánlom.
A megosztott mappában lesz egy rar fájl, azt ki kell bontani, és az sd twrp backup mappába tenni, ez egy duálos pra-lx1c432b100 as mentése, ezt kell feltenni, sajnos rootolt, de csak ez van.
Ha ez kész, utána twrp alól factory reset, többször is, majd a gyári recovery.img flahelése fastboot alól, utána megint cache reset, és factory reset, többször. Utána feláll a telefon, de hiányoznak dolgok, menük, stb. Nem kell megijedni, rá kell engedni az ota frissítést, full c432b110 , ha kész, factory reset, bl zárás, és kész. Enyém 1 simes Telenor os volt, most dual telenoros, de ez nekem így tökéletes.
Sok módszert próbáltam, csak ez az egy működik, csak ebben a sorrendben. Garancia nincs semmire, mindenki saját felelősségre kezdjen bele.

fájlok

(#709) Timer válasza goop (#708) üzenetére


Timer
veterán

Szép kis szopórollernek tűnik, így elsőre is. Ennek fényében biztosan nem venném szolgáltatótól, ha szükség van Dual SIM-re. Konzolvilágnál ki lehet fogni 72-ért, normális garanciával, minden tartozékával.

[ Szerkesztve ]

(#710) goop válasza Timer (#709) üzenetére


goop
őstag

22k ért hoztam el, amúgy is aláírtam volna újabb 2 évet.

(#711) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nem tudom mit csináljak most már komolyan. Ha leveszem a kék tokot amit vettem rá kemény 2 ezerért westendben, mezei szilikontok de jól néz ki, akkor a teló jobban tetszik, maga teljességében mutatkozik, szép meg minden, hangerő stb. gombok is kiállnak jobban kezelhető stb. de így meg csúszik istentelenül az üveg hátlap és bármikor kiesik még ágyban is kb. a kezemből amikor játszok vele vagy netezek, nem hogy amikor utcán vagyok, pillanatok alatt kiesne kezemből, ha meg rárakom vékony kék szilikon tokot, akkor stabil meg minden, és hiába néz ki rajta jól a kék tok, valahogy bezárva érzem a készüléket, meg nem teljes funckiósan. Láttam amiket rendeltetek azok még vastagabb fekete tokok, na az most jó e vagy sem ebből a szempontból, mert akkor én is rendelek egy olyat, kérdés milyen összhangja lesz a kezemben a telónak úgy.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#712) donnie.d válasza Feri1977 (#711) üzenetére


donnie.d
aktív tag

(#713) Feri1977 válasza donnie.d (#712) üzenetére


Feri1977
senior tag

Láttam jópárszor kitetted ide, nagyon jól néz ki, nagyon tetszik tényleg, de érted amit írok, ha a kék vékony szilikontokba van akkor valahogy nekem túl tégla az üveghátlap és a bezártsága miatt, nem teljes érzés, de stabil. Ha kiveszem hú de jó meg szép meg minden, jobban tudom a gombokat is rajta eltalálni stb. azaz ha mondjuk egy ilyenbe raknám, minden téren jól járnék? Mert most levettem tokot, így szebb a telefon, jobban kedvelem használni..

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#714) donnie.d válasza Feri1977 (#713) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Akkor ez meg ez esetleg még talán ez lehet megoldás számodra.
Ennél vékonyabb és a telefon külsejét előtérbe helyező tok nincs.

(#715) szabi97 válasza lacibacsi (#697) üzenetére


szabi97
tag

Majdnem minden okostelefon üveg, nem fognak gyártani a "csak" te igényeidnek megfelelő telefont!
Nekem se tetszik az üveg hátlap, mert gyűjti az ujj lenyomatokat meg csúzsik, van rajta tok, nekem se tetszik tokba a telefon, de nekem többet ér a védelem, ez volt előző telómnál is, sony z3c, full üveg, de mivel tok volt azon is, így nem zavar/zavart, de nem nyávogok 5 percenként. Ha megfigyeled, az emberek 98%-nak, tok van a telefonján. ;) Válassz egy full átlátszó extra vékony szilikon tokot, olyan mintha nem lenne semmi a telefonon. :)

(#716) lacibacsi válasza szabi97 (#715) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezt gondolom Ferinek szántad... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#717) szabi97 válasza lacibacsi (#716) üzenetére


szabi97
tag

Igen neki, bocsi. :D

(#718) mizoli válasza szabi97 (#715) üzenetére


mizoli
addikt

Ez a csúszós üveg hátlap, a karcolódó kijelző, a könnyen törő telefon, csak a gyártók szociális érzékenysége miatt van.
Munkát adnak a tok, és fólia gyártóknak. :)

(#720) mizoli válasza ontheground (#719) üzenetére


mizoli
addikt

Hogy micsoda? :)
Ez biztosan új készülék?

A fejlesztői beállítások bekapcsolása, illetve amit ott beállítasz nem jár(hat) garancia vesztéssel, de nem ismerem a szolgáltatók gyakorlatát.

A magam részéről szolgáltatótól soha, semmi ok miatt nem veszek telefont.

[ Szerkesztve ]

(#721) szabi97 válasza mizoli (#718) üzenetére


szabi97
tag

Nah ez érdekes... :) Mondjuk kell a kereskedelem.

(#722) ontheground válasza mizoli (#720) üzenetére


ontheground
tag

Ha csak a T nem foglalkozik szürkeimporttal, márpedig kizártnak tartom, akkor újnak kellene lennie. Vagy esetleg élhetett valaki náluk az elállás jogával és visszakerülhetett hozzájuk a készülék ismételt eladásra? Ha ez lenne a dolog nyitja, akkor vastagon a T dolga lett volna a hiba elhárítása, szerintem.

A másikra, meg, én is így vagyok vele, hogy nem ismerem a gyakorlatot, de szerintem képesek ebbe is belekötni, csak hogy kibújjanak a gari igény alól.

Amúgy a Google előtt is le a kalappal, hogy ennyit ér az FRP, hogy megkerülhető, feleslegesen szívatják ezek szerint a jónépet, ezzel a lopásvédelemre kifejlesztett félresikerült izével, mert a keresgélés során nem egy ilyen esettel találkoztam más gyártók készülékeinél is.. Bár most lekopogom, hála a jó égnek, hogy nem atombiztos a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#723) mizoli válasza ontheground (#722) üzenetére


mizoli
addikt

Ezt írtad:
"Illetve kifejezetten azt kérte a teló, hogy egy már korábban a telefonhoz rendelt fiókkal jelentkezzek be, de nem volt korábban a telefonon használt google fiók... "
Leginkább ebből gondoltam, hogy nem új a telefon. Lehet, hogy mégis volt már rajta beállított Google fiók. Valaki csókos már állítgatta, aztán valamiért visszavitte, a szolgáltató meg eladta újként.

Nekem MediaMarkt-os P10Lite-om van, én bontottam fel a gyári csomagot. Ha már bontott, nem lehet újra leragasztani típusú.

(#724) donnie.d válasza mizoli (#723) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Régen dolgoztam egy áruházlánc műszaki részlegén. Ott viszont volt az volt, hogy "a vásárlónak mindig igaza van", így ha akármivel visszajött, s három munkanapon belül vette, de sértetlen volt a csomagolás,
készülék mehetett vissza az eladótérbe. Maximum minta darabnak.
Volt is rá precedens, hogy tablet került úgy vissza, hogy lemaradt róla a factory reset, s visszahozták, hogy nem tudják ki az a Győri Zsófi,meg nekik nem is Győri a vezetéknevük. Nem bővelkedtek értelemben, így nem esett le nekik, hogy azért kér jelszót a készülék, mert az már valaki korábban megvette, hazavitte, s visszahozta. :)

(#725) ontheground válasza mizoli (#723) üzenetére


ontheground
tag

Valószínű, itt lehet a kutya elásva. Jó tájékozottak akkor T-nél is, hogy ezt így el merték adni. Bár a piros feliratos szalaggal elvileg körbe volt véve a belső doboz nyílása, a magentás csomagon belül, mert a maradványai itt vannak rajta, de ki tudja, lehet nyomtak rá egyet valami cimkenyomtatóval. Majd megkérdezem ismerősöméket a vásárlás pontos körülményeiről.

(#726) ontheground válasza donnie.d (#724) üzenetére


ontheground
tag

A tabletek azok külön fogalmak, főleg az apróbb/kínai gyártóké. Sokszor a gyári romot se lehete megtalálni az interneten. Ha ilyesmit vennék, az lenne az első dolgom, hogy a doboz felbontása után felböngészném a netet, keresnék egy downloadert, aztán csinálnék backupot, mert volt már olyan, hogy azt kellett mondanom egy másik ismimnek, hogy vidd el máshoz, vagy áruld ki alkatrészként(kijelző), mert ehhez lehetetlen rom-ot szerezni.

(#727) ksanc válasza ontheground (#719) üzenetére


ksanc
őstag

Miért járna?

Senkinek, a szolgáltatónak sincs semmilyen köze ahhoz, hogy te milyen beállításokkal futtatod a gyári szoftvert tartalmazó készülékedet. Önmagában az OEM Feloldás sem jelent semmit sem.
Egyébként az általad leírtak csak azt igazolják, hogy a forgalmazóknak fingjuk sincs az általuk forgalmazott készülékek kezeléséről.
Sajnos ma már ott tartunk, hogy az első oda-vissza mutogatásnál el kell kezdeni üvölteni, hogy küldjenek oda valakit, aki nem betanított droid és oldja meg a problémát, mert az ő dolguk.

(#728) ontheground válasza ksanc (#727) üzenetére


ontheground
tag

Igazad van. Én üvölteni , biztos nem üvöltöttem volna, de a fogyasztóvédelmet azt csak belengettem volna. Bár, nagy cégek, úgyis max. vállat vontak volna.

(#729) ksanc válasza ontheground (#728) üzenetére


ksanc
őstag

Nem, nem vonnak vállat!
A baj ott van, hogy az ügyfélszolgálaton ücsörgő betanított munkásoknak csak arról van fogalmuk, amit a folyamatábrán eléjük raktak. Ha valami kilóg ebből, akkor ott van a "rázd le az ügyfelet, ha bármilyen mód van rá" opció. Ez az ügyintézések 90%-nál elég is. De ha nem hagyod, kénytelenek vele foglalkozni.
Én egy garanciaidőn belül meghibásodott vinyót vittem vissza az MM-ba, a részleteket mellőzve jogosult voltam a pénzvisszafizetésre. De az ügyfélszolgálatos cuna olyanról nem is hallott. Nem véletlenül. Levásárlást ajánlgatott, amit itt jegyzek meg, mindenhol és mindenkor törvényellenes, nem kötelezhetnek rá, de sokszor megfelelő elrendezése a dolgoknak. Itt most nem.
Mondtam neki kedvesen (tényleg!), hogy híjjad ide a részlegvezetőt. Oda is hívta, szó nélkül írta alá a fickó a visszafizetésről a papírt.

(#730) ontheground válasza ksanc (#729) üzenetére


ontheground
tag

Szép :) Nekem is volt anno két ügyem is ilyen, egy fejhallgató, személyesen egy üzletben, illetve egy alaplap webáruházból. Szerencsére mindkettő simán ment, bár 4-5 éve az alaplaposnál ment a terelés, hogy vegyek másikat tőlük, de csak belementek a pénz visszába, mondjuk volt 7 munkanap átfutási idő. Biztos a Kajmán-szigeteken volt a folyószámlájuk. :D

(#731) kidd25 válasza ontheground (#730) üzenetére


kidd25
tag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy egy ilyen készüléket kaptam telenortól csere készüléknek, míg a sajátom(z3) távol van. Nahh sikerült megtörnöm a sarkát, és lehet úgy néz ki, hogy megvetetik velem a telefont. 2 kártyát kezel, de hálózatfüggő? Csak 2 telenoros sim-et tudok belepakolni, vagy más szolgáltatóval is menne. Ha nem, akkor hogy tudnám függetlenítni,mert annak semmi értelme, hogy függő dualsim.

(#732) ontheground


ontheground
tag

Telenornál 7650 Ft a függetlenítés, de ahhoz azt hiszem, lejárt hűségnyilatkozat kell + papírok. Vagy vannak sufni függetlenítések, abban viszont nem tudok tanácsot adni, utána kell nézni. Nem ismerem az üzletszabályzatukat, egyéb kondícióikat, de a sajátodon volt valamiféle készülékbiztosítás, törésgarancia, amit havonta fizettél? Nem összetévesztve a készülékgarival, amit mindenféle külön díj nélkül kötelesek ugye adni.. Ha igen, és amennyiben a szervízben töltött idő alatt is fizetted, az esetleg nem terjed ki a cserekészülékre is? Mert szerintem úgy lenne ferr, vagy nem elkérni az árát, ill felfüggeszteni a biztosítási szerződést arra az időre.

(#733) kidd25 válasza ontheground (#732) üzenetére


kidd25
tag

Sajnos telenor biztosítás terén kbszott sóher... Nincs náluk készülékbiztosítás, ezért akarok átmenni a magentaszínűhöz. Attól félek, hogy a telenor benyújt egy borsos számlát, viszont a készüléket eleve deformálódott állapotban vettem át, ami egy szerviz szerint erősen hozzájárut a töréshez. Szóval van esély arra, hogy nem kell fizetnem.

(#734) mizoli válasza kidd25 (#733) üzenetére


mizoli
addikt

Ezt a deformálódott állapotot az átvételkor írásban rögzítettétek?

(#735) ontheground


ontheground
tag

Huawei P9 Lite 2017 Factory Reset Protection FRP Unable to sign in to device due to a recent password change. Try again in 24 hours

A fenti szavak a keresőmotor miatt lettek a hozzászólásba téve, mivel a 719-es posztot valaki eltávolította. Ez a poszt tartalmazta a megoldást a fentiekre(egy youtube videó segédletével, amiért hálás vagyok a tulajdonosának), amit egy egyhetes, szolgáltatótól vásárolt rootolatlan, mókolatlan készülékre alkalmaztam, mivel a Huawei és a Telekom is hárítani szerette volna a garancia igényt, és nem voltak hajlandóak megoldani a problémát. Valakinek viszont nagyon szúrta a szemét, az elvileg nem is warez téma. Mindegy, legyen vele boldog, meg a moderátor is, aki túlbuzgón letörölte, a továbbiakban, ha valakinek ilyen problémája van a topik készülékkel, szívesen állok rendelkezésre privát üzenetben. Ennyi erővel egy custom recovery/custom rom telepítés is warez témának minősülne, még sincsennek kimoderálva az ilyen jellegű posztok(remélem soha nem is lesznek), se ebben, se más topikban. Még egy értesítést se kaptam a moderáció indokáról.

Köszönöm mindenkinek az eddigi hozzászólásokat, ötleteket a témával kapcsolatban :)

[ Szerkesztve ]

(#736) kidd25 válasza mizoli (#734) üzenetére


kidd25
tag

Azt nem tudom sajnos. De ha nem, akkor is tudtak róla, mert mikor megjegyeztem hogy "banán" akkor mondta a csajszi hogy tudnak róla.

(#737) ksanc


ksanc
őstag

A bizonyítás - mármint, hogy szántszándékkal megtörted - a szolgáltató dolga, ezt nem véletlenül nem hangoztatják.
Valószínűleg ebben az esetben is csak az üvöltözés segíthet: eleve sz*r, deformált telót vágtak hozzád, ezt szóban elismerték, oda kell rángatni az ezt kimondó ügyfélszolgálatos hölgyet, jegyzőkönyvet felvetetni, írják le, hogy te bizony csilivili, sértetlen cseretelefont kaptál amit direkt földhözvágtál ésatöbbi.
Máshogy nem megy, mindenki lop, csal, hazudik és lesz*r mindenki mást, hogy a fene essen az elb***tt fogyasztói társadalomba.
Na. Asszem már nem vagyok olyan türelmes és megértő, mint régen :)

(#738) kidd25 válasza ksanc (#737) üzenetére


kidd25
tag

:) hidd el, 10 alkalommal van az xperia z3am náluk, szerintem már hangosabban nem tudok üvölteni. Már mindenkivel levelezek, fogyvédelemtől várom az idézést, stb...

(#739) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv,
Tegnap vettem egy ilyen készüléket én is. Sokan szidjátok a hátlapot, de szerintem nagyon jó.
Mikor bementem a TÉ-be XA1-et akartam venni, De ez formára, fogásra sokkal jobban tetszik.
Egyedül a kamera körül hiányolok valami kis peremet, ami védené.

Valaki használ lineage romot?
Mennyire téglásítható a telefon romtelepítéssel?
Van valami korlátozozás bl nyitással kapcsolatban? Pl TÉ letiltotta.
BL visszazárható? Gari?
Leírást tudnátok linkelni? Kis káosz van a fejelmben, Most a dobozon p9 lite 2017 pra-lx1 van. Viszont xda-n csak p8 lite 2017-et találok. A kettő egy és ugyanaz?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#740) donnie.d válasza Gyb001 (#739) üzenetére


donnie.d
aktív tag

P8 Lite 2017 és P9 Lite 2017 egy és ugyanaz, csak egyes országban az előbbi, más országokban (mint nálunk) az utóbbi nevet kapta.

(#741) papirzsepi93 válasza Gyb001 (#739) üzenetére


papirzsepi93
tag

Egyelőre romolásra nem sok lehetőséget találtam, de ha te találsz valami izgalmasat érdekelne még ha csak privátban is. A lineage rom engem is érdekelne.
Egyébként pedig az előttem szólót megerősíteni tudom ugyanaz a két telefon sőt nekem p8 lite 2017es van és ugyanúgy pra-lx1 a neve.

(#742) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

Frissítés érkezett b164-es végződéssel az enyémre. Nem ajánlotta fel magától a telefon nekem kellett a rendszerfrissítés részben kerestetni vele, de már települ.

(#743) Gyb001 válasza papirzsepi93 (#741) üzenetére


Gyb001
senior tag

Talátam egy leírást a bl nyitásról, twrp telepítésről. A szokásos mente van, semmi exrta. Viszont legalább még egy hétig nem nyitom ki, hátha előjön valami probléma.
Romokat én sem találok. Viszont dolgoznak rajta :D GIT

Milyen tokot javasoltok ami igazán ütésálló? LOVE MEI tokot keresek, de sajnos nincsen sehol.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#744) Zolka25 válasza papirzsepi93 (#742) üzenetére


Zolka25
tag

Na ez jó hír. Akkor talán mi is megkapjuk hamarosan.

(#745) beence


beence
tag

Sziasztok!

Ti milyen SD kártyát használtok a teloba?
Most akarok venni egyet,de nem tom milyet érdemes.

Előre is köszi

(#746) szabi97 válasza beence (#745) üzenetére


szabi97
tag

Nekem ez van, nagyon meg vagyok vele elégedve: Kingston microSDHC 32GB, class 10.
Kingston az egyik legjobb szerintem!

(#747) Feri1977


Feri1977
senior tag

Egy kérdés, totál betelt a tárhelyem, van micro sd kártyám benne 4gb, de azon most csak a képek vannak. Kérdésem az lenne, hogy ha veszek bele mondjuk egy 16 gb-osat, és a telefonon átállítom mert találtam ilyet, hogy alapértelmezett tárhely sd kártyára erre átállítom, akkor onnantól bármilyen játékot programot rakok fel, az sd-re fogja telepiteni alapból? Mert ez lenne a cél.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#748) Occon adom válasza Gyb001 (#743) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Hol vetted a telót?
[link]
én itt, de nem frissül :F

(#749) laller79 válasza papirzsepi93 (#742) üzenetére


laller79
csendes tag

Hali. Nekem továbbra is B106. Kerestetem én naponta, a Hi careben is, de semmi. 3 hónapja van meg, Médiában vettem, függetlenül. Én ne legyek ideges?

(#750) Zolka25 válasza laller79 (#749) üzenetére


Zolka25
tag

Vagyunk így ezzel még páran. Én gondolkozok, hogy panaszt teszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.